mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 10:30 
Cytuj  
bre napisał(a):
U mnie jest podobnie zaboleq wiec sie nie przejmuj. Leveluje jako fury (aktualnie na 53) i zastanawiam sie nad zmiania buildu na prot w outlandach.




Polecam!
Levelowałem jako arms do 60l, gdy wkroczyłem do Hellfire respecnąłem się na prot i jest jazda ;) Mobki padają jak muchy, 2k+ crity SS, Shockwave czy Revenge przy tankowaniu, tankowanie to generalnie bajka - wczoraj w jednym teamie zrobiliśmy combo SP-UB i była to demolka ;) Bez CC (bo i po co) brałem po dwie grupy i żaden mobek nie miał prawa się ode mnie odkleić. Nie wspominam nawet o solowaniu elit bo jako prot to po prostu easy-mode, nie bawiłem się jeszcze w pvp poza kilkoma duelami, które z łatwością wygrywałem (3 stuny ftw ;)) - ogólnie kupa radochy z nowym prot drzewkiem.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 10:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie wiem czy ja jestem imba noobkiem ale coś jest nie tak z tym fury :D , a mianowicie :

Mam wrażenie że albo brakuje mi rage albo bardzo często missuje , mobki doguja :| .Większość talentów mam wpakowane w fury , obecnie 59 lvl , stuff oczywiście po części wymieniony na q z HFP , w maina hand swordzik 2,8 s a offhand to szybki dagger 1,7 .Nie wiem czy po prostu używam skilli w złej kolejności , cyz po prostu za mało hit rating a może jebie coś innego :| .Może po prostu warek tak ma jak wchodzi z 58 lvl do outlandow to tak ma :D?Jakby ktoś miał jakieś porady albo chęci pomóc to proszę o info ;0 .Chyba że lepiej na arms się zrobić ?


hit rating zostal troche zmieniony i na 70lvl by hitnac bossa, bedac fury warriorem, potrzebujesz 395hti rating (28%) + precision.
bez precision potrzebujesz 426,54 hit rating.
jako arms tylko 142 hit rating.
te cyferki maleja jesli jestes na nizszym lvlu. a poniewaz na 58 nie dostaniesz, nie znajdziesz zbyt duzo itemow z hit ratingiem. imo lepiej dla ciebie bys sie respecnal na arms albo prot (jak kto woli).


Posty: 40
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 11:04 
Cytuj  
jezu jakie liczby 395? to chyba przed patchem tak mosiala byc :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 11:08 
Cytuj  
Mógłby ktoś podkleić jakiś build pod tego "bijacego prota" - nie grałem w wowa z rok i jak widzę troszkę się zmieniło. A Warkiem zawsze uwielbiałem w procie biegać, więc jak dodatkowo może jeszcze coś powalczyć to bardzo przyjemnie :D. Chodzi oczywiście o jakiś tam kierunek (wiadomo :D w dół :D) niż konkretny build.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 11:15 
Cytuj  
Chyba zrobie prota a potem sie respecne w furry chyba ....Sie obaczy


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 11:24 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Mógłby ktoś podkleić jakiś build pod tego "bijacego prota" - nie grałem w wowa z rok i jak widzę troszkę się zmieniło. A Warkiem zawsze uwielbiałem w procie biegać, więc jak dodatkowo może jeszcze coś powalczyć to bardzo przyjemnie :D. Chodzi oczywiście o jakiś tam kierunek (wiadomo :D w dół :D) niż konkretny build.


ja to widze tak:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1330113321

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 11:29 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie wiem czy ja jestem imba noobkiem ale coś jest nie tak z tym fury :D , a mianowicie :

Mam wrażenie że albo brakuje mi rage albo bardzo często missuje , mobki doguja :| .Większość talentów mam wpakowane w fury , obecnie 59 lvl , stuff oczywiście po części wymieniony na q z HFP , w maina hand swordzik 2,8 s a offhand to szybki dagger 1,7 .Nie wiem czy po prostu używam skilli w złej kolejności , cyz po prostu za mało hit rating a może jebie coś innego :| .Może po prostu warek tak ma jak wchodzi z 58 lvl do outlandow to tak ma :D?Jakby ktoś miał jakieś porady albo chęci pomóc to proszę o info ;0 .Chyba że lepiej na arms się zrobić ?


