mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:29 
 
zaboleq nie rzucaj sie. i wypierdalaj pracowac bo doniose twojemu szefowi, ze sie opierdalasz w robocie.
i nie bedzie na chleb ze smalcem :-)

""WoW" ma jeszcze jedną wielką wadę: - Problem z grą polega również na tym, że łączy się ze społecznym wycofaniem gracza, który łącząc się z ludźmi tylko przez internet, traci szanse na wykształcenie relacji społecznych - dodaje dr Graham."

dobre :-)

no ale cegielke swoja dolozyles deadrel :-)
jakby nie bylo.

ale, ide juz sobie od was skoro tak krzyczycie ;-/
i tak na koniec zebyscie nie zapomnieli. to nie war zaczal pierdolic w dziale wow, tylko na odwrot :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:33 
 
Mendol już pracę skończyłem , teraz czekam w kolejce żeby się zalogować ..... :(


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 19:33 
 
Dolozylem, bos stary, a glupi...:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 20:56 
 
hue hue hue

Dział jak i sam naparsteczek WAR osiągnął poziom Age of Conan imo.

Cytuj:
Nie chce pisac nigdze tego, bo mnie ludziska zjedza, ale ten WHO to bedzie fail x2 w porownaniu z AoC. Doslownie gra jest beznadziejna, jedyne co mi sie podoba to modeling postaci, nic wiecej! kompletnie nic wiecej!

a combat jest xboxowo lotroringowsko mangowy, kk.


No mój priv do Mendoleczka 1 września :]

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 21:58 
 
Mendol jest twardy , zanim sie obejrzy zostanie sam na serverach w WAR z 29,5 lvl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 22:03 
 
Mendol co ty chcesz osciagnac?

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 22:04 
 
Mendol napisał(a):

ale w sumie macie racje. wy macie fun z wow'a ja mam fun z war'a.
i wszystko byloby ok gdyby nie to, ze duza czesc z was nie moze zrozumiec jak moze mi i innym podobac sie war, s.


grajac wczesniej w wowa (obojetnie czy pvp czy pve) a pozniej w war jest odczucie cofniecia sie o krok w tyl , oczywiscie i jak zwykle chodzi mi o to ze mechanika gry w war jest jak w free korean mmo

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 22:57 
 
koci napisał(a):
Mendol co ty chcesz osciagnac?


Dolaczam sie do pytania.


_________________
Obrazek

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 23:57 
 
Ja naprawde nie mam nic do Mendola, ani nikogo w tym topicu, ale po co go wywolujecie do tablicy?

Chlopak sie schowal i niech pozostanie w swojej dziupli, by nie pisal zbednych postow w tym temacie.

Jedno mnie tylko kladzie na lopatki jak widze rozklad postow w tym temacie:

<Mendol>
<Ktos>
<Odpowiedz Mendola>
<Ktos>
<Mendol>
<Ktos>
<Odpowiedz Mendola>
etc...

Dalibyscie juz sobie spokoj, bo to do niczego nie prowadzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 00:16 
 
sob napisał(a):
a combat jest xboxowo lotroringowsko mangowy, kk.


lol


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 01:53 
 
Rzeczywiscie ironia za subtelna.

Mowisz ze grasz tylko rvr, pvp, dlatego niskie levele, a level ostatnio kiepsko idzie no bo rvr.

To jakim cudem ja grajac polowe krocej od ciebie wbilem z samego rvr praktycznie ten sam level? :) Moze to poprostu swiadczy o tym jak rvr robisz.

A co do mojego rvr w WAR, radzilem sobie i dobrze sie bawilem. Przez spam spiral-fletched+exploding arrows malo kto przechodzil :) Za scouta sciagalem healerow zanim zobaczyli co do nich strzela, albo ze w ogole strzela, wiec mi tu nie pierdol wasc :)

Ten cytat ktory wkleiles, pozal sie panie boze, dowodzi faktu ze czytanie ze zrozumieniem to jest jeden z twoich problemow. Jesli WAR bylby najpopularniejsza gra online to wtedy mowa by byla o WAR a nie WoW. Czepiasz sie na sile.

