mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:11 
 
Cytuj:
Bo nie dosc, ze ~50 osob z mojej gildii mialo podobny sprzet

Rozumiem ze miales w gildi 50 priestow? amagad

Wiesz ja przewaznie w orgri widzialem wiekszosc ludzi w green / t0 niz jakis epickach. Po prostu epick stracil swoja wartosc i blizz poszedl na reke casualom. Mowia ze w wowa gra 10mln ludzi. Mkay, chodzi im chyba o ilosc stworzonych kont. Ile starych znajomych gra nadal w wowa? Ci co przychodza sa to nowi gracze ktorzy nie poznali wowa przed TBC i nie wiedza jak bylo przedtem - bylo wielu chetnych na raid na onyxie pare tyg temu, z 30 osob 20 nie wiedzialo ze jest preq na to (wiekszosc 70). Po prostu WoW stracil swoj urok. Dla mnie w grach mmorpg jednym z najwazniejszych atrybutow jest unikalnosc itemow, no kiedys bylo (s1 za honor ftl)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:32 
 
koci napisał(a):
Cytuj:
Bo nie dosc, ze ~50 osob z mojej gildii mialo podobny sprzet

Rozumiem ze miales w gildi 50 priestow? amagad

Wiesz ja przewaznie w orgri widzialem wiekszosc ludzi w green / t0 niz jakis epickach. Po prostu epick stracil swoja wartosc i blizz poszedl na reke casualom. Mowia ze w wowa gra 10mln ludzi. Mkay, chodzi im chyba o ilosc stworzonych kont. Ile starych znajomych gra nadal w wowa? Ci co przychodza sa to nowi gracze ktorzy nie poznali wowa przed TBC i nie wiedza jak bylo przedtem - bylo wielu chetnych na raid na onyxie pare tyg temu, z 30 osob 20 nie wiedzialo ze jest preq na to (wiekszosc 70). Po prostu WoW stracil swoj urok. Dla mnie w grach mmorpg jednym z najwazniejszych atrybutow jest unikalnosc itemow, no kiedys bylo (s1 za honor ftl)


Myslales zeby grac w lineage2?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:49 
 
Hmm... kurwa powinni zrobic kazda instancje z heroic mode :P nawet RFC HIC! to by było cool, i trudniej o epixy ... tzn z super bosa nie leca juz same expiy tylko jeden a reszta to dobre blue. Wiecej itemow legendary ale pod warkunkiem ze diabelsko ciezko je zebrac. Mam nadzieje ze w wotlku epix, nadal bedzie epixem, i ze w nowych instach nie bedzie ich tak duzo leciało, ALBO zrobia LEGENDARY sety i bedzie nowy lans. Bo green - noob , blue - newbie , epix - casual - , gold - no life :P i juz... Wartosc epixow spadnie, ale za to bedzie respekt dla gosci w nowym sprzecie.

Ja reprezentuje poglad taki jaki cash ma... Uwierzcie dla mnie na 60tym jak widzialem Tudora, Fre, Pain'a (*bl) to byl respect...Nie wiem Vercin tez duze wrazenie na mnie robił.

A ja ? lobotomizer - pierwszy epix :D i full blue set, ranga 10 bodajze. Pare epixow z Azuregosa, i t2 pasek, to wszystko co mam z 60 lvlu..i kto tam pamieta takiego jak ja...zostali Tylko "Kozacy" i moga sie chwalic r14 i full t3, bo to było cool :D

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:13 
 
No dobrze, ale wy mowicie o PvE, a dla mnie WoW ma teraz nowa wartosc, PvP - Mianowicie areny i gleboko mam kto, co,gdzie i jak sie ubiera bo na arenie przydaje mi sie to w ogole :) Mozna grac areny i byc w tym naprawde dobrym, bez no life'a. Do tego gracze sami sobie urozmaicaja gre poprzez tworzenie serwisow e.g. SK-Gaming i wlasne turnieje :) Jak jestes dobry tez masz sporo 'fanow'. A jak zalezy wam na respekcie - zrobcie film i na wow movie :P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:31 
 
Faktycznie, teraz większość dostępnych items ma epicki kolor.
Ja zawsze byłem casualem i zebranie całego tier 0 było dla mnie rzeczywiście osiągnięciem, nie mówiąc już o łuku i kiju z hunter questa i 2 częściach t1.