NIe ma sensu specowac sie w fury jesli ze sprzetu nie masz minimum +10% hit. Jak juz sie specujesz w TG to na kiego wala ten dagger..

Ja mam na swoim warku kupe starego sprzetu jeszcze z czasu BWL, i oscylujac w granicach 8-10% hit, fury poprostu nie dawal rady, zwlaszcza w solo pve gdzie fury potrzebuje czasu zeby sie rozpedzic.

Dobry 2hander (np polearm z hellfire, mlotek z underbog a potem terrok's quill z questu w sethekk halls [92 dps]), specujesz sie na arms i przy levelowaniu niszczysz wszystko. Z bladestormem mozna spokojnie pullnac grupke mobow i ja zupelnie zniszczyc, a jak przy okazji odpalisz sweeping strikes.. :)

DO tego retaliation ma teraz 5 minut cooldown co czyni go bardzo przydatnym na wymagajace walki.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 11:31 
Cytuj  
No ja o czymś takim myślałem http://thottbot.com/warrior/t#k/j1/QLQajHv,d (tyle, że już na 80) - myślicie, że zjadliwe ? Wiem, że na 80 to się wiele może zmienić :D. Brak TM mnie trochę niepokoi, słusznie ? Czy już jest mniej potrzebny niż kiedyś ?

Aha, Warek będzie służył głównie, żeby wyskoczyć ze znajomymi do jakiejś stancyjki, podobno 10 man wracaja itp. A jak nuda to iść coś pobić, żeby dorobić :D

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 11:50 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Mógłby ktoś podkleić jakiś build pod tego "bijacego prota" - nie grałem w wowa z rok i jak widzę troszkę się zmieniło. A Warkiem zawsze uwielbiałem w procie biegać, więc jak dodatkowo może jeszcze coś powalczyć to bardzo przyjemnie :D. Chodzi oczywiście o jakiś tam kierunek (wiadomo :D w dół :D) niż konkretny build.



To mój docelowy 70 build (w tej chwili mój warek jest 67)

http://www.wowhead.com/?talent=LVZhZVhtRxczidIzsGo

Po 70-ce dojdą Cruelty i tak myślę Improved Spell Reflection, Improved Disarm - 2 ostatnie wyraźnie pod zabawę w pvp

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 12:16 
Cytuj  
@Bre

Wróciłeś do WoWa?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 12:22 
Cytuj  
Ja rzeczywiście się respecne tylko nie wiem czy arms czy prot :F bo to dylemat i zalezy jaka broń się trafi .Bladestorm na 60 to na pewno kusząca oferta , nawet bardzo , tylko zastanawiam sie jak bedzie z hit rating :) ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 12:29 
Cytuj  
w armsach duzo hita nie potrzebujesz. w mobki na twoim lvlu rzadko wchodza missy a zawsze cos z geara bedzie. czy prot czy arms... w sumie i to i to fajnie teraz wyglada

achem- mi sie twoj build nie podoba- brak incite a to naprawde dobra rzecz... bierzesz 5 parry zamiast 5 kryta... rowniez nie tak bym bral. 1 punkt w revenge... dla mnie bez sensu. zalezy co chcesz robic ale ten build mi nie podchodzi - brak w nim konsekwencji


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 12:58 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
w armsach duzo hita nie potrzebujesz. w mobki na twoim lvlu rzadko wchodza missy a zawsze cos z geara bedzie. czy prot czy arms... w sumie i to i to fajnie teraz wyglada

achem- mi sie twoj build nie podoba- brak incite a to naprawde dobra rzecz... bierzesz 5 parry zamiast 5 kryta... rowniez nie tak bym bral. 1 punkt w revenge... dla mnie bez sensu. zalezy co chcesz robic ale ten build mi nie podchodzi - brak w nim konsekwencji



