mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 00:28 
Cytuj  
Jaki szkoła jest obecnie najlepsza na solowanie pve, bo nie na czasie jestem, lvl 50.
Dalej frost ?


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 08:16 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
zaboleq napisał(a):
mam zainstalowane TBC + upgrade konta na wow-europe i nadal nie moge wejsc do Outalndów :| Any idea?


Który level?


Of coz 59 - reinstall pomógł :|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 08:53 
Cytuj  
Te mounty z vendorami ciekawe jak beda wygladaly na arenie :D


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 18:58 
Cytuj  
Pytanie:
Jak na Cholernym radeonie włączyć AA w WoW .W CCC ustawiam nawet na x16 i nie idzie :| ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 21:00 
Cytuj  
na moim 3800 pomogło zostawienie go w CCC na defaultowych ustawieniach. W grze ustaw sobie to co Cie interesuje i powinno działać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2008, 22:48 
Cytuj  
No dobra ale i tak widzę ząbki a tego ma nie być !:|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 08:41 
Cytuj  
Kod:
There will not be a Stormherald type weapon "high level crafter only". There are however a fair number of epic crafted BoE weapons that smiths will be able to make in LK. We didn't like the vast number of people who felt they were required to be Blacksmiths in order to get a good weapon. Players should choose their trade skills based on what they enjoy, not what they feel they must do.


Moglby mi ktos wytlumaczyc jaki jest sens brania BS jako profesji w tym momencie? Koszt treningu BS bedzie pewnie drozszy niz koszt kupna takiego wotlk'owego stormheralda (a jesli nie to i tak nadrobi sie to czasem poswieconym na leveling tej profesji) a BS sam w sobie nie ma zadnych bonusow ani sensownych itemow BoP.
Chyba ze sie myle, wiec prosze mnie poprawic.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 08:57 
Cytuj  
Nie wiem czy ja jestem imba noobkiem ale coś jest nie tak z tym fury , a mianowicie :

Mam wrażenie że albo brakuje mi rage albo bardzo często missuje , mobki doguja :| .Większość talentów mam wpakowane w fury , obecnie 59 lvl , stuff oczywiście po części wymieniony na q z HFP , w maina hand swordzik 2,8 s a offhand to szybki dagger 1,7 .Nie wiem czy po prostu używam skilli w złej kolejności , cyz po prostu za mało hit rating a może jebie coś innego :| .Może po prostu warek tak ma jak wchodzi z 58 lvl do outlandow to tak ma ?Jakby ktoś miał jakieś porady albo chęci pomóc to proszę o info ;0 .Chyba że lepiej na arms się zrobić ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:03 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Moglby mi ktos wytlumaczyc jaki jest sens brania BS jako profesji w tym momencie? Koszt treningu BS bedzie pewnie drozszy niz koszt kupna takiego wotlk'owego stormheralda (a jesli nie to i tak nadrobi sie to czasem poswieconym na leveling tej profesji) a BS sam w sobie nie ma zadnych bonusow ani sensownych itemow BoP.
Chyba ze sie myle, wiec prosze mnie poprawic.


http://wotlkwiki.info/index.php/Blacksm ... _Socketing

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:15 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Ash napisał(a):
Moglby mi ktos wytlumaczyc jaki jest sens brania BS jako profesji w tym momencie? Koszt treningu BS bedzie pewnie drozszy niz koszt kupna takiego wotlk'owego stormheralda (a jesli nie to i tak nadrobi sie to czasem poswieconym na leveling tej profesji) a BS sam w sobie nie ma zadnych bonusow ani sensownych itemow BoP.
Chyba ze sie myle, wiec prosze mnie poprawic.


http://wotlkwiki.info/index.php/Blacksm ... _Socketing


To jest dosyc dobry powod zeby levelowac blacksmithing :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:19 
Cytuj  
Generalnie w koncu blizzard poszedl w dobbra strone z profesjami.
Nie ma juz tzw profesji "must have" ( czytaj LW w sunwelu tylko i wylacznie po drums of...)
Mozesz spokojnie miec swoje profesje a jednoczesni spijac smietanke z innych high level skill profesji, co jest istotnie genialnym rozwiazaniem.

