mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:32 
 
dobrze, ze dodales 'dla mnie' ;-)
i dziekujemy, ze pozwalasz nam miec wlasne zdanie vercinku :-)

a jesli chodzi o widoki i wyglad graficzny to aoc bije wow'a o lata swietlne ;-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:35 
 
Mendol napisał(a):
dobrze, ze dodales 'dla mnie' ;-)
i dziekujemy, ze pozwalasz nam miec wlasne zdanie vercinku :-)

a jesli chodzi o widoki i wyglad graficzny to aoc bije wow'a o lata swietlne ;-)


"Dla ciebie" mam rozumiec, jesli chodzi o AOC ? :) Dobrze ze pozwalasz innym tez miec wlasne zdanie.

Gustas est non disputatum.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:36 
 
@hrun Sorry ale to troszkę męczące bo za każdym razem jak ktokolwiek mówi że WoW jest prosty/łatwy/fail/xxx/co tam chcesz to zawsze ktoś wyjeżdza z ratingiem na arenach , to imo usunąć leveling , dungeony , BGSy i zostawić tylko areny skoro one są teraz wyznacznikiem WoW , w GW cały system pvp opiera się na BG/arenach i jest imo o niebo lepszy.

Nadal twierdzę że pre-TBC WoW był świetny bez tych całych aren / bg / dodawania leveli , dodawali content ale na max level i było to bardzo fajnie rozwiązane , np otwieranie AQ.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:36 
 
Wow jest prosty na podstawowym poziome dla kazdego i jednoczesnie cholernie trudny dla ludzi, ktorzy lubia endgame (i mowie tu o 'prawdziwym' endgame, czyli pvp na 2100+, raidach typu Naxxramas w vanilli i SWP w BC).
Nie chce nikogo urazac, ale nic dziwnego ze niektorym gra wydaje sie prosta skoro robia content przeznaczony dla zupelnie innego typu ludzi. Taki np Kabraxis sie dziwi, ze instance do levelowania ktore sa zbalansowane pod leveling spec i zielone szmaty z questow sa banalne. Albo, ze gildia (ktora powstala w wyniku merge gildii, ktore czyszcza wszystko od poczatku wowa, dodatkowo placa im za gre) w itemach z endgamowych instancow TBC czysci instance zbalansowane pod niebieskie itemki z 80 lvlu.

Tak w ogole to zastanawia mnie po co niektorzy tutaj postuja. Pierwsza odpowiedz jaka sie nasuwa to kompleksy i chec wywyzszenia sie (Embe), pozniej frustracja (Rzeznik), no i jest jeszcze Mendol ktorego nie moge rozgryc. Any halp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:37 
 
Mendol napisał(a):
dobrze, ze dodales 'dla mnie' ;-)
i dziekujemy, ze pozwalasz nam miec wlasne zdanie vercinku :-)

a jesli chodzi o widoki i wyglad graficzny to aoc bije wow'a o lata swietlne ;-)

Zaraz Vercin powie ze to tylko składowa i sie wogole nie liczy -;-.
AoC jest fajny. Jak kupie, lepszy sprzet i wprowadza DX10 to z przyjemnoscia do niego wroce :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:38 
 
Ja postuję bo nie mam co robić w pracy :) i wyrażam swoje zdanie na tym oto forum :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:39 
 
IMO Mendol atakuje 5 lvl.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:40 
 
ALe znowu tam sa jakies dystrykty a nie ciagly jeden swiat co wogole skresla "dla mnie" ta gre na wstepie:) To wlasnie lubie w mmorpgu ze moge spotkac kazdego, wszedzie ze biegnac sobie gdzies moge zobaczyc przypadkiem znajomego co przelatuje akurat nad ta zona na fruwaku.
Za to jak zrobili swiat kilka lat temu (a porownujac jak inne firmy failuja w tym wzgledzie w 2008 roku nawet )najbardziej doceniam blizza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:41 
 
cypis napisał(a):
Wow jest prosty na podstawowym poziome dla kazdego i jednoczesnie cholernie trudny dla ludzi, ktorzy lubia endgame (i mowie tu o 'prawdziwym' endgame, czyli pvp na 2100+, raidach typu Naxxramas w vanilli i SWP w BC)

Trudny w sensie czasu potrzebnego na zdobycie odpowiedniego sprzetu czy ilosci dmg zadawanego przez bosa? A moze ilosci jego hp? Walka ze skryptami trudna, niezle.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:43 
 
Ja dokladnie jak Bloodleaf. Postuje tu Cypis bo siedze w pracy i mam czas akurat. Poza tym interesuje mnie opiani innych ludzi czasami i lubie dyskutowac.
A ze dla Ciebie jedynym powodem postowania moga byc kompleksy i frustracje, to na prawde nie moj problem. Duzo jednak mowi o Tobie...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:43 
 
@Vercin dla większości TBC wow sprowadzał sie do :

- stania przy arena master
- stania przy bgs master
- stania na Ah
- lotu i czekania na resztę pod summoning stone

Nie sądzę aby w WoTLK sie to zmieniło.