Bo to build pod tankowanie głównie - do krytów to ja mam mojego maina maga, chociaż jako prot i tank i tak jestem zawsze w czołówce dmg ;)
Tak jak powiedziałem, lecę na nim od 60-ki i wymiata tak solo jak i tank - nie byłbym pewien, czy jako arms możesz swobodnie solować elity koło swojego levelu a osobiście nie mógłbym już się obejść bez charge w combacie i każdym stance ;)
To jest build przejściowy, gdy dingnę 70 WotLK będzie w drodze więc dopełnienie Revenge, Cruelty etc dojdą po 70-ce jak wspomnałem we wcześniejszym poście.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 13:45 
Cytuj  
Solowanie elit to inna para kaloszy :) .Fak faktem w procie z elitami to spoxik a i potankować można :) .Tyle że na inst i tak mało czasu w sumie jest :P .Decyzje podejme pewno jak wróce do domq


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 17:17 
Cytuj  
jak chcesz budowac dobrze agro to potrzebujesz krytow - taka prawda. maksymalny avoid wcale nie jest taki dobry jak nie masz innych statow mocno podniesionych. a nie wspomne, ze zbyt wysokie parry tez nie jest dobre. tak jak napisalem - dla mnie build ma bledy i to duze. mi sie prot tez podoba ale wole armsy- chociaz chyba bede lvlowal jako prot :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 19:47 
Cytuj  
Nie grałem w WoWa od lutego. Zrobiłem sobie procika, jakiś build na szybko, żeby zobaczyć co tam w trawie piszczy teraz. No i po takiej przerwie to jest poezja.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 19:49 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
jak chcesz budowac dobrze agro to potrzebujesz krytow - taka prawda. maksymalny avoid wcale nie jest taki dobry jak nie masz innych statow mocno podniesionych. a nie wspomne, ze zbyt wysokie parry tez nie jest dobre. tak jak napisalem - dla mnie build ma bledy i to duze. mi sie prot tez podoba ale wole armsy- chociaz chyba bede lvlowal jako prot :)


Wiesz, w ciągu swojej 3 letniej kariery nie spotkałem jeszcze w życiu tanka, który zamiast parry ładowałby talenty w kryty ale masz prawo do swojej opinii ;)
Nawet bez cruelty wchodzi mnóstwo krytów, szczególnie SS ale co będę gadał, nie spróbujesz to się nie dowiesz 8)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 20:16 
Cytuj  
tak szczerze to zalezy co chcesz robic. jak masz byc mt w 25man to pewnie, ze parry musisz wziac ale np na 5/10 man mam inne spojrzenie na taki build. nie zmienia to jednak faktu, ze incite wymiata


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 03:47 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Wiesz, w ciągu swojej 3 letniej kariery nie spotkałem jeszcze w życiu tanka, który zamiast parry ładowałby talenty w kryty ale masz prawo do swojej opinii ;)


Do tej pory oba te talenty byly must have, wiec raczej nikt nie wybieral miedzy jednym a drugim.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 08:12 
Cytuj  
Powiem tak:

Na 10 warków których spotkałem w HFP tylko 1 był prot - JA :D .Reszta to fury z TG tudzież 2x 1h .Ale to nic ....Jak patrzałem jak radzą sobie z mobami to chciało mi się śmiać - cały czas missy , jak się pullneły dodatkowe moby to spierdalali , o starciu z elite nie ma mowy , większość korzystała z TS .Jak pullowałem z qmplem 7 mobków albo we 2 braliśmy elite 63/64 lvl (my na lvl 60) .Śmiech na sali .Nie widzę sensu w sumie respecować się w cokolwiek innego niż arms ewentualnie , prot zapewnia zajebistą przeżywalność + nie dajemy się zbyt łatwo gankować np loladynom :) .Poza tym można uzbierać fajny sprzęt do prota i na 70 wbić do Northrend nie zbierać sprzęt pod furry .Na 68/70 na pewno spróbuję armsa jak wychaczę dobrego 2handera .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 7 lis 2008, 16:50 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.