mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 09:41 
Cytuj  
Oraczek napisał(a):

To moze byc kwestia poznej pory, ale wydaje mi sie ze pierdolisz.


Qltury chamku!

Sluchaj szczylu. Jak nie masz nic lepszego do powiedzenia to lepiej wogole nic nie pisz, bo twoja wypowiedz jest na poziomie jaki reprezentujesz.
won z forum.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 10:01 
Cytuj  
kotos napisał(a):
twoja wypowiedz jest na poziomie jaki reprezentujesz


dość odkrywcze :roll:


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 10:20 
Cytuj  
No bez kitu - geniusz! ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 10:54 
Cytuj  
Hmm flame is back :D
BTW Prezentujecie podobny poziom :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:27 
Cytuj  
Standardowo, jak na kazdym forum, ludzie ktorzy siedza na forum x lat sadza ze maja prawo pisac glupoty/pseudo-zarty etc, jak to samo zrobi ktos nowy to zostanie zjechany.

Li i jedynie.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:34 
Cytuj  
Wilczan napisał(a):
Standardowo, jak na kazdym forum, ludzie ktorzy siedza na forum x lat sadza ze maja prawo pisac glupoty/pseudo-zarty etc, jak to samo zrobi ktos nowy to zostanie zjechany.

Li i jedynie.


racja. Zapewne leveluja na zlota gwiazdke by dogonic Deshrooma

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:46 
Cytuj  
To moze rozwine mysl ;)

Jak ktos pisze, ze Ghost Wolf jest badziewnym skillem to nachodzi mnie mysl, ze pierdoli glupoty :)

kotos napisał(a):
Helgard napisał(a):
czy shaman może nauczyć się przemieniać w coś innego niż ghost wolf?


Niestety NIE!
Do tego wieki czekasz az sie laskawie zmienisz w wilka (chyba ze masz Nature Swiftness). No i dziala tylko jak NIE jestes gdzies nie w pomieszczeniu (jaskini itp.)
IMHO najwieksza porazka dla szamana - typu masz i sie odwal (rajcuje tylko na levelu 20-40 gdy nie mozesz sie zamountowac :)


Po pierwsze - mozliwosc poruszania sie szybciej w znaczacy sposob wplywa na szybkosc levelowania. Za przyklad niech posluza Barrensy

Po drugie - nie, nie czekasz wieki az sie w wilka zmienisz. Podstawowa znajomosc angielskiego pozwala dowiedziec sie, ze jest talent ktory pozwala na znaczne skrocenie tego procesu. Tylko niestety jak powyzej - trzeba zrozumiec opis talentu.

Po trzecie - Ghost Wolf w znaczacy sposob zwieksza przezywalnosc. Zdecydowana wiekszosc klas nie ma "latwej" mozliwosci oddalenia sie od grupki wrogow w tak zwanym "oh-shit moment". Szaman zmienia sie w wilka i w dluga.

itd. itd.

Oczywiscie, moglibysmy powiedziec, ze szaman moglby miec np. latanie od 10 lvlu, "1-shot-button" od 20 lvlu i mozliwosc wyczarowania zlota (powiedzmy 100g raz na piec minut, zeby nie byl za bardzo imba) w okolicach lvlu 30tego, ale odnosze wrazenie, ze co by kto nie dostal, zawsze znajdzie sie jakis malkontent.

Stwierdzam wiec, ze nazwanie Ghost Wolfa "najwieksza porazka dla szamana" jest dalece nieodpowiednie. Gotow jestem natomiast uznac to, ze przedpisca dopisal "IMHO" i z racj tego gotow jestem zmienic swoje zdanie na ponizsze.

Podsumowujac: IMVHO - pierdolisz.
Podsumowujac 2: Deshroom jest nie do dogonienia :)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:56 
Cytuj  
Nie wiedzialem ( zreszta jak prawie zawsze gdy udzielam sie na forum ) gdzie sie spytac totez pytam sie tutuaj, hadzia:

Mam zamiar przeniesc sie na BL i interesuje mnie tam stale kupowanie arena pointsow w teamie z ratingiem 1900+. Czy moglby jakis BL'owiec powiedziec mi w jakich cenach oscyluje tydzien punkcikow i do kogo sie zglosic po taka jakze cudowna usluge?

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 13:34 
Cytuj  
eno ale ten gosc od Niestety NIE! naprawde pierdoli.


