mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 14:51 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Chca na sile zmusic ludzi do robienia PvE


LOL
niektórzy chyba nie myślą co wypisują...

no tak bo po patchu kazdy bedzie robic heroici jeden za drugim po raz czterdziesty dlatego ze to takie ladne encountery

kreda napisał(a):
IMO niezła zmiana, może heroici odżyją. Mniej toto nudne niż AV.

ta bo klikanie 1 dps skilla w potworka ktory w ogole nie mysli jest ciekawsze od mass pvp / akurat

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 15:04 
Cytuj  
Zawsze mozesz zmienic gre jak to zrobilo wielu i nie marudzic, ja marudze na WoW-a tam gdzie mozna :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 15:50 
Cytuj  
mnie się bardzo podobaja nowe spodnie iczest dla tanka za bagde i vortexy na mace pofarmie, po długiej przerwie wytankowałem daily MT a co tam.

pogram tankiem i pvp rogalem :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 15:51 
Cytuj  
A na Age of Conan to można czekać tyle co na Duke Nukem Forever.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:18 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Boże co to się dzieje z tym 2.4 patchem

iloled

Obrazek

pora quitnac tą gre, jakiś pvp balance mial byc wtf! teraz nooby z pve beda w s2 chodzic


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:19 
Cytuj  
nattehfat napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Chca na sile zmusic ludzi do robienia PvE


LOL
niektórzy chyba nie myślą co wypisują...

no tak bo po patchu kazdy bedzie robic heroici jeden za drugim po raz czterdziesty dlatego ze to takie ladne encountery

kreda napisał(a):
IMO niezła zmiana, może heroici odżyją. Mniej toto nudne niż AV.

ta bo klikanie 1 dps skilla w potworka ktory w ogole nie mysli jest ciekawsze od mass pvp / akurat

Co za różnica czy w moba czy w bota? jedno i drugie nie mysli:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:31 
Cytuj  
nattehfat napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Chca na sile zmusic ludzi do robienia PvE


LOL
niektórzy chyba nie myślą co wypisują...

no tak bo po patchu kazdy bedzie robic heroici jeden za drugim po raz czterdziesty dlatego ze to takie ladne encountery


wskaż mi "zmuszanie siłą", pls
co prawda nie byłem na PTRze ale jakoś mi ciężko w to uwierzyć, żeby np GM siłą zmuszał gracza do farmowania badge'y

poza tym będzie nowy 5 osobowy instance, więc nie musisz farmić w starych...

edit: niedługo się dowiem, ze blizz jest winny suszy i szcza do mleka :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 16:51 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
pora quitnac tą gre, jakiś pvp balance mial byc wtf! teraz nooby z pve beda w s2 chodzic

i o to chodzi, przewaga ma być w skilu, a jak ktoś raiduje to nie ma czasu siedzieć na AV.

i właśnie jak taki pve koleś przyjdzie i skopie dupe temu co farmi av to wyjdzie kto jest noobem, a kto nie :wink:

jest masa ludzi w s3 bez itemów z ograniczeniami i mających rating poniżej 1400, o tych w full s1 którzy wogóle nie umieją grać nie wspomne


_________________
psn

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 17:36 
Cytuj  
to ja chce zeby mozna bylo itemy z BT MH kupowac za honor albo arena pointsy :( retardy pve


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 18:40 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
to ja chce zeby mozna bylo itemy z BT MH kupowac za honor albo arena pointsy :( retardy pve
dziewie ci sie, umówmy sie, farma av to coś innego niz farma bt - inny poziom skila.
natomiast pvp to skill a nie farma av - dlatego uważam że itemy do pvp powinny byc dostępne jak najłatwiej


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 18:41 
Cytuj  
Jest tylko problem taki że teraz PvE ludki bez problemu ubiorą się i do PvE i do PvP , ludzie grający w BG/Areny będą ubrani tylko do PvP.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 18:46 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jest tylko problem taki że teraz PvE ludki bez problemu ubiorą się i do PvE i do PvP , ludzie grający w BG/Areny będą ubrani tylko do PvP.
no i dobrze , zapracowali na to.
chyba juz nie pamietacie jak sprzet pvp farmiło sie w 40tkach a reszta biegała w craftowanych niebieskich.
blizz się ukłonił i dał opcje casualom, noobom i leniom to teraz znowu zaczyna się PŁACZ


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 19:18 
Cytuj  
A pamiętasz Desh że kiedyś sprzęt który wyfarmiłeś w PvP był też dobry w PvE ?

U nas np było to na etapie BWL , HW warek był na 1-2gim miejscu w dps w sprzęcie TYLKO z pvp.

Z drugiej strony jeżeli ten ruch blizza doprowadzi do ponownego ożywienia instancji to jestem za bo w tej chwili znalezienie teamu do HC zajmuje na naszym servie jakieś 2-3 dni..


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 19:23 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
A pamiętasz Desh że kiedyś sprzęt który wyfarmiłeś w PvP był też dobry w PvE ?
nie, byłem tankiem i kompletnie nic co było z pvp nie przydawało mi się :wink:

co do heroiców, tankiem party znajduje w 10 do 30 sekund :P
rogalem pół dnia - juz nie próbuje
healerem jest ciężko ale da się, tyle że jak tank bedzie z dupy to i tak nvm


_________________
psn

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 19:26 
Cytuj  
Skill w pve? rofl, wystarczy jakis poziom myslenia, farmujac bt i hyjal 10h tygodniowo moglem usnac wciskajac te same klawisze.
Blizz sie zachowuje teraz nie fair, bo od dawna starano sie rozdzielic pve i pvp. A w tym momencie ci co rajduja powyciagaja sobie graty od reki. Zwlaszcza ze zwiekszyli liczbe class tokenow i badge of justice w 25-tkach.

