mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 17:28 
Cytuj  
Cytuj:
Cypisie, po 1 hacku sprawdziłem system, miałem wpizdu trojanow, usunałem, i nie grałem od tamtego momentu ( komputer był uzytkowany przez 3 osoby ) nie wiem moze jakis pech, albo na skrzynce u ojca był ten sam virus...ale jak odzyskałem konto, nie mineło mi moze 4 dni, znow hack, ten sam virus sie znalazł...mam sprzet do PVP...mam...ale do PVE nie mam, nie mam gemow, mountow, skaswoali mi ltw, i skinning...Haczyk jest w tym, ze sam sobie sprawiłem ta całe sytuacje, bo nie postawiłem systemu od nowa, ale mysle ze to by i tak nic nie dało, bo virus został by nabyty z powrotem po 2-3 dniach. Teraz postawiłem nowy system + full ochrona, i ciagle wpisuje hasło przez ctrl c/v... Nie wiem, zlekcewazyłem to wszystko, dlatego to moja wina...ale mądry polak po szkodzie, i teraz juz bede wiedział...Tylko boje sie reakcji blizza, tydzien temu ich zapewniałem ze kompputer jest czysty...a tu zomg ... ; /



Zrób oddzielną partycje dla rodzinki , albo najlepiej użytkownika/profil czy jak to tam się nazywa w Windowsie z ograniczonymi uprawnieniami - zablokowanie ściąganie , instalacja programów etc.

Wtedy system będzie bezpieczny - innego remedium na system podłączony do neta nie ma - nie pomogą ci te programy co produkują te wszystkie firmy i żądają za nie ciężką kase.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:31 
Cytuj  
NA koncie mam zmienione haslo i maila, jest jest jakas szansa na odzyskanie konta przez strone blizza za pomoca secret q/answer, czy tylko ticket ?

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 07:54 
Cytuj  
Mi na szczescie tylko jedna postac skasowali wiec nie jest tak zle. Staram sie raz w tygoniu wyslac meila do account administrators i pogadac z GM. Meile oczywiscie bez odpowiedzi. 4 tydzien leci...

EDIT:
"
Greetings,

We are writing to inform you that our investigation on your account has been completed.

Following our investigation, we have located your missing items, and are ready to reimburse them. Please note that the reimbursement may not include all of your lost items and gold. While we strive to reimburse as much as possible, only the items and gold that we were able to identify through our investigation will be returned to you.

In order to receive your reimbursement, please contact a Game Master. You can do so by clicking on the question mark on the bottom of your in-game World of Warcraft screen, and inform them you have a reimburse waiting for you. The Game Master will be able to help you from there...."

itd. Moja porada - najlepiej byc bardzo upierdliwy. Wczoraj napisalem kolejnego meila na adres [email protected] troszke mocniejszego w tonie i dzis jak widac odpowiedz :P

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:42 
Cytuj  
Mam pytanie czy przy postepowaniu majacym na celu odzyskanie konta wystarczy skan dokumentu i dane? Czy da sie odzyskac bez cd keya? Bo kurde zgubilem tekturowe wkladki z kodem...:/


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:55 
Cytuj  
Się okaże jak spytasz. Ja np. po zakupieniu WoW'a authentication key wysłałem sobie na imejla :-P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:55 
Cytuj  
Ja juz nie wiem czy plakac czy sie smiac :P

Wszyscy sa "wlascicielami konta od premiery", a nikt nie pamieta SQ, SA, a klucze pogubione, hihi :)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:55 
Cytuj  
Jesli masz skan dowodu, to odzyskasz bez problemu.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 19:14 
Cytuj  
"Gimme my account back or i rape ur mom 2nite"

:D

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 08:36 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ja juz nie wiem czy plakac czy sie smiac :P

Wszyscy sa "wlascicielami konta od premiery", a nikt nie pamieta SQ, SA, a klucze pogubione, hihi :)

Nie bardzo rozumiem dowcip akurat sie sklada ze mam 2 konta i zaskocze Cie oba moje zalozone na moje dane tylko, że do jednego posiadam wszystko wszystkie pudelka itd do 2 nie po przeprowadzce nie moge odnalezc pudelek z gra. Pytam na wszelki wypadek czysto teoretycznie. Zawsze moge jeszcze przeniesc postacie na jedno konto:D


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 07:54 
Cytuj  
HEHE, a jakies 2 tygodnie temu widzialem go online na BL.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 08:07 
Cytuj  
ja tez, na arenie :D , nawet go rozjebalem, sprawilo mi to wielka przyejmnosc !