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 13:49 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
To moze rozwine mysl ;)

Jak ktos pisze, ze Ghost Wolf jest badziewnym skillem to nachodzi mnie mysl, ze pierdoli glupoty :)

kotos napisał(a):
Helgard napisał(a):
czy shaman może nauczyć się przemieniać w coś innego niż ghost wolf?


Niestety NIE!
Do tego wieki czekasz az sie laskawie zmienisz w wilka (chyba ze masz Nature Swiftness). No i dziala tylko jak NIE jestes gdzies nie w pomieszczeniu (jaskini itp.)
IMHO najwieksza porazka dla szamana - typu masz i sie odwal (rajcuje tylko na levelu 20-40 gdy nie mozesz sie zamountowac :)


Po pierwsze - mozliwosc poruszania sie szybciej w znaczacy sposob wplywa na szybkosc levelowania. Za przyklad niech posluza Barrensy

Po drugie - nie, nie czekasz wieki az sie w wilka zmienisz. Podstawowa znajomosc angielskiego pozwala dowiedziec sie, ze jest talent ktory pozwala na znaczne skrocenie tego procesu. Tylko niestety jak powyzej - trzeba zrozumiec opis talentu.

Po trzecie - Ghost Wolf w znaczacy sposob zwieksza przezywalnosc. Zdecydowana wiekszosc klas nie ma "latwej" mozliwosci oddalenia sie od grupki wrogow w tak zwanym "oh-shit moment". Szaman zmienia sie w wilka i w dluga.

itd. itd.

Oczywiscie, moglibysmy powiedziec, ze szaman moglby miec np. latanie od 10 lvlu, "1-shot-button" od 20 lvlu i mozliwosc wyczarowania zlota (powiedzmy 100g raz na piec minut, zeby nie byl za bardzo imba) w okolicach lvlu 30tego, ale odnosze wrazenie, ze co by kto nie dostal, zawsze znajdzie sie jakis malkontent.

Stwierdzam wiec, ze nazwanie Ghost Wolfa "najwieksza porazka dla szamana" jest dalece nieodpowiednie. Gotow jestem natomiast uznac to, ze przedpisca dopisal "IMHO" i z racj tego gotow jestem zmienic swoje zdanie na ponizsze.

Podsumowujac: IMVHO - pierdolisz.
Podsumowujac 2: Deshroom jest nie do dogonienia :)


ad 1. Napisalem to w poscie powyzej "rajcuje tylko na levelu 20-40 gdy nie mozesz sie zamountowac"
ad 2. Nature swiftness jest szybszy wiec pierdolisz
ad 3. Jesli masz NS albo wydasz pointy na talent

"Oczywiscie, moglibysmy powiedziec, ze szaman moglby miec np. latanie od 10 lvlu, "1-shot-button" od 20 lvlu i mozliwosc wyczarowania zlota (powiedzmy 100g raz na piec minut, zeby nie byl za bardzo imba) w okolicach lvlu 30tego, ale odnosze wrazenie, ze co by kto nie dostal, zawsze znajdzie sie jakis malkontent."
Tu to juz p.... jak potluczony

Podsumowujac: bah. Nic nowego do postu nie wniosles i nadal uwazam zes cham

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 14:02 
Cytuj  
kotos napisał(a):
ad 1. Napisalem to w poscie powyzej "rajcuje tylko na levelu 20-40 gdy nie mozesz sie zamountowac"
ad 2. Nature swiftness jest szybszy wiec pierdolisz
ad 3. Jesli masz NS albo wydasz pointy na talent


Masz racje - powinni Wam dac instantowego flight forma od 2 lvlu. Zeby krowy nie musialy jezdzic winda do Thunder Bluff, tylko lightowo sobie podleciec :) No faktycznie tragedia, ze tego nie macie :) A na 10tym lvlu powinniscie dostac mozliwosc nalotu dywanowego ;)

kotos napisał(a):
Podsumowujac: bah. Nic nowego do postu nie wniosles i nadal uwazam zes cham


A co tu bylo wnosic do postu? Powiedz, coz wiecej moge napisac oprocz tego ze pierdolisz (dodajmy, ze "glupoty" zeby sobie ktos nie pomyslal)?


