mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 17:45 
 
Ravushimo napisał(a):
ee tam pierdolicie, w tbc swoje t1-t2 wymienilem dopiero przy 66+ glownie dlatego ze itemizacja hunta ssala ale to niewazne ;P
a teraz ti tbh kufno mnie obchodzi czy swoje t5/t6 wymienie po 1-2 czy 4872398lvlach,


Dokładnie. Też mam w pompie, czy wyepiksowanego shamana zamienię w sałatę. Nawet teraz mi się zebrało na robienie pvp druidem i zbieram gear za honor, żeby z czymś zacząć. Uj tam, że za 2 miechy będzie do wywalenia w połowie levelowania.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 18:56 
 
to zalezy od podejscia do gry dla mnie wow to klasyk i gram w niego bo lubie story line a dodatek to dla mnie nowe questy i wiecej do zwiedzania. dla innych dajmy na to dodatek to tylkonowy loot i zmiana wygladu farmowanych mobow.jak to mowia jeden lubi ogorki drugi ogrodnika corki...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 22:03 
 
takie szybkie pytanko, czy maile z beta key'em przyszly wam z <[email protected]> ?

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2008, 22:55 
 
tak

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2008, 03:53 
 
BLUE na temat itemizacji w wotlk
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1&sid=1#17
Bornakk Blizzard Poster napisał(a):
Wrath of the Lich King will work similarly to The Burning Crusade in that higher tiers of raid gear won't be replaced immediately and they may help out the leveling process but a person in blues may get upgrades from their first quest completion.

One thing I have been reminding players of is that we don't currently plan to completely redo a statistic this time like we did with stamina. Where in The Burning Crusade players saw items with a ton more stamina that lead to immediate changes to their gear, in Wrath of the Lich King you should more or less be seeing gear that is just higher level.

------------
Robus napisał(a):
[...]
a prawda jest taka, ze jesli rajdy na 80 maja cieszyc sie powodzeniem, to blizz nie moze przekreslic osiegniec z lvl 70 w ciagu 4-5 poziomow dodatku, tymbardziej ze teraz nie bedzie zmiany punktacji za staty ...
[...]
Chcesz powiedzieć ze w miarę levelowania, ilość potrzebnych Crit Rating punktów aby osiagnac 1% crit chance, nie będzie sie zwiększała?! podczas gdy gear będzie miął coraz więcej i więcej tych crit ratingów?
gimmi blue, bo nie wierze ze zobaczymy magów z 45% i więcej crit chance

------------
Odświeżam pytanie.
kalii napisał(a):
Do Beta Testerów.

Naxx jest przeniesiony do WOTLK, razem z Argent Dawn.
Czy ktoś miał z nimi styczność? Jak to wygląda, czy mamy Argent Dawn v2, czy jednak gracze z preTBC zostaną wynagrodzeni.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2008, 08:21 
 
nie bedize argent dawn :) bedzie cos na zasadzie cenarion cricle z wowa a cenarion expedition z tbc

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2008, 11:28 
 
I się będzie nazywało Argent Crusade.
Ostatnia odpowiedź
http://www.wowinsider.com/2008/08/03/as ... t-crusade/


_________________
O.o

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2008, 12:07 
 
@ kalii:

oczywiscie ze beda rosly ratingi z levelem
z tym ze staty nie beda mialy zmienionej punktacji chodzilo mi np o to co sie stalo ze stamina (to jakie staty ma przedmiot nie zalezy od tego na jaki poziom jest, a od tego jaki ma item level; item level okresla MAXYMALNA ilosc punktow, jakie moze miec przedmiot, i nie chodzi tu o sume statow tylko o specjalne przeliczniki kazdego bonusa jaki mozna nadac [gdzies kiedys byly wzory, nie hcce mi sie szukac])

po wejsciu tbc blizzard zmienil przelicznik staminy, czyli zrobili tyle, ze stamina zabierala mniej punktow z item level, a to automacznie umozliwilo jej baaardzo duzy wzrost

w exp pack2 nie bedzie takich ruchow i ceny statow pozostaja bez zmian, a to oznacza ze dopiero jak dojdziesz z nagrodami za questy czy tam dropami w instancach do item level T6 lub random dropow z SWP, to wtedy te staty beda zblizone do T6, a najnizszy item level T6 to 146 (te z MH/BT, 154 to ilvl z SWP)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 15 sie 2008, 16:10 
 
sa juz jakies przecieki dotyczace Inskrypcji dla warlocka?