Zreszta nie ma co sie rozpisywac imo ta zmiana nie przejdzie whinow. W ogole w tym 2.4 cale mnostwo itemow rozdaja na lewo i prawo. A z wowa robi sie World of Tokencraft :d


Cytuj:
Jest tylko problem taki że teraz PvE ludki bez problemu ubiorą się i do PvE i do PvP , ludzie grający w BG/Areny będą ubrani tylko do PvP.

qft

Odnosnie 40tek, tak jak pisza, wystarczylo ze zrobilem championa i juz miazdzylem wszystkich w dmg done, a jedyne itemy o jakie sie troszczylem to fire resistance, potem nature. Troche pozniej wprowadzono chance to hit with spells, ale w niektorych klasach glownie set bonusy sie liczyly.

Edit: I jeszcze wspomne o zamianie t6 gratow np. z dmg na prot bo chyba gdzies taki vendor byl, poprostu lol:>
Musza cos zrobic z arena pointsami bo ludzie po wyciagnieciu setu przez pierwsze poltora miesiaca, siedza na 5k przez nastepne 3 miesiace ...
Jeszcze PS. niektore s1 > t4 w pve! juz sam nie wiem co myslec o tych zmianach;]

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 19:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
A pamiętasz Desh że kiedyś sprzęt który wyfarmiłeś w PvP był też dobry w PvE ?
nie, byłem tankiem i kompletnie nic co było z pvp nie przydawało mi się :wink:

co do heroiców, tankiem party znajduje w 10 do 30 sekund :P
rogalem pół dnia - juz nie próbuje
healerem jest ciężko ale da się, tyle że jak tank bedzie z dupy to i tak nvm


uch, a ja narzekałem że cięzko party znaleźć. Generalnie nie mam większego problemu hunterem, rogale też są cenieni za sap cc u nas. Ale faktem jest że z tankami najtrudniej.
A jednak chyba sprawdzi się ten tekst od Drysca nt. dostępności items klasy BT za badgesy, te itemy co sie pokazaly na mmo-champion wyglądają jak ulepszone 60-75 badges items (z perspektywy huntera: Shifting Camouflage Pants i nowe Leggins of the Pursuit np.)


_________________
O.o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:13 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Blizz sie zachowuje teraz nie fair, bo od dawna starano sie rozdzielic pve i pvp. A w tym momencie ci co rajduja powyciagaja sobie graty od reki. Zwlaszcza ze zwiekszyli liczbe class tokenow i badge of justice w 25-tkach.

Ojoj, bedzie mozna sobie kupic set season 2, ktory w momencie jak wyjdzie 2.4 bedzie dostepny za honor.
A za tokeny z sunwell plateu bedziesz mogl miec item, ktory mozesz kupic juz teraz po spedzeniu kilku godzin na av.
BLYZARD HUI!1.

*rence*

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:17 
Cytuj  
To jest caly s2 (head chest shoulders legs gloves) czy tylko veteran? Jesli veteran to w czym problem, przeciez vindicator od dawna jest za honor.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:21 
Cytuj  
cypis napisał(a):
superXtra napisał(a):
Blizz sie zachowuje teraz nie fair, bo od dawna starano sie rozdzielic pve i pvp. A w tym momencie ci co rajduja powyciagaja sobie graty od reki. Zwlaszcza ze zwiekszyli liczbe class tokenow i badge of justice w 25-tkach.

Ojoj, bedzie mozna sobie kupic set season 2, ktory w momencie jak wyjdzie 2.4 bedzie dostepny za honor.
A za tokeny z sunwell plateu bedziesz mogl miec item, ktory mozesz kupic juz teraz po spedzeniu kilku godzin na av.
BLYZARD HUI!1.

*rence*

hehe hui,hui. jeśli ktoś liczył na to, że będzie imba pwnzorem do usranej śmierci bo wyfarmił sobie jakiś item to albo jest idiotą,albo gra w WOWa od tygodnia. imho to wszystko i tak jest niczym przy prawdziwym skoku jakim było wejście honor sytemu - wszyscy Ci, którzy bili Grand Marshala nolifeując miesiącami wyszło na looserów, takie życie.

btw skoro dochodzimy do etapu, w którym wszyscy mają mniej więcej takie same itemy ciekawi mnie kiedy w końcu wprowadzą możliwość wyboru wyglądu zbroi (ponoć nawet LOTRO to ma od ostatniego dodatku).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:39 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
To jest caly s2 (head chest shoulders legs gloves) czy tylko veteran? Jesli veteran to w czym problem, przeciez vindicator od dawna jest za honor.


Za Tokeny na Tier 4 gear, mozna kupic S1 Gladiator Gear.
Za Tokeny na Tier 5 / Tier 6 gear, mozna kupic S2 Gladiator Gear.
Za Badge mozna kupic S2 Honor Gear.
Za Tokeny na Tier 6 gear z Sunwell, mozna kupic S3 Honor Gear.

Gladiator Gear = Head / Shoulders / Chest / Gloves / Spodnie
Honor Gear = reszta syfu.

Teraz pytanie : po co wprowadzili Vindicatory za Tokeny na Tier 6 z Sunwell. Przeciez wiadomo, ze kazdy woli wyfarmowac 15k honoru jesli juz chce tego Vindicatora, niz tracic na jego rzecz T6 z Sunwell ;O.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.