mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 20:09 
Cytuj  
Sorry ludzie ale dla mnie zabicie Archiego to było coś bo nie każdy tego dokonał , niektórzy nigdy nie wyszli poza kara albo kara nie zobaczyli .Nie grałem jakoś uber hardkorowo ale byłem zadowolony ze swojego progressu.Bossów PreTBC prawie w ogóle nie liznąłęm(prawie) i fakt faktem kiedyś t1 to było KURWA COŚ ale moim zdaniem teraz jest lepiej bo nie będzie stękania że wy to wyczyściliście szybciej bo to i tamto a teraz każdy ma/będzie miał stuff z Naxa/heroiców/repy i będzie mógł sobie czyścić to co wyjdzie w 3.1 i ustawiać sobie farmstatusy jakie chce ;]


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 20:11 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Sorry ludzie ale dla mnie zabicie Archiego to było coś bo nie każdy tego dokonał , niektórzy nigdy nie wyszli poza kara albo kara nie zobaczyli .Nie grałem jakoś uber hardkorowo ale byłem zadowolony ze swojego progressu.Bossów PreTBC prawie w ogóle nie liznąłęm(prawie) i fakt faktem kiedyś t1 to było KURWA COŚ ale moim zdaniem teraz jest lepiej bo nie będzie stękania że wy to wyczyściliście szybciej bo to i tamto a teraz każdy ma/będzie miał stuff z Naxa/heroiców/repy i będzie mógł sobie czyścić to co wyjdzie w 3.1 i ustawiać sobie farmstatusy jakie chce ;]

ja w Twojego WOWa już nie gram (i większość moich kumpli pre-bc też) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 20:16 
Cytuj  
No pewnie, lepiej teraz jest jak w 4 tygodnie ubiera sie 40 osób w gildi w 5/5 tiera raidowego, za 3 miesiące stoisz w IF i każdy ma to samo co Ty.

No way, z takimi tekścikami Cypisku to do kogoś innego proszę. Who cares że chodziłeś do MC po szaty i leciało dla druida, ja po łezkę dla maga z nefariana chodziłem rok i mi nie zleciała.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 21:28 
Cytuj  
Lepiej jest tak ja kteraz niż tak jak było .Precz z nerdami i masochistami !Gry są dla ludzi/sacuali , jak komuś sie nie podoba to może nie grać?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 21:30 
Cytuj  
ta pamiatam jak wypadlo http://www.wowhead.com/?item=19348 mialem to pierwszy na serwie i jakos rpzez misiac nikomu innemu to nie drapnelo :P tak bylem dumny z kilku pixli ze teraz patrze z politowaniem na mojego full t6/sw gear priesta/i t7,5 warka ;/

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 21:30 
Cytuj  
Cytuj:
Żałuje, że wypieprzyłem moje filmy z first killi w MC/BWL i Naxx z filefrontu. Dosłownie życiowy błąd ;p


Jak ja cie dobrze rozumiem. Z filmikow gildiowych ostal mi sie jedynie jakis crap kill huhurana. Zero filmow z calej reszty.

Cytuj:
No, bo pretbc ludzi ktorzy czyscili MC bylo naprawde niewielu ...oh wait.


tak tylko MC high endem to przestal byc jakos poznym latem 2005. u mnie na serwerze (niskie stany srednie overall) gildii, ktore czyscili nowo wydawane rajdy to bylo moze po 3 na strone. jakis wysilek w to jednak trzeba bylo wlozyc.

Cytuj:
Mi sie MC/BWL kojarzy z kolejnym nudnym clearem lava packow


true, ale naxx imo byl genialny. tam nawet trash mi sie podobal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 21:34 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Żałuje, że wypieprzyłem moje filmy z first killi w MC/BWL i Naxx z filefrontu. Dosłownie życiowy błąd ;p


Jak ja cie dobrze rozumiem. Z filmikow gildiowych ostal mi sie jedynie jakis crap kill huhurana. Zero filmow z calej reszty.


Mi został tylko preview Sartury filmik :)

http://files.filefront.com/AhnQirajSart ... einfo.html

tylko 17MB :)

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 21:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
ja po łezkę dla maga z nefariana chodziłem rok i mi nie zleciała.


Ja 10 miesięcy latałem za wymarzonym Finkle's Lava Dredgerem... Teraz pewno po miesiącu masz wszystko z 'wish list' a chwilę później okazuje się, że XXX osób także to ma...

