mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:48 
Cytuj  
A co wedlug ciebie powinno byc nagroda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:53 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
A co wedlug ciebie powinno byc nagroda.

Nowe skille, talenty, moze nie byc nagord. Mnie by zadowolily same opisy tego ze znalazlem cos pod krzakiem. W dupie mam to ze znalazlem, skoro nawet nie moge o tym poczytac dokladniej.
IMO ToK >> rozjebuje achivementy na calej linii.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 01:17 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Nowe skille, talenty, moze nie byc nagord. Mnie by zadowolily same opisy tego ze znalazlem cos pod krzakiem. W dupie mam to ze znalazlem, skoro nawet nie moge o tym poczytac dokladniej.
IMO ToK >> rozjebuje achivementy na calej linii.


Nic dodac, nic ujac - w pelni sie zgadzam.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 01:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
W dupie mam to ze znalazlem, skoro nawet nie moge o tym poczytac dokladniej.
IMO ToK >> rozjebuje achivementy na calej linii.


Zgadzam się z tobą... prawie.

W WoWie achivementy są dużo "prostsze" niż w WAR/LotRO (spadnij 60 feet nie zabijając się, zabij gracza pod wpływem speed powerup'a w WSG, zabij 15 indyków etc.) Więc nie ma tu nawet gdzie umieścić jakiegoś długiego opisu.

Oczywiście fajnie by było gdyby były też bardziej złożone rzeczy do osiągnięcia, bardziej zintegrowane ze światem gry i oto owszem można narzekać. A nie o to że obecne proste achivementy nie mają opisów.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 02:08 
Cytuj  
W WARku najwiekszym niewypałem były dla mnie setki tutułów które zyskiwało sie za osiągniecia Tak naprawde jesli ktoś zdobył jakis wymagający tytuł to i tak wiekszość graczy nie zwracała na to uwagi W wowie jest tego o wiele mniej ale pozwala to na łatwym zorientowaniu sie kto co zdobył i w czym jest ,,dobry,,

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 03:16 
Cytuj  
hrun napisał(a):
W WARku najwiekszym niewypałem były dla mnie setki tutułów które zyskiwało sie za osiągniecia Tak naprawde jesli ktoś zdobył jakis wymagający tytuł to i tak wiekszość graczy nie zwracała na to uwagi W wowie jest tego o wiele mniej ale pozwala to na łatwym zorientowaniu sie kto co zdobył i w czym jest ,,dobry,,


Setki tytulow to niewypal? Hmm dla mnie to wlasnie wielka zaleta. Mozna byc wzglednie indywidualnym. W WARze tytuly maja raczej dodawac klimatu, a nie powodow do flexa :)

W WoWie jak juz mowilem wiekszosc ma przydomek Jenkins :P


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 08:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Srogi napisał(a):
Zrobilem. Zdobywanie wyglada tak, ze co 10 leveli wyskakuje mi zlota ramka. Co iles questow to samo. Powtarzam to co pisalem wczesniej: pod wzgledem achievementow WAR i LotRO > WoW. Z tytulami tez sie nie postarali. Skoro 3/4 ludzi to Jenkinsi to chyba znaczy, ze nie ma nic ciekawszego do wyboru.
BTW co to sa "achievementsy"? Podwojna liczba mnoga?

To moze zacznij levelowac trade skille, cooking, fishing, FA, chodzic do instancji, przestan grac z wowheadem i zacznij explorowac. Bedziesz mial wiecej ramek.

Bach point is.. To sa tylko ramki. Brakuje jakis fajnych opisow do poczytania. Same tytuly, tabardy, mounty. who cares ?


I care... i moge wskazac mase innych osob ktore care...

To ze Ciebie to malo interesuje nie znaczy, ze wiekszosc innych osob mysli w ten sam sposob :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 10:16 
Cytuj  
@Srogi wszyscy maja tytuł Jenkins bo wszystkie inne trudno zdobyć :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 10:24 
Cytuj  
ja mam 'the Hallowed' :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 11:47 
Cytuj  
hrun napisał(a):
W WARku najwiekszym niewypałem były dla mnie setki tutułów które zyskiwało sie za osiągniecia Tak naprawde jesli ktoś zdobył jakis wymagający tytuł to i tak wiekszość graczy nie zwracała na to uwagi W wowie jest tego o wiele mniej ale pozwala to na łatwym zorientowaniu sie kto co zdobył i w czym jest ,,dobry,,


Nie ma to jak tlumaczenie, ze slabsze rozwiazanie jest lepsze.

Chwala LOTRO za wymyslenie nowej rzeczy urozmaicajacej granie w mmorpg. Mysle, ze dla wielu ludzi zbieranie achievementsow to fajna zabawa.

Wczesniej FFXI mial cos takiego jak tytuly za niektore questy, bossy itp, ale dopiero LOTRO zrobilo z tego jakby dodatkowe zajecie w grze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 12:27 
Cytuj  
Acziwy to kosmetyka, ot cos wymyslone po to zeby jakis pasjonac mial fizyczne wynagrodzenie tego co robi (punkciki) a zwykly gracz nie narzekal ze jest zmuszony do latania po wszystkich zonach zeby miec lepsza postac.
Jak ktos ma ochote to robic to more power to him, mi to osobiscie zwisa.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
Chwala LOTRO za wymyslenie nowej rzeczy urozmaicajacej granie w mmorpg. Mysle, ze dla wielu ludzi zbieranie achievementsow to fajna zabawa.

Wczesniej FFXI mial cos takiego jak tytuly za niektore questy, bossy itp, ale dopiero LOTRO zrobilo z tego jakby dodatkowe zajecie w grze.



Nieprawda, system osiagniec byl bardzo rozbudowany juz w SW:Galaxies. I co najwazniejsze, mozna bylo sobie obejrzec kazdego gracza, jakie ma osiagniecia.
A.[/quote]


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 14:04 
Cytuj  
Czy jest jakiś archivment po osiągnięciu 50 tyś hk?

Na liście nie ma, ale moze się odblokwać jak sobie walne, robil już to ktoś?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 14:17 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Czy jest jakiś archivment po osiągnięciu 50 tyś hk?

Na liście nie ma, ale moze się odblokwać jak sobie walne, robil już to ktoś?


http://www.wowhead.com/?achievement=870

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 16:44 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Cytuj:
Chwala LOTRO za wymyslenie nowej rzeczy urozmaicajacej granie w mmorpg. Mysle, ze dla wielu ludzi zbieranie achievementsow to fajna zabawa.

Wczesniej FFXI mial cos takiego jak tytuly za niektore questy, bossy itp, ale dopiero LOTRO zrobilo z tego jakby dodatkowe zajecie w grze.



Nieprawda, system osiagniec byl bardzo rozbudowany juz w SW:Galaxies. I co najwazniejsze, mozna bylo sobie obejrzec kazdego gracza, jakie ma osiagniecia.
A.
[/quote]

Gralem troche w SWG, ale nie pamietam tego... widocznie jakos to bylo ukryte.
Zreszta FFXI to starsza gra niz SWG, a LOTRO to mimo wszystko pierwsza gra ktora z tego zrobila porzadny system. Chyba, ze SWG tez, ale musialbys opisac jak to dziala w tej grze.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 16:48 
Cytuj  
Nie bylo to zbyt ukryte, wystarczylo nacisnac examine character.
Po NGE poszli w styl LOTRO niestety i cale nowatorstwo poszlo sie jebac ;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.