Niemniej mi TBC pasuje - jest więcej 5mans, można je w heroic trybie robić, co czasem, jak się trafi na noob pug, jest nieco irytujące, nawet w pug do karazhan trafiły mi się 2 itemki.
Sądzę że nie bardzo należy zwracać uwagę na to, czy item jest niebieski czy epik, bo w sumie w rzeczy samej dostępność jest podobna, na pewno łatwiej nabrać epików niż przed TBC.
Imo itemy z Karazhan powinny być niebieskie, oprócz tier 4 ewewntualnie, a reset powinien być zniesiony bo i tak Karazhan funkcjonuje już jak UBRS tuż przed TBC, tyle że jest większy. Tyle że jak mówiłem, kolor jest naprawdę drugorzędny imo.
Pomysł z heroickimi trybami dla starych dungeonow jest imo świetny, szkoda że blizz wkłada tyle wysiłku w dungeony które odwiedzi mniej niż 1% graczy (Sunwell Plateau), zamiast zrobić tuning starych przecież mniejszym kosztem. Który w post-tbc graczy widział na oczy Dire Maul? Marzy mi się walka ze wzmocnionym Wyrmthalakiem, jaka była moja radość, jak rzucił mi tier 0 shoulderki.


_________________
O.o

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 22:17 
 
Mnie najbardziej irytuje ze dodatki nie dodaja contentu tylko go zamieniaja na dobra sprawe.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 22:42 
 
Cashasty napisał(a):
Większą satysfakcje mialem ubierajac alta w tier 0 niż ubranie druida w full s1 pare godzin po dingnieciu 70, za latwo sie zdobywa gear.


No, wystarczy tylko bota postawić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 22:42 
 
Moim zdaniem za BG powinny być tylko blue itemy, i ogólnie mniej epicsow. bo teraz to każdy leszcz może mieć full gladiatora totalnie niemając pojęcia o grze.
W dodatku albo nerfna epiki albo właśnie wprowadza legendary sety. Mnie tez to wkurza ze takie the eye i podobne sa zajebiście dopracowywane, podczas gdy taki tempest keep czy botanika to totalna zmula i kopiuj wklej.
Nie zdziwiłbym się też jakby dodali coś miedzy epic a legendary;p
Ja chciałbym zabić Ilidiana. niestety jest to możliwe tylko w "zajebistej" gildi w której muszę codziennie łazić na raidy i w której wszyscy podniecają sie tylko nowym sprzętem. Jest stanowczo za mało 10osobowych wymagających instancji. Te najlepsze insty powinny być 10osobowe, bo takie można robić nawet z samymi kumplami.
25tki i 40stki to za duży chaos i anonimowość jak dla mnie. Są fajne ale to nie one powinny grać pierwsze skrzypce.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 22:51 
 
Casual voice that was ...


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 22:54 
 
Stale ten sam problem... Albo raidujesz 5x w tygodniu 18h-2h i whinujesz ze epixy dla casuali daja, albo grasz malo i whinujesz na instancje ktore 3% populacji zobaczy podczas gdy ty nie masz z tego nic... Blizz z TBC (nie)stety poszedl na reke casualom...


_________________
http://rince.mybrute.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 23:05 
 
Nic nie zjebali, oni po prostu wiedzą jak zarabiać kasę. Ludzie chcieli łatwiejszego dostępu do epixów - mają. Chcieli mieć uber postaci za mniej roboty - mają.

Co prawda większość graczy którzy zaczynali w becie odeszło, ale wciąż gra jakieś 10mln.

