mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 11
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:56 
 
Mogliby też zrobić w końcu goblińskie telewizory. Człowiek po całym dniu farmu mogłoby sobie obejrzeć jakoś pół godziny przed rajdem najciekawsze wydarzenia minionego dnia ze świata Azeroth, pogodę na następny dzień (czy w STV będzie padało??), trochę sportu (kto kogo zownował na arenkach). Nie byłoby tak nudno w grze....

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 23:43 
 
tomugeen napisał(a):
Cytuj:
W kanalach miasta dodatkowo mozna znalesc arenki przeznaczone do duelów - przydatna rzecz bo nie zmusza do biegania po za miasto gdzie jakis sprytny gracz przeciwnej frakcji bedzie przeszkadzal.


No to sie usmialem, nie ma nic gorszego nic gracz przeciwnej frakcji ;]


W WoW mozna jeszcze spotkac gracz przeciwnej frakcji poza arenami i BG?? Przeciez to moze zestresowac niejedno dziecko! Wstyd blizzard!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 08:33 
 
kiedy mozna kupic dodatek?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 08:36 
 
Mendol napisał(a):
kiedy mozna kupic dodatek?


Zamówić już możesz, dostaniesz 13 listopada jeśli nic/nikt nie nawali.

Edit:

Chyba pierwsze poradniki odnośnie levelowania w wotlk dla hordy, ally i DK.

http://www.wrathguide.com/leveling/


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 08:39 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 14:34 
 
ObrazekObrazek

Fajny ten mount :) dzisiaj dopiero zauważyłem u kogoś że z tyłu siedzi 2 vendorow, jeden od jedzenia, a u drugiego można naprawić sprzęt. Oczywiście zamiast vendorow można zabrać 2 dodatkowe osoby, ciekawie to będzie wyglądać w arenach 3vs3 :)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 17:29 
 
czy mi się zdaje czy wiekszość bindów i makra zapisują się po stronie serwera. wywalam WTF folder a bindy i makra mam


_________________
psn

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 paź 2008, 17:35 
 
ta, zmienili ze bindy nie trzymaja sie juz lokalnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 08:35 
 
mam problem może uda mi się uzyskać pomoc :P zaryzykuje

najbardziej podobały mi się 3 klasy z pewnych wzgledów, mam bete i prdefinieowane postacie na lvl80, ale nie interesowałem się betą i nie mam za bardzo czasu nimi grać.
ja napisze dlaczego te 3 mi się podobały, a Wy mi napiszecie co juz nie jest prawdą na końcu bety.

nastawienie, brak hard gildi, głownie randomy jakieś 10 man i farma.

Driud
*tank - biedny w skille, ale tank - nuda! Świetnie tankuje.
*świetny dla casuala. siedze sam i farmie jak rogal a za 2 minuty w innym gearze moge tankowac
*duża dupa, dużo zasłania
*dps druida nie jest traktowany serio w party /raid, podobno ma być teraz jak dps Rogue

Rogue
*pvp CC - dużo zabawy
*pve konkretny dps - nuda i tłok na spot
*brak miłości przy random party - ciężko znaleźć grupe

Warrior
*całe drzewo Protection z masą miodności.
*zmiany w Fury bedą takie, że Fury bedzie zastępował feral tanka. dodany Threat przy tankowaniu
*prot bedzie mógł spokojnie farmić questy - wiekszy dps

gdzie są błedy ? chodzi mi o to co się zmieni z powyższych rzeczy w WOTLK


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:01 
 
Cytuj:
zmiany w Fury bedą takie, że Fury bedzie zastępował feral tanka. dodany Threat przy tankowaniu


Que ? W takim razie po grzyba było by prot ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:04 
 
a czy Druid ma Prot ?


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:25 
 
Desh z perspektywy feral druciaka i pvp powiem Ci ze dps jest bardzo fajny na becie :wink: W końcu jest to czego brakowało czyli charge w kocie i spowolnienia przeciwnika ala hamstring.
Pograłem tez trochę balance i nie błyszczy póki co ale maja coś jeszcze robić z tym drzewem.

W każdym bądź razie pewnie będę robił ferala jak wejdzie wotlk, chociaż na pewno nie będzie jakaś imba klasą na 80lvl. Z klas które teraz miażdżą all na becie to Retri palek, frost mag, DK (szczególnie unholy). DK i palka maja nerfowac, nie wiem jak z magami.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:31 
 
super, dokładnie tego potrzebowałem.
feral to najbardziej casualfriendy klasa :P

Tank - zawsze sie przyda
Farm - killing machine
Farm2 - instant mount, czyli ore/gas zbieracz

jak mówisz, że felal nie bedzie rozśmieszał w PvP to brzmi zachęcająco :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 09:58 
 
Deshroom napisał(a):
super, dokładnie tego potrzebowałem.
feral to najbardziej casualfriendy klasa :P

Tank - zawsze sie przyda
Farm - killing machine
Farm2 - instant mount, czyli ore/gas zbieracz

jak mówisz, że felal nie bedzie rozśmieszał w PvP to brzmi zachęcająco :wink:


Wszystko sie okaże za miesiąc, zależy co jeszcze będą robic z drutem :) Poki co nie jest złe, swego czasu walka np. vs lock to było samobójstwo teraz dzięki Berserk i charge kotka + spowolnienie jest łatwiej. Co prawda vs DK, frost mag, reri pala to druid nie ma szans w tym momencie no ale tak jak mowie, jeszcze jest czas na buffy/nerfy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:43 
 
gra i tak nie bedzie balansowana pod katem 1/1


_________________
Nat is fat

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 10:56 
 
o tu kolega ładnie ujął mój dylemat

Cytuj:
Hi guys

I've got a Warrior and Druid (both 70s) and with WOTLK coming I've decided I want to cut down my WOW time and would like to focus only on one of them. When Wrath comes out, I will not be doing 25 mans at all, but am interested doing 5/10 man instances 2/3 nights a week and BG/Arena 1/2 nights a week.

I've tried to list the pro and cons of each one:

Warrior

PVE
+ Tanking : I enjoy tanking and the new prot changes sound like fun
+ Tanking : Always easy to find a group
- Tanking: Often Warriors are Main Tanks for guilds, which means you have to be one of most active players which can lead to burn out (altho in Wrath it seems like any type of tank can become a main tank?)
+ DPS : Once a warrior gets decent gear, they scale really well and I am often in top 3 DPS in raids
- DPS : I enjoy DPS as a warrior, but it's often hard to get a group as a DPS warrior without having CC
- DPS : same as above when it comes to looking for a guild as a DPS warrior

PVP
- Arenas: I'm a lot worse on my warrior than my druid and highest rating I have got on Warrior is low 1800s so I don't think I will really get the high end Wrath Arena Gear
- BGs: If you have a dedicated healer, you can become a monster, but without one you can't do much. I tend to do BGs by myself mostly so I don't often have a dedicated healer
- Have to be DPS spec'd for BGs and Arenas

Druid

PVE
+ Tanking : Always easy to find a group
- Tanking : I enjoy tanking as Feral but the Warior changes seem more fun than the Feral ones
+ DPS : I enjoy DPSing as Feral, although it is tougher to get a DPS slot. Not had much experience as DPS as Boomkin, but with roots being castable in doors, I think Boomkins will find it easier to get a group now
- DPS : As feral you dominate DPS in the beginning but once you get to the high end gear Cat DPS does not scale well (not sure about Boomkin?)
- DPS : Finding a guild as Feral/Booking DPS is not easy as people don't take them seriously as a DPS class
+ Versatility : Nice to be able to Tank / DPS as mellee / DPS as caster / Heal all with one char
- Bag Space : As a Druid you need so much Bag space to keep all your gear!
+ Healing : Not crazy about healing in PVE, but nice to know I can respec resto to help out if healers are needed

PVP
+ Arenas: I play resto in Arenas and have gotten to 2200s in S2 so at least I should have a chance at getting the high end Wrath Arena gear
+ BGs: Playing as a druid is a lot more fun than a warrior, and I feel I can make a difference on my own without needing other people
+ BGs: Can use any of the 3 specs in a BG, each with a different experience
- I really enjoy Feral, but I hate the fact I can't really use it for serious Arenas (they are okish in BGs)

I'm hoping to get some feedback from people who have been in the Beta to help me decide which class would be the best one to focus one in WOTLK?

Thanks!


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 11:03 
 
No wreszcie magowie dostaną coś od życia. ;p


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:26 
 
h34t napisał(a):
walka np. vs lock to było samobójstwo

male sprostowanie - feral druid ma tylko problem z frost magami w 1v1

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:44 
 
+ DPS : Once a warrior gets decent gear, they scale really well and I am often in top 3 DPS in raids
- DPS : I enjoy DPS as a warrior, but it's often hard to get a group as a DPS warrior without having CC
- DPS : same as above when it comes to looking for a guild as a DPS warrior

PVP
- Arenas: I'm a lot worse on my warrior than my druid and highest rating I have got on Warrior is low 1800s so I don't think I will really get the high end Wrath Arena Gear
- BGs: If you have a dedicated healer, you can become a monster, but without one you can't do much. I tend to do BGs by myself mostly so I don't often have a dedicated healer
- Have to be DPS spec'd for BGs and Arenas


lol dawno nie czytalem takich bzdur, w jaka gre on gra??? na pewno nie jest to wotlk beta. fury ssie strasznie (wczoraj wszedl maly update ale nie zimeni on duzo), w tej chwil arms jest najlepszym pve dps spec ale prawdopodobnie dlatego ze deep wounds sa zbugowane.
pvp to jest totalna porazka, warrior nie jest w stanie zrobic nawet przyzwoitego dps i zaden healer czy gear nic tu nie zmieni. w tej chwili tylko prot wyglada po prostu zajebiscie, ale arms (w pvp) i fury( w pve) potrzebuja konkretnych zmian i prawdopodobnie beda to robic jeszcze dlugo po nastepnym patchu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:50 
 
Prot napisał(a):
na pewno nie jest to wotlk beta.
dokładnie, a miała być ? pomyliło ci się coś. on pisze że ma lvl 70 x2. O bete sie pyta.


_________________
psn

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:52 
 
Deshroom napisał(a):
Prot napisał(a):
na pewno nie jest to wotlk beta.
dokładnie, a miała być ? pomyliło ci się coś. on pisze że ma lvl 70 x2. O bete sie pyta.


'WOTLK beta info' zdawalo mi sie ze taki jest tytul tego postu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.