mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 22:52 
Cytuj  
Ehh przeciez teraz druid oomkin/resto jest nie do pokonania... cos czuje ze niedlugo bedzie nerf druidkow...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 22:55 
Cytuj  
moonkin pro, 2000 sustained dps!

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:24 
Cytuj  
Moze mi ktos doradzic co mam zrobic, by np. w opcji Pitbulla pojawila mi sie teksturka barow o nazwie 'Steel'? Zainstalowalem biblioteke SharedMedia-Blizzard WotLK z wowinterface.com i zadne dodatkowe teksturki sie nie pojawily...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:37 
Cytuj  
Bajtek napisał(a):
Moze mi ktos doradzic co mam zrobic, by np. w opcji Pitbulla pojawila mi sie teksturka barow o nazwie 'Steel'? Zainstalowalem biblioteke SharedMedia-Blizzard WotLK z wowinterface.com i zadne dodatkowe teksturki sie nie pojawily...
zawsze była dostepna domyślnie w pitbullu, bez instalowania dodatków.


_________________
psn

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Bajtek napisał(a):
Moze mi ktos doradzic co mam zrobic, by np. w opcji Pitbulla pojawila mi sie teksturka barow o nazwie 'Steel'? Zainstalowalem biblioteke SharedMedia-Blizzard WotLK z wowinterface.com i zadne dodatkowe teksturki sie nie pojawily...
zawsze była dostepna domyślnie w pitbullu, bez instalowania dodatków.

TO dziwne... bo niestety jej nie mam, nie ma jej ani Pitbull, Recount, Quartz, etc..

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 01:07 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Fajny bug, arms warek z 2x 2h. Jedzie all w duealach w max 10sek i to z gearem S2.
Ja mam dużo problemów z addonami przez ten patch, będzie zabawa.


tez to mialem bylem fury zresetowalem tanelty zostawjac bronie i bylem arms z dwoma twohandami :P

a co lepsze teraz tak zajebiscie palka sie lvluje miodzio przed patchem mailem palka na 53 lvl to dramat byl w retri a teraz zrobilem 60k xp bez picia i jedzenia caly czas mobki tluklem :D

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 07:22 
Cytuj  
Co ciekawsze teraz tankowie mogą biegać z 2h i shieldem na full prot buildzie. Ciekawe za ile to fixną.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:54 
Cytuj  
wczoraj wymaxowalem inskrypcje 3h po paczu, zarobilem 2k golda w 2h + jakies 1500 na AH, maty kupilem miesiac wczesniej, imba!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:20 
Cytuj  
Kurdę, z tego systemu achievements nie mam zrobionych Ragnarosa, Molten Core itd. czy komuś się coś nie zgadza z Old School raidów?

*

Posty: 51
Dołączył(a): 23.10.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:25 
Cytuj  
Witam mam problem ze sprzedawaniem itemów poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na wybrany item i jeszcze jeden problem nie mogę porównać itemów poprzez najechanie kursorem na item i przytrzymanie shifta. Nie wiem czy to problem patcha czy jakiegoś addona czy moze ustawień jeśli ktoś zna odpowiedz na moje pytanie bardzo proszę o pomoc!

a i jeszcze jedno przed tym patchem mialem na max detalach fps 45-55 w terenie teraz na srednich mam max 30 fps , zrobiłęm jeszcze maly tescik z ciekawości i tak przy minimalnych detalach i z maksymalna jakoscią cieni mialem 10 fps nie wiem czym jest to spowodowane wydaje mi się ze powinienem mieć dobry fps przy max detalach .

Btw jak myślicie blizz zrobi jakis mini patch z poprawkami w najblizszym czasie?

moj komp /

GF 8800 GTS 320ram
2 GB Ram
2 rdzeniowy procesor intela 2,13 mhz
Xp Sp3

Mam nadzieje że załapiecie o co mi chodzi , z góry thx za pomoc!


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 11:57 przez Ghormar, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 10
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 11:38 
Cytuj  
Z achievementami za instancje jest tak, że nie dostaniesz punktów za dungeon, z którego nie masz loota w plecaku. Questy czy repa są do sprawdzenia bo to wpisy w bazie, dungeony to tak naprawdę tylko itemki, których ID wylatuje z Twojej postaci wraz z wyrzuceniem itemu z plecaka.


_________________
www.refugees.iq.pl

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:45 
Cytuj  
+ 3k g na inksrypcji :D , szkoda ze nie kupilem wiecej ziol przed patchem bo teraz chodza za miliony, a glyphy juz spadly z 50-70g do 5-10g, mozna bylo na nich zarobic wlasciwie tylko pierwszego dnia i jeszcze dzisiaj troche pociagnac, ale juz prawie sie nie oplaca.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 13:50 
Cytuj  
Nie ma klasy, ktora mnie kladzie w duelu atm, niezaleznie od gearu.

Holy Paladin, full tier6, zaledwie 8500 hp. Nie musze sie nawet healowac, robie zajebisty dmg i to wszystko instant casty.

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 14:06 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ehh przeciez teraz druid oomkin/resto jest nie do pokonania... cos czuje ze niedlugo bedzie nerf druidkow...


Z druidem teraz to faktycznie przesadzili. Ale ten bug z warkiem 2x2h to dopiero przegięcie. Oby to szybko naprawili :-?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 14:12 
Cytuj  
niesforny napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Ehh przeciez teraz druid oomkin/resto jest nie do pokonania... cos czuje ze niedlugo bedzie nerf druidkow...


Z druidem teraz to faktycznie przesadzili. Ale ten bug z warkiem 2x2h to dopiero przegięcie. Oby to szybko naprawili :-?


Podaj jakis build takiego druta, sprobuje sie pobawic :) Bo w sumie talentow nawet jeszcze nie rozdalem po patchu


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 15:59 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Nie ma klasy, ktora mnie kladzie w duelu atm, niezaleznie od gearu.

Holy Paladin, full tier6, zaledwie 8500 hp. Nie musze sie nawet healowac, robie zajebisty dmg i to wszystko instant casty.


Dawno sie tak nie usmialem, "nie musze sie nawet leczyc" haha, naprawde jestes niezly... 8,5k hp to prawie kazda dpsujaca klasa zjezdza w 5-6 sec nawet jak sie probujesz leczyc :P, dmg zajebisty czyli walisz holy shok za 4k, 3k judgement i porawiasz mlotkiem i zabijasz ? Tyle zdazysz zrobic np z magiem, retri palkiem czy nawet bomkinem.
pozdro

*

Posty: 62
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 16:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Kurdę, z tego systemu achievements nie mam zrobionych Ragnarosa, Molten Core itd. czy komuś się coś nie zgadza z Old School raidów?


ja takze nie mam Scholo, Strat czy BRD, oraz UWAGA RFC :)

troszke niedopracowane te achievementy, jak juz nie umieli sprawdzic, mogli dac sobie z ta czescia spokoj i zostawic tylko te na WotLK


_________________
tank

Caern Morghen

"...zakrwawione kamienie działają dośc otrzeźwiająco.."

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 17:28 
Cytuj  
Jarosos napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Nie ma klasy, ktora mnie kladzie w duelu atm, niezaleznie od gearu.

Holy Paladin, full tier6, zaledwie 8500 hp. Nie musze sie nawet healowac, robie zajebisty dmg i to wszystko instant casty.


Dawno sie tak nie usmialem, "nie musze sie nawet leczyc" haha, naprawde jestes niezly... 8,5k hp to prawie kazda dpsujaca klasa zjezdza w 5-6 sec nawet jak sie probujesz leczyc :P, dmg zajebisty czyli walisz holy shok za 4k, 3k judgement i porawiasz mlotkiem i zabijasz ? Tyle zdazysz zrobic np z magiem, retri palkiem czy nawet bomkinem.
pozdro


Holy shock + judgement na starcie to 4k hp. Czekam az zejdzie z nich CD, HoJ i dokanczam, nie ma zadnych problemow z tym. Tylko z tankiem to nie przejdzie, trzeba troche dluzej ubijac, no i wiadomo, z healerami trwa to dluzej jak uda im sie wrzucic heala. Nie mialem okazji jeszcze walczyc vs resto druid, wszyscy biegaja w moonkinie.

PS. Ciesze sie, ze tak sie usmiales, zawsze to jakies urozmaicenie w twym nudnym zyciu.

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 17:28 
Cytuj  
h34t napisał(a):
niesforny napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Ehh przeciez teraz druid oomkin/resto jest nie do pokonania... cos czuje ze niedlugo bedzie nerf druidkow...


Z druidem teraz to faktycznie przesadzili. Ale ten bug z warkiem 2x2h to dopiero przegięcie. Oby to szybko naprawili :-?


Podaj jakis build takiego druta, sprobuje sie pobawic :) Bo w sumie talentow nawet jeszcze nie rozdalem po patchu


Ja nie wiem z jakim buildem oni grają, ale widzę co wyprawiają na BG w balance setupie z boomkinem :P

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 17:46 
Cytuj  
http://static.mmo-champion.com/mmoc/ima ... arbear.jpg

Za zabicie liderow Alliance/Hordy w stolicach. Fajna rzecz, ktora moze ozywic troche rajdy na miasta jesli wezmiemy pod uwage jak popularny byl misiek z ZA.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.