mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:32 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
to byly czasy, lans w if z wraith bladem >all ;p bylem tylko ja i Son z the Dust bodajze na serwerku z tym.


fail


excesse ;p

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:37 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
gdybym grał tylko po to żeby prężyć wirtualną faję w IF to już dawno bym quitną


qft ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:42 
Cytuj  
Hmm no nie tylko po to sie gralo ale prezyc wirtualna faje po bankiem w orgri to lubilem!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 10:58 
Cytuj  
ja żałowałem, że zwendorowałem T1 bo teraz to byłby szpan w tym stać pod AH :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 11:06 
Cytuj  
No ja sie gma pytalem, nawet mu proponowalem baze dkp wyslac ;p ale sie nie zgodzil.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 11:42 
Cytuj  
Heh, ja wciąż mam w banku kij i łuk z epickiego questa huntera.
Powinny być takie questy na 80 lvl.


_________________
O.o

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 11:48 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Heh, ja wciąż mam w banku kij i łuk z epickiego questa huntera.
Powinny być takie questy na 80 lvl.

to by było za mało casualowe ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 11:49 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
tak tylko MC high endem to przestal byc jakos poznym latem 2005. u mnie na serwerze (niskie stany srednie overall) gildii, ktore czyscili nowo wydawane rajdy to bylo moze po 3 na strone. jakis wysilek w to jednak trzeba bylo wlozyc.

Zgadzam sie, ale patrzac na poziom trudnosci entry level raidow (zarowno w tbc jak i w wotlk) to MC zostaje daleko w tyle. Wtedy trudno bylo:
a) zebrac ludzi
b) nie usnac

Pamietam nasze pierwsze wypady do molten bore, zabralismy wtedy Vercina na 58 lvlu. Zninjowal wtedy tranq shot (jako pierwszy hunter w gildii), ktorego nie mogl uzyc i byla ciekawa drama gildiowa przy zabijaniu magmadara na frenzy.

Fajnie jest jest siedziec pod skrzynka w orgri i swiecic epixami, ale chyba niektorzy przykladaja do tego za duza wage ;)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 11:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja żałowałem, że zwendorowałem T1 bo teraz to byłby szpan w tym stać pod AH :P


O w morde a ja na swoim Paladynie mam prawie cały T1 plus dropy z Onyxii i ZG. Dzisiaj biegne do IF prezyc muskuły

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 11:54 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Heh, ja wciąż mam w banku kij i łuk z epickiego questa huntera.
Powinny być takie questy na 80 lvl.

to by było za mało casualowe ;)

Epic questy ? Powiedzmy epic solo questy, epic group questyy, epic raid questy. Az dziw ze blizzard to wyjebał.
Quest na Dreadsteeda > all.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 12:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
RufeN napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Heh, ja wciąż mam w banku kij i łuk z epickiego questa huntera.
Powinny być takie questy na 80 lvl.

to by było za mało casualowe ;)

Epic questy ? Powiedzmy epic solo questy, epic group questyy, epic raid questy. Az dziw ze blizzard to wyjebał.
Quest na Dreadsteeda > all.


ludzie plakali ze nie moga znalezc grupy na to ....


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 12:44 
Cytuj  
Robus napisał(a):
iniside napisał(a):
RufeN napisał(a):
Brodaty napisał(a):
Heh, ja wciąż mam w banku kij i łuk z epickiego questa huntera.
Powinny być takie questy na 80 lvl.

to by było za mało casualowe ;)

Epic questy ? Powiedzmy epic solo questy, epic group questyy, epic raid questy. Az dziw ze blizzard to wyjebał.
Quest na Dreadsteeda > all.


ludzie plakali ze nie moga znalezc grupy na to ....

No. Zjebane community. Ja po 3 miesiacach znalazlem i bylem dumny z tego ze mam.
Jebani whinerzy :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 12:51 
Cytuj  
a ja tego questa zrobilem na 60, znalezienie party zajelo mi 3minuty(?) ;s

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:15 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Zgadzam sie, ale patrzac na poziom trudnosci entry level raidow (zarowno w tbc jak i w wotlk) to MC zostaje daleko w tyle. Wtedy trudno bylo:
a) zebrac ludzi
b) nie usnac

Pamietam nasze pierwsze wypady do molten bore, zabralismy wtedy Vercina na 58 lvlu. Zninjowal wtedy tranq shot (jako pierwszy hunter w gildii), ktorego nie mogl uzyc i byla ciekawa drama gildiowa przy zabijaniu magmadara na frenzy.


Tak, ale znowu; MC to byly pierwsze kroki zarowno blizza jak i graczy w wowowym rajdowaniu. Ja swoje pierwsze rajdy pamietam jako: o kurwa ja pierdole, biore udzial w epickiej bitwie gdzie 40 gosci leje glizde albo przerosnietego psa. Wtedy nie postrzegalem tego jako tank&spank.

A im dalej bylo lepiej. BWL byl znacznym progressem w stosunku do MC, AQ do BWL i w koncu Naxx do AQ. Imo naxx byl absolutnie genialna instancja. Wizualnie i 'mechanicznie' bylo super. Walki byly zajebiscie zroznicowane od gear checku i dps festu na patchwerku do zajebiscie skomplikowanych walk typu gothik albo 4h. