mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2008, 14:05 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Ja jeszcze sie cofne :) do wczesniejszej dyskusji o Anger Management i generalnie builda pvp. Jaki jest sens nie brac AM (psioczac ze cienkie), a brac Unbridled Wrath (sporo ludzi tak ma, tutaj tez byla taka propozycja)? Biorac UW daje 5 punktow w cos co daje szanse na wygenerowanie 1 rage przy zadaniu dmg. Wg wowwiki to daje rage tylko z melee swinga, to troche cienko, zakladajac ze to sie skaluje z szybkoscia broni, wiec nie ma na to wplywu flurry. Mamy kilkadziesiat % szansy na swingu na 1rage, zdaje sie ze po przeskalowaniu z wolna bronia to jest kolo 80% szansu na swingu (co 3.6s). 5 punktow w cos, co odstaje od AM o kilometr? NIe lepiej dac sobie 5/5 Booming Voice? A moze jest cos jeszcze tajemniczego w tym UW?

AM po pierwsze generuje 1pkt co 3s i to jest gwarantowane, po drugie jak wychodzimy z combat to rage spada nam 2pk na tick a nie 3pkt na tick.


No ja mam 5/5 booming voice i ofc anger menagment. Dzięki booming voice druidowi jest naprawdę ciężko uciec :) . Mam niby też imp slam, ale mimo wszystko rzadko się go używa.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist


Posty: 17
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 00:45 
Cytuj  
Cytuj:
No ja mam 5/5 booming voice i ofc anger menagment. Dzięki booming voice druidowi jest naprawdę ciężko uciec :) . Mam niby też imp slam, ale mimo wszystko rzadko się go używa.


Booming Voice zwieksza zasieg piercing howla tez? o.O Desc. nic nie mowi na ten temat :< Czy chodzi Ci o wiekszy zasieg demo, by wyszli ze stealth? :< Ja tam mam 5/5 imp. demo shout.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 12:56 
Cytuj  
Mhmtak napisał(a):
Cytuj:
No ja mam 5/5 booming voice i ofc anger menagment. Dzięki booming voice druidowi jest naprawdę ciężko uciec :) . Mam niby też imp slam, ale mimo wszystko rzadko się go używa.


Booming Voice zwieksza zasieg piercing howla tez? o.O Desc. nic nie mowi na ten temat :< Czy chodzi Ci o wiekszy zasieg demo, by wyszli ze stealth? :< Ja tam mam 5/5 imp. demo shout.


tez uwazam ze lepsze... vs warr+druid, rogue+druid daje dosyc sporo w ogolnym rozrachunku... a demo i tak w 95% siega rogala ktory w stealth wszedl... a jak nie to z reguly ma zalozonego renda\deep wounds. Do commanding i bs w sumie to przeszkadzalby mi tylko ten zwiekszony zasieg shoutow.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:00 
Cytuj  
Razel napisał(a):
el_Grzesik napisał(a):
? po co Ci blood frenzy - masz zamiar zakladac każdemu celowi renda?.?



blood frenzy dziala na deep wounds.


_________________
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 17:45 
Cytuj  
Ta, ale druidom ciężej o niebo uciec jest z 5/5 booming voice. Na 100% zwiększa to zasięg ph.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist


Posty: 25
Dołączył(a): 7.03.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 20:58 
Cytuj  
Nie zwiększa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 08:57 
Cytuj  
troche mnie zaczyna zastanawiać czy nie wracać z druida do warriora. w sumie mam zajebisty gear jako druid ale jak widze drzewko protection z WOTLK to ślina mi kapie.
warrior ma mnóstwo skilli do wciskania i naprawde są zajebiste, z drugiej jednak strony pamiętam jaką zgryzotą jest protection którym nie da się nic pofarmić.

ma dylemat czym grać w WOTLK druidem bardziej bearem niż katem czy prot warriorem :har:

HELP


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 sie 2008, 08:58 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 08:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
troche mnie zaczyna zastanawiać czy nie wracać z druida do warriora. w sumie mam zajebisty gear jako druid ale jak widze drzewko protection z WOTLK to ślina mi kapie.
warrior mam mnóstwo skilli do wciskania i naprawde są zajebiste, z drugiej jednak strony pamiętam jaką zgryzotą jest protection którym nie da się nic pofarmić.

ma dylemat czym grać w WOTLK druidem bardziej bearem niż cztem czy prot warriorem :har:

HELP

ojojo ;[
zagraj na twojej starej.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 09:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
troche mnie zaczyna zastanawiać czy nie wracać z druida do warriora. w sumie mam zajebisty gear jako druid ale jak widze drzewko protection z WOTLK to ślina mi kapie.
warrior mam mnóstwo skilli do wciskania i naprawde są zajebiste, z drugiej jednak strony pamiętam jaką zgryzotą jest protection którym nie da się nic pofarmić.

ma dylemat czym grać w WOTLK druidem bardziej bearem niż cztem czy prot warriorem :har:

HELP


sporo się polepszyło jeśli chodzi o farmę w prot względem tego co było kiedyś, przynajmniej tak to odczuwam, rajdujac zbieram mimo chodem także set pod dps, nie zmieniając wogole talentów wg wws jestem w stanie bez większego problemu zrobić 750-850 dps (tyle robili mniej wiecej locy/hunterzy za czasów pierwszych wypadow do ssc), Pobicie paru mobkow nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu ani nie trwa już wieki zwłaszcza gdy są to mobki 2-3 lvl niżej.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 09:17 
Cytuj  
eh musze to przemyśleć druidem tankiem wyfarmiłem z 10k w miesiąc, cały czas tankując z gildią, a mój warrior w podobnej klasy gearze dalej nie ma epic flyera.

za to ma dużo przycisków. zastanawiam się też na ile zmienią Arms coś czytałem że taki Arms bedzie mógł spokojnie offtankować czyli na moje oko dokładnie zastąpi druida w miejscu gdzie przyjeło się że druid OT.
z inej strony dobrze ubrany druid może spokojnie być MT (fearward tremor, crushing blows - bez przesady biore na kark :P )

tu chłopaki troche dyskutują
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 2868&sid=1

jak widze takie wysokie drzewko protection to myślę "musze to mieć" :P
ale
feral to na farmie jak dwóch rogali - masakra.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 09:25 
Cytuj  
Bez przesady z druidem MT srsly. Tylko i wylacznie prot warrior moze byc wszedzie MT. Fakt, ciezko jest czasami (np. Morogrim he heee) ale ogolnie z odpowiednimi dodge trinketami, shield blockiem i pretty awesome avoidance mozna tankowac wszystko.

Druid nadal to DPS OT, paladin to mass AOE OT, imo.

Co do przyciskow i macros to ta, tez mam juz dosc bo pol UI to wlasnie custom macra u mnie. A tank, ktorego wzialem na trial pyta mnie sie czemu mam tak duzo i po co robie mocking blow taunt :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 09:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Bez przesady z druidem MT srsly. Tylko i wylacznie prot warrior moze byc wszedzie MT.
wiesz taki jest sterotyp, ale druid może być tez wszedzie MT - nie bede się spierał, bo blizz zapowiedział wyraźnie, ze druid bedzie mógł tankować w wotlk wszystko nie gorzej niż warrior wiec niestety to nie jest argument do przesiadki na woja, ale protection kusi.

naprawde nie chce o tym dyskutować (druid to OT only), bo nie ma to już znaczenia.
dps to też mają zmienić i warrior ma niby walić mocniej, ale masz racje wczoraj poszedłem oddać quest do HC SP i przedepesowałem rogala lol (na całym runie o jakieś 10%)

chodzi mi głownie o to że druid ma troche mało opcji i moim zdaniem gorsze aggro na starcie - mam mangle zamiast shield slama :oops:

warrior bedzie miał całe drzewo do tankowania, druid tylko opcje do wyboru w feralu (albo bardziej kot albo miś)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 09:40 
Cytuj  
no, chciałbym zobaczyć jak za MT na Illidanie robi druid i jak sobie radzi z Shear, albo na archimonde. :-)

zgodzę się natomiast ze warrior nie ma już monopolu na bycie MT, w mojej gildii MT jest paladyn i jedyne do czego nie startuje to archimonde.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 09:56 
Cytuj  
nie wiem nie widziałem. ja raczej jestem casualem - rajduje 2 razy w tygodniu.

chodzi mi o to że blizz zapowiedział, że w wotlk nie bedzie bossa którego nie bedzie mógł tankować druid.

chyba uruchomie warriora :P a co tam moge grać dwoma, musze zagrać prot na 80. musze :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 10:18 
Cytuj  
Zapominacie o jednej rzeczy, a mianowicie o przydatnosci w raidzie.

Ja naprawde wole miec prot warriora jako MT, a OT paladyna i druida. Nie wspominajac o tym, ze stosunkowo "latwiej" jest zdobyc pure prot gear dla warriora.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 10:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zapominacie o jednej rzeczy, a mianowicie o przydatnosci w raidzie.

Ja naprawde wole miec prot warriora jako MT, a OT paladyna i druida. Nie wspominajac o tym, ze stosunkowo "latwiej" jest zdobyc pure prot gear dla warriora.
masz racje ale mój plan polegał na tym żeby nie grac altami od WOTLK, mieć jedną klase przydatną i w rajdzie i taka która można coś pofarmić. chyba się nie udało.

ale co do przydatności to OT nie jest mniej przydatny w rajdzie niż MT - nie widze różnicy.
idziesz na rajd bierzesz MT i OT sam MT nic nie daje :wink:

odpowiesz ze łatwiej znaleźć OT tak ale ja w pugach nie gram 8)

dodam jeszcze że MT jest męczący - prowadzi musi być 100% skupiony, OT ma łatwiej, a ja wole łatwiej bo stary jestem :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 10:40 
Cytuj  
No mnie jedyna rzecz jaka trzyma przy WoW oprocz contentu to wlasnie to, ze jestem MT, prowadze raidy i ba, nawet jestem GL :(


Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No mnie jedyna rzecz jaka trzyma przy WoW oprocz contentu to wlasnie to, ze jestem MT, prowadze raidy i ba, nawet jestem GL :(

Nie przejmuj sie nie jestes sam w takiej sytuacji. Wielu ma sowje powody: bo mama nie chce dac na nowa gre, bo koledzy z klasy IIIc tylko w to graja itd. :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:16 
Cytuj  
Hmmm weak flame, sir. Troche nie pasuje do Twojego pomyslu intelektualnego. Idz se Pan poswarozycuj na jakims teen board.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mieć jedną klase przydatną i w rajdzie i taka która można coś pofarmić


To rollnij pure dps klase i przestan plakac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.