mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 11:06 
 
gra ktoś DK ?
zaczynam go lvlować i ciekawy jestem jak się sprawdza w instancjach.

narazie pogrywam warriorem na fury i DK (nie wiem jakim - zwykłym)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 11:28 
 
Desh nagrałbyś mi klienta bety?, bo kumplowi już cały tydzień się ściąga :(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 11:43 
 
Buffchef napisał(a):
Desh nagrałbyś mi klienta bety?, bo kumplowi już cały tydzień się ściąga :(
żaden problem. nosze go nawet przy sobie w notebooku też.

klient ma 11.5 GB bez usuwania czegokolwiek. jak nie masz takiego dużego pendriva to wypale ci 3xdvd spakowane 7zipem

daj znać jak chcesz się umówić

btw sciagnął mi się od wczoraj ale cała noc szły pacze bo to z 1gb


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 12:01 
 
Robus napisał(a):
wklej mi prosze zielone itemki lepsze od t6, bo szczerze watpie zeby bylo psiejsko czarodziejsko

t6 to sie bedzie zmieniac na okolo 77/78 najwczesniej, tak samo jak bylo w tbc (jedynie stamina byla mocno zbufowana i tanki musialy sie przebrac szybko, ale klasy dps spokojnie sobie biegaly w t3 conajmniej do 65)


Tylko bronie sa lepsze, tak gdzies w okolicach 65 lvlu wymienilem dzide z Sunwell na paladynie. Reszta sprzetu poki co sie trzyma.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 12:08 
 
cypis napisał(a):
Robus napisał(a):
wklej mi prosze zielone itemki lepsze od t6, bo szczerze watpie zeby bylo psiejsko czarodziejsko

t6 to sie bedzie zmieniac na okolo 77/78 najwczesniej, tak samo jak bylo w tbc (jedynie stamina byla mocno zbufowana i tanki musialy sie przebrac szybko, ale klasy dps spokojnie sobie biegaly w t3 conajmniej do 65)


Tylko bronie sa lepsze, tak gdzies w okolicach 65 lvlu wymienilem dzide z Sunwell na paladynie. Reszta sprzetu poki co sie trzyma.


75lvl ;)

Btw szybkie pytanie bo wróciłem z wakacji jakiś czas temu i nie jestem na czasie, jeśli kupie key z bety to czy będę mógł dodać go bez problemu do swojego konta tak jak to bylo z tbc ?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 12:43 
 
Nestor napisał(a):
Robus napisał(a):
wklej mi prosze zielone itemki lepsze od t6, bo szczerze watpie zeby bylo psiejsko czarodziejsko

t6 to sie bedzie zmieniac na okolo 77/78 najwczesniej, tak samo jak bylo w tbc (jedynie stamina byla mocno zbufowana i tanki musialy sie przebrac szybko, ale klasy dps spokojnie sobie biegaly w t3 conajmniej do 65)


Koledzy wyzej juz wytlumaczyli ci pisany tekst. Polecam rewizje :)


naucz sie czytac ze zrozumieniem i proponuje zrobic rewizje swoich wypowiedzi, bo jak widac z postow powyzej, to jednak ja mam racje

dla jasnosci: artifact > legendary > epick > blue > green

i dla jeszcze wiekszej jasnosci:
tym razem nie bedzie skoku staminy, a blizzard nie pozwoli sobie zeby wkurwic raiding community rozdawaniem zielonek lepszych od t6 ponizej 77/78

moze bedzie nawet na tyle ok, ze t6 bedziesz zmienial na blue 5 mans dopiero na lvl 80


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 12:54 
 
Buffchef napisał(a):
Desh nagrałbyś mi klienta bety?, bo kumplowi już cały tydzień się ściąga :(

Taki maly tip: Wylaczcie w preferencjach downloaderow okienko peer to peer. Na poczatku mialem transfer 20-30kb, po wylaczeniu tego zaczelo sciagac z max predkoscia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:00 
 
""
Btw szybkie pytanie bo wróciłem z wakacji jakiś czas temu i nie jestem na czasie, jeśli kupie key z bety to czy będę mógł dodać go bez problemu do swojego konta tak jak to bylo z tbc ?""



Tak bez problemu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:16 
 
Robus napisał(a):
blizzard nie pozwoli sobie zeby wkurwic raiding community rozdawaniem zielonek lepszych od t6 ponizej 77/78


Cos Ci jeszcze szklana kula powiedziala? ;) Raiding community ma to w nosie. A nawet jesli troche powhinuje na forach to nie wydaje mi sie, zeby ktos sie tym przejal. Wrecz przeciwnie - dobry sprzet = wiecej ludzi wroci, chocby po to, zeby zobaczyc jak ich postac sprawuje sie w sprzecie, ktory byl dla nich np. nieosiagalny

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:26 
 
Qraczek napisał(a):
Robus napisał(a):
blizzard nie pozwoli sobie zeby wkurwic raiding community rozdawaniem zielonek lepszych od t6 ponizej 77/78


Cos Ci jeszcze szklana kula powiedziala? ;) Raiding community ma to w nosie. A nawet jesli troche powhinuje na forach to nie wydaje mi sie, zeby ktos sie tym przejal. Wrecz przeciwnie - dobry sprzet = wiecej ludzi wroci, chocby po to, zeby zobaczyc jak ich postac sprawuje sie w sprzecie, ktory byl dla nich np. nieosiagalny


szklana kula mi mowi, zebys przeczytal sobie post cypisa ... (bedzie z 7 postow powyzej)

a prawda jest taka, ze jesli rajdy na 80 maja cieszyc sie powodzeniem, to blizz nie moze przekreslic osiegniec z lvl 70 w ciagu 4-5 poziomow dodatku, tymbardziej ze teraz nie bedzie zmiany punktacji za staty ...
tak szybkie wywalenie t6 oznaczaloby, ze blizzard ma w dupie czy ktos rajduje czy nie, a jak sami mowia: jednak zalezy im na tym zeby ludzie widzieli high end content, czyli zeby rajdowali


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:41 
 
Robus napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Robus napisał(a):
blizzard nie pozwoli sobie zeby wkurwic raiding community rozdawaniem zielonek lepszych od t6 ponizej 77/78


Cos Ci jeszcze szklana kula powiedziala? ;) Raiding community ma to w nosie. A nawet jesli troche powhinuje na forach to nie wydaje mi sie, zeby ktos sie tym przejal. Wrecz przeciwnie - dobry sprzet = wiecej ludzi wroci, chocby po to, zeby zobaczyc jak ich postac sprawuje sie w sprzecie, ktory byl dla nich np. nieosiagalny


szklana kula mi mowi, zebys przeczytal sobie post cypisa ... (bedzie z 7 postow powyzej)

a prawda jest taka, ze jesli rajdy na 80 maja cieszyc sie powodzeniem, to blizz nie moze przekreslic osiegniec z lvl 70 w ciagu 4-5 poziomow dodatku, tymbardziej ze teraz nie bedzie zmiany punktacji za staty ...
tak szybkie wywalenie t6 oznaczaloby, ze blizzard ma w dupie czy ktos rajduje czy nie, a jak sami mowia: jednak zalezy im na tym zeby ludzie widzieli high end content, czyli zeby rajdowali


Przecież Blizzard ma to w dupie... Im zależy na ilości aktywnych subskrypcji nie na tym żeby ludzie którzy wreszcie przeszli tk i ssc :) i wyfarmili T6 mogli się nim cieszyć w dodatku.
4-5 poziomów to właśnie dobry okres żeby wymienić sprzęt. Zresztą teraz naprawdę łatwo było wyfarmić dobry sprzęt - vide s3/s4. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:44 
 
@Robus
I gówno prawda, część gildii już się znudziła (lub też się znudzi, gdyż do dodatku jeszcze troche czasu) farmieniem SW/BT i tylko czekają aż wyjdzie dodatek i nowe itemy, dungi i raidy

