mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 09:52 
Cytuj  
Obrazek

(mialo sie ciagnac przez 2 strony!)

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 10:38 
Cytuj  
reported for sticky

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 11:30 
Cytuj  
Proponuje zapalic robalowa swieczke

[*]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:27 
Cytuj  
perma ban na horyzoncie :]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:32 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ale dziwne, bo 2x po 24h dostalem.


Do perm bana to jeszcze z 5 pośrednich Ci zostało :p A jak dostaniesz perma to 99% szans, ze Ci sie uda jakoś wypłakać ściągniecie go.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:39 
Cytuj  
ja to cash sie dziwie ze jeszcze cos probujesz botowac


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 19:58 
Cytuj  
boze to juz jest chore jak ktos nie gra tylko korzysta z jakichs botow srotow . Chociaz ja w uo o ile dobrze pamietam all postacie wymakrowalem a ile w jailu sie nasiedzialem :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 20:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
boze to juz jest chore jak ktos nie gra tylko korzysta z jakichs botow srotow . Chociaz ja w uo o ile dobrze pamietam all postacie wymakrowalem a ile w jailu sie nasiedzialem :D

hehe ja pamiętam jak mi GMi na jednym shardzie dali przydomek makrownik - "Rufen (makrownik)" - tak to wyglądało :)

co do botowania w WOWie, to w tak zjebanym systemie PvP (chodzi mi o bg) popieram botowanie w randomie na AV całym swoim jestestwem! :P

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 20:45 
Cytuj  
Cała ta gadka o tym jak to bg i system pvp jest zjebany brzmi jak dorabianie taniej ideologii do tego, że się oszukuje.

Najlepsze jest to, że jeszcze nie tak dawno był wielki flame na niejakiego Grzmocika i sposób w jaki On "je?ał system".

A teraz... Relatywizm moralny, dopasowywanie norm do sytuacji.. Ech.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 21:24 
Cytuj  
Cytuj:
Cała ta gadka o tym jak to bg i system pvp jest zjebany brzmi jak dorabianie taniej ideologii do tego, że się oszukuje.


true, to samo jak ściagam piraty bo w Polsce bieda ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 22:19 
Cytuj  
ale mozna tu usprawiedliwiac w ten sposob: ja tez chce miec jakies szanse i nie chce nabijac honoru i siedziec przed kompem x h dziennie - wole zostawic na bocie i np czytac ksiazke/ogladac film a efekt koncowy bedzie ten sam przeciez ...Blizz powinien raczej zrobic cos w kierunku aby zapobiec takiemu procederowi ale oni chyba w pupie to maja (przynajmniej maja kogo banowac :D)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 22:50 
Cytuj  
Czytaj:
'chcę mieć równe szanse walczyć z innymi czyli oszukuję by zdobyć gear, którzy Ci frajerzy wybiegali na bg', tak?

edit:

Cytuj:
chce miec szanse i nie chce nabijac honoru


no albo jedno, albo drugie... Ja chcę mieć t6, ale nie chcę chodzić na rajdy. Jestem usprawiedliwiony, jeśli znajdę jakiś sposób, by "oszukać sobie" t6?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 23:01 
Cytuj  
A znasz taki sposob :) ??Prawda jest taka ze strasznie duzo ludzi uzywa bootow i po co mam sie wkurwiac jak przegrywam z gosciem albo nie chce mnie jaka gildia bo mam nobowski gear i np sesje i nie mam czasu poswiecac xx h na nabicie honoru na jakis gear a i tak liczy sie skill ;) .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 23:08 
Cytuj  
Dla mnie Cardano ma racje, jakos wyfarmilem s1 grajac normalnie na bg i w dodatku pracujac na dwie zmiany. Jasne ze botem bylo by szybciej ale raz ze nie uznaje takich sposobow a dwa etykietka afk-era w niczym nie pomaga a np na serwerze gdzie gram czesc ludzi wbrew pozorom slepa nie jest i pamieta imiona notorycznych afkerow. Przykladowo od nas z gildii za afk na bg wylatuje sie momentalnie.


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 23:32 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
no albo jedno, albo drugie... Ja chcę mieć t6, ale nie chcę chodzić na rajdy. Jestem usprawiedliwiony, jeśli znajdę jakiś sposób, by "oszukać sobie" t6?

Tyle, ze zbieranie t6 nie jest tak nudne jak farmienie av.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 23:39 
Cytuj  
Jak byś wynalazł sposób by wybotować gear z heroiców/karazhanu żebyś mógł joinąc do lepszej gildii i robic jakieś interesujące instance to imo tak, jesteś usprawiedliwiony.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 23:47 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Tyle, ze zbieranie t6 nie jest tak nudne jak farmienie av.


Tyle, ze zbieranie t6 i farmowanie av na szczescie nie jest obowiazkowe. Naprawde - nikt nikogo nie zmusza do niczego...

Denerwuje mnie gadka o 'wyrownywaniu szans'... Epiki sa wynikiem pracy wlozonej w gre. Jesli nie macie czasu/ochoty farmowac av to nie powinniscie ich miec. Proste. To, ze 'ruchacie system' jak Grzmocik swiadczy tylko o tym, ze jestescie oszustami i cwaniakami. System jest zly, wiec mozna oszukiwac, tak?

Blizz powinien wprowadzic nowe tytuly. Tyle, ze o negatywnym wydzwieku :) Mysle, ze gdyby Cashastemu przed imieniem pojawil sie przydomek 'Leecher', to wywarlo by to wiekszy skutek niz ktorys z kolei ban na 24h.


Shadhun_ napisał(a):
Jak byś wynalazł sposób by wybotować gear z heroiców/karazhanu żebyś mógł joinąc do lepszej gildii i robic jakieś interesujące instance to imo tak, jesteś usprawiedliwiony.


Taaa najlepiej w ogole, zeby pojawil sie bot, ktory sam wszystko bedzie robil, a nowe epiki bedziesz ogladal sobie na armory... Zal tbh


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:13 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Tyle, ze zbieranie t6 i farmowanie av na szczescie nie jest obowiazkowe. Naprawde - nikt nikogo nie zmusza do niczego...

Tyle, ze nie potrzebujesz t6, zeby zdobyc t8.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 01:15 
Cytuj  
Lepszy skutek niz ban: zabranie wyfarmowanych botem itemow. Cale S1 zrobione botem znika


_________________
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Khazam
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Yia
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Ilae


Posty: 24
Dołączył(a): 25.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 09:36 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Tyle, ze nie potrzebujesz t6, zeby zdobyc t8.


IMO coraz wyższy Tier jest w instancjach z coraz silniejszymi bossami/trashami wymagającymi coraz lepszego gearu , więc imo potrzeba T6 żeby zdobyć T8.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.