mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:36 
 
Rzeznik napisał(a):
Bo oczywiscie, jakby ktos nie wiedzial, mapy w WAR to keep + 30 yardow od keepa. I tak kazda zona. Przy takiej konkurencji nic dziwnego, ze WoW powala :D


Chwalisz sie czy zalisz? :)

Fakt ze terenow w WAR pod PVE jest duzo, ale nie udalo mi sie trafic na lokacje ktore byly by rownie powalajace co klify w howling fjord.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:40 
 
Chwale sie oczywiscie. W koncu jak na fanboja przystalo, do ostatniej kropli krwi i nie rzucim ziemi...

Jak rozumiem, klimatycznie, nie graficznie?
W sumie innej mozliwosci nie widze, a jezeli tak, to niestety gusta i sentymenty. No chyba ze chcesz mi udowodnic, ze swiat i jego historia w WAR to pikus przy WoW? ;-)
Nie oszukujmy sie, kazdy, kto szuka klimatu w swiecie gry, w WAR ma duzo wieksze mozliwosci znalezienia takowego.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:48 
 
O fajnie ze wpadles, bo juz mialem skoczyc do was i zapytac, jak tam bugi? Skile juz jakies dzialaja? Czy nawalacie sie autoatakiem?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 13:59 
 
Cóz za pokaz elokwencji, wow (czytaj łoł, a nie tytuł znanej w pewnych kręgach gry) , no ale kolejny pościk znów nabity... :wink:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:02 
 
Hah, no musialo w koncu wyjsc. Jako, ze Mendol na wakacjach, sprawdzam czy uda mi sie po kryjomu przejac cala popularnosc i slawe jaka zdobyl :D
Zlapaliscie mnie na kolejnym +1

Tak wiec uwaga...bugow nie ma i jest zajebiscie. Wszystko dziala tip top, skille sie nie buguja, morale dziala, animacje sie nie blokuja. Generalnie jest miod malina, tylko te kolejki na server. No i najgorsze, ze za max 2 miesiace nie bedzie co robic, bo sie instancje skoncza i zacznie sie farma...ups, sie zagalopowalem :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:05 
 
Wtedy sie wroci do warhammera, zatlucze keep lorda, potem nastepnego, nastepnego... gra na lata.

@Brolg widzisz chopaku, gralo sie autoatakiem pare scenario, ale co ty wiesz o warhammerze.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:08 
 
Chyba, ze w keepa spotka sie uwaga, zywych przeciwnikow. Wtedy spiora Ci dupe i trzeba bedzie kombinowac...jak nic nuda po max godzinie. Nie mowiac o koncowym celu jakim jest zdobycie stolicy..nuuudyyyy.
Lepiej wykopac 8 stackow fel ore i troche khorium...jihaaad :D

Jakby nie patrzec, kombat moze sie podobac lub nie. Dla niektorych jest za wolny, dla niektorych animacje kiepskie (shaman anyone?)
Jakby nie patrzec gra jest bardzo zalezna od community na serverze.

Dlatego najsmieszniej wypadaja ludzie, ktorzy zrezygnowali z gry, bo nie umieli sobie poradzic z organizacja czegos na wlasna reke. Jak widac prowadzenie za raczke w cenie...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:17 
 
Rzeźnik , inside i inne forumer trolle weźcie idzie sobie zwalić albo niech tata wam zwali :) a nie ciągle nawalacie tym swoim dennym bełkotem jaka to grafika w wowie jest bee itp .A w WAR jest jeszcze bardziej chujowa bo tekstury to pac-man ma lepsze niż war :wtf: nie mówiąc już o animacji czy o efektach spelli w WAR czy niektórych mmo (nie mówię tu o WoW) .WAR się skonczył , wy pewnie czujecie się zawiedzenie że topic WAR vs WoW zakończył się klęską WAR i teraz trollujecie tutaj .Osobiście do ludzi nic nie mam ale trolle powinno się tepić , nie wiem czemu lekarze nie uśpili was przy porodzie bo pewnie śmierdziało od was trollowaniem na odległość - do gazu z WAMI :D

Cypis zamkniej ten topic bo przyciąga trolle ich pokroju , topic zamknąłęś i ponownie otworzyłeś nie wiem na czyją prośbę a dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 14:22 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:17 
 
Rzeznik napisał(a):
Dlatego najsmieszniej wypadaja ludzie, ktorzy zrezygnowali z gry, bo nie umieli sobie poradzic z organizacja czegos na wlasna reke. Jak widac prowadzenie za raczke w cenie...


