mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 09:34 
Cytuj  
Ale w mailu od GM'a dostałem że to winna interfacu. Jak wyłączam cały UI to działa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 15:58 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Ale w mailu od GM'a dostałem że to winna interfacu. Jak wyłączam cały UI to działa.
musisz zdecydowac kogo pytasz, albo nas albo gma :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 19:38 
Cytuj  
Zmieniłem cały interface i jest ok


Posty: 15
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:21 
Cytuj  
Fubara zupdatowałem do najnowszej wersji z wowace.com . Dalej to samo : Dependency Missing. W tych pluginach pokazuje mi się ten błąd --> EpicCountFu,BabelFu,BagFu,BankitemsFu,BattlegroundFu,DurablityFu,ExperienceFu,HonorFu,LocationFu,TopScoreFu,MonkeyQuest Fu

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 13:32 
Cytuj  
No właśnie addony są client -side, więc to nie możliwe, żeby takie coś się działo O.o Bo gdyby takie coś było możliwe, to teoretycznie zmieniając wartości pamięci WoW'a można by edytować progres questów :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:16 
Cytuj  
Kub3czek napisał(a):
Fubara zupdatowałem do najnowszej wersji z wowace.com . Dalej to samo : Dependency Missing. W tych pluginach pokazuje mi się ten błąd --> EpicCountFu,BabelFu,BagFu,BankitemsFu,BattlegroundFu,DurablityFu,ExperienceFu,HonorFu,LocationFu,TopScoreFu,MonkeyQuest Fu
uzywaj wowaceupdatera do instalowania i updatowania to nic nie spierdzielisz


_________________
psn

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 15:50 
Cytuj  
Dzisiaj zrobilem update modow i mam pewien problem.
Otoz Omen, nie nalicza/nie wyswietla mi threata, zarowno mojego jak i calego party...
Przez ten mankament bardzo ciezko jest mi tankowac, a nie bardzo wiem jak to naprawic.

Ponizej zamieszczam screen, na dowod, ze wszystko jest ok. Od wczoraj nie zmienialem zadnych ustawien... Moze ktos mial podobny problem, wiec licze na pomoc.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 15:54 
Cytuj  
Reset ustawień (skasuj folder omena z WTF\*.*)?

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 16:11 
Cytuj  
z wowace updatera to robiłeś? Jak tak wgraj ręcznie.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 17:24 
Cytuj  
Zrobilem tak, jak napisaliscie i niestety nadal to samo... Nie wiem w czym tkwi problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 17:33 
Cytuj  
zrób tak, wowaceupdater unistall marked addon, zaznacz wlasnie omen

potem zrob updaterem cleanup

zainstaluj jeszcze raz with externals omena

musi dzialac albo masz konflikt z jakims modem spoza ace2

uzywaj tylko modow ace2 i tylko updaterem :P


_________________
psn

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 18:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zrób tak, wowaceupdater unistall marked addon, zaznacz wlasnie omen

potem zrob updaterem cleanup

zainstaluj jeszcze raz with externals omena

musi dzialac albo masz konflikt z jakims modem spoza ace2

uzywaj tylko modow ace2 i tylko updaterem :P


Eh... niestety nadal to samo, ale masz racje jest jakis konflikt z innym modem, poniewaz gdy wylacze wszystkie addony poza Omenem to wszystko jest w porzadku.

Ale nie wiem w jaki sposob mam znalezc ten konkretny... Poszukiwanie go zajmie mi sporo czasu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 18:10 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zrób tak, wowaceupdater unistall marked addon, zaznacz wlasnie omen

potem zrob updaterem cleanup

zainstaluj jeszcze raz with externals omena

musi dzialac albo masz konflikt z jakims modem spoza ace2

uzywaj tylko modow ace2 i tylko updaterem :P


Eh... niestety nadal to samo, ale masz racje jest jakis konflikt z innym modem, poniewaz gdy wylacze wszystkie addony poza Omenem to wszystko jest w porzadku.

