mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 12:57 
 
errrm nie wiem, mi chodziło nie o to że bez respeca, tylko, że to tylko 2 drzewka (spece jednak różne) a 3 podstawowe archetypy

może widziałeś jakiegoś druta co się HSował do trenera w czasie raidu, i nie zdążył zmienić gearu :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 13:01 
 
Buffchef napisał(a):
errrm nie wiem, mi chodziło nie o to że bez respeca, tylko, że to tylko 2 drzewka (spece jednak różne) a 3 podstawowe archetypy

może widziałeś jakiegoś druta co się HSował do trenera w czasie raidu, i nie zdążył zmienić gearu :)
ta to jakieś wytłumacznie :P myślałem że na jakiś bosach np jest 1 tank a nie 4 i offtank nie może np dpsować melee to bierze heal gear, ale mam świadomość że wymyślam coś :P


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:07 
 
Cytuj:
Yes, we have done some toning down of Lifebloom. Lifebloom was unintentionally buffed too much during Burning Crusade when we made the coefficient scaling work on the stack applications. This has caused a lot of problems with balance in the game. Druids are intended -- as healers -- to be able to dish out good throughput heals with very low efficiency, likewise Lifebloom is intended to be rather cheap and efficient, but not to the degree that it is today.

Compare how you healed in dungeons and raids pre-Burning Crusade to today. Before you used nearly every healing spell you had, today you just use Lifebloom and maybe your other HoTs just because they stack with Lifebloom. Not only is this boring to the player, but it pigeon holes the Druid to spamming Lifebloom on the tanks.

We hope to tone down Lifebloom and bring the Druids other healing spells up to speed in this expansion. Part of this is through changes to the Druid class, changes to other healing classes and through encounter design.

Just as a note -- we did intend to change Lifebloom in the Burning Crusade (lower the coefficent), but we ended up delaying that so that we wouldn't hurt the Druids viability in raiding. With Wrath, we're introducing a new heal, a revamped Tree Form, and other mechanics to correctly balance things out.


Rank 2 leczy mniej niz rank 1 na live. Podoba mi sie wytlumaczenie, Blizzard chce zeby korzystac z wiekszej ilosci spelli na raidach :D

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:37 
 
cypis napisał(a):
Cytuj:
Yes, we have done some toning down of Lifebloom. Lifebloom was unintentionally buffed too much during Burning Crusade when we made the coefficient scaling work on the stack applications. This has caused a lot of problems with balance in the game. Druids are intended -- as healers -- to be able to dish out good throughput heals with very low efficiency, likewise Lifebloom is intended to be rather cheap and efficient, but not to the degree that it is today.

Compare how you healed in dungeons and raids pre-Burning Crusade to today. Before you used nearly every healing spell you had, today you just use Lifebloom and maybe your other HoTs just because they stack with Lifebloom. Not only is this boring to the player, but it pigeon holes the Druid to spamming Lifebloom on the tanks.

We hope to tone down Lifebloom and bring the Druids other healing spells up to speed in this expansion. Part of this is through changes to the Druid class, changes to other healing classes and through encounter design.

Just as a note -- we did intend to change Lifebloom in the Burning Crusade (lower the coefficent), but we ended up delaying that so that we wouldn't hurt the Druids viability in raiding. With Wrath, we're introducing a new heal, a revamped Tree Form, and other mechanics to correctly balance things out.


Rank 2 leczy mniej niz rank 1 na live. Podoba mi sie wytlumaczenie, Blizzard chce zeby korzystac z wiekszej ilosci spelli na raidach :D


Imo pomysł bardzo udany :) i bardzo się cieszę z takiego rozwoju sprawy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 15:59 
 
Nie chcialem robic nowego tematu, skoro ten jest czesto odwiedzany napisze tu.
Nie wchodzic na amerykanska strone WoW z talentami WotLK dla rogue! Powod:
2008-08-06 15:04:45 Ochrona protokołu HTTP plik .....worldofwarcraft.com/shared/global/talents//wrath/rogue/images/subtlety/initiative-off.jpg Win32/Exploit.MS04-028.damaged koń trojański połączenie zostało zakończone - poddany kwarantannie Wykryto zagrożenie podczas uzyskiwania dostępu do stron internetowych przez aplikację: E:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 18:39 
 
Dla druida wystarczylo by cos w tym stylu, 5% mniej do dodga z agility w misku, 5% do dodga z talentow, zamiast 3/3; dac 5/5 punktow do talentow na zwiekszenie armora, i juz jest 10 punktow, ktore kazdy tank miec musi a kot nie i po sprawie, tak maja wszystkie tankujace klasy czemu akurat nie druid.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 20:17 
 
Dla tych ktorzy oczekuja ze dostana keya do bety, lepiej sprzedajcie lub dajcie komus innemu, po prostu nie warto. Wiekszosc DK questow jest zbugowana na poczatku, praktycznie to sa chainy a jeden quest jest nie do zrobienia. Pare q w poczatkowych lokacjach to samo. Pogralem okolo 10h i podziekowalem. Wole poczekac az wyjdzie dodatek i wtedy cieszyc sie z niego w 100% a nie w 50 ; )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 20:31 
 
ktory niby jest nie do zrobienia? ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 20:42 
 
Olgon czy cos takiego, ten aniol ktory daje q zeby pokonac 5 dk intiantle w duelah. NPC jest tak wysoko ze podskoczenie i akceptowanie q graniczy z cudem. Nastepny jest z minerami zeby zamienic je w ghoule. To smieszne urzadzenie nie dziala na nich.

Nie wiem czy te bugi juz byly czy pojawily sie w nowym buildzie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 22:16 
 
nie bylo ich wczesniej ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 23:13 
 
byly.

zrobilem oba, bez najmniejszego problemu, dwa razy ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 23:37 
 
i wspak


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 23:44 
 
goki napisał(a):
byly.

zrobilem oba, bez najmniejszego problemu, dwa razy ;]



koci napisał(a):
Nie wiem czy te bugi juz byly czy pojawily sie w nowym buildzie.



~.~


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 00:35 
 
To ja mam pytanie z innej beczki, na temat Wotlk. Jak to będzie z arenami teraz...? Powiedzmy ze wbijam ten 73 lvl i mam ochote zagrać areny...czy bede spotykał ludzi na moim lvlu, a moze będzie przedział miedzy 71-79...jeżeli tak to troszke nie fair... A jeżeli nie kupie dodatku (bo w sumie nikt mnie do tego nie zmusza...a blizz nigdzie nie pisał, że musisz miec dodatek ), i dalej będe chcial ciągnać przygode na arenach...to nie będe mógł? Jaki będzie w tedy system ?! Jaką wartość będą miały w tedy itemy zdobyte w s4?

W BC wyglądało to tak, że dopiero po osiągnieciu 70tego lvlu moglismy grać, w tedy też areny były nowością, czymś nie dotąd nie znanym... A teraz...to juz prawie E-sport...Nie wiecie czasem jak blizz ma zamiar rozwiązać tą sprawe?

ps. Sorki za lierówki, ale poźnio juz, a sen wzmaga...

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 00:43 
 
Nokiu$ napisał(a):
To ja mam pytanie z innej beczki, na temat Wotlk. Jak to będzie z arenami teraz...? Powiedzmy ze wbijam ten 73 lvl i mam ochote zagrać areny...czy bede spotykał ludzi na moim lvlu, a moze będzie przedział miedzy 71-79...jeżeli tak to troszke nie fair... A jeżeli nie kupie dodatku (bo w sumie nikt mnie do tego nie zmusza...a blizz nigdzie nie pisał, że musisz miec dodatek ), i dalej będe chcial ciągnać przygode na arenach...to nie będe mógł? Jaki będzie w tedy system ?! Jaką wartość będą miały w tedy itemy zdobyte w s4?

W BC wyglądało to tak, że dopiero po osiągnieciu 70tego lvlu moglismy grać, w tedy też areny były nowością, czymś nie dotąd nie znanym... A teraz...to juz prawie E-sport...Nie wiecie czasem jak blizz ma zamiar rozwiązać tą sprawe?

ps. Sorki za lierówki, ale poźnio juz, a sen wzmaga...


Wydaję mi się, że areny będą teraz od 80 lvl'u.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 07:24 
 
poki co blizz powiedzial ze dla lvl 70 nic sie nie zmieni, czyli nadal mozna bic arenki na lvl 70, ale ...

zawsze jest jakies ale ;P - nie bedzie ani jednego nowego seta z arenek na lvl 70, czyli s4 to ostatni set jaki wyszedl dla lvl 70, kolejne beda dla poziomu 80


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 08:55 
 
Ash napisał(a):
goki napisał(a):
byly.

zrobilem oba, bez najmniejszego problemu, dwa razy ;]



koci napisał(a):
Nie wiem czy te bugi juz byly czy pojawily sie w nowym buildzie.



~.~


a to sorry, nie dokladnie przeczytalem ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:30 
 
Nokiu$ napisał(a):
To ja mam pytanie z innej beczki, na temat Wotlk. Jak to będzie z arenami teraz...? Powiedzmy ze wbijam ten 73 lvl i mam ochote zagrać areny...czy bede spotykał ludzi na moim lvlu, a moze będzie przedział miedzy 71-79...jeżeli tak to troszke nie fair... A jeżeli nie kupie dodatku (bo w sumie nikt mnie do tego nie zmusza...a blizz nigdzie nie pisał, że musisz miec dodatek ), i dalej będe chcial ciągnać przygode na arenach...to nie będe mógł? Jaki będzie w tedy system ?! Jaką wartość będą miały w tedy itemy zdobyte w s4?

W BC wyglądało to tak, że dopiero po osiągnieciu 70tego lvlu moglismy grać, w tedy też areny były nowością, czymś nie dotąd nie znanym... A teraz...to juz prawie E-sport...Nie wiecie czasem jak blizz ma zamiar rozwiązać tą sprawe?

ps. Sorki za lierówki, ale poźnio juz, a sen wzmaga...

Areny beda dalej dzialac napewno na 70, ale nie wiadomo czy beda rated.
Co do bg to napewno sie to zmieni tak jak gdy wyszlo TBC:
AV 71-80
WSG / AB / EOT 70-79

Czyli nie kupujac wotlk bedziesz mogl grac tylko av i areny. Ci ktorzy grali bez TBC mogli sie nacieszyc tylko AV, niestety po wprowadzeniu nowego queue ratio na 51-60 wyglada 40vs15.


Posty: 38
Dołączył(a): 3.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:11 
 
Mam problem z betą WotLK. Dostałem klucz (RAWR!) upgrade konta poszedł, ściągnęłem klienta i... Na 67% błąd CRC. No cóż mówię sobie, zdarza się, zwaloną instalkę mi ściągnął downloader. Próbuję jeszcze raz, następne 5h w plecy i... znowu, w dokładnie tym samym miejscu ten sam błąd. No ffs, wtf że tak powiem... Ściągam tego samego klienta z 2 różnych, innych źródeł jeszcze i.... WTF, 67% BŁĄD CRC! Za każdym cholernym razem... Ktoś może miał podobny problem? Albo pomysł na rozwiązanie? Bo ani na tech supp forum, ani na WotLK forum rozwiązania nie znalazłem...;/

Dodam jeszcze to:
Cytuj:
The patch "MPQs-1\24xMigrationInstallLK\Data#common-2.MPQ\world\maps\Stratholme\Stratholme_38_26.adt~Patch(Data#common,1689938)" could not be applied. (CRC mismatch: expected 0x663dedb0, actual 0xdb1bf6dd.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:35 
 
format c:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.