mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 18:47 
Cytuj  
Ja podobnie jak lookaz jestem ciekaw jaka motywacja stoi za tego typu gra ? Podchodze do tego z kadej strony i nijak nie moge zrozumiec :]

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 20:08 
Cytuj  
hmm... może jak ma 3xshaman to chodzi o multiboxing? Na moim realmie jest jeden gościu, który ma 5x dranei shaman i wszystkie robią dokładnie to samo w tym samym czasie, jego rating 5v5 - 1858

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 20:53 
Cytuj  
Pytam bo chce z 2 znajomymi zaczac od nowa swiezy start, nowy serwer, casualowe levelowanie bez pospiechu.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:36 
Cytuj  
Ja gdybym mial rollowac chary ze znajomymi wolałbym raczej różne klasy, najlepiej tak dobrać, by nie było konfliktów w kwestii gearu. Najlepiej, jesli klasy sie uzupełniaja. Prawdopodobnie próbowałbym dobrać to tak, by potem jakiś fajny arena team dało się razem zrobić. 3 Druidzi maja prawo bytu, stealth team itd, ale tak jak mowie, imo ciekawiej jak sa rozne klasy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 06:27 
Cytuj  
Wlasnie zawsze sie gralo roznymi klasami a teraz tak nam strzelil pomysl by moze sprobowac takie same klasy. A jak takie same to najlepiej hybrydy.

Co do pvp to mi juz sie strasznie przejadlo, moja ostatnia postac, ktora gralem ponad rok czasu byl nastawiona calkowicie na pvp. W pewnym jednak momencie ciagle farmowanie bg i brak jakiegokolwiek outdoor pvp zupelnie mnie znudzilo.
Jako ze nigdy praktycznie nie gralem pve (na rajdzie bylem moze 2 razy w ciagu ponad 2 lat) i robilem niewiele instancji to teraz mam zamiar troche pozwiedzac instancje.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 07:31 
Cytuj  
To jak miałyby już być takie same to chyba bym rollował palków :D W tym patchu są masakrycznie przegięci, zero cooldowna podczas lvlowania, dobre aoe, mana się nie kończy na wyższych lvlach, ogólnie cud miód i malina. Ewentualnie druidzi (stealth runy przez insty). Tylko jak już mówiłem, rollowanie różnych klas się sprawdza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:00 
Cytuj  
hybryda jest spoko, feralo tanko / resto healer
dual spec :)


_________________
psn

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 15:36 
Cytuj  
Jak to jest z tymi passivami z profesji? Mam +300 hp za mining, ciekaw jestem czy jest cos z engineering? Bo nie mam max (domyslam sie ze jednak nie). Widzialem ze za alchemy jest mixology, a wiec nie tylko za gathering profy sa te passivy?


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 18:06 
Cytuj  
tak, tylko za gathering.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 14:51 
Cytuj  
Mam takie pytanie (głównie od osób czynnie raidujących :) :

Ja w sumie content TBC skończyłem (Illidian Kill) , ale SP tylko liznąłęm no i teraz WoTLK wychodzi + aktualny patch ze zmianami a że WAR średnio mi podpasił(chyba wolę PvE :F) to zastanawiam się nad powrotem ale ...Wygląda to tak iż 2 tygodnie w miesiącu pracuje na popołudnie no i wiadomo że raidy wtedy odpadają :D (praca do 23) .WIadomo że w związku z wyjściem WoTLK ciśnienie będzie zapewne spore , fakt zanim wyleveluje postać na 70(80) to minie sporo czasu(chociaż lvling ponoć znowu przyspieszono ^^) jednak czy gracz z takim dostępem czasowym będzie dla raidującej gildi interesujący ??Wcześniej swoim resto/feral drutem (jak trza było to się respecowałem) nie miałe oczywiście problemów ale wtedy praca też była inna :/ i mogłem raidować 5 razy w tygodniu + jakieś gildiowe eventy w weekend :) .Jakieś sugestie/porady ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:44 
Cytuj  
wszystko bedzie zalezalo od zapotrzebowania Twojej klasy w raidzie, rozmowy z GM-em...
mysle ze takie combo daloby rade, ale to jasne ze im wiecej masz czasu tym lepiej by Ci sie gralo.
moglbys tez umuwic sie z jakims kuplem z gildii, o ew zamiany co pare dni.
nie wiem czy dobrze zrozumialem : masz 2 tyg pod rzead na popoludnie ?
czy np poniedzialek rano, wtorek popoludnie itp ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:13 
Cytuj  
Tydzień na rano - tydzień na popołudnie z wolnymi wekendami/albo dnia w środu tygodnia :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:20 
Cytuj  
Avan napisał(a):
To jak miałyby już być takie same to chyba bym rollował palków :D W tym patchu są masakrycznie przegięci, zero cooldowna podczas lvlowania, dobre aoe, mana się nie kończy na wyższych lvlach, ogólnie cud miód i malina. Ewentualnie druidzi (stealth runy przez insty). Tylko jak już mówiłem, rollowanie różnych klas się sprawdza.