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 13:55 
 
ja nie pisze o znudzeniu rajdami, tylko o tym, ze blizzard na bank nie pozwoli wymienic t6 przed lvl 77

znudzenie rajdami nie ma nic do rzeczy, chodzi raczej o powiedzmy nagrodzenie tych ludzi, ktorzy poswiecili czas na rajdowanie, bo akurat ta forma zdobywania sprzetu jest najbardziej czasochlonna - a nagrada jest to, ze nie musza sie martwc zmiana sprzetu przez jakis czas

a gildii znudzonych swp to jest normalnie od zaj..., na palcach jednej reki mozna policzyc ...

zreszta, poki co slowa cypisa w 100% potwierdzaja moje tutaj wypociny


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 14:11 
 
Addict wylvluje do 80 w 3dni :D max 4... Juz widac quest rewards z wyzszych lvlowo questow (cos na ksztalt ring of blood w nagrand) Itemki sa sliczne z tego i dorownuja tym z SWP no moze troche lepszy jest ostatni 2h sword z Kil'jaeden...
Jedyna nagroda dla tych raidujacych bedzie poprostu odhaczenie zabicia Kil'jaedena w achievement.. :) Mala to nagroda za 4 miesiace raidowania 5 razy w tygodniu po 4-6 godzin dziennie...


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 15:50 
 
koci napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Desh nagrałbyś mi klienta bety?, bo kumplowi już cały tydzień się ściąga :(

Taki maly tip: Wylaczcie w preferencjach downloaderow okienko peer to peer. Na poczatku mialem transfer 20-30kb, po wylaczeniu tego zaczelo sciagac z max predkoscia.


Taki maly tip. Sciagnijcie WoWTorrentEx i zassijcie calosc uTorrentem.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 16:06 
 
co za roznica czy wymienisz sprzet a 71 77 czy80 lvlu i tak go wymienisz i tak gdyby blizowi zalezalo na karmieniu nolife rajdowcow to green crapy nie byly by juz takie mocne w tbc. ludzie tereaz beda whinowac na bliza ze zabiera im caly dorobek ilustam miesiecy rajdowania.tylko ktos tu zgubil theam tej gry my tu niegramy w monopol gdzie caly czas zbiera sie tylko wiecej i wiecej bezsensownego golda, w wowa gra sie tak jakby sie czytalo ksiazke i tu chodzi o fun a nie cyferki.

IMHO blizz realizyje swoja polityke i ma gdzies czy rajdujacym nolifom sie to podoba czy nie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 sie 2008, 16:08 przez Hope, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 16:08 
 
Tym bardziej, że tak naprawdę rajdujących nołlajfów jest z 5% max. I nie, nie mówię tu o Karazhanie :P


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 16:11 
 
Myslisz, ze Blizz wydaje dodatek bo ceni sobie "fun" z gry od farmowania itemow? Dodatek ma przyciagnac do gry ludzi co juz maja dosc grania i po jakims czasie pewnie by zrezygnowali. Dodatek daje im nadzieje, ze cos bedzie fajnego. A to nic innego jak nowy grind, nowy farm nowy imbalance i znowu whiny na forum.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 16:31 
 
Czyli jak w kazdej grze, koniec koncow robisz w kolko te same rzeczy.

Nawet w ultimie i neokronie trzeba bylo farmowac.

Przestancie oczekiwac od wowa ze codziennie dostaniecie 20 questow pisanych tylko pod siebie, a na koniec dnia gra zrobi jeszcze pranie.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 16:43 
 
ee tam pierdolicie, w tbc swoje t1-t2 wymienilem dopiero przy 66+ glownie dlatego ze itemizacja hunta ssala ale to niewazne ;P
a teraz ti tbh kufno mnie obchodzi czy swoje t5/t6 wymienie po 1-2 czy 4872398lvlach, jesli bedzie z tego fun (czyt. ciekawe questy, dungeony itd) to wcale nie bede whinowal... jak komus epeen sie zmniejszy za bardzo to juz chyba nie problem blizza?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.