mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 10:13 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Ze mna było tak np.Że był darmowy transfer z BLa na jakies realmy i koleś z tego skorzystał....Ciekawe co wtedy kiedy koles przeniosl go sobie na pve ...bo chuj wie co to za realm...


Jesli bedzie dowod na to ze postac byla transferowana w momencie kiedy straciles kontrole nad kontem, to postac zostanie przywrocona na startowym realmie. Oczywiscie bedzie to kopia z przed transferu, wiec nic z zdrugiego realmu nei przeniesiesz.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 10:21 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ładnie mnie blizzard udupił.

Nie dość, że konto odzyskiwałem 2 miesiące i dostalem final warninga, to jeszcze zablokowali mi platnosc kartami kredytowymi, wiec nie mam mozliwosci przeniesienia maga spowrotem na BLa (Po hacku znalazł się na jakimś servie aka wypizdówek dolny)


Najwyrazniej za czesto tracisz to konto, albo sa dowody na to ze probowales je sprzedac. Ewentualnie gosc mial podobne IP do ciebie, co wskazuje na mozliwosc dwoch powyzszych.

Sux2bu

Naprawde, nie wiem jak ludzie moga sie zalic na support blizza. Sami jestescie sobie winni, account sharing, sprzedawanie kont, kupowanie golda, chodzenie po dziwnych stronach, 'wyprobowywanie botow'. etc etc.

Dziwnym trafem ludziom, ktorzy nigdy nie bawili sie w tego typu rzeczy, nikt nigdy nie hacknal konta. I nie zaczynajcie z 'a brat ciotki mojego wujka to..' bo szkoda.

A potem przychodzi taka zmanierowana pizda po trzecim hacku konta, dostaje 120 epikow spowrotem, i wyzywa GMa od kurew, bo marchewki z tanaris nie udalo sie odzyskac..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 10:24 
Cytuj  
No ja bym sie wkurwił jakbym nie odzyskał tej marcheweczki:P


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 11:33 
Cytuj  
"Naprawde, nie wiem jak ludzie moga sie zalic na support blizza."

Pracujesz tam czy poprostu placa ci za reklame?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 11:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Naprawde, nie wiem jak ludzie moga sie zalic na support blizza."

Pracujesz tam czy poprostu placa ci za reklame?


Pracowalem przez ponad rok, 99% przypadkow gdzie nie mozna bylo komus pomoc, bylo z jego wlasnej winy, z tego ze nie stosowal sie do regulaminu gry, etc.

Dziwnym trafem ludzie z 3 letnim stazem w grze, jak mieli problem i otwierali swoj pierwszy ticket, to zawsze byli mili, rozumieli co sie dzieje, i wszystko bylo zalatwiane. Za to ludzie ktorzy mieli po 100 ticketow na karku, zawsze mieli postawe roszczeniowa, uzywali obelg i byli strasznie niezadowoleni ze wszystkiego.

Support blizza robi naprawde wszystko zeby pomoc ludziom. Czesto sam spedzalem o wiele wiecej czasu niz bylo to przewidziane zeby komus oddac itemy, co konczylo sie tylko tym ze mnie jeszcze zrugal jak bura suke, bo w czasach black temple dostal swoj Finkle's Dredger bez kurwa enchanta co go tam mial..

Wszystkie problemy gracze sprowadzaja na siebie sami, a potem reaguja agresja jak ktos nie chce im pomoc po raz kolejny, z tym samym problemem.

Oczywiscie nikt obiektywnie na nie spojrzy, bo blizzard be, nie oddal itemow, ble ble.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 11:59 
Cytuj  
Wypada sie zgodzic... Jedynie co nie podoba mi sie w supporcie Blizza to dlugosc oczekiwania na rozwiazanie problemu liczona czesto w tygodniach.

Ale poza tym, restorowanie itemow, skasowanych postaci i tym podobnych drobnych spraw jest na najwyzszym poziomie. A wcale nie musieliby po raz 5 przywracac graczowi ta sama postac, bo ten 5 raz rozmyslil sie, ze bedzie nia gral lub nie... W dodatku disenchantowal caly gear. Pozniej tego zalowal wiec Blizz oddal mu caly gear, matsy itp.