Wczoraj i dziś w s3-s4 i t6 swp gearze probowaliśmy pojechać resto druida w duealch, nie do zajebania bestia. Nawet nie musi nic robić poza healem, thronsy po 1-2minutach wykańczają każdego mele. Normalnie polewka na maxa jak t6 dw 2h sword warek nie może pojechać druida z thornsami, jakiś błąd w matrixie.

Palek jest niezły, osobiście stwierdzam. Aoe grinding przy levelowaniu jest szybszy niz questy. W rested kumpel wyciągał pomiedzy 350 a 400k na 63levelu. Płakał trochę czasu że go druid 62 gankował i nie mógł mu nic zrobić, coś w tym musi byc. Wydaje mi się że druid nerf inc.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 01:31 
Cytuj  
Czy ktos moglby wyjasnic co to sa te glyphs ?

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 02:21 
Cytuj  
2x2h warrior jest do dupy i nie wierze ze arms warek nie zabilby tego druida

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 08:35 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Wczoraj i dziś w s3-s4 i t6 swp gearze probowaliśmy pojechać resto druida w duealch, nie do zajebania bestia. Nawet nie musi nic robić poza healem, thronsy po 1-2minutach wykańczają każdego mele. Normalnie polewka na maxa jak t6 dw 2h sword warek nie może pojechać druida z thornsami, jakiś błąd w matrixie.

Leze lekko. Po nerfie lb druidow w full s4 zjadaja warkowie w welfare s2 z stunheraldem, zreszta teraz kazdy dps zabija healera bez problemu. Shit aint fun dawg.


Posty: 19
Dołączył(a): 20.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 09:13 
Cytuj  
simo napisał(a):
Czy ktos moglby wyjasnic co to sa te glyphs ?


Cytuj:
Glyphs are spell and ability enhancements that can be created by Inscription.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 09:19 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Avan napisał(a):
Wczoraj i dziś w s3-s4 i t6 swp gearze probowaliśmy pojechać resto druida w duealch, nie do zajebania bestia. Nawet nie musi nic robić poza healem, thronsy po 1-2minutach wykańczają każdego mele. Normalnie polewka na maxa jak t6 dw 2h sword warek nie może pojechać druida z thornsami, jakiś błąd w matrixie.

Leze lekko. Po nerfie lb druidow w full s4 zjadaja warkowie w welfare s2 z stunheraldem, zreszta teraz kazdy dps zabija healera bez problemu. Shit aint fun dawg.


Jako frostmage dumnie oswiadczam, ze zabilem resto druida bo mu sie skonczyla mana :D

Ale tak na powaznie, to wez sie specnij balance i koś!


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 09:27 
Cytuj  
He6e3uMeHHu napisał(a):
cypis napisał(a):
Avan napisał(a):
Wczoraj i dziś w s3-s4 i t6 swp gearze probowaliśmy pojechać resto druida w duealch, nie do zajebania bestia. Nawet nie musi nic robić poza healem, thronsy po 1-2minutach wykańczają każdego mele. Normalnie polewka na maxa jak t6 dw 2h sword warek nie może pojechać druida z thornsami, jakiś błąd w matrixie.

Leze lekko. Po nerfie lb druidow w full s4 zjadaja warkowie w welfare s2 z stunheraldem, zreszta teraz kazdy dps zabija healera bez problemu. Shit aint fun dawg.


Jako frostmage dumnie oswiadczam, ze zabilem resto druida bo mu sie skonczyla mana :D

Ale tak na powaznie, to wez sie specnij balance i koś!


Balance tree jest lepsze niz kiedys ale bez przesady :) vs dobry warek, rogue, mag, lock jest ciezko - tylko podkreślam vs ludzie którzy wiedzą co robić. Gralem resto przez ostatnie kilka miechow, teraz to nie ma sensu.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 11:29 
Cytuj  
A jak wyglądają shamki po 3.0.2 ??Bo waham się między shamanem a magiem :|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.