mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:46 
 
Jeszcze jest jedna, szumnie zapowiadana zona pvp z siege maszynami i innymi tego typu atrakcjami.

Mam nadzieje że się myle, jednak obstawiam że skończy jak Haala.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:48 
 
Areny będą dodane nowe, w tym jedna podobno typu siege z machinami. Będzie nowa kraina pvp z machinami wojennymi etc. i podobno ma być tam boss do pokonania, który rzuca niepośledniej jakości części setu pvp.
Swoją drogą, ten boss pvp powinien mieć możliwość sterowania ręcznego np. za pomocą jakiegoś orb'a albo co, ale to moja mrzonka.


_________________
O.o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:49 
 
QFC napisał(a):
ja troszke malo poinformowany jestem co do dodatku a wiec co nowego wnosi procz: +10lvl,nowej klasy i nowego bg,PVE kompletnie mnie nie interesuje , jesli chodzi o PVP to dalej arenki i taki finał tego pvp?

no i nowe pvp epiki do farmy... czyli dalej ten sam odgrzewany kotlet
aaa no i mają być siege weapons, jakieś objekty do zniszczenia (WAR wannabe :))


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 12:24 
 
btw. Deadly glatiatory spadają dalej z bossa czy kupowane są normalnie?


_________________
O.o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 12:32 
 
I to i to. Jak twoja strona zdobedzie zameczek w Wintergrasp masz mozliwosc zabicia tego bossa. Poki co w becie jest mocno zbugowany i ciezko ocenic czy jest ciezki czy nie. W 10 manie wypada ten 'gorszy' arena set, w 25 lepszy.

A wintegrasp to nie bedzie druga Halaa, na 100%


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:33 
 
Ja tez mysle, ze Blizz wyciagnal wnioski. Na blizzconie byla mowa, ze tam nie beda wypadac juz jakies smieciowe tokenki czy niewiadomo co tylko rozne przydatne rzeczy do PvP.

Cytat byl mniej wiecej taki: "nie bedziesz musial robic Wintergrasp aby moc skutecznie rywalizowac w PvP, ale gear z tego miejsca ne pewno ci pomoze."

No i na filmikach to naprawde fajnie wyglada.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:11 
 
Wintergrasp ogolnie mi bardzo spodobal niby warhammero podobne ale jednak lepiej wyglada. W krainie jest licznik ktory odlicza czas do nastepnej bitwy ( cos jak w Terrokar) a pozniej zaczyna sie walka :] . Na Becie za duzo osob do walki sie nie przyłącza , ale po wyjsciu dodatku sadze ze dosc ciekawe beda tam bitwy .
Jedyne co ludzi po wyjsciu dodatku moze zabolec to brak mozliwosci szpanowania latajacymi mountami w Dalaranie :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 21:17 
 
Jeśli chodzi o pvp to w końcu sie cos zaczyna dziać WoW, dzisiaj zagrałem pierwszy raz to nowe BG i calkiem ciekawie to wygląda. Odwiedziłem ten Wintergrasp ale pustawo tam bylo i za bardzo nie chciałem czasu marnować na zagłębianie sie w temat o co tam biega :)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 22:54 
 
Ja premadem byłem w Wintergrasp i sie zdziwiłem, bydła ogrom, PvP jak marzenie, napierdalanka aż miło było ginąć :D.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 07:51 
 
mr.Henky napisał(a):
Wintergrasp ogolnie mi bardzo spodobal niby warhammero podobne ale jednak lepiej wyglada. W krainie jest licznik ktory odlicza czas do nastepnej bitwy ( cos jak w Terrokar) a pozniej zaczyna sie walka :] . Na Becie za duzo osob do walki sie nie przyłącza , ale po wyjsciu dodatku sadze ze dosc ciekawe beda tam bitwy .
Jedyne co ludzi po wyjsciu dodatku moze zabolec to brak mozliwosci szpanowania latajacymi mountami w Dalaranie :D


Jak to nie bedzie flying mountow... ??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 11:18 
 
W Northend Beda - tyle ze w Dalaran nie ma mozliwosci latania nimi , a beda na mouncie chac tam wleciec dostajesz po 5sec dismounta. Do przylotow i odlotow jest zrobione specjalne ladowisko .

Wintergrasp tez blokuje mozliwosc latania nad tym rejonem - podobnie jak w Dalaranie dostaje sie dismounta.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 12:06 
 
mr.Henky napisał(a):
Do przylotow i odlotow jest zrobione specjalne ladowisko .


mega dobry pomysl imo :):)

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:22 
 
SharG napisał(a):
mega dobry pomysl imo :):)


To zalezy jak jest rozwiazane miasto, jezeli jest cos ala Shattrath (otwarte niebo) to troche glupio :/

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 14:51 
 
Oczywiscie ze niebo nad miastem jest otwarte - to nie Undercity. Miasto jest bardzo ladnie wykonane a armia latajacych mountow nad glowami naprawde popsula by ten efekt.. nie mowiac juz o tym jak by ludzie ladawali na srodku ulicy. W kanalach miasta dodatkowo mozna znalesc arenki przeznaczone do duelów - przydatna rzecz bo nie zmusza do biegania po za miasto gdzie jakis sprytny gracz przeciwnej frakcji bedzie przeszkadzal.

Widok z tarasu
ObrazekObrazek
Ulice miasta
ObrazekObrazek
Strefa Ladowania
ObrazekObrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 17:38 
 
No miasto sie prezentuje super... dobrze ze zrobili to inaczej niz stolice TBC ;)


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 20:19 
 
Pozostając w temacie stolicy, będzie AH? Czy zakupy pozostaną domeną miast starego kontynentu?


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 20:35 
 
Cytuj:
W kanalach miasta dodatkowo mozna znalesc arenki przeznaczone do duelów - przydatna rzecz bo nie zmusza do biegania po za miasto gdzie jakis sprytny gracz przeciwnej frakcji bedzie przeszkadzal.


No to sie usmialem, nie ma nic gorszego nic gracz przeciwnej frakcji ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 73
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 20:35 
 
Z tego co wiem, AH nie będzie. :wink:

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 20:39 
 
Trenerzy i AH zostaja po staremu w glownych miastach .Za to w Dalaran dla pocieszenia bedziesz mogl sobie kupic pare zabawek , takich jak np: Papierowy Zapelin czy tez kolejka gorska.
Osobiscie to czekam az blizzard doda do gry takie rzeczy jak hazard - farmowanie godla np przy pokerze albo jednorekim bandycie.. mmm

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:53 
 
Ciekawe filmiki z PvP:
http://pl.youtube.com/watch?v=ZFpEH2qF_i8
http://pl.youtube.com/watch?v=NvqOn_AR5ac
http://pl.youtube.com/watch?v=NS1cHllkDYI
http://pl.youtube.com/watch?v=OLV-2HiYdhk

;]


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.