mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 14:34 
Cytuj  
ja ja Ojro Ojro :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:32 
Cytuj  
Wystarczy ze oficjalnie serwer Burning Legion otrzyma w nazwie PL plus zrobia free transfery dla tych co chca uciekac i maja po klopocie ;)
A tak powaznie to sam bym sie moze zastanowil nad gra w WoW-a w polskiej wersji, naprawde ciekawe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:40 
Cytuj  
Moze temu 'tajemniczemu pracownikowi' Poland pomylilo sie z Holland? :-)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:53 
Cytuj  
... Lipiec 2009, gdzieś w świecie WoWa...
Od Lutego 2009 roku 90% polaków gra na polskich serwerach,
używając w tym celu dedykowaną wersję polskojęzyczną...

Teraz na jednym z nich kończą swój bój w Lawowych Źródłach...

Ragnaros: (
głosem Czarka Pazury) Niech Was ogień OCZYŚCI!

Albo...

Intro do TBC...
Illidan (Boguś Linda):Co wy k***a wiecie o zabijaniu?! NIE JESTEŚCIE GOTOWI!!

Jakoś tego nie widzę.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."


Ostatnio edytowano 4 lis 2008, 15:56 przez WhiteFoX, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:56 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Teraz na jednym z nich kończą swój bój w Lawowych Źródłach...

Ragnaros: ([/i]głosem Czarka Pazury) Niech Was ogień OCZYŚCI!


:D

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 15:58 
Cytuj  
Nie chce nikogo urazic ale granie z polakami w szczegolnosci z tymi nieletnimi .... To nie jest "cos fajnego"

Zreszta ekhm zmienic serwer ? kto z was ma w liscie Friends tylko polakow ?

Nastepna sprawa ilu nas bedzie na takim serwie ? 5 tys ? nawet w super optymistycznej wersji 15 tys to i tak za malo ..... Pustki wszedzie AH do niczego ....

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:05 
Cytuj  
4 z przodu??
dobre dobre, usmialem sie deczko :D

ps. osobiscie wraz z kolegami serwery markowane jako "polskie" omijamy szerokim lukiem, tak jakos ... ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 4 lis 2008, 16:06 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:05 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
Ja to bym się załapał na GM :D ciekawo jaka pensja taka czwóreczka z przodu ? mmm :P


~21-24k eu/rocznie.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:06 
Cytuj  
Jak już ktoś napisał, Polski to nie Ruski, Ruskiego uczą się ludzie na każdym poziomie wykształcenia, bo teraz Rosja zaczyna wracać do roli imperatora, znajomość rosyjskiego oznacza zysk. A polski? Z całym szacunkiem, ale nasz język jest niestotny, bo i tak z 70% Polaków pogadasz po angielsku w sprawach biznesowych. Nawet w zagranicznych firmach w Polsce kultura organizacji wymaga mówienia po angielsku!

Blizzardowi się nie opłaca robić polskich serwerów. Pierwsza kwestia to to, co napisał Fumoffu. A kwestia druga to czysty rachunek ekonomiczny - to się im nie zwróci.


Thrall (Jerzy Sthur): Za HORDĘ!


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:07 
Cytuj  
Jakie polskie serwery? Jak Polacy nawet nie mogą brać udziału w konkursach Blizza?
Niech może najpierw powstanie jakiś Blizzard Polska, co?

Czy może się mylę?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:10 
Cytuj  
Akurat tu się raczej mylisz (AFAIR). Ruskie też jak dotąd nie mogą brać udziału w konkursach Blizza (podkreślam, AFAIR).

EDIT: porpawka, coś tam mogą.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."


Ostatnio edytowano 4 lis 2008, 16:13 przez WhiteFoX, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ilove50cent napisał(a):
Ja to bym się załapał na GM :D ciekawo jaka pensja taka czwóreczka z przodu ? mmm :P


~21-24k eu/rocznie.


7 tys miesiecznie czemu nie :D

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:15 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
Nestor napisał(a):
Ilove50cent napisał(a):
Ja to bym się załapał na GM :D ciekawo jaka pensja taka czwóreczka z przodu ? mmm :P


~21-24k eu/rocznie.


7 tys miesiecznie czemu nie :D


Dziecko, a weź pod uwagę stopę życia i poziom cen we Francji/Irlandii. A gdzieś trzeba też mieszkać, więc trzeba i mieszkanie wynająć. I teraz mów, czy to wpizdziel czy nie...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:20 
Cytuj  
~~ Jakby był oddział blizza w polsce i polskie servery to bym chyba nie musial jechac DU PAryża ?

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:22 
Cytuj  
Nie będę dalej dyskutował, ale...

Jakby był oddział Blizza w Polsce, to raczej nie płaciliby stawki EU tylko stawkę miejscową. Vide Chiny - myślisz, że u nich, przy chińskich stawkach, poziomie cen i średniej płący w sektorze, płacą im po przeliczeniu 2k E miesięcznie? I dont think so...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 16:25 
Cytuj  
O jej nie denerwuj się tak tylko napisałem, skąd ja mam wiedzieć jaka by była stawka u nas tak więc ChillOUT

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 17:02 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
O jej nie denerwuj się tak tylko napisałem, skąd ja mam wiedzieć jaka by była stawka u nas tak więc ChillOUT


zamien EU na PLN :)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW


Posty: 3
Dołączył(a): 22.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 17:12 
Cytuj  
żeby nie było że wyssałem z palca:

Wiadomość przekazana przez dobrego znajomego informatyka zajmującego się siecią Telia.se - Fance Telecom. Dla wtajemniczonych temat prosty.


Od 15 czerwca 2008 roku Blizzard zatrudnił 498 Polaków w tym 172 tłumaczy i 301 pracowników 'obsługi serwera' (in-game support). Obowiązuje ich tajemnica służbowa. Większość zakwaterowana jest w pobliżu dzielnicy Velizy w Paryżu. Dziwne nie ?


Blizzard otworzy pierwsze swoje biuro w w Polsce na początku przyszłego roku a co z tym idzie CD Projekt przestanie być oficjalnie dystrybutorem relase'ów Blizz na Polskę.

Dla spostrzegawczych od początku 2008 było ogłoszenie w Warszawskim UP dotyczące stanowisk w zagranicznej firmie informatycznej. Wymagana min. znajomość języka angielskiego i rynku gier mmorpg. Miejsce pracy: Velizy, Paris FR.

Sprawa następna. Polska wersja WoW powstała już w 2007 roku koło sierpnia. Tak samo jak w języku Norweskim - następna dziwna sprawa ?


Jak powiedziałem wiccej oficjalnych szczegółów po 10 grudnia bo właśnie wtedy odbywać się będą drzwi otwarte dla wszystkich chętnych chcących zwiedzić siedzibę Blizzarda.


Pozdrawiam




btw. do osoby która coś o liceum napisała. Jak wpiszę sobie twój pseudonim internetowy do google to znajduję cię nawet w przedszkolu państwowym nr 13 w Gdyni. Temat do zastanowienia i przemyślenia. Over and out.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 17:54 
Cytuj  
Eh, nie ma jak trolle.

Blizzard nie prowadzi wewnetrznych rekrutacji, poza stanowiskami na ktore potrzeba 1-3 osoby.

Cala reszta jest zawsze wywieszona na stronie EU i US. Jakos nie widze tam naboru na cokolwiek w jezykach innych niz EFIGS+R.

Jesli myslisz ze da sie zatrudnic 'bokiem' ludzi na wszystkie stanowiska naokolo customer support, to zostaje mi stwierdzic ze to bardzo naiwny poziom trollowania.

No ale kolega, kolegi dziadka siostry ciotecznej napewno wie lepiej :)

EDIT: Lol @ drzwi otwarte. Polityka bezpieczenstwa jest *troszke* wymagajaca.. :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 18:15 
Cytuj  
tlumaczneie warcrafta 3 akurat bylo dobre :D

A pazura bylby swietnym trollem, stuhr dwarfem :D


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.