Idz zone przytul, pograj w cos na xboxie, albo wbij ten 30 level i cisnij do T4 bo RvR czeka. Po co meczyc sie z nawracaniem heretykow? :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 09:56 
 
Muahaha dali wam tylko jeden instance endgamowy poki co? Niezly dodatek.
No ale to nic przeciez...zawsze mozecie pofarmic heroiki i przeczekac, pofarmic itemy z heroikow (z bossow, ktorych nawet nie zauwazasz kiedy zabijasz), pofarmic kolejny secik na arenach lub tez pofarmic bg i honor. Na koniec jeszcze pofarmic matow i dofarmic troche rudy, zeby je spylic i miec golda...w koncu nie kazdy moze farmic kwiatki na flaski - nieraz trzeba cos kupic.

Swoja droga rozwalilo mnie to 25, chyba sie dodatek znudzi ludziom szybciej niz myslalem. :lol:

Jak juz posypiecie za miesiac czy dwa glowe popiolem, zalozycie zgrzebny wor i zapukacie do bram Altdorfu, Sigmar powita was z otwartymi ramionami :D

PS. Nie nie jestem fanbojem, ale swiat warhammera >>>swiat wow, a greenskin shaman >>> gnome DK :lol:
PPS. flame on...niach niach niach


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:06 
 
Rzeznik napisał(a):
Muahaha dali wam tylko jeden instance endgamowy poki co? Niezly dodatek.
No ale to nic przeciez...zawsze mozecie pofarmic heroiki i przeczekac, pofarmic itemy z heroikow (z bossow, ktorych nawet nie zauwazasz kiedy zabijasz), pofarmic kolejny secik na arenach lub tez pofarmic bg i honor. Na koniec jeszcze pofarmic matow i dofarmic troche rudy, zeby je spylic i miec golda...w koncu nie kazdy moze farmic kwiatki na flaski - nieraz trzeba cos kupic.

Swoja droga rozwalilo mnie to 25, chyba sie dodatek znudzi ludziom szybciej niz myslalem. :lol:

Jak juz posypiecie za miesiac czy dwa glowe popiolem, zalozycie zgrzebny wor i zapukacie do bram Altdorfu, Sigmar powita was z otwartymi ramionami :D

PS. Nie nie jestem fanbojem, ale swiat warhammera >>>swiat wow, a greenskin shaman >>> gnome DK :lol:
PPS. flame on...niach niach niach


Rozumiem ze ominelo cie kilka postow wczenisej, gdzie ktos dobitnie wytlumaczyll dlaczego tak szybko caly kontent zostal clearniety.

Oszczedze ci poszuukiwan i wymienie najwazniejsze pkt:
- zrobila to gildia stworzona z 2 najlepszych gildi swiata
- biegali "uzrbojeni po zeby" w sunwell gear
- zjedli zeby na tych instancjach gdy testowali je w becie
- wzieli sobie wolne w pracy zeby tylko tego dokonac
- powerlevelowali jak pojebani do 80 w celu zrobieenia first world killa

Tymczasem cala reszta wow-ego swiata ciagle leveluje, skiluje profesje, rozkoszuje sie gra i nowym zajebiscie wygladajacym swiatem.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:11 
 
imo podstawa mmo jest mechanika gry , jeśli jest chujowa to kijem przez szmate tego nie rusze choc nie wiem jak bardzo swiat bylby zajebisty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:12 
 
Ziolo napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Muahaha dali wam tylko jeden instance endgamowy poki co? Niezly dodatek.
No ale to nic przeciez...zawsze mozecie pofarmic heroiki i przeczekac, pofarmic itemy z heroikow (z bossow, ktorych nawet nie zauwazasz kiedy zabijasz), pofarmic kolejny secik na arenach lub tez pofarmic bg i honor. Na koniec jeszcze pofarmic matow i dofarmic troche rudy, zeby je spylic i miec golda...w koncu nie kazdy moze farmic kwiatki na flaski - nieraz trzeba cos kupic.

Swoja droga rozwalilo mnie to 25, chyba sie dodatek znudzi ludziom szybciej niz myslalem. :lol:

Jak juz posypiecie za miesiac czy dwa glowe popiolem, zalozycie zgrzebny wor i zapukacie do bram Altdorfu, Sigmar powita was z otwartymi ramionami :D

PS. Nie nie jestem fanbojem, ale swiat warhammera >>>swiat wow, a greenskin shaman >>> gnome DK :lol:
PPS. flame on...niach niach niach


Rozumiem ze ominelo cie kilka postow wczenisej, gdzie ktos dobitnie wytlumaczyll dlaczego tak szybko caly kontent zostal clearniety.