Posty: 2
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 17:16 
 
hej. wyglada na to ze wylosowali mnie do bety wotlk. w zwiazku z tym mam pytanie. dostalem na maila taka informacje:
Please be prepared to enter the current retail World of Warcraft account name and password you use, and the appropriate beta code listed below to authenticate your eligibility to connect to the Wrath of the Lich King test realms. To participate in the beta tests, you must have a valid retail World of Warcraft account active and in good standing as of July 15, 2008.

nie bardzo wiem jak to rozumiec - jezeli chce pograc w bete to moje konto musi byc aktywne 15 sierpnia conajmniej? i jezeli nie bylo/nie jest aktywne w tym momencie to czy trace ten klucz czy np jeszcze da rade go odsprzedac komus?
dzieki z gory za odpowiedz

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:08 
 
Nikt ci do konca nie powie jak to jest, pewnie nawet GM.

80% szans ze jak aktywujesz konto dzisiaj i wklepiesz kod to bedzie dzialac. Jak nie, to mozliwe ze z nastepnym data pushem.


_________________
Nestor#1522


Posty: 2
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:24 
 
ale gdybym go nie wykorzystal dla siebie zawsze jest mozliwosc sprzedania tego kodu?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:05 
 
Nija napisał(a):
ale gdybym go nie wykorzystal dla siebie zawsze jest mozliwosc sprzedania tego kodu?


Tak


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 10:13 
 
Deshroom napisał(a):
gra ktoś DK ?
zaczynam go lvlować i ciekawy jestem jak się sprawdza w instancjach.

narazie pogrywam warriorem na fury i DK (nie wiem jakim - zwykłym)


Fraps calego Halls of Stones jak tankuje moim DK.

-> http://files.filefront.com/Halls+of+Sto ... einfo.html

Najwyzsza instancja dostepna na becie atm, lvl cap ciagle 77.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 10:49 
 
na ktory level ten instance?? bo jakis nie za trudny na 77 ...


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:54 
 
Robus napisał(a):
na ktory level ten instance?? bo jakis nie za trudny na 77 ...


76-77

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 11:30 
 
Za dwa dni Blizzard pokaze intro do WOTLK.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 15:25 
 
Mam pytanie odnosnie talentow palka, a mianowicie jak dziala "Judgements of the Wise" i ten healing efekt "Divine Storm", czy np dziala na ciebie jak nie jestes w party/rajdzie i ile to mniej wiecej leczy odnawia many?, na areny to bedzie swietne przynajmniej to pierwsze.
pozdro

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 13:23 
 
iniside napisał(a):
Za dwa dni Blizzard pokaze intro do WOTLK.


Skąd to info?

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 13:36 
 
info z worldofraids.com
WotLK Cinematic to be Unveiled at Leipzig

Yesterday, in a press release Blizzard announced that they will be unveiling the opening cinematic movie for World of Warcraft: Wrath of the Lich King at the Games Convention in Leipzig.

Press Release
Just wanted to let you all know that Blizzard will be unveiling the opening cinematic movie for World of Warcraft: Wrath of the Lich King at the Games Convention in Leipzig. The cinematic will be shown at 1:00 p.m., Thursday 21 August at the Blizzard Entertainment booth (D01 in Hall 5). A Q&A session featuring members of the cinematics team will immediately follow.

Blizzard’s lineup of activity will also feature hands-on gameplay with StarCraft II and Wrath of the Lich King, Q&A sessions with members from the StarCraft II and Diablo III teams, and more.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.