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 23:55 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ta pamiatam jak wypadlo http://www.wowhead.com/?item=19348 mialem to pierwszy na serwie i jakos rpzez misiac nikomu innemu to nie drapnelo :P tak bylem dumny z kilku pixli ze teraz patrze z politowaniem na mojego full t6/sw gear priesta/i t7,5 warka ;/


Ja chyba przez 2-3 miechy bylem jedynym palkiem na servie z ta tarcza :) Ach ile radosci kiedys bylo z jednego epika :) W TBC mozna bylo sie ubrac na fioletowo w dniu dingniecia 70tki (tzn jeden wypad do kara + cos tam z BG).

Obecnie czesc osob chyba nie rozumie co oznacza slowo 'epic'...


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 00:16 
Cytuj  
to moze zamien swoja fascynacje slowem "epic" na legendary?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 00:25 
Cytuj  
maty napisał(a):
to moze zamien swoja fascynacje slowem "epic" na legendary?

z legendary itemów teraz ciekawy jest tylko łuk z Sunwell - do botowania ;) niepotrzebne strzały=można botować dłużej+jeden bag się zyskuje ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 00:31 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Obecnie czesc osob chyba nie rozumie co OZNACZAŁO slowo 'epic'...


fixed

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 00:40 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
fixed


thx


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 08:24 
Cytuj  
mi tam sie podoba jedno - sa emblemy za ktore mozna kupowac czesci setowe. ja nigdy nie mialem farta w itemach setowych na co dowodem moze byc, ze cale naxx wyczyszczone 2 razy (raz bez kt) i tylko raz wypadl tier dla locka. a ze blizz zrobil jak zrobil to w przyszlym resecie bede mogl sobie kupic t7 shoulderki na ktore nie wiadomo jak dlugo bym musial czekac


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 08:49 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
mi tam sie podoba jedno - sa emblemy za ktore mozna kupowac czesci setowe. ja nigdy nie mialem farta w itemach setowych na co dowodem moze byc, ze cale naxx wyczyszczone 2 razy (raz bez kt) i tylko raz wypadl tier dla locka. a ze blizz zrobil jak zrobil to w przyszlym resecie bede mogl sobie kupic t7 shoulderki na ktore nie wiadomo jak dlugo bym musial czekac
tobie sie to podoba a ja dlatego m. in. nie gram juz w wowa :wink:
wszystko zostało uproszczone do granicy ubliżającej graczowi.

dumny to ja byłem jak po kilku miesiącach tankowania 40 osobowego MC kolega mi passnął buty i miałem 8/8 Might Set - to było coś. niestety nigdy później to uczucie mnie już nie spotkało.


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 09:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
vidi21 napisał(a):
mi tam sie podoba jedno - sa emblemy za ktore mozna kupowac czesci setowe. ja nigdy nie mialem farta w itemach setowych na co dowodem moze byc, ze cale naxx wyczyszczone 2 razy (raz bez kt) i tylko raz wypadl tier dla locka. a ze blizz zrobil jak zrobil to w przyszlym resecie bede mogl sobie kupic t7 shoulderki na ktore nie wiadomo jak dlugo bym musial czekac
tobie sie to podoba a ja dlatego m. in. nie gram juz w wowa :wink:
wszystko zostało uproszczone do granicy ubliżającej graczowi.

dumny to ja byłem jak po kilku miesiącach tankowania 40 osobowego MC kolega mi passnął buty i miałem 8/8 Might Set - to było coś. niestety nigdy później to uczucie mnie już nie spotkało.

Cos w tym jest bo jak patrze we friends liste to ze starych znajomych z ktorymi gralem od premiery EU gra nas 2 ... liczylem, ze po dodatku zobacze jeszcze pixele starych znajomych. Wiekszosc osob spasowala na dobre. Poki co we WOTLK gra mi sie dobrze, ale nie sadze bym strawil koooolejny dodatek.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:08 
Cytuj  
t1 8/8, t2 8/8, t2.5 4/5, t3 4/9 + wraith blade HERE ;p

to byly czasy, lans w if z wraith bladem >all ;p bylem tylko ja i Son z the Dust bodajze na serwerku z tym.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:17 
Cytuj  
teraz tez masz lans dopiero co sie ukazal dodatek a ludzie juz lataja praktycznie full epic :roll: ..


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:25 
Cytuj  
gdybym grał tylko po to żeby prężyć wirtualną faję w IF to już dawno bym quitną

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
to byly czasy, lans w if z wraith bladem >all ;p bylem tylko ja i Son z the Dust bodajze na serwerku z tym.


fail


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.