mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2008, 08:16 
Cytuj  
Minimalne ? nawet z nowym wirlwindem który hituje z obu broni naraz ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2008, 11:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Minimalne ? nawet z nowym wirlwindem który hituje z obu broni naraz ?


Si. Wcześniej miałem w offie dager i dps też robiłem? :P Jak wrucę z ćwiczeń wkleje link do jakiegoś tam artykułu o tym może (jak znajdę :P ) .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist


Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2008, 20:48 
Cytuj  
Witam to moj pierwszy post. Bardzo ale naprawde bardzo bym prosil kogos o podanie linka do poradnika pvp dla warka czyli jak walczyc przeciwko innym klasom jakich uzywac skilli itp(najlepiej po polsku :P ).Gram na globalu od miesiaca (Burning Legion) wbiłem 55 level i kazdy mnie bije:P.Wiem ze warek to klasa najbardziej uzalezniona od gearu a ja mam kiepski ale taki poradnik naprawde by pomógł.Wiedziałem na co sie pisze tzn. że warek to bardzo trudna klasa do opanowania i według opinii wiekszosci nie najlepsza do pvp ale ja nie lubie isc na łatwizne :D pozatym nie widze siebie latajacego w jakichś damskich ciuszkach i kijaszkiem;p .Tak ze prosze o pomoc i wyrozumiałość.Pozdro.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2008, 20:57 
Cytuj  
lol trudna klasa :D robisz charge/intercept i walisz hamstring a potem mortal strike. Jak przeciwnik ma 20% zycia execute. Jak dognie to overpower. To juz chyba wszystko.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2008, 21:19 
Cytuj  
Kretyn z ciebie.

Podstawy grania kazda klasa są proste, tak jak ty napisałes to można by podsumować każdą postać w wowie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2008, 22:47 
Cytuj  
Ale to co mortal napisal to prawda :) nawet moj bracki opanowal warka bez problemu w pvp, nie mowie o pve bo skill jest nieporownywalnie bardziej potrzebny w pve. :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2008, 22:56 
Cytuj  
No na pewno twój brat bez problemu szalał na ratingach 2100+ używając 4 skilli.

Róznica między naprawde dobrym warkiem a słabym jest tak wielka że nawet nie chce mi sie o tym pisać i w żadnym wypadku nie chodzi o gear, choć jest to klasa mocno od niego uzależniona. Dobry warek ma timimng opanowany co do sekundy, świetny rage managment, umie wykorzystać def stance, spell reflect ( w ostatniej możliwej sekundzie) wie kiedy uciec intervenem. Sam jak miałem warka grałem nim bardzo przeciętnie, dlatego później grająć z innymi warkami widziałem dokładnie w czym sa i o ile lepsi ode mnie.


A najbardziej rozbawił mnie tekst o tym jak to większego skilla wymaga pve :D.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2008, 23:33 
Cytuj  
lol Shadun czy to na ratingu 1300 czy na 2300 uzywa sie glownie 4 skili. Roznica pomiedzy tymi ratingami to full S3 gear i druid partner.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 00:28 
Cytuj  
Żyj nadal w błogiej nieświadomości ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 01:56 
Cytuj  
Nie no ja sobie w pve lece na whitach i koksam imba dps :O . Nie muszę się martwić jak zarządzć rage bo cały czas mam 100 i nigdy nie missuje :] ,a każda walka to tank&spank gdzie stoje w miejscu :) . PvP napewno wymaga więcej skilla, ale w pve też go trochę trza :D ?


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 07:14 
Cytuj  
Nie poprostu w pve uzywasz wiecej skilli niz w pvp :P. Zreszta mojego zdania nie zmienie bo dobrego tanka znalezc do tego z good gearem to jak ze swieca. Niestetyczne walki pokazuja kto ma skill a kto nie i tyle.

Ja nie mowie o arenach gdzie warek jest wyjatkowo przyjemna klasa i naprawde mozna sie pobawic, ja mowie o zwyklych bg gdzie liczy sie tylko sprzet i dps. 4-5 przyciski w zupelnosci wystarczaja.
Najbardziej mnie rozwalil txt o tym ze napewno to nie jest gear - przeciez warek jest najbardziej gear potrzebujaca klasa - w blue ma smiesznie niski dmg - w gladiatorze calkiem calkiem - a w S3 nieraz poprostu podbiega do clotha i cloth ma wielka "dupe". Co z tego ze mam prawie 300 resi leczenie jak warek w s3 mnie poprostu zje jak chce.

