mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 11:14 
Cytuj  
Jak sie nazywa mod,ktróry otwiera wszystkie torby w 1 oknie ?
I czy jest jakis mod ,który by mi pokazywał zasięg spelli ? bo patrzenie na ikonki jest troche niewygodne

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 11:43 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Jak sie nazywa mod,ktróry otwiera wszystkie torby w 1 oknie ?


Osobiscie polecam ArkInventory.
http://files.wowace.com/ArkInventory/Ar ... 0579.4.zip

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2008, 13:13 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Gleader napisał(a):
Jak sie nazywa mod,ktróry otwiera wszystkie torby w 1 oknie ?


Osobiscie polecam ArkInventory.
http://files.wowace.com/ArkInventory/Ar ... 0579.4.zip


Albo "AllInOneInventory"


_________________
@polygamia


Posty: 4
Dołączył(a): 27.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:09 
Cytuj  
Osobiście bym polecał Bagon
Ma on też jedna niewątpliwa zaletę - zapamiętuje zawartość zarówno plecaka jak i banku pozostałych postaci. Dzięki temu bez problemu można się zorientować co leży na składzie u wszystkich bez skakania między postaciami. Warunkiem jest tylko przynajmniej jednokrotne zajrzenie do danej postaci tak, aby mod przejrzał co dana postać ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:15 
Cytuj  
to samo robi ArkInventory

ale w ArkInventory można dodać reguły i sortowania np 4 torby możesz podzielić na 20 i w jednej trzymać sprzet do tankowania, w drugiej do dpsu, a w trzeciej poty many i w czwartej poty heal. W dwunastej ore, a w czternastej bary, podczas gdy zioło jest w pietnastej.
soulboundy w jednej podczas gdy BOE greeny do wysłania altowi na disenchant w innej, trash jeszcze w innej

dowolność i wszysytko idealnie poukładane


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 18:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to samo robi ArkInventory

ale w ArkInventory można dodać reguły i sortowania np 4 torby możesz podzielić na 20 i w jednej trzymać sprzet do tankowania, w drugiej do dpsu, a w trzeciej poty many i w czwartej poty heal. W dwunastej ore, a w czternastej bary, podczas gdy zioło jest w pietnastej.
soulboundy w jednej podczas gdy BOE greeny do wysłania altowi na disenchant w innej, trash jeszcze w innej

dowolność i wszysytko idealnie poukładane


A po co mi sortowanie na torby skoro Bagnon robi mi jeden duzy plecak i sobie dowolnie skaluje ile okien w X a ile w Y?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 08:41 
Cytuj  
Widziałem kiedyś addon ,który pokazywał ile expa sie bije przez godzine,i ile brakuje h to dignięcia.Może ktos pamięta jak to sie nazywa ?

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 09:05 
Cytuj  
Titan panel posiada taka funkcje.
http://wow.curse.com/downloads/details/618/

*

Posty: 51
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 07:44 
Cytuj  
Rozpoznaje ktos addony z tego screena?
http://hdimage.org/images/fyf7zfjmiwd48 ... 225939.jpg

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 12:39 
Cytuj  
Pamieta moze ktos jak sie nazywa addon dzieki któremu mozna grac w wowa i ogladac cos jednoczesnie ??

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 12:45 
Cytuj  
hmm wowvid chyba jakos tak


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 14:43 
Cytuj  
Cytuj:
Pamieta moze ktos jak sie nazywa addon dzieki któremu mozna grac w wowa i ogladac cos jednoczesnie ??


nie wiem czy do tego jest addon bo sam nie mam ale, wow w okienku VIDEO->WINDOWED MODE -> MAXIMIZED.

filmy ogladam w windows media classic, 'always on top'

ObrazekObrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 10:07 
Cytuj  
Jakiś mod na poprawienie czytelności chat'u.

Już mam - http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... atter.aspx

---

Teraz szukam jakiegoś moda, dzięki któremu będę mógł wywalić zaznaczone na screenie rzeczy:

ObrazekObrazek

I generalnie mieć możliwość poustawiania wszystkiego jak się chce, zasysałem jakieś 'move everything' , ale nie działają z 2.4.3...


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 10:41 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jakiś mod na poprawienie czytelności chat'u.

Już mam - http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... atter.aspx

---

Teraz szukam jakiegoś moda, dzięki któremu będę mógł wywalić zaznaczone na screenie rzeczy:

ObrazekObrazek

I generalnie mieć możliwość poustawiania wszystkiego jak się chce, zasysałem jakieś 'move everything' , ale nie działają z 2.4.3...

pobierz sobie Bartender3 będziesz mógł poprzestawiać sobie action bary, dodać ich więcej oraz przesunąć te rzeczy które zaznaczyłeś na screenie lub je ustawić jako niewidoczne

co do czatu to proponuję Prat
jeden i drugi mod z files.wowace.com


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:41 
Cytuj  
best mod ever:
http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... weled.aspx

"Lots of PopCap employees are also hardcore WoW players, who alt-tab during long flights or queues to kill time with Bejeweled. So when we learned we could actually implement Bejeweled inside WoW through an Add-On, we were intrigued. Soon the PopCap 'guild' was figuring out ways to make the mod even cooler and more comprehensive... and now it's ready to be unleashed!"


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:45 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
best mod ever:
http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... weled.aspx

"Lots of PopCap employees are also hardcore WoW players, who alt-tab during long flights or queues to kill time with Bejeweled. So when we learned we could actually implement Bejeweled inside WoW through an Add-On, we were intrigued. Soon the PopCap 'guild' was figuring out ways to make the mod even cooler and more comprehensive... and now it's ready to be unleashed!"

ma być oficjalnie dodany do WoW'a w patchu..., niedługo dodadzą sapera, pacmana.... heh, wow już tak się ludziom nudzi że potrzebuję gry w grze :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:47 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Atherius napisał(a):
Jakiś mod na poprawienie czytelności chat'u.

Już mam - http://wow.curse.com/downloads/wow-addo ... atter.aspx

---

Teraz szukam jakiegoś moda, dzięki któremu będę mógł wywalić zaznaczone na screenie rzeczy:

ObrazekObrazek

I generalnie mieć możliwość poustawiania wszystkiego jak się chce, zasysałem jakieś 'move everything' , ale nie działają z 2.4.3...

pobierz sobie Bartender3 będziesz mógł poprzestawiać sobie action bary, dodać ich więcej oraz przesunąć te rzeczy które zaznaczyłeś na screenie lub je ustawić jako niewidoczne

co do czatu to proponuję Prat
jeden i drugi mod z files.wowace.com


Oki fajny mod, tylko zniknął mi lagometr i za nic w świecie nie mogę go przywrócić. :) Jest na to jakiś sposób ?
A i jeszcze hotkeys w dodatkowych barach maja strasznie poszarpaną czcionkę, wygląda nie estetycznie, wiem, że się czepiam, ale takie rzeczy mnie denerwują. ;p

---

Przypomniało mi się jeszcze. Mod, który dodaje pod standardowym av z ilością życia i many dodatkowy pasek xp, tak, żeby można było wywalić ten z samego dołu. :)


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 6 paź 2008, 12:05 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:56 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
ma być oficjalnie dodany do WoW'a w patchu..., niedługo dodadzą sapera, pacmana.... heh, wow już tak się ludziom nudzi że potrzebuję gry w grze :)


czekam na rajd pod instem 5 minut? I co mi zrobisz?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 12:14 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Oki fajny mod, tylko zniknął mi lagometr i za nic w świecie nie mogę go przywrócić. :) Jest na to jakiś sposób ?

Nie, musisz jakis plugin doinstalować.
Atherius napisał(a):
A i jeszcze hotkeys w dodatkowych barach maja strasznie poszarpaną czcionkę, wygląda nie estetycznie, wiem, że się czepiam, ale takie rzeczy mnie denerwują. ;p

ClearFont :)
Atherius napisał(a):
Przypomniało mi się jeszcze. Mod, który dodaje pod standardowym av z ilością życia i many dodatkowy pasek xp, tak, żeby można było wywalić ten z samego dołu. :)

pod AV ?:P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 13:26 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Atherius napisał(a):
Oki fajny mod, tylko zniknął mi lagometr i za nic w świecie nie mogę go przywrócić. :) Jest na to jakiś sposób ?

Nie, musisz jakis plugin doinstalować.
Atherius napisał(a):
A i jeszcze hotkeys w dodatkowych barach maja strasznie poszarpaną czcionkę, wygląda nie estetycznie, wiem, że się czepiam, ale takie rzeczy mnie denerwują. ;p

ClearFont :)
Atherius napisał(a):
Przypomniało mi się jeszcze. Mod, który dodaje pod standardowym av z ilością życia i many dodatkowy pasek xp, tak, żeby można było wywalić ten z samego dołu. :)

pod AV ?:P


Z lewej u góry narysowałem. :)

ObrazekObrazek

A co do plugina na latency to jaki polecasz ? Najlepiej, żeby był podobny do tego blizzowego, czyli pokazywał kolorystycznie laga.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.