mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2007, 22:33 
Cytuj  
Witam wszystkich serdecznie.
To moj pierwszy post na mmorpg.pl.
Nosze sie z zamiarem powrotu do WoW i wobec tego mam pytanko czy w najblizszych dniach bedzie uruchomiony jakis nowy serwer???
Poszukiwalem tego tematu na forum ale byl sprzed 6 misiecy wiec jest chyba niezbyt aktualny :) .
Z gory dziekuje za odpowiedzi z waszej strony i pozdrawiam.
PS: Nowy serwer bylby zbawienny gdyz moje postacie biegajace na innych serwerach w jakims syfie nie zalapia sie do jakiejkolwiek druzyny...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2007, 22:40 
Cytuj  
Witam.
Nie oglosili ostatnio otwarcia zadnych nowych serwerow, ale imho nie potrzebujesz tego.
Moze wydawac sie to dziwne, ale to wlasnie na najstarszych i najbardziej zaludnionych serwerach masz wieksza szanse na team doswiadczonych ludzi (niezaleznie od levelu), takich ktorzy nie chca sie wylevelowac na zlamanie karku, co ma miejsce na serwerach swiezych.

PS. do pytan nie bedacych zaczatkiem jakiejs dluzszej dyskusji mamy odpowiedni temat -> http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12659


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 00:11 
Cytuj  
Niech poczekaja jeszcze troche z nowymi serwerami. Marzy mi sie podobny boom jaki Vek'Nilash mial ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 02:36 
Cytuj  
ucieklbys tam, mirtul?


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 15:10 
Cytuj  
Sam pewnie nie :[

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 18:54 
Cytuj  
Hehe Nowe serwery nie sa chyba potrzebne bo jeszcze wiele z tych ktore powstaly w TBC nie ma wystarczajacej liczby graczy. Shattered Halls na ktorym gram jest zwyczajnie pusty, wiec jak tylko zdobede odpowiednie fundusze, pozegnam moich kolegow z tego serwera i robie transfer na BL, gdzie gra sporo graczy.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 19:11 
Cytuj  
patrycjusz napisał(a):
Hehe Nowe serwery nie sa chyba potrzebne bo jeszcze wiele z tych ktore powstaly w TBC nie ma wystarczajacej liczby graczy. Shattered Halls na ktorym gram jest zwyczajnie pusty, wiec jak tylko zdobede odpowiednie fundusze, pozegnam moich kolegow z tego serwera i robie transfer na BL, gdzie gra sporo graczy.

Zeby odrazu graczami nazywac...romantyk optymista widze ^^
/
Ano napewno z wotlkiem wyjdzie przynajmniej jeden nowy server i bedzie fón

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 20:22 
Cytuj  
"gra sporo graczy" brzmi rzeczywiscie dziwnie:)Z nowym dodatkiem pojawi sie pewnie wiecej serwerow bo przeciez musi byc pvp, pve i rp. Ludzie sie rzuca pograja na nowe postaci i po jakims czasie wroca do mainow bo przeciez kox jest nudny.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 21:03 
Cytuj  
Nowe serwery zapewne dodadzą razem z nowym dodatkiem, to jest początek 2008. Tylko po co one komu?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 21:39 
Cytuj  
raczej beda laczyc jak kiedys zapowiadali te low populated serwery i moze na ich miejsce postawia cos nowego przy premierze WotLK


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 23:15 
Cytuj  
nigdy nie zapowiadali ze beda laczyc serwery low populated. Zreszta ciekawe jakby mieli polaczyc serwer A i B gdzie na serwerze A mialbys postacie postacie hordy a na serwerze B aliantow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2007, 23:39 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Nowe serwery zapewne dodadzą razem z nowym dodatkiem, to jest początek 2008. Tylko po co one komu?

Dla ludzi chcacych rerollowac, ale faktycznie rerolle beda przed patchem - w chwili, kiedy levelowanie 1-60 bedzie szybsze.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 06:48 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
h34t napisał(a):
Nowe serwery zapewne dodadzą razem z nowym dodatkiem, to jest początek 2008. Tylko po co one komu?

Dla ludzi chcacych rerollowac, ale faktycznie rerolle beda przed patchem - w chwili, kiedy levelowanie 1-60 bedzie szybsze.


To już lepiej robić reroll na jakimś starym sprawdzonym serwerze, a nie na nowym gdzie po 2 dniach sie okazuje, ze 80% graczy to horda - blood smerfy (czy tam hero class jeśli chodzi o nowy patch).


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 10:16 
Cytuj  
Dziekuje za informacje w temacie. Chodzi mi o to ze zeby zaczynac od poczatku na istniejacym juz serwie ciezko pozniej dostac sie do inst wysoko levelowych gdyz praktycznie nie zna sie ludzi. Nie uczestniczy sie w tworzeniu serwa nie dostajesz sie do dobrej gildii i biegasz z jakimis cieniakami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2007, 10:39 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Dziekuje za informacje w temacie. Chodzi mi o to ze zeby zaczynac od poczatku na istniejacym juz serwie ciezko pozniej dostac sie do inst wysoko levelowych gdyz praktycznie nie zna sie ludzi. Nie uczestniczy sie w tworzeniu serwa nie dostajesz sie do dobrej gildii i biegasz z jakimis cieniakami.

Na starszych serwerach jest imo latwiej. Zawsze sie znajdzie ktos komus cos nie pasuje i zbiera ludzi od zera, mozna sie w tedy wkrecic :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2008, 18:46 
Cytuj  
panowie mam takie pytanie: czy ktoś może orientuje się czy będą jakieś nowe serwery niebawem, bo mam ochotę zagrać od początku, ponieważ obecny endgaming troche mnie już zmęczył :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2008, 19:54 
Cytuj  
To zalezy kto co lubi, tu na Blu robie alta, i powiem Ci ze kazda kraina tetni zyciem. Sa allianci, sa "nasi" i ludzie ktorzy robia questy, i ludzie do party.To sa plusy. Minusem takiego serwera jest to ze bedziesz musial sie ciezko napracowac zeby zoabczyc endgame ( zdobyc sprzet pre q itp ) a na nowych serwerach, ludzi konca SSC / TK dopiero, wiec jak szybko zrobisz postac to mozesz sie załapac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2008, 06:41 
Cytuj  
Różnie to bywa, aktualnie mój kolejny alt (mag lvl 33) biega po Hillsbrand. Wczoraj biegając kilka godzin nie spotkałem ani jednego alianta, kiedyś było to nie do pomyślenia :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2008, 14:35 
Cytuj  
Na Mazrigos w każdej zonie po prostu masa ludzi , i nie ma problemów ze znalezieniem party do insta albo world pvp :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.