Kefas ma racje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 08:20 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Kefas ma racje.
myśle że zdania sa podzielone :wink:

osobiście jestem bardzo dobrym tankiem ale timingu warka na arenie nie jestem w stanie ogarnąć perepcją - wiem mniej wiecej jak powinien wyglądac ale nawet nie zbliżałem się do doskonałości wiec gram arene rogalem i lvluje hunta :wink:

ciekawy jestem ilu z Was używa Quartza (czas swinga) warriorem 8) - ilu z was wogóle gra warriorem a ilu tylko pierdoli z wyobrażni :wink:

najgorsze co moze robić gracz to myśleć że już wie wszystko i przestać się uczyć tak rosną gracze gorsi od noobów bo przestaja słuchać rad :P

pisanie że warek s3 kosi kogoś z 300 resi o niczym nie swiadczy bo 300 resi ma każdy noob z BG wiec ciężko ten gear porównywać


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 08:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pisanie że warek s3 kosi kogoś z 300 resi o niczym nie swiadczy bo 300 resi ma każdy noob z BG wiec ciężko ten gear porównywać


teraz jak wiadomo był AV weekend, po wkoxaniu 61 przesiedziałem tam parę dni aby na 70 kupić sobie parę epiców na starcie :)
wracając do tematu - na jednym bg SH bunkra bronił jeden aliant - gnom warrior w S3. Nie mówię, że ja mu nic nie zrobiłem, bo to oczywiste - ale, że on tam naciął ponad 40hk sam? Jak już w końcu udało się nam zdobyć wieżę zaczęliśmy zbierać zjeby od reszty raidu, że 8 osób flagi w bunkrze pilnuje... a my i tak siedzieliśmy tam i modliliśmy się aby ON nie wrócił :D

mówcie sobie co chcecie o s3 warku ale imho to jest zupełnie nowa,wymagająca znerfienia klasa ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 08:43 
Cytuj  
wydawało mie się że rozmowa dotyczy tego iloma przyciskami gra warrior na arenie

btw gdyby to był s3 rogue czy s3 lock zrobiłby to samo i napisałbyś to samo :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 09:13 
Cytuj  
Dobry warrior: potrafi przechwycic blinda intervene'em.

Zly warrior: nie potrafi tego zrobic.

/thread


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 10:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
btw gdyby to był s3 rogue czy s3 lock zrobiłby to samo i napisałbyś to samo :wink:


S3 :) rogal tak nie zrobi to pewne. Na S3 locka wystarcza 3 osoba i jest po frytach.


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 10:01 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Dobry warrior: potrafi przechwycic blinda intervene'em.

Zly warrior: nie potrafi tego zrobic.

/thread


tak samo jak dobry rogue potrafi chain-cc(sap, fear, blind, sap) pod ostrzalem, a zly rogue nie? i na chuj warriorowi blind przechwycac? :<

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 10:06 
Cytuj  
Cytuj:
na chuj warriorowi blind przechwycac? :<


Może na tym skończmy dyskusje z toba na temat pvp.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2008
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 10:06 
Cytuj  
Rozmowa nabrała tempa bo wow nie dziala :D .Ponawiam moja prosbe o jakis link z poradnikem pvp bo to moj pierwszy warek i naprwade jak mam sie nauczyc nim grac wciskajac wszytkie skille na chybił trafił? :-?


I jeszcze prosil bym o jakies porady na temat pokierowania moja postacią.Mianowicie chodzi mi o to czy oplaca sie bardziej wbic 70 czy lepiej na 69 siedziec na bg i nazbierac na najlepszy dostepny set z bg? I co dalej robic na 70? Instancje czy arena czy bg niech ktos obeznany mi wyjasni bo jestem noobem.A jak arena czy brac S1 czy zbierac na lepszy? Wiem ze to kwestia miesiecy grania ale lepiej wiedziec zeby w przyszlosci nie popelnic błędu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 11:03 
Cytuj  
w każdym class forum blizzarda znajdziesz aktualne sticky jak ten

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1044&sid=1

zawsze jak zaczynasz klasą wejdz na forum EU i US i przeczytaj całe sticky, ja tak robie i sobie chwale

potem czytasz fora specyficzne jak to o arenie

http://www.arenajunkies.com/forumdisplay.php?f=54

Cytuj:
na chuj warriorowi blind przechwycac? :<
no i takie zagadki ma właśnie hujowy warrek :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.