Ogólnie ciężko było coś zorganizować, kiedy na serwerze grało około 100 osób na stronę... Nie wszyscy poszli na ABP czy inny K8P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:24 
 
Rzeznik nie na wakacjach ;-)
ale nie ma sensu dyskutowac z ludzmi, pokroju shahray czy qfc, dla ktorych glownym 'zadaniem' w grze jest NABICIE max levelu.
a potem oczywiscie placz, ze nuda, ze trzeba pve, ze sie robi stage 1 pq non stop (bo oczywiscie ten mozna solo zrobic), bo nie ma ludzi do party, bo randomki nie zgrane, bo skille nie dzialaja (to ciekawostka bo mi jakos zawsze 80% skilli dzialalo prawidlowo w kazdej klasie, ktora gralem).
tak jak pisalem wczesniej jestem w czepku urodzony (tak jak ty) i jak atakujemy keepa w t3 to pojawia sie destro (wraz z uplywem czasu w duzej ilosci), jak bronimy to tez ich jest od zajebania.
jak chce przyfarmic rr to mam pecha i zawsze zanim zdobedziemy BO to juz pojawia sie grupka destro, z ktora musimy sie ganiac po mapie, wrzucajac ich do rzeczki (ciagle mi sie to podoba), zabijajac, ginac.
jestem psychicznie zboczony wedlug kolegow wow-owcow, bo place i gram w gre, ktora nie MOZE sprawiac mi przyjemnosci ani funu.
bo tak to tylko w wow'ie :-)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:27 
 
Zaboleq, nikogo nie obrazam w moich postach. Nie sieje poruty i chamstwa w przeciwienstwie do Ciebie. Takze drogi "kolego", jezeli sie do mnie zwracasz lub o mnie piszesz, to per Pan prosze i z duzej litery, bo najwyrazniej kultury sie dopiero uczysz. Twoich spraw rodzinnych nie bede wywlekal na swiatlo dzienne, bo po co mialbys sie wstydzic potem i nicka zmieniac?

Jezeli boli Cie, ze ludzie lubia sobie podyskutowac, nawet jezeli dla samej idei dyskusji, napisac pare postow probojac wprowadzic w maliny swojego rozmowce, to bardzo mi przykro. Wracaj do piaskownicy stawiac babki z piasku jezeli przerasta Cie to co sie tu dzieje.

To jest forum i po to zostal stworzony ten topic, zebysmy mogli narzekac na WoW i porownywac go do reszty gier. Nie chesz, nie czytaj. Inne tematy w tamta strone.

Cypis bardzo dobrze zrobil otwierajac go ponownie. A dwa razy to co najwyzej nie powinnienes sie drapac po przyslowiowej dupie, bo to nie kulturalnie i nie higienicznie.

Dziekuje i nie pozdrawiam

@Mendol
Takie czasy panie. Oszolomy na ulicach, mohery w nogach lozka...zgroza :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 14:35 przez Rzeznik, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:29 
 
Oyci3C napisał(a):
You all suck, srsly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:31 
 
Dla mnie to lutus otworzyl ponownie, ale wy tam sie znacie lepiej!


_________________
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:34 
 
Rzeznik - ja napisalem bic keep lordow, a tego nie zrobie sam, co nie, a wiec mam jakas tam ekipe, co nie? Ale Ty sobie organizujesz jeszcze przeciwnika :roll: /szacunek

Ja tez jestem w czepku urodzony bo od czasu jak zabilem Ragnarosa (jeden raz), nie poszedlem do zadnej instancji wiekszej niz 10 man (i to tez z raz), caly czas gram pvp. Gram pvp w grze w ktorej pvp nie ma. Moj czepek > czepek Mendola.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:38 
 
Heh grasz, ale czy nie przyjemniej byloby zaczac w CoD4? Tam tez jest "rozwoj postaci" i zajefajne itemy, a PvP CoD4 >>>WoW big time :)

Co do organizowania przeciwnikow, to przyklad od nas z ABP: ostatnio sie ludzie organizuja, umawiaja przez forum WHA, na walki o keepy. Nie wiem czy w zeszlym tygodniu cos bylo, ale 2 tygodnie temu dzialo sie, nawet filmiki powstaly.
Nic nie sztoi na przeszkodzie by znalezc chetnych.
Fakt, ze gra powinna zachecac jednoznacznie do tego, a tego nie robi, ale to jest do naprawienia. Zalozenia sa dobre, wiec wyprostowac sie da. Kwestia kiedy to zrobia ;) Gra jest wymagajaca pod tym wzgledem, ale idealow nie ma.
Poza DFO oczywiscie...czy to byl Duke Nukem Forever moze? :lol:

Z drugiej strony masz WoW i jego brak zupelny zachet i oPVP z nudow, bo bg sie przejadlo, Areny nudza i PVE Cie nie rusza lub tez nie jest dla Ciebie dostepne poza 200razem tego samego heroica...

Co kto lubi ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 14:44 przez Rzeznik, łącznie edytowano 4 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:39 
 
Ty szachraj po prostu oszukujesz (nik trafiony), wiadomo bowiem, że w wowie trzeba farmować 24/7 i kończyć niewydany content na beta serverach.