Osobiście też mnie to denerwuje, ale wcale się blizzowi nie dziwię. Na ich miejscu zrobiłbym dokładnie tak samo.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 23:07 
 
whiteman napisał(a):
Nic nie zjebali, oni po prostu wiedzą jak zarabiać kasę. Ludzie chcieli łatwiejszego dostępu do epixów - mają. Chcieli mieć uber postaci za mniej roboty - mają.

Co prawda większość graczy którzy zaczynali w becie odeszło, ale wciąż gra jakieś 10mln.

Osobiście też mnie to denerwuje, ale wcale się blizzowi nie dziwię. Na ich miejscu zrobiłbym dokładnie tak samo.


Wlasnie tego nie wzielismy po uwagę - byznes:P I taka zamiana koloru itemu zarobili pewnie kilkadziesiat milionow.


_________________
http://rince.mybrute.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 23:09 
 
Wy nie wzięliście tego pod uwagę - oni biorą głównie to :).

I tak dobrze, że nie zrobili jej tak casual, że gildie zaczynają raidy od Kara, a nie od razu od BT. To by chyba 50% quitneło.


_________________
whiteman#2717

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 23:13 
 
A tu agree w pełni, że straciła.

Chociaż rajdy 25 man są imo trudniejsze i bardziej wymagające od pre-TBC (chociaż dojechałem tylko do aq40 więc mówię IMO, naxxa na oczy nie widziałem) to jednak tam było więcej klimatu. I jak ktoś ubił Nefariana to cały serwer wiedział.

A teraz ... O ktoś znowu zabił Keal-a, o SSC cleared. Nic nadzwyczajnego.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 06:28 
 
Dlatego imo, większość skillowych graczy którzy podbili wszystko oprócz ostatnich bosów preTBC w Naxx teraz gra casualowo w TBC. Chociaż nie ukrywam, że gdyby ktoś mnie zrobił MT i wziął na raid dzisiaj, nie byłbym zachwycony :).

BTW Cash, rzeczywiście, epaxów qrwa teraz jest tyle, że człowiek wish listy sobie nie złoży bo to huj wie co wybrać....

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 07:54 
 
W pełni sie zgadzam z Cashem, tez mi sie to niepodoba że byle nuubek chodzi w epixach. Wielu moich kumpli nie wrocilo wlasnie przez to do gry ;/ Tesknie za starym WoWem ale i tak czy siak gram. Jedno mnie tylko wkurzalo kiedys, ze jak sie zrobilo krótka przerwe w honorze to odrazu nabita ranga poszla sie jeb*** ;] Mam nadzieje ze Wotlk to poprawi co TBC spieprzylo...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 09:00 
 
Wiecie co jest dziwne? Blizzard, taki zajebisty wydawca niesamowicie wyjebanych gier, dopracowanych w 100%, nie zrobił typowych preTBC serwerów, na których nie znajdziesz Outlandu. Myśle, że wiele osób by wróciło do starych klimatów, a mogliby również pracować tylko i wyłącznie nad Azerothem na tych serwerach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 09:05 
 
a ja myślę, że nikt by tam nie grał


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 09:14 
 
imo lepiej sprobowac z pre-tbc realmem niz otwierac po 5 nowych na ktorych i tak nikt nie gra. jakby zlikwidowali po pare realmow z kazdej battlegrupy, wszystko by sie scisnilo i by wrocily stare klimaty(kolejki, znane postacie prawdopodobnie tez) :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 10:50 
 
Większość starych veteranów tęskni za tym co było ale to już nie wróci , nawet jeżeli Blizz by zrobił taki server to już by " nie było to" , TBC jest jakie jest , też wolałem starego WoWa ale cóż , dla mnie TBC to w chwili obecnej joke , S1 za honor zepsuło totalnie 5man runy , czasem zajmuje mi 2-3 żeby znaleźć team do heroica ,a przed BG aż czarno jest od ludków sterczących w oczekiwaniu na swoją kolej.

Kiedyś miałem naprawdę duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo funu z latania do UBRS/Strat/Scholo , klimatu BRS nigdy już nie będzie i tyle.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.