EDIT: mówię ofc o "end game"


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:46 
 
a w WAR
-stanie i czekanie przed keepem aż coś się wydarzy
-stanie i czekanie na scenario



tyle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:47 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
cypis napisał(a):
Wow jest prosty na podstawowym poziome dla kazdego i jednoczesnie cholernie trudny dla ludzi, ktorzy lubia endgame (i mowie tu o 'prawdziwym' endgame, czyli pvp na 2100+, raidach typu Naxxramas w vanilli i SWP w BC)

Trudny w sensie czasu potrzebnego na zdobycie odpowiedniego sprzetu czy ilosci dmg zadawanego przez bosa? A moze ilosci jego hp? Walka ze skryptami trudna, niezle.
Trudnu pod wzgledem posiadania w rajdzie 25(40) naprawde rozgarnietych skupionych w pelni na grze graczy znajacych swoja klase danego bossa i taktyke, umiejacych szybko reagowac na zmienjajaca sie sytuacje itp.
W naxx bylo wiele miejsce gdzie treba bylo odpowiednio zareagowac na losowe zdarzenie albo wykazac sie zrecznoscia w kitowaniu jakichs mobkow albo w "Tancu" na heiganie:) 4 H to egzekucja co do sekund odpowiedniej taktyki biegajac wkolko sali i unikanie "czarnych dziur" jednoczesnie patrzac caly czas na swoje debuffy itp Te walki wymagaly czasu i treningu(im lepsi bardziej doswiadczeni gracze tym mniej czasu ofc)


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 17:48 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:48 
 
Vercin napisał(a):
ALe znowu tam sa jakies dystrykty a nie ciagly jeden swiat co wogole skresla "dla mnie" ta gre na wstepie:) To wlasnie lubie w mmorpgu ze moge spotkac kazdego, wszedzie ze biegnac sobie gdzies moge zobaczyc przypadkiem znajomego co przelatuje akurat nad ta zona na fruwaku.
Za to jak zrobili swiat kilka lat temu (a porownujac jak inne firmy failuja w tym wzgledzie w 2008 roku nawet )najbardziej doceniam blizza.

potraktuj dystrykty w AoC jako inne krainki - chociaz tak samo wygladajace) i bedziesz mail to samo
imo to czepianie sie
rownie dobrze ktos moze Ci uciec w innej grze
zapewne jesli dodali by w AoC wiecej krainek to zlikwidowalo by to problem dystryktow

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:49 
 
@ Vercin między innymi mi o to chodzi , vanilla wow był świetny.


@hrun nie gram w WAR. A wymieniłem to dlatego że imo teraz WoW można by sprowadzić do głównych miast i wyjść z nich do dungeonów i tyle.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 17:50 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:50 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Trudny w sensie czasu potrzebnego na zdobycie odpowiedniego sprzetu czy ilosci dmg zadawanego przez bosa? A moze ilosci jego hp? Walka ze skryptami trudna, niezle.

Trudny pod wzgledem taktycznym. Samych gear checkow w takim na przyklad TBC nie bylo duzo. Ot Brutallus w SWP i Shahraz w BT (resist boss, co nie jest takim typowym gear checkiem, ale wymienilem mimo wszystko).
Patrzac z perspektywy osoby, ktora w TBC pugowala sobie Karazan co tydzien ciezko to po prostu dostrzec.

Rzeznik napisał(a):
A ze dla Ciebie jedynym powodem postowania moga byc kompleksy i frustracje, to na prawde nie moj problem. Duzo jednak mowi o Tobie...

Tu mnie masz... oh wait.
Dla mnie tak to po prostu wyglada. Embe, ktory w co drugim poscie wykazuje ogromna niewiedze (hoho, pvp w wowie to jak najszybsze wciskanie przyciskow i w ogole 1,2,3 dead) co chwile pisze jaki wow to syf, a ludzie maja klapki na oczach. Na szczescie jest On, jedyny wielki i nieomylny, ktory postujac tutaj na forum otworzy ludziom oczy na jedyna sluszna prawde.

@Bloodleaf.
Oj, zmienilo sie. Wintergrasp to tona funu, pomijam juz ze rewardy stamtad sa bardzo fajne i ktos kto serio chce pvpowac bedzie musial tam spedzic troche czasu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:52 
 
@Cypis

Ja bym tylko chciał 2-3 dniowe AV back.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:53 
 
Ja gram teraz w wotlk jak casual i w sumie nie przeszkadza mi ze juz wczyscicli pr0 gracze content przeznaczony dla casuali wlasnie bo sam mam 72 level. W 3.1 dodaja kolejny rajd a jest jeszcze zdaje sie jakis boss ktorego mozna zabic na kilka sposobow i tylko ten podstawowy jest latwy i prosty a inne duzo bardziej wymagajace i odpowiednio nagrodzone. I tak bede pewnie wszedzie robic cos na zasadzie eventu z bear mountem w za. Zabic podstawowa wersje jest w sumie latwo ale zrobic to w iles tam czasu czy w jakis okreslony sposob bedzie hardcore i inny kepszy loot. I to jest swietny pomysl imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:53 
 
9999 ma byc inside ;-)

no patrz nestor, raz udalo ci sie cos zrozumiec :-)

a po co ty tutaj piszesz cypis? bez obrazy ale czlowiek, ktory ma doswiadczenie z jednym mmo raczej nie powinien brac udzialu w tej dyskusji bo nie ma zadnego porownania.
reszta ma chociaz jakies doswiadczenie poza wow'em.

wow byl swietny 4 lata temu. potem pojawily sie nowe mmo, ktore oferowaly cos wiecej/cos innego/w lepszej formie.

no wlasnie vercin masz 71 level ;-) mnie juz naprawde powoli dobija levelowanie po to zeby sie bawic tym co mnie kreci ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:55 
 
Nie ma takich mmorpgow:)

Mendol ale w sumie bawie sie dobrze bardzo podoba mi sie swiat i chwilami questy mnie zaskakuja milo. Chcoiaz chetnie pobiegalbym po tym wintergrasp i zobaczyl jak wygalda nowe naxx jak najszybciej

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.