mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 16:19 
 
Jakiś tydzień temu, z okazji końca roku szkolnego, postanowiłem powrócić do WoW-a. Spodziewałem się, że tak jak z okazji dwóch poprzednich startów będzie lekko i fajnie - wejdę sobie na stronę o gildiach znajdę jakąś NORMALNĄ (To znaczy nie jakąś "Polska Rulzzzzz złożoną z pięciu dzieciaków na 20 levelu, ale też nie jakieś drugie Nihilum, które wymaga Tiera 64213489, 20k. HP i 5k. Shadow Damage od Holy Priesta) Jakże srogo się zawiodłem - gildi w stylu "Polskie Wymiatacze" wprawdzie jak nie było tak nie ma, ale niech mi ktoś powie - czemu nie ma normalnych zczillowanych guildów (Mówię o Hordzie) które ciągle chodzą do Kara i nie wymagają poziomu 70 oraz tieru 5/6 (Że już nie wspomnę, że teraz to Holy Priest musi robić DMG. jak Destro. Warlock rok temu) Kurwa, niedługo to trzeba będzie GM-owi obciągnąć dobrze, żeby się do gildii dostać!
Brak zwyczajnych gildii to raz. Dwa, to atmosfera - pamiętam rok 2005, zaraz po premierze, jak jeszcze o Azeroth nie wiedzieliśmy nic. To była po prostu super atmosfera poszukiwań, odkrywania. Pamiętam, jak na 40 lvlu, myśląc, że insty są dopiero od 60, dowiedziałem się o Ragefire Chasm. Wtedy... Po prostu zrobiłem nową postać, żeby przejść ją (i kilka innych instów) normalnie, w party. Albo jak po kilku dniach, kiedy pierwsi Warlockowie doszli do 40 lvl-u i mieli swoje mounty. Po prostu zatrzymywałem się przed Orgri, żeby je pooglądać (Wtedy zrobiłem sobie trzecią postać i pokochałem Locka) Pamiętam też moje pierwsze 50-man rajdy, to uczucie, że masz ze sobą po prostu małą armię i że jak okażesz się skończonym debilem rzucając Fear-a, może być wipe.
A teraz? Wszystko jest zbadane, opisane, zescreenowane, jacyś durni powerlevelerzy grający za dzieciaków z bogatych rodzin, jacyś sprzedawcy golda. Idiotyczne 25 i 10 many (Okej, Kara całkiem fajny)
Po prostu - ta atmosfera tajemniczości, wręcz elitarności, gdy koledzy z niedowierzaniem krzyczeli "Łaaaał! Grasz w WoW-a?" gdzieś prysła. Zresztą widać to po (chyba) mniejszej ilości graczy jak i osób zaglądających na to forum. Wg. mnie to wydawanie WoLK nie ma raczej sensu - jakieś usprawnienia, dodatki, pierdółki, a i tak po pół, góra roku ludziom się znudzi.
Nie wiem jak wy, ale ja już chyba nie będę grać w WoW-a.
Nie obraziłbym się natomiast, gdyby Blizz zamiast ciągle odcinać kupony od WoW-a - ja bym się tam na przykład za World Of Diablo nie obraził. Bicie Andariel w 50 osobowym rajdzie mogłoby być całkiem przyjemne. Albo nawet niech wydadzą coś zupełnie nowego - zobaczcie, świat Warcrafta, Starcrafta, Diablo - to wszystko ma ponad 10 lat.
To wszystko i sorry, za mój "nieco" marudny ton.
Mulger.


_________________
Alt ellofa

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 16:24 
 
Obrazek

IN BEFORE CYPIZ


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 25 cze 2008, 16:28 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 16:27 
 
Hah, najpierw placzesz ze wszystko jest odkryte i to nie jest to samo co 2 lata temu, zaraz piszesz ze wotlk nie ma sensu bo dadza nowe modele, krainy itp. Wait. W koncu chcesz cos nowego czy nie?

2nd.

Edit:
Cytuj:
2.Wiek: 15

Damn ; /

*

Posty: 108
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 16:38 
 
A ja za tydzień 16 :] Z Kanady jestem, dobrze znam angielski :wink:
Ja też, chciałbym czegoś nowego. Najlepiej nowego MMO.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 16:46 
 
WoW nie jest jedynym mmorpgiem więc zamiast lamentować, ściągnij sobie triala tej czy innej gry.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 17:01 
 
No czesc.

edit: \o/
Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.