mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:57 
 
vanguard gdyby nie zjebali ;-)
aoc gdyby nie zjebali od poczatku.

oh wait czy wow byl pozbawiony wad po premierze? hmmm.
oceniacie produkt, ktory jest 4 lata na rynku, a nie pamietacie jak wygladal po premierze... dziwne :-)

no wlasnie a zanim pobiegasz to jeszcze musisz poczekac ;-/

dlatego dfo nasza jedyna nadzieja :-)
ciekawe czy cypis bedzie gral...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 17:58 
 
Nie wiem pamietam ze bylem zachwycony po premierze:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:00 
 
Mendol napisał(a):
a po co ty tutaj piszesz cypis? bez obrazy ale czlowiek, ktory ma doswiadczenie z jednym mmo raczej nie powinien brac udzialu w tej dyskusji bo nie ma zadnego porownania.
reszta ma chociaz jakies doswiadczenie poza wow'em.

*facepalm*
Wkleilbym smieszny obrazek, ale srednio mi wypada.
Czyli nie moge odpowiadac np. na pytanie co jest trudnego w endgame raidach w wowie bo np. nie gralem w EQ, tak? Wiem, ze u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem sa niejakie klopoty ale nie przesadzajmy.
Za to w dalszym ciagu nie wiem dlaczego Ty tu piszesz. Chociaz zdaje sie, ze pisales cos o tym, ze fanboje wowa napisali ze war jest be wiec musisz sie odegrac. Carry on soldier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:04 
 
Nie, nie mozesz byc obiektywny jesli Twoje doswiadczenie bazuje tylko na WoW i nie powinienes sie raczej wtracac do dyskusji o roznicach / wielkosci penisa ww. 2 pozycji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:09 
 
No i kolejny. Ja wiem, ze wygodnie jest miec wszystkich zaszufladkowanych i w odpowiednim momencie blysnac postem, ale moze czytaj posty troche dokladniej? Nigdy nie porownywalem warhammera do wowa, wiec troszke sie osmieszasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:12 
 
pisze zebys mial co komentowac i ew. mogl sobie powklejac obrazki.

odpowiadac mozesz, jasne. ale czasami, zeby zrozumiec temat nalezy miec jakies inne punkty odniesienia, ktorych ty nie posiadasz.
piszesz co jest trudnego w raidach pve w WOW'ie co np. moze byc smieszne dla tych, ktorzy graja w ff, jak i jest smieszne dla mnie jak przypomne sobie pierwsze ml raidy w daocu.

ale w sumie nie ma ci co tlumaczyc bo jestes nastawiony na 'inteligentne' kontry a nie na dyskusje. nie ma sie co dziwic, po 3 latach gry w wow'a tez pewnie nie potrafilbym inaczej...

cypis badzmy szczerzy. wow cie wykreowal na tym forum i tyle.
pogodz sie z tym, ze sa tu ludzie, ktorzy maja wieksze doswiadczenie w temacie gier od ciebie i bawi ich twoje 'moderatorsko/pseudo intelektualne' podejscie do tematow, ktore poruszamy.

a gdybys potrafil czytac ze zrozumieniem to moze i przestalbys komentowac z dupy. bo to jedyne co ci wychodzi.
a gdybys nie zauwazyl bez twoich postow i komentarzy rozmowa toczyla sie calkiem sensownie. moze wiec wroc do wow'a i przestan nam przeszkadzac.

to raczej jasne, ze nie porownujesz nic. no chyba, ze porownasz wow'a do wow'a ze swoim stanem wiedzy na temat innych gier.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:23 
 
Nie masz pojecia jakie mam punkty odniesienia, to tak apropos szufladek ;).
Rozmawiam ze znajomymi, ktorzy graja w rozne gry (w tym kilku ludzi z foh) i mam ogolne pojecie jak wygladaja inne mmo; jak wyglada warhammer na 40tce widze codziennie po powrocie z uczelni.

Ten topic powoli zmienia sie w circle jerk, gdzie kilka osob poklepuje sie po plecach piszac jaki to wow jest fe i jaki to my mamy wypasiony gust. Ciekawilo mnie co chcecie tym osiagnac, ale jakos nie potraficie udzielic odpowiedzi.
Tak czy siak strata niewielka, bawcie sie dalej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:30 
 
nie no pewnie, mozna sie opierac na opinii innych.
czyli rozumiem, ze jesli opieram sie na opinii ludzi, ktorzy graja w wow'a i go krytykuja to moge robic to samo?
bo o ile sie nie myle to byles pierwszym, ktory z piana na ustach na #wow-pl mowil mi, ze nie mam prawa oceniac wow'a bo w niego nie gram i nie mam o nim pojecia.
cos mi sie tu nie zgadza.
a kto pisze, ze wow jest fe? wiekszosc z nas pisze, ze sa gry lepsze od wow'a.
masz problemy ze zrozumieniem? to wole nie wiedziec gdzie studiujesz.
ciekawi mnie co chcesz osiagnac swoimi komentarzami, w ktorych z reguly starasz sie obrazic dosc duze grono osob, ktore po prostu nie uwaza wow'a za arcydzielo.

daj sobie spokoj cypis bo nalezy cenic twoja wiedze na temat tej gry, ale za 'zachowanie, komentarze, reakcje, zrozumienie' masz pale.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:34 
 
Mendol napisał(a):
(..)dlatego dfo nasza jedyna nadzieja :-)


Wlasnie napisales co sadzisz o Warhammerze

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:36 
 
QFC napisał(a):
Wlasnie napisales co sadzisz o Warhammerze

Ze uwaza go za najlepsza obecnie gre, do czasu wyjscia dfo?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:37 
 
qfc jak zwykle wszystko rozumie po swojemu ;-) i chwala mu za to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:41 
 
A czego bys sie spodziewal po 2k+ hrs w WoW.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:41 
 
ze uwaza ze War jest nawet niezly ale jak sie chwile po premierze czeka juz na inny tytul to ........ wiadomo ;) , powodzenia panowie w czekaniu w nieskonczonosc , ja sie zawiodlem na AoC,War i juz nie wierze ze ktos zrobi gre z lepsza mechanika gry od produktu Blizzarda , bo to jest dla mnie najwazniejsze i napierdalanie sie z innymi graczami ,
pve sux, lore sux takie mam podejscie do mmo , traktuje je jak CS w swiecie fantasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:43 
 
na dfo to my czekamy od 7 lat mate ;-)
no ja od 3 ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:45 
 
QFC napisał(a):
pve sux, lore sux takie mam podejscie do mmo , traktuje je jak CS w swiecie fantasy.

Wlasnie napisales, co sadzisz o warcrafcie


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:47 
 
interakcja dla mnie jest najwazniejsza a Blizz ma produkt IMO najlepszy pod tym wzgledem i gram w to po to zeby czerpac fun z player vs player , nic wiecej

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:49 
 
a teraz ladnie na przykladzie wyjasnij dokladnie co rozumiesz pod pojeciem 'interakcja' i dlaczego wow niby jest najlepszy pod tym wzgledem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:51 
 
Bo zabija randomy z zupelnie innego serwera i ma swiadomosc ze to inny gracz. Esencja mmo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:53 
 
mi sie wydaje czy zlosliwy jestes tomu?

*

Posty: 54
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 18:54 
 
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44000 OWNED ALL :] jeśli naprawdę wow jest tak słaby to już dawno temu ludzie przestaliby grać


Ostatnio edytowano 20 lis 2008, 19:00 przez hrun, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.