Kazda profesja ciagle ma cos unikatowego. Sa to nieduze bonusy, ale zawsze godne uwagi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie wiem czy ja jestem imba noobkiem ale coś jest nie tak z tym fury , a mianowicie :

Mam wrażenie że albo brakuje mi rage albo bardzo często missuje , mobki doguja :| .Większość talentów mam wpakowane w fury , obecnie 59 lvl , stuff oczywiście po części wymieniony na q z HFP , w maina hand swordzik 2,8 s a offhand to szybki dagger 1,7 .Nie wiem czy po prostu używam skilli w złej kolejności , cyz po prostu za mało hit rating a może jebie coś innego :| .Może po prostu warek tak ma jak wchodzi z 58 lvl do outlandow to tak ma ?Jakby ktoś miał jakieś porady albo chęci pomóc to proszę o info ;0 .Chyba że lepiej na arms się zrobić ?


Dopakuj w hit rating w celu zniwelowania missow. Co do dodgy - to narazie nic nie poradzisz.
Odpal sobie wowheada, wejdz w zony i popatrz na loot table tam. Wyszukaj jakkis item z +expertise i zrob questy zeby go dopasc. Kazdy +expertise niweluje szanse na to ze mob dodga ci wlanie. Na 60-69 nawet niewielka ilosc daje znakomite efekty.

Jak levelowalem palkarza o chyba 1 item z +expertise wypada z long chain questa w Blade's edge mountain dopiero :/

Edited:
Popatrzalem troche w talenty wasnie. Mam nadzieje ze wpakowales weapon mastery 2/2 :>
A co do dodga, to tez takiego dramatu nie ma, bo jak tlyko dodgnie to overpower napirdzielasz wiec w sumie nie jest tak zle :)


Ostatnio edytowano 6 lis 2008, 09:26 przez Ziolo, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:26 
Cytuj  
No tak tylko hit rating to w sumie moge liczyc na itemy z q ktore teraz praktycznie co zone będa wymieniane + to iż liczba armora tez się systematycznie zwiększa no i hp też :) .Musiałbym dorwac sporo hit rating bo expertise to ciężko :|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 09:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No tak tylko hit rating to w sumie moge liczyc na itemy z q ktore teraz praktycznie co zone będa wymieniane + to iż liczba armora tez się systematycznie zwiększa no i hp też :) .Musiałbym dorwac sporo hit rating bo expertise to ciężko :|


Bierz cos ze slotami i pakuj +hi rating. Hit caped musisz miec na 3 ( albo 2 ) levele mobki wyzej.

Generalnie zasada jest prosta hit> crit> reszta ( o ile sie nie myle, a nie chce mi sie szukac :)

Glowny dps zadajesz jak trafiasz, wiec chocbys mial milion AP, to jesli nie trafiasz, to hu.. z tego jest :>

Poszperalem i oto co znalazlem:
------------------
Warrior (Dual-wield)

Base: 442
w/ Precision: 395

Note that current wisdom holds that warriors should not focus on hitting cap, though they should get at least 9% to ensure that their specials always hit.
------------------------
Ja bym zebral kolo 4-5%hita na leveling i zobaczyl jak sie sprawy maja :)


Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 19:50 
Cytuj  
Mam zamiar zobaczyc co oferuje wotlk i pograc przynajmniej miesiac ale siedze swoim hordziakiem na burning blade i zastanawiam sie gdzie zrobic transfer.
Pytam dlatego bo na wiekszosc serwerow jest zablokowane transferowanie, na burning legion nie da sie, na grim batol tez, zastanawiam sie nad Magheridon lub Ragnaros, czy wiecie cos na temat tych serwerow, a moze jakis inny ?
Szukam glownie pelnego serwera i komfortowej gry, polakow nie szukam koniecznie bo i tak pewnie tylko BL jest full od nas, wiec nie jest to az tak istotne teraz jak nie da sie transferowac na BL-a.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 20:44 
Cytuj  
Tylko w HFP nie ma takich itemsów :) , musiałbym inst robic , wole póki co jako prot polatać ;) .Może mając ze 100hr można by się pobawić , pożyjemy-zobaczymy


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 17:40 
Cytuj  
Ja lvlowalem jako fury jeszcze przed patchem, i w sumie z 60hita i 2x1h szlo duzo lepiej niz arms (IMO oczywiscie).

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 20:02 
Cytuj  
siema , na allegro sprzedają cd keye i jest tam ze 40 dni za darmo sie gra , ale czy te 40 dni bedzie za darmo jak ebde gral w wotlk a sa one dodane do podstawy?


_________________
Lubie rzodkiewki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 22:31 
Cytuj  
Tak.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 22:46 
Cytuj  
Ile czasu zajmuje wylewelowanie 70 i 80 levelu?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.