mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 19:07 
Cytuj  
dobra dzieki o to mi chodzilo:) i nie mam problemu z wbiciem keya...ale nie chce nic kupowac w ciemno...nie mialem do czynienia z wowem i jeszcze go nie kupilem z kad mam wiedziec jak to wszystko wyglada??....pozdrawiam dzieki....


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 19:08 
Cytuj  
yasio123 napisał(a):
juz zadalem to pytanie w pytaniach dla poczatkujacych ale nie uzyskalem odpowiedzi mam nadzieje ze tutaj ktos mi pomoze

ja sie nadal zastanawiam nad graniem....ale...mam pytanie szukam wlasnie keya do podstawki...(nie gralem wczesniej w wowa.no na prywatnych gralem ale to sie nie liczy) i sciagam...instalke najnowszego dodatku....i jesli mi sie sciagnie bede musial sciagac tez podstawke?? przykladowo tak nie mam zadnego wowa na kompie....mam zamiar kupic keya do podstawki...i narazie grac na jednym...ponoc bede mogl to robic do 60lvl potem bede musial kupic keya z drugiego dodatku....ok zrobie tak....ale co musze dokladnie zrobic zeby zainstalowac....wowa itd itp...oraz czy bede wstanie narazie uzywajac jednego keya grac?? no i jeszcze sprawa platnosci....hmm... nie mam karty kredytowej ani konta w banku....te karty pre-paid to dobre rozwiazanie?? moge stale nimi przedluzac sobie gre?? przykladowo na 4 miesiace kupic od razu?? jestem nowy zrazila mnie jak narazie ta cala zabawa z keyami...i te karty kredytowe....jesli macie jakie rady co i jak powinienem zrobic i w jakiej kolejnosci prosze o pomoc...moze zyskacie nowego kolege w swiecie wowa:) pozdrawiam

co za problem załozyc konto w mBanku ,wtedy masz karte Visa electron do ekonta ktora mozesz placic w necie,czyli za abonament w WoW'a tez albo kupowac prepaidy na allegro ,przelewasz kase na konto goscia,a wszyscy praktycznie ktorzy tam sprzedaja prepaidy,maja konta i mBanku i w Inteligo i w innych duzych bankach.Albo zaloz konto Inteligo,tam tez dostajesz karte ktora mozna placic online.Tyle,ze w mBanku z ekonta masz darmowe przelewy do wszystkich polskich bankow,oczywiscie przelewy z konta na konto w tym samym banku sa bezplatne,niewazne czy to Inteligo czy mBank czy jakis inny bank .

tu zaloz se bezplatne konto trial http://teaser.wow-europe.com/


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037


Ostatnio edytowano 13 lis 2008, 19:13 przez solki1985, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 19:13 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
lukaszn napisał(a):
http://www.wow-europe.com/shared/downloads/protected/InstallWoW_enGB/InstallWoW.exe

nowa zintegrowana instalka od bliza , mozna wybrac co instalowac wow / tbc /woltk , narazie tylko na forum ktos dal adres wiec jest nieoficjalna ale spoko dziala jak juz zaskoczy u mnie leci 10Mbit instalka woltk tylko musialem kilka razy na poczatku wystartowac tego klienta bo nie mogl sie polaczyc do servera

aha sam upgrade do wotlk to tylko 1.9G jak ktos ma wow+bc z patchami juz zainstalowane


Jeszcze jakby ktos powiedzial, dlaczego wywala brak miejsca na dysku, skoro mam 40GB wolne na partycji, na ktorej jest WoW? Chyba, ze to automatycznie sprawdza tylko miejsce na C:? Jesli tak, to jest na to jakis sposob?


I had this error, and found a way to fix it. Even if I had 10GB free, the program wanted to install itself into my "C:" as default.

If you want to change the Default application install from "C:\Program Files", use Regedit to navigate to:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion

Alter the path at:
CommonFilesDir

(mine was something like "C:\Program Files\CommonFiles", I changed it to "e:\tempwowfiles"

After download start, you can change it to its old value if you want.

powinno zadzialac , to chyba dla xp rozwiazanie

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 20:05 
Cytuj  
Dzieki wielkie, dziala.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 07:33 
Cytuj  
a wiec tak pisaliscie ze musze miec poprzednie czesci wowa.....sciaglem je itd itp...ale jak sciaglem najnowszy dodatek....to zainstalowal mi sie calkiem w innym miejscu....numer patha to 3...costam....i sciaga sie ten path 600 mega z dosc duza predkoscia.....jak sie zpathuje bede mogl juz grac??? a tamte czesci usunac?? sa w innym miejscu niz ta czesc....no i bede uzywac keya z podstawki....zrboie 60 dopiero kupie drugiego i go aktywuje...a potem na koniec z najnowszego dodatku....


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 07:54 
Cytuj  
Po pierwsze, pisz normalnie. Po drugie, to nie jest topic od takich rzeczy.
viewtopic.php?p=650784#650784 - tutaj sie zadaje pytania.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 14:33 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Po pierwsze, pisz normalnie. Po drugie, to nie jest topic od takich rzeczy.
viewtopic.php?p=650784#650784 - tutaj sie zadaje pytania.



normalnie?? a twoim zdaniem jak to pisalem??.i wiem gdzie jest tamten dzial ale co z tego jak tam nikt mi nie odpowiada ??


_________________
Obrazek

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 15:43 
Cytuj  
??.


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:20 
Cytuj  
i dobra juz nie aktualne poradzilem sobie ze wszystkim juz gram...narazie kontem trial ale w poniedzialek kupuje keya i pre-paid


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:27 
Cytuj  
Jak kupisz keya, to bedziesz mial 30 dni gry darmowe, wiec pre-paida mozesz odpuscic na poczatku, nie warto zamrazac gotowki, nawet tak malej. :)

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 16:57 
Cytuj  
a dzieki za rade nie wiedzialem:) a to tyczy sie tylko pierwszego keya?? czy jak kupie drugiego tez mi przedluzy??


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:02 
Cytuj  
Tyczy sie to tylko keya do podstawki. Dodatki juz nie maja zawartych 30 dni gratis.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 17:04 
Cytuj  
yasio123 napisał(a):
normalnie?? a twoim zdaniem jak to pisalem??.i wiem gdzie jest tamten dzial ale co z tego jak tam nikt mi nie odpowiada ??

Piszesz jak 12latka na forum bravo, ciezko sie to czyta i nie zdziw sie jak nikomu nie zechce sie Ci odpisywac. Pomijam juz, ze pisanie w miare bez bledow/uzywanie przecinkow itp to przejaw szacunku wobec innych ludzi na forum, blablabla.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 19:14 
Cytuj  
moze i masz racje...ale wybacz wole szybsze pisanie...wkurzaja cie kropki?? u mnie sluza jako przecinek....hmm jak rozmawiam w rzeczewistosci czesto sie zastanawiam zanim cos powiem przez to wytwarza sie chwilowa cisza mianowicie kropki....czyli przecinek..przykro mi jesli jest to nie czytelne ale pisze juz tak z przyzwyczajenia....jak 12latka?? mysle ze nie...ale masz prawo do wlasnego zdania...zreszta dobra to nie dzial na rozmowy o tym pozdrawiam i przepraszam za moje przyzwyczajenia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 20:24 
Cytuj  
maszXXXzleXXXprzywyczajeniaXXXaleXXXnieXXXdziwieXXXsieXXXboXXXjaXXXuzywamXXXzamiastXXXspacjiXXXtrzyXXXiksyXXX


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 20:34 
Cytuj  
jak ktos chce to mam do sprzedania zafoliowana ek

viewtopic.php?t=31866

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:20 
Cytuj  
yasio123 napisał(a):
moze i masz racje...ale wybacz wole szybsze pisanie...wkurzaja cie kropki?? u mnie sluza jako przecinek....hmm jak rozmawiam w rzeczewistosci czesto sie zastanawiam zanim cos powiem przez to wytwarza sie chwilowa cisza mianowicie kropki....czyli przecinek..przykro mi jesli jest to nie czytelne ale pisze juz tak z przyzwyczajenia....jak 12latka?? mysle ze nie...ale masz prawo do wlasnego zdania...zreszta dobra to nie dzial na rozmowy o tym pozdrawiam i przepraszam za moje przyzwyczajenia.


More fucking dots, mr hamster.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:24 
Cytuj  
Ktoś się orientuje po ile w warszawskich saturnach jest wotlk? W Empikach po 139 chyba.
A propos Empiku, był ktoś może dziś/wczoraj na Marszałkowskiej i widział pudełka z dodatkiem?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:40 
Cytuj  
W saloniku gram.pl na 90% maja jeszcze mnostwo (zarowno zwyklych jak i EK). Salonik jest w metrze centrum. Ja zamowilem przez sklep.gram.pl i kupilem za 129zl, przypuszczam, ze w sklepie tez taka cena jest. A tak swoja droga to sprzedaja tam pre-paidy po 89zl. Moze mi sie zdaje, ale wychodzi taniej niz placac CC.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:04 
Cytuj  
Wiem, że mają w gram.pl, ale w soboty i niedziele mają zamknięte. Stąd moje pytanie o empiki/saturny.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.