Albo moj przypadek... Kiedys dalem sie wyrolowac na 400g. Nacisnalem accept za szybko, facet jeszcze nie wpisal golda, chyba byl tez lag, juz dokladnie nie pamietam, ale sam pozniej sie zastanawialem jak sie dalem na to zlapac, bo zawsze uwazam.. No i napisalem do GM i wieczorem mialem 400g na skrzynce mailowej (nie recipe).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 12:13 
Cytuj  
ja juz powyzej 4 lat w wowa gram i w tym okresie wyslalem bodajze 3 tickety i za kazdym razem odpowiedz byla szybka i bardzo pomocna :)

inna sprawa sa okradzione konto :P no nie mam pojecia jak ktos moze stracic konto? przeciez do tego chyba trzeba nazwe konta haslo + mail z haslem + sQ+A? jestem za tym ze dla jeleni ktorzy na wlasne zyczenie traca konta nie pomagac im :)

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 14:26 
Cytuj  
2 lata gram ostatnio byly moje pierwsze ticketyo oddanie itemu co go wyrzucilem :) i bylo tylko, ze nie bo 3 dni juz mienely bla bla, a kolesiowi z mojej poprzedniej gildii jakos pomagali mimo ze bylo to dawniej niz 3 dnii... W koncu zdobyce badgy na caly gear nie zajmuje 3 dni i nie bylo tak ze najpierw zebral iles tam badgy pozniej kupil tylko robil to stopniowo, a gm oddal mu all badge jak zachcialo mu sie isc na ele, pozniej znow all badge jak stwierdzil ze ench lepsze jednak (po tygodniu...).


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 14:56 
Cytuj  
Może lepszego Bajeru mu puścił?:D


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 15:58 
Cytuj  
Skasowane itemy sa usuwane z bazy co jakis czas, jak sie nie da odzyskac, to sie nie da odzyskac.

A jak ktos chce wymienic gear, to szybko moze sie okazac ze jak juz naprawde cos straci to wtedy nikt mu nie pomoze.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 16:47 
Cytuj  
Ja tam nie narzekam na support blizza jak konto okradli mi jakieś 2 lata temu czekałem około 2 tygodni ale odzyskałem wszytsko z wyjatkiem golda + to że musiałem za itemy zapłacic z własnej kieszeni i były bez enchantów.
Poza tym jednym przypadkiem nie miałem problemów blizz nawet oddał mi 6 postaci skasowanych ostatnio ze wszystkimi itemami, enchantami i goldem w ciagu 2 dni

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 21:19 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Może lepszego Bajeru mu puścił?:D


Bajery były całkiem niezłe :D , ale rozmowa dość jałowa z wymakrowanym gm'em :P .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 cze 2008, 21:45 
Cytuj  
W moim przypadku blizz rozwiazal sprawe bardzo szybko.
Kolo 18 hackneli mi konto, po 19 bylem w domu, zauwazylem ze haslo nie dziala, od razu odzyskalem przy pomocy Q&A.
Lognalem sie na konto, napisalem ticketa, w ciagu 20 minut odezwal sie GM, po krotkiej rozmowie zamkneli konto zeby przeprowadzic dochodzenie. Po jakims czasie otrzymalem mejla zeby potwierdzic dane osobowe i CD-KEY (bez zadnych skanow sranow i innych pierdol).
Nastepnego dnia kolo 15 konto bylo juz odblokowane i po jakis 2 godzinach oczekiwania w grze dostalem wszystkie itemy, ktore byly soulbound lacznie z enchantami i gemami. Nie dostalem kasy ani matsow, ale i tak cala sprawa zajela niecale 24h.
Aha, mialo to miejsce jakos w lipcu 2007 roku.



edit: literowki.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2008, 12:16 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Hackniete konto to byla ofc moja wina, poprostu nie dopilnowalem niektorych rzeczy.


Dobrze powiedziane. :P

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 08:39 
Cytuj  
nie powiem hackneli... Jebnali mi konto na ktorym mialem wszystko.... swojego shamna i okolo 10k gold, dzis rano loguje sie i nic... mam nadzieje ze to tylko jakis glupi blad serva (ale wiem ze tak nie jest). Co mam robic? nie znam odp na Sercerd Q wiec hasla nie odzyskam.... CD-Key mam tylko do podstawowego WoWa bo BC bylo kupione w UK. Porsze o pomoc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 09:09 
Cytuj  
Wysyłaj maila ze skanem ID, oczywiscie pod warunkiem że jesteś pierwszym właścicielem konta.

Jeśli nie jesteś, no to cóż, kup sobie nowe pudełko. Niedrogo teraz chodzi.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 09:15 
Cytuj  
Wiec nie ma innej opcji? Stary ja bym nie "plakal" tak jak by ta postac byla jakas gowniata ale to jest t6 shaman do tego masa altow i masa golda....

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 09:29 
Cytuj  
Napisze brutalnie "Człowiek uczy się na błędach"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 09:43 
Cytuj  
Life is brutal.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2008, 09:48 
Cytuj  
Wiec samo podanie CD-Keya, starego loga i hasla do tego imie i nazwisko oraz adres (niby moj ) nie pomoze ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.