Posty: 17
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 15:18 
Cytuj  
Mam pytanie jaki serwer wybrać(PvP,Normal..)
Na jakim typie serwów gra najwięcej osób i jakich serwów jest najwięcej?
Czym różnią sie serwy PvP i PvE.
Jeżeli na serwie PvP gracz mnie zabije to jakie są tego konsekwencje(zabiera moje itemy,dostaje jakieś pkt)
I skąd mam wiedzieć czy dany teren nie należy do wroga(jak to sprawdzić)
Czy na serwie PvP jest dostępne to wszystko co na PvE(questy,itemy...)
Jaki jest limit graczy na serwie?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 15:44 
Cytuj  
behemothxx napisał(a):
Mam pytanie jaki serwer wybrać(PvP,Normal..)

Zalezy na czym Ci zalezy.
Na walce z innymi graczami - PvP
Na walce z tym, co przygotowali tworcy gry - Normal
Na "odgrywaniu rol" - RP

behemothxx napisał(a):
Na jakim typie serwów gra najwięcej osób i jakich serwów jest najwięcej?

AFAIK - PvP

behemothxx napisał(a):
Czym różnią sie serwy PvP i PvE.

Na serwerze PvP mozesz bez pytania dostac w czapke od gracza przeciwnej frakcji (bez wzgledu na roznice lvlu, kolor skory i narodowosc).
Na serwerze PvE nikt Cie bez pytania nie klepnie :)

behemothxx napisał(a):
Jeżeli na serwie PvP gracz mnie zabije to jakie są tego konsekwencje(zabiera moje itemy,dostaje jakieś pkt)

Nie zabiera itemow.
Nie zyskuje zlota.
Dostaje punkty honoru za ktore moze sobie kupowac zbroje i bronie (jednak za 1 osobe dostaje b. malo)

behemothxx napisał(a):
I skąd mam wiedzieć czy dany teren nie należy do wroga(jak to sprawdzić)

Kwestia znajomosci gry i napisu pod nazwa terenu na ktory wchodzisz - calkiem "samowytlumaczalne" jesli czytasz to co sie pojawia.

behemothxx napisał(a):
Czy na serwie PvP jest dostępne to wszystko co na PvE(questy,itemy...)

Tak

behemothxx napisał(a):
Jaki jest limit graczy na serwie?

Nie wiem - jesli sie nie myle serwery dochodza do ok 15.000 osob (lacznie w obu frakcjach). Ale pewny nie jestem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 00:04 
Cytuj  
up Siegfried

Jest taka usługa, kosztuje w zaleznosci od ratingu, jesli sie przeniesiesz, to dam Ci namairy na goscia co sie tym zajmuje...a Takie cos chodzi po okolo 1500g. ( 2k rating)


Z innej beczki. Macie jakis opis ( preferuje jezyk polski, choc angielskiego nie odrzuce) jak przeniesc postac na inne konto...? TEORETYCZNIE wiem, ale sama teoria to kupa, potrzebuje instrukcji albo cos ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 07:41 
Cytuj  
Tez chcialbym zmigrowac bo BL jest ostatnio niegrywalny a nie do konca wiem jak to zrobic ;p


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 08:23 
Cytuj  
hah blizz zamulił serwer , bo nikt nie chciał migrować?:)


Posty: 17
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 12:41 
Cytuj  
Mam jeszcze pytanko:
Czy na serwie PvP łatwiej o itemy(zbroje,broń...)?
I czy szybko można dojść do maxymalnego LvL(jeśli już sie dojdzie, to czy można się jeszcze dalej rozwijać w jakiś sposób?)
I jaka jest najlepsza broń i zbroja w grze i ile kosztuje?

*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 12:48 
Cytuj  
1. nie
2. zalezy jak szybko levelujesz ; p a rozwijac sie mozesz np. raidowac czy zrobic z siebie uberpvp'owca
3. najlepsze itemy to tylko z dropa / aren
4. tylko ja moge byc behemotem : (

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 13:17 
Cytuj  
acha ;p dzieki, moj blad, nie działa mi strona blizu juz od 3 dni i to daltego..nie chciało mi sie szuakc w necie


Posty: 17
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 19:00 
Cytuj  
Mam pytanko gdzie w WoWie są jakieś areny i bossowie?
I co oznaczają statusy serwerów(proszę o wmiare dokładne wytłumaczenie)
Normal,High,Full,Locked...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.