Btw, mi zamkneli konto na 1 tydzien, oddali a itemow dalej nie mam ....

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 08:40 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
ja tez, na arenie :D , nawet go rozjebalem, sprawilo mi to wielka przyejmnosc !

Btw, mi zamkneli konto na 1 tydzien, oddali a itemow dalej nie mam ....


Moze nie masz, bo nie napisales ticketu, ze investigation skonczone i maja oddac itemy? Musisz napisac do GMa ingame, odzyskasz w pare minut wszystko, o czym zreszta informowali cie zapewne a mailu o skonczeniu investigation.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 11:11 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Zescammowali mi konto 4 tyg temu, spam do blizza groźby i prośby nic nie pomagają. Mam czekać.

Dzisiaj mój mag zniknął z servera...

Widziałem go ok. 23 kwietnia online. Nawet pytałem czy konto odzyskałeś ale odpowiedzi nie było ;]

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 11:16 
Cytuj  
Nie wiem od czego to zależy, ale na Euro non-stop jakieś bany bezpodstawne i w choja botów zarazem, co chwila jakieś hacki na konta itd., gram na US od 2007 i w gildii ani jednego takiego przypadku nie było o_o Ani też nie słyszałem żeby się ktoś spoza żalił.

No był jeden taki koleś w gildii co miał nick "Pness" i GM mu zmienił na nowo wybrany hehe, tak to żadnych jazd większych nie było o_o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 12:56 
Cytuj  
Napisalem od razu po zalogowaniu sie...GM odpisal, ze trzeba poczekać, no to czekam...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 13:07 
Cytuj  
I czekasz tyle czasu? Powinienes juz dawno ich zaspamowac ticketami. :P


Posty: 23
Dołączył(a): 15.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 14:51 
Cytuj  
Hm, tak samo, 2 tyg temu widzialem jak Twoj mag biegal na WSG Cashasty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 14:09 
Cytuj  
Kurwa. Dzis miałem hacka, 7 w przeciągu 2 tygodni. Postawiłem nowy system, tzn walnąłem sobie format C. Zainstalowałem Noda32, small secu. Loguje sie poprzez ctrl C/V z maila na szkrzynce. A tu zonk, i hasło zmienione. Na całe szczescie mialem 6 golda. Zmieniłem maila, mam innego, nowego, swiezszego firewalla...Moze cos to da. Postaram sie zmienic secret question, o ile jest to mozliwe, bo głupi byłem i dałem dosc proste. Ktos z mozgiem, i ktos kto troszke mnie zna, trafilby. ; )

Jak mysliscie co jest grane. Bo to jest nie mozliwe, aby mnie tak hackowano non-stop.

edit, sprawdzilem dysk D, miałem tam virusa o nazwie PaceX GM cos takiego. Myslicie ze to sprawka tego gowna ?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 14:21 
Cytuj  
Sprawdź wszystkie partycje i następnie nowy system, inaczej możesz się bawić do usranej śmierci. Czasem jest potrzeba żeby sprawdzić i płytki jeśli nie jesteś ich pewny :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2008, 15:35 
Cytuj  
Człon nazwy to Pacex.gm - nie wiem czy to .gm jest poprawne, ale PACEX było na pewno. miałem go przed i po zainstalowaniu nowego systemu, przedtem nie dałem rady go usunac, a teraz mysle ze jest ok bo pisze ze go usuneło..., sprawdze zreszta jeszcze.

dokladna nazwa to (przynajmniej tak pisze na nodzie) win/PACEX.GEN - znow mnie zatakował dzis...wtf is that...powiedzcie mi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.