Inaczej się nie da, a jak ktoś jest casualem to go Blizzard banuje, dzięki czemu w tą pro-trudną grę gra już 11 milionów no-lifeów.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:47 
 
Rzeznik napisał(a):
Zaboleq, nikogo nie obrazam w moich postach. Nie sieje poruty i chamstwa w przeciwienstwie do Ciebie. Takze drogi "kolego", jezeli sie do mnie zwracasz lub o mnie piszesz, to per Pan prosze i z duzej litery, bo najwyrazniej kultury sie dopiero uczysz. Twoich spraw rodzinnych nie bede wywlekal na swiatlo dzienne, bo po co mialbys sie wstydzic potem i nicka zmieniac?

Jezeli boli Cie, ze ludzie lubia sobie podyskutowac, nawet jezeli dla samej idei dyskusji, napisac pare postow probojac wprowadzic w maliny swojego rozmowce, to bardzo mi przykro. Wracaj do piaskownicy stawiac babki z piasku jezeli przerasta Cie to co sie tu dzieje.

To jest forum i po to zostal stworzony ten topic, zebysmy mogli narzekac na WoW i porownywac go do reszty gier. Nie chesz, nie czytaj. Inne tematy w tamta strone.

Cypis bardzo dobrze zrobil otwierajac go ponownie. A dwa razy to co najwyzej nie powinnienes sie drapac po przyslowiowej dupie, bo to nie kulturalnie i nie higienicznie.

Dziekuje i nie pozdrawiam

@Mendol
Takie czasy panie. Oszolomy na ulicach, mohery w nogach lozka...zgroza :D



Rzeźnik przeciez Ty i inside nie prowadzicie dyskucji tylko flame prowokujecie a ja się nie lubię pierdolić z takimi głupotami i głupolami i tak mam prawo Cię obrażać jak mi się żywnie podoba BO TO WOLNY kraj i skoro wy tu robicie flame bo wam się nie podoba grafika w WoW to ja sobie będę robił flame obrażając Ciebie i trolli tobie podobnych :) .Ja mówio co myślę i jak mnie ktoś wkurwia to nie próbuję wdawać się w bezsensowną trollowską dyskusję tylko wale prosto z mostu .Szczerość do ....

FOR THE HORDE!!!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:48 
 
@Mendol

nabij 40 i sie wypowiaj na temat kontentu , twoj poglad síe zmieni, endgame polega na grze postacia z max lvlem, i wiesz ze grasz super casualowo wiec twoj fun przerabialem po 4 dniu grania w war, ty masz zapas funu jeszcze na dlugo

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:50 
 
ah gram na kh, ktory nie nalezy do 'popularnych' serverow. i zeby miec fun z gry, nie trzeba czekac w kolejce na server. wystarczy jedna grupa przeciwnikow i jest dobre pvp. ale kazdy gra w to co lubi.
grafika odpowiadala mi w aoc, odpowiada mi w war/eve. w warcrafta probowalem grac w maju i nie dalem rady.
war podobnie jak daoc nie potrzebuje miliona graczy. wystarczy jak w przypadku eve paredziesiat tysiecy.
niech zaboleq, cypis graja sobie w wow'a i maja fun z tego. moze pewnego dnia dotrze do nich, ze dla czesci uzytkownikow tego forum wow nie jest wyznacznikiem co jest dobre w mmo a co zle (combat) bo kazdy z nas preferuje cos innego. jedni lubia grac w guake1 inni w cod'a.
jednym fun daje nfs innym gt. i tak bedzie do konca swiata :-)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 14:55 
 
Zaboleq fakt (tu brawa, rozwijamy sie, rozwijamy, fiu fiu). No z Toba, to ja raczej dyskusji nie prowadzilem, bo ciezko przeciez prowadzic dyskusje, kiedy ja mowie a ty sie bawisz w 3 malpki.

Glownie dyskutowalem z shahray, QFC oraz z Ziolo i jakos nie stwierdzilem by czuli sie obrazani moimi postami. Tylko Buff sie zirytowal, ale on tak zawsze, wystarczy ze zle slowo powiesz i cieta riposta leci ;) Jezeli nie chcieli by sie wypowiadac, to by sie nie wypowiadali.

Takze, jak juz mowilem (a jezeli nie to mowie po raz pierwszy), jezeli chcesz sie zalic, to udaj sie do TVN i opowiedz im swoja historie, a nie pograzasz sie kolejnym postem, ktory tylko udowadnia stare polskie powiedzienie o sianiu pewnych osobnikow.

PS. Prawo to ty masz, zeby sie wysrac co rano, a obrazac legalnie to mozesz, co najwyzej swoja bliska rodzine. Wolnosc ma swoja definicje i konczy sie tam, gdzie zaczyna sie wolnosc drugiej jednostki. Podobnie jest z wolnoscia slowa i jakby nie modyfikowac pojecia, nie podciagniesz pod nie celowe rzucanie miesem.

To teraz tak zebys zrozumial: L2post, you suck oneeleven1!11!


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.