Ale nie wiem w jaki sposob mam znalezc ten konkretny... Poszukiwanie go zajmie mi sporo czasu.
przesiadz sie na 100% ace2 jak ja zrobilem prawie rok temu, uzywaj updatera i olej ten topic jak ja dawno temu :P


_________________
psn

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 18:26 
Cytuj  
Mam tylko mody oparte na Ace2 i juz wiem co bylo przyczyna tego, ze Omen nie dzialal - Aloft.

Nie wiem z jakiego powodu, mam nadzieje, ze gdy ponownie zainstaluje Alofta wszystko wroci do normy i obydwa mody beda ze soba wspolgraly.

Dzieki za pomoc!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 18:43 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Mam tylko mody oparte na Ace2 i juz wiem co bylo przyczyna tego, ze Omen nie dzialal - Aloft.

Nie wiem z jakiego powodu, mam nadzieje, ze gdy ponownie zainstaluje Alofta wszystko wroci do normy i obydwa mody beda ze soba wspolgraly.

Dzieki za pomoc!
no spoko, zrób to samo z aloftem, u mnie oba te mody działaja ok

czasami , bardzo rzadko trzeba ktorys zresetowac po updajtach
btw zobacz sobie jaki fajny jest Recount, uzywam go razem z violation

wczoraj kolega go uzyl zeby pokazac hunterowi ze 70% jego dmg idzie w niewlasciwy target :P


_________________
psn

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 08:08 
Cytuj  
recount jest zajebisty szczegolnie jak sie zapcha "danymi" - potrafi zezrec tyle pamieci co polowa pozostalych modow razem wzietych. Taki se tam mankament. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 09:47 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
recount jest zajebisty szczegolnie jak sie zapcha "danymi" - potrafi zezrec tyle pamieci co polowa pozostalych modow razem wzietych. Taki se tam mankament. ;)
zapewne, ale przyznasz że te dane są interesujące.
ten mod to coś jak auctioneer albo chcesz miec tego potwora albo nie :wink:


_________________
psn


Posty: 49
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 10:28 
Cytuj  
Poszukuje moda ale auctioneer ale malopamieciozernego najlepiej na ace2 ale niekoniecznie
interesuje mnie przede wszystkim to żeby pokazywał mi tak jak auc ze przedmiot kosztuje
tyle a tyle i żeby pamiętał cena za jaka wystawiłem dany
przedmiot ostatnio.


_________________
Wszystko takie szare... tylko trawa zielona :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2008, 16:43 
Cytuj  
jedna uwaga:

każdy kto nie zmienia domyślnej opcji wowaceupdatera albo wogóle go nie uzywa nie czerpie podstawowego zysku z ace2.

domyslnie wowaceupdater sciaga mody WITH EXTERNALS, każda paczka sciagnieta manualnie tez jest WITH EXTERNALS

chodzi o to że ace2 oparte jest na tych samych bibliotekach i np 10 moich modów korzysta z tej samej biblioteki wiec ja używam WITHOUT EXTERNALS i te 10 modów mam bez tej biblioteki a wowaceupdater dba o to żeby ta biblioteka byla sciagnieta oddzielnie razem z modem (opcja automatic dependency download)

te biblioteki sa wtedy w folderze interface a nie w folderze addonu i updater dba zeby wszystko bylo aktualne

nie bede tego dodatkowo wyjasnial


czytajcie sami http://www.wowace.com/wiki/WowAceUpdater

wczytywanie moich modów jako WITHOUT EXTERNALS jest około 3-4 razy krótsze niz WITH. ram oczywiscie tez jest oszczedzony bo ta sama biblioteka wgrywa sie raz a nie 10 razy do pamieci


_________________
psn

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 11:55 
Cytuj  
pitbull wywalil mi taka smieszna czarna ramke na srodku ekranu, jak to wylaczyc i co to robi? :oops:
(w miare mozliwosci moge sprobowac podrzucic szkrina)

dodatkowo pitbull czasem postanawia zrobic mi psikusa i ustawia(?) opacity moj i targetu na jakies 50%(jakze obrazowy opis ~~), ktos sie z tym spotkal?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.