mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 01:09 
 
A i tak jutro z rana jakiś oszołom napisze coś głupiego i od nowa dyskusja sie zacznie ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 07:35 
 
Coś głupiego.

edit: sam sobie potrafie takiego bota zrobic...click ;>

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 07:57 
 
Nie zdążyłem. :oops:
Szadun napisałeś posta bez słowa gimnazjum GZ! (kompleksy jakieś? koledzy z klasy zapodają do buzi?).

Co do botowania, jak komuś sprawia frajde granie postacią kupioną/zrobioną przez bota to spoko. Tyle,że trzeba sobie zadać jeszcze pytanie, jaki ma do tego stosunek osoba ,która gra normalnie (naprawde jeszcze kilku ludzi w wowie tak gra! :har: )? Szkoda ,że Blizz traktuje tak łagodnie tę sprawe no ,ale jakby sie pozbyli boterów to kto by został? :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 08:39 
 
Shad ma racje, po to sie botuje aby program odbebnil to wszystko co juz sie tygodniami wczesniej robilo.
Tak naprawde to gra nowa postacia zaczyna sie dopiero na 70 i to tez wtedy gdy juz wyfarmi komplet z bg.
Czy to jest moralne, sprawiedliwe wobec innych graczy? Nie.
Czy jesli ty nie bedziesz tego robił to inni tez nie beda ? Nie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 08:41 
 
Shadhun napisał(a):
A i tak jutro z rana jakiś oszołom napisze coś głupiego i od nowa dyskusja sie zacznie ;)


Wystarczą idiotyzmy, które ty wypisujesz


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 08:42 
 
Shadhun napisał(a):
To że niektórzy z was godzą się na płacenie za nudzenie sie (no chyba że ktos jest masochistą i bawi go zdobywanie setu za honor na 4 postaci) to tez wasza sprawa. A ja zapuszczam bota żeby odbębnił za mnie całą nudną robote w wowie, później mogę przystąpic do zabawnej częsci.


Argument w stylu: nie mam roboty, nie mam kasy, jestem leniem jak chvj ale uwielbiam wydawać pieniądze na szybkie wozy i panienki więc pójdę zayebać kantora. Ale fakt - to tylko gra i grasz jak chcesz bo to TY płacisz, jeżeli jest jak piszesz "dostane bana to nie będę płakał bo to moja wina" to jest OK, mnie w tym temacie rozjechali tylko ludzie, którzy kombinują jak odbanować konto za botowanie... no tragedia :-/

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 08:46 
 
Wydaje mi się, że z boterami jest trochę jak z gejami.
Wcale nie ma ich tak wielu, a hałasu robią jakby byli połową społeczeństwa :wink:


_________________
O.o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2008, 09:58 
 
Twoja stara botuj... oh wait.

Cytuj:
Z jednym się zgodze, botujesz to ryzykujesz i płakać że zły blizz zbanował konto nie masz prawa.

Szczegolnie nie na tym forum. Thank you, come again.

Nie kasuje, coby ktos mogl sobie poczytac ketrisha jak bedzie w depresji~


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.