Oszczedze ci poszuukiwan i wymienie najwazniejsze pkt:
- zrobila to gildia stworzona z 2 najlepszych gildi swiata
- biegali "uzrbojeni po zeby" w sunwell gear
- zjedli zeby na tych instancjach gdy testowali je w becie
- wzieli sobie wolne w pracy zeby tylko tego dokonac
- powerlevelowali jak pojebani do 80 w celu zrobieenia first world killa

Tymczasem cala reszta wow-ego swiata ciagle leveluje, skiluje profesje, rozkoszuje sie gra i nowym zajebiscie wygladajacym swiatem.



Marna próba flejmu w wykonaniu rzeźnika i dobra kontra zgaszająca ;] .Mnie interesuje tylko to kiedy ja to wyczyszcze a inne gildie mam gdzieś :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:19 
 
'Ojej nie dali contentu!'

Szkoda ze 80% populacji jest jeszcze ponizej levelu 75.. :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:20 
 
Czekaj czekaj, zajebiscie wygladajacym swiatem? Ale mowimy o World of Warcraft? Grze z 2004 roku? Tej samej grze, ktora poziomem grafiki jest aktualnie 100lat za AoC i tylko jakies 2 lata za WAR? Rozkoszujesz sie?
Co prawda De gustibus non est disputandum, ale na boga...przestan,bo to nekrofilia jedzie na kilometr Rozumiem ze dzieci lubia teletubusie, ale dorosly facet...o tempora, o mores! :lol:

I oczywiscie nie ominelo mnie nic. Skoro im zajelo to 6 dni, to normalniejszym gildiom z nastawieniem na progress zajmie to ile? 30dni? 60dni? Nice...
Mogliby go wrecz rozbic na 3 oddzielne czesci i sprzedac kazda po 50$
:lol:

W WoW gralo sie fajnie, ale ile mozna robic to samo?
Widze w dzisiejszych czasach starczy odgrzany kotlet i troche marketingowych sztuczek, by skusic przecietnego gracza do gry we wszystko ;)

PS. Zabolq, jezeli to nazywasz dobra kontra, to juz chyba czas zbudowac sobie oltarzyk i zaczac sie modlic. Oczywiscie wersja kolekcjonerska do tego tylko i wylacznie sie nadaje. :D
PPS. Nestor, sprzedali Ci niedokonczony kontent, a ty zamiast flejmowac sie cieszysz... :wtf:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:33 
 
Rzeznik napisał(a):
PPS. Nestor, sprzedali Ci niedokonczony kontent, a ty zamiast flejmowac sie cieszysz... :wtf:


Speaking of which, jak sie gra Blazing sunem? I jakie wiesci z miasta krasnali? Slyszalem ze hamerrer tez trzyma sie mocno w rvr teraz :)

Grafika w wow ma swoj styl, jesli jedyny akceptowalny styl graficzny to dla ciebie cos w rodzaju fotorealizmu to bardzo mi przykro :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:45 
 
Ej no, bedzie sie gralo, jak tylko ich wrzuca do gry w ramach darmowego contentu. Czemu mam wrazenie, ze w Blizzie byloby to w platnym dodatku? :wink: Zreszta, co to ma za znaczenie? W koncu przeciez WoW powinnien byc lepszy od WAR, a tu taki zonk na samiutkim poczatku, po 6 dniach... :D

A co do grafy, to oczywiscie, ze nie tylko fotorealistyczna, ale fakty to fakty. Jest kiepska i rozkoszowanie sie nia jest co najmniej dziwne. Moze nie przeszkadzac, moze pasowac do klimatu, moze sie podobac z sentymentu, ale rozkoszowac sie?? Uhh ciezka sprawa :D

PS do tych z jednym zwojem: Jestem w pracy i mi sie nudzi, dlatego nie gram tylko pisze na forum. ;)

PPS. flame onnnnn one1!1! :lol:

PPPS. I na rozluznienie http://polandian.wordpress.com/ :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 10:55 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 10:52 
 
Nestor napisał(a):

Grafika w wow ma swoj styl, jesli jedyny akceptowalny styl graficzny to dla ciebie cos w rodzaju fotorealizmu to bardzo mi przykro :)

Styl to jedno, a jakosc tekstur terenu ala lata 90' to drugie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.