mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:22 
Cytuj  
endryu napisał(a):
Wiadomo cos o nocnej premierze w krakowie?


Rozmawiałem z delikwentem z Emipku w Rynku - nocnej premiery nie będzie, zapisów też nie będzie, trzeba przyjść o 10 rano i może będzie.

Jakoś jutro popytam w innych większych szopach, jak się tylko z uczelni wyrwę.

Propozycja taka - może ekipa Krakowsko-Małopolska też raczyłaby się umówić na jakieś spotkanko? Racja, przed 13 dżentelmeni nie piją... ale kto mówił, że nie zaczniemy wczesniejszego wieczora ? :P

Sinis, Heat i reszta kompanii - nie dajcie się prosić :D


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:52 
Cytuj  
jaki jest najlepszy sposob aby dostac pudelko z gra w dzien premiery? Mieszkam w Poznaniu i napewno nie chce zamiawiac kurierem gry. Moze ktos sie orientuje czy ktos bedzie sprzedawal cdkeye zaraz po 12?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2008, 18:59 
Cytuj  
mortal napisał(a):
jaki jest najlepszy sposob aby dostac pudelko z gra w dzien premiery? Mieszkam w Poznaniu i napewno nie chce zamiawiac kurierem gry. Moze ktos sie orientuje czy ktos bedzie sprzedawal cdkeye zaraz po 12?


W dzien premiery to mediamarkt. Zawsze w ten sposob robie, dzwonie do nich ew. ide i dzien wczesniej prosze zeby mi odlozyli jakis produkt. Najczesciej dziala :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 09:00 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Propozycja taka - może ekipa Krakowsko-Małopolska też raczyłaby się umówić na jakieś spotkanko? Racja, przed 13 dżentelmeni nie piją... ale kto mówił, że nie zaczniemy wczesniejszego wieczora ? :P

Sinis, Heat i reszta kompanii - nie dajcie się prosić :D

Zobaczę, nie wiem jeszcze, jak będę z czasem stać ;)

Atherius napisał(a):
Sinistralis napisał(a):
Można użyć tego bota, co odAFKuje i mieć cały czas włączoną grę ;) ewentualnie można użyć kogoś :]


A bana się nie zarobi ? :)
Zarzuć linkiem dobra kobieto. :)

Nie mam pojęcia czy się nie dostanie bana :] Nigdy się tym nie bawiłam ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 09:35 
Cytuj  
A na co wam pudelko ? nie prosciej kupic sam kluczyk ?? szybko i sprawnie.

http://www.randyrun.com/

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 10:49 
Cytuj  
- nie, bo kazdy kolejny pretekst zeby odwiedzic galerie i pochodzic po sklepach jest dobry (albo isc na rynek w Krakowie)
- nie, bo to zupelnie inna przyjemnosc jak po tak dlugim czekaniu idziesz i kupujesz cos namacalnego i widzisz te rzedy pudelek po premierze. I pozniej w domu odofoliowujesz, instalujesz... Ma to swoj smaczek.
- nie, bo mam juz pudelka do WoW classic, TBC wiec to bedzie do kolekcji i na pamiatke

to sa moje powody dlaczego nigdy nie kupuje przez neta i tez samych kluczykow :)

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 11:38 
Cytuj  
A nie bedzie mozna w dniu premiery na stronie acc poprostu kliknac upgrade acc? Ja nie potrzebuje pudelka

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 14:50 
Cytuj  
Nie bedzie mozna.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 14:55 
Cytuj  
Na ta premiere w empiku to trzeba skladac jakies zapisy?

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 08:39 
Cytuj  
A ja poczekam miesiąc albo dwa i może kupie dodatek, po co mam sie pakować w sam środek gówna.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 08:48 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
A ja poczekam miesiąc albo dwa i może kupie dodatek, po co mam sie pakować w sam środek gówna.

Można i tak. Co kto lubi. Ja tak kupowalem WoWa i TBC 2-3 tygodnie po premierach i potem żalowalem ze przegapilem wsumie ten najfajniejszy okres poznawania nowego contentu ze znajomymi - wymiana uwag, flexy na gildiowym itp. ;-)


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 09:19 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
A ja poczekam miesiąc albo dwa i może kupie dodatek, po co mam sie pakować w sam środek gówna.

pierwsze 2 tygodnie to jedyny czas w ktorym bedzie mozna pograc world pvp, potem znowu wszyscy wskocza na latajki
w sumie zaczac grac po miesiacu to tak jakby przyjsc na impreze ktora sie wlasnie konczy


_________________
Nat is fat

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 08:38 
Cytuj  
Tak czy siak kto kupi to login i gra wiec wszędzie będą tłumy wszystkie q oblężone i wszedzie latający DK . Mi to tam rybcia bo nie śpieszy mi się jak kupie to kupie ale co wy na te kolejki . Bo na BL były już z 3 momenty takie na maxa przewalone . W jednym takim mnustwo os migrowało na GB itd . Nie uśmiecha mi się czekać 30 min dzień w dzień z drugiej str cholera wie jaki sev jest lepszy bo jak przeszedłem się po innych to 70% bytań o bg raczej było mało satysfakcjonujących kolejki i długi czas oczkiwania plus no po 3.5 roku za dużo zomków na servie .Chyba dużo os poprostu teraz przeszło na BL z tego co widze po ludziach .
Tak czy siak co robicie?Przeczekać czy nie przeczekać o to jest pytanie.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 12:28 
Cytuj  
Cytuj:
Tak czy siak co robicie?Przeczekać czy nie przeczekać o to jest pytanie.

Poczekac tydzien - dwa. A world pvp bedzie trwac wiecej niz 2 tyg lol. W ciagu tyg 80 wbija no lify, causalom zajmie to gora miesiac + dochodza do tego alty70 lvl. Takze nie ma co sie martwic ze sie przegapi caly smaczek nowego dodatku nie grajac 2 tyg.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 15:00 
Cytuj  
bylem dzisiaj w empiku w galerii centrum w krakowie. Rozmowa wygladala mniej wiecej tak:

"witam, wiadomo juz cos o premierze wotlk 13go listopada"
"nie"
"a nie wiecie nic? zapisy czy beda, cokolwiek?"
"jak przywioza to bedzie"

no popprostu RZal.pl

jesli sie ktos dowie gdzie bedzie mozna kupic na 100%, albo jakies zapisy to piszcie,

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 15:18 
Cytuj  
napewno bedzie do kupienia ,conan i war byly w dzien premiery ,tbc tak samo ,wiec nie ma co spinac bobra

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 16:39 
Cytuj  
dokładnie, przecież mieszkasz w Polsce... ;p

bez problemu powinieneś dostać w sklepach typu Empik czy Media Markt, warhammer był nawet kilka dni przed premierą :)


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 16:46 
Cytuj  
Marti napisał(a):
napewno bedzie do kupienia ,conan i war byly w dzien premiery ,tbc tak samo ,wiec nie ma co spinac bobra


fajny zwrot "spinac bobra"


Posty: 9
Dołączył(a): 14.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 11:08 
Cytuj  
Podobno WOLTK'a z plyty bedzie mozna isntalowac na wowa tylko wersji 3.0.1, a teraz jest 3.0.2.
Jako ze nie da sie cofnac wersji calego wowa trzeba bedzie instalowac od nowa + wszystkie patche az do 3.0.1 ?


Posty: 34
Dołączył(a): 26.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 12:28 
Cytuj  
Mozna bedzie instalowac normalnie, po prostu po instalacji WoW bedzie cofniety do 3.0.1 i trzeba bedzie paczowac jeszcze raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.