mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:40 
 
Jako ciekawostke polecam sprawdzic kto w tym temacie pierwszy o WOW napisal :D Fanboje WARa nawet w temacie o nie wiadomo jakim mmmo musza o WOWie wspomniec :D

ps dla Mendola nie zachecam tym postem do gry w WOWa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:42 
 
hahahahaha no to teraz pojechales.
powiedz mi czy wczesniej ktos z 'nas' przychodzil tutaj i pisal cokolwiek?
jest to naturalna reakcja na posty twoje i twoich kolegow. bo najpierw wy wpadliscie do /war i zaczeliscie pisac swoje smuty oparte o jedynego poprawnego wow'a.
troche samokrytyki moze jednak shad.
i rozumiem, ze po raz kolejny probujesz wmowic mi/nam, ze to co robimy jest tylko po to, zeby nie rzucic tego chujowego war'a w pizdu bo jest straszny.
nie musze sie w niczym upewniac. od lipca gram w war'a i nadal mam fun z tego.

moge isc na scenario? sam? z randomami? no to nice.

i odpusc sobie te marne teksty 'psychologiczne', bo w przeciwienstwie pewnie do ciebie mialem/mam do czynienia z psychologia ;-)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:44 
 
Możesz iśc z grupą znajomych, taki hint bo nie wiem czy taką opcje dostrzegłeś.

Cytuj:
jest to naturalna reakcja na posty twoje i twoich kolegow. bo najpierw wy wpadliscie do /war i zaczeliscie pisac swoje smuty oparte o jedynego poprawnego wow'a.


Nie, najpierw to war-boje (w znakomitej częście ex wow-boje) tak sie zchłysneli faktem że grają w inną gre niż w wow, więc zaczeli na każdym kroku pluć się i podkreślać o ile ich gra jest wspanialsza i wogóle cud miód i orzeszki, na co odparła troche bardziej trzeźwo patrząca część używtkowników 'no ok, całkiem fajny ten WAR ale tutaj i tutaj mimo wszystko przydało by się go poprawić' (chyba wszystkie moje posty są w podobnym tonie).

Zostali zwyzwani od wow-bojów i wogóle debili z powodu takiego że śmią krytykować jedyną słuszną gre.

Chyba pamięć mam jednak lepszą od Ciebie Mendol.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 12 paź 2008, 10:49 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:46 
 
nie mam znajomych, ktorzy graja w wowa ;-/
a tak zapomnialem zapytac, ktory level musze miec zeby isc robic scenariusze w wowie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:46 
 
Parambabam,

W WoWie pójdziesz w godzinę farmic epixy, a w WARze pójdziesz jebać expa na scenario, tylko że różnica polega na tym, że WAR to świeży temat, a WoW to stary temat, ale spoko.

Za 3 miechy Mendolek obudzi się z rańca i sobie powie, "oemgie, musze isc farmic expa na scenario, znowu to samo..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:48 
 
sobtainer, nie, nie musze farmic expa na scenario. jest pare innych rzeczy do roboty. poza tym farma expa na scenario na zywych przeciwnikach daje o wiele wiecej funu niz farma pve.


Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:48 
 
Mendol napisał(a):
heh ale pierdolicie.
dlaczego wow odniosl wielki sukces? bo jest gra zrobiona dla poczatkujacych.
bo trafil dobrze w czasie - ile osob mialo dostep do internetu za czasow uo/daoca/everquesta? a ile mialo go juz 4 lata temu?
ilu graczy ma wow w chinach i korei?
Ilu mial graczy po premierze? 5mln? chyba nie bardzo.


Tak m.inn. dlatego, że trafił dobrze w czasie. Druga sprawa to ta, że Blizzard zarobił na niej ogromną kasę.

5mln. graczy nie miał, a czy miał tyle WAR?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 10:51 
 
Mendol napisał(a):
sobtainer, nie, nie musze farmic expa na scenario. jest pare innych rzeczy do roboty. poza tym farma expa na scenario na zywych przeciwnikach daje o wiele wiecej funu niz farma pve.


Słuchaj, ja się nie kłócę czy WAR>WOW ;p, kwestia po prostu jest taka, że chcieliście produktu innego od WoWa, w miarę dopracowanego, i takiego dostaliście.
Osobiście nie będę tracił zdrowia i czasu na grę w której czuję się że gram deską, sorki nie czuję bo tam się nic nie czuje, mam wrażenie że gram deską!

P.S
Chyba zboczyliśmy z tematu, proponuje zapodać temat WoW>WAR w tym dziale i będzie gites.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 11:07 
 
no! i rownowaga bedzie zachowana ;-)
anyway zanim wyjdzie kolejne mmo blizza to juz pewnie odechce mi sie grac w cokolwiek :-)


Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 12:09 
 
Mendol napisał(a):
no! i rownowaga bedzie zachowana ;-)
anyway zanim wyjdzie kolejne mmo blizza to juz pewnie odechce mi sie grac w cokolwiek :-)


Całe szczęście.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 13:28 
 
Z dopracowanych alternatyw to chyba wcześniej było LOTRO? (pomijając pvp aspekt) Albo D&D Online? Albo Guild Wars (wiem wiem, nie mmo ale pvp chyba?)


_________________
O.o


Posty: 6
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 16:06 
 
kurcze w tyłku mam prawde mówiąc, czy lepszy WoW od WARa itp - WAR jak dla mnie to nadal nic nowego (albo, żebyście się nie czepiali - za mało "nowy") WoW w klimatach fantasy - elfów, krasnali itp dał tyle, że wystarczyło na parę ładnych lat i mnie już podobne klimatycznie i o podobnych rozwiązaniach gry nie bawią. Mogą powstawać jeszcze ładniejsze, z większą ilością ras klas z większą ilością rozwiązań pvp i pve ale mnie już nie wciągną raczej. Potrzebuję świeżej nie ogranej krwi :) Gry do której jak zasiąde to nie będę wiedzieć kompletnie o co kaman i zajmie mi parę ładnych tygodni ogarnięcie rozwiązań i kruczków. Chciałabym zupełnie nowych klimatów, ras niepodobnych do innych zadziwiających pomysłowością grafików, świata w którym większość rzeczy przynajmniej przez jakiś czas będzie inna i niespotykana - wiem marzyć można a co gorsza małe szanse na to by jakakolwiek firma zdecydowała się na taki produkt nawet mając gotowe pomysły, bo prawda jest taka, że większość ludzi "lubi te piosenki, które już zna"
Czy blizz odważyłby się? Kurcze byłoby super, czy wymyśliłby coś przynajmniej wyglądającego na na prawdę coś nowego? hmm kto wie, oby. Czy tajemniczy nowy projekt to może być to? Trzymam kciuki - dla siebie nie dla niego czy dla innych - sorki chłopaki ale ja myślę o sobie :D

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2008, 23:18 
 
Nie ma co sie rozwodzic, to co planuje blizz jest tylko w ich glowach. Gram juz dlugo i musze przyznac jedno, wiele mozan zazucic Blizzardowi, przeklada daty premier, trzyma w nie pewnosci ... ale jedno jest pewne. Kazda gra ktora wychodzi jest poprostu SUPER. Ja zaczolem od StarCrafta, gra ma tyle lat a ciagle jest zywa, do tego warcraft + WoW. Na choryzoncie widac SC2, D3 - poczekamy dlugo i doberze.
Slyszac ze niektore gry maja slaba grafike, np WoW. Przypominam ze grafika wowa powstala ponad 4 lata temu, a chcac przerobic ja do poziomu AoC lub WAR, to pomyslcie czy wasze kompy by udzwignely raid 25 man + spele + swiat .. bo ja watpie.

A tak poza konkursem ... Mi sie marzy MMO ( ale z prawdziwego zdarzenai cos ala wow/war) w uniwersum Fallouta. Postnuklearny swiat, proces rozwoju postaci cos jak EVE ( skill train) + moze jakies elementy Exp + jakis lvl PvP ( combat ). Brak odkrytych map - exploracja, odkrywanie nowego ( cos jak w eve szukanie plexow :] tu ala stare bazy, bunkry itp). Tworzenie gildi ( cos ala raiders, korporacje kupcow ogolnie FFA kazdy ma co chce). Moze kiedys doczekamy sie takiego dziela ... oby:]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 00:57 
 
Pierdolicie niemiłosiernie. Smiać mi sie już chce od komentarzy w stylu war > wow
war > all

Dobrze wyszedł war wiekszosc ludzi gra w niego, sam też gram. Nie dlatego, że gra jest super wyjebana, ale temu, że obecnie wow sie przejadł i potrzeba czegos swierzego. Sam War jest grą średnia. Fajne pomysły, ale mechanika gry i dzialanie clienta to jest żenada.

Po drugie Blizzard jest firma robiącą gry z najwyższej pułki i to nie tylko w dziedzinie mmo. Jeszcze nie widzalem gry gniota wydaną przez tą firme. Szukacie dziury w cały i sie tej dziury nie możecie doszukac, podając jakies dziwne argumenty wyssane z palca.

Wyjdzie Diablo 3 założe sie ze 3/4 tego forum zesra sie na miętowo i poleci grać rzucajac wszystkie inne gry w kąt.

Na koniec jak dla mnie to Blizzard > inne firmy zajmujace sie tworzeniem gier. Kupując produkt blizzarda nie musze sie martwic o jakosc, ba nawet bym powiedzial brac w ciemno.

ps. inside ja nie wiem jak ty mozesz jebac heady classa co dmg prawie nie robi oO


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 02:12 
 
@ymma: nikt ci nie zrobi, nie wyda takiej gry. Dzisiaj gra to produkt ktory ma zarabiac, a najlepiej zarabia sie na sprawdzonych pomyslach. Zostaje ci sie zestarzec czekajac na swoje wymarzone mmo.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 04:59 
 
Mendol napisał(a):
marek kurwa ty jestes taki glupi czy udajesz?
mozna podjebac full loot z eve.
mozna podjebac rvr z war'a.
mozna podjebac levelowanie poprzez pvp.
idz sie czlowieku zorientuj co sie dzieje dookola ciebie bo mam wrazenie, ze zatrzymales sie na pewnym poziomie 3 lata temu.


mozna podjebac scenarios i dla zmylki nazwac je battlegrounds... oh wait.

Jestem z wami chlopaki tez nie cierpie tych pieprzonych plagiatorow.
Odmawiam grania w inne fps'y niz quake i jedyne sluszne mmo to UO, reszta to tanie klony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 07:17 
 
no tu nalezaloby sprawdzic czy daoc sciagnal bg z wowa czy na odwrot.
ale smiem przypuszczac, ze bg jako takie powstaly w daocu.

hm o ile pamietam to bg w wowie doszly w jakims patchu?
no to jestem przekonany w 80%, ze bg zostaly wprowadzone w daocu na zachete dla graczy ciut wczesniej.
takze prawie ci sie udalo exodus ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 07:48 
 
BG zostały wprowadzone jak miałem 30 level magiem, na oko stawiam że to był lipiec, czyli 4 miesiące po premierze EU. IMO, było to pociągnięcie ze strony blizzarda w złą stronę, dlaczego?
Wtedy WoW żył w outdoorze, każdy robił zadymy PvP, były naloty na stolice (tylko niech qrwa nikt nie piszę że serwery padały bo puszcza pawia chyba jak to usłyszę jeszcze raz), naloty na małe miasta, w Hillsbrad była ciągle zadyma a STV to było jedno wielkie BG i spęd czarów na 60 levelu.

To były czasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 07:51 
 
Cytuj:
A tak poza konkursem ... Mi sie marzy MMO ( ale z prawdziwego zdarzenai cos ala wow/war) w uniwersum Fallouta. Postnuklearny swiat, proces rozwoju postaci cos jak EVE ( skill train) + moze jakies elementy Exp + jakis lvl PvP ( combat ). Brak odkrytych map - exploracja, odkrywanie nowego ( cos jak w eve szukanie plexow tu ala stare bazy, bunkry itp). Tworzenie gildi ( cos ala raiders, korporacje kupcow ogolnie FFA kazdy ma co chce). Moze kiedys doczekamy sie takiego dziela ... oby:]

Jak zaczniesz odkłdać teraz kase i pisac Buisness plan, to moze twoje dzieci go zrobia.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2008, 07:52 
 
ladnie powiedziane.
to byly czasy :-)
fakt wtedy calkiem sympatycznie sie gralo :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.