mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 10:00 
Cytuj  
Moj znajomy wygral karte platnicza z jakimis tam srodkami na tej karcie. Do karty dostal tylko informacje, ze moze nia placic tylko w jakis tam punktach za zakupy. Nudzilo mi sie i chcialem sprawdzic czy zadziala na wowie. Wyskoczyly bledy ale jak wrocilem na strone mialem wykupiony miesiac a z karty pobralo pieniadze. Gram sobie 4 dni, az tu usuwa mi sie subskrypcja i nie moge dodac nowej. Blizz chce skany dowodow wlasciciela konta i karty. Obie te opcje sa niemozliwe bo konto bylo kupione na allegro. Co mam teraz zrobic?

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 10:07 
Cytuj  
mortal napisał(a):
Co mam teraz zrobic?


kupic nowego WoWa i nie kombinowac na drugi raz bo to sie zawsze konczy banem :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2008, 19:44 
Cytuj  
Może mają jakieś problemy z billing systemem? 2 dni temu doładowałem konto na 30 dni, przedtem nie używałem tej karty do płacenia za wowa, tylko pre paidy. Na drugi dzień dostałem e maila, konto zamrożone proszą żebym wytłumaczył do ilu kont używam karty. Odpisałem im dowód że to moja karta itd iiiiiii już prawie 3 dzień czekam, mam nadzieje że coś z tego będzie.

EDIT: coś na mmo-champion piszą o problemach payment systemem, ale to chyba nie o tym
Cytuj:
Thundgot also posted a small message for people experiencing problems with the payment system.
Quote from: Thundgot (Source)
"The error message "Limit of 3 Payment Attempts Reached" is incorrectly given when the payment data is rejected by the payment system. Reasons for this can be mistyped information or using a card which is not valid for payment."

"I just wanted to clarify that we said mistyped information or using a card which is not valid for payment can be a reason for the error, not that it definitely is. We did not mean to blame you for making typos. The key part is that the payment is rejected by the payment service (normally the bank rejecting the payment request) after the data is sent from our site." (Source)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2008, 19:28 
Cytuj  
Tyle wam powiem, zeby nie oplacac 2 kont ta sama karta. Jeszcze do tego kupionego konta :/ Moze na przyszlosc dla innych jak kupujecie konto to razem ze scanem ID wlasciciela bo bez tego dupa zimna w takich sprawach. Ktos mnie przytuli?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2008, 21:19 
Cytuj  
Nie, nie przytule.

Ale moge... awhaehaheaehaehaheahe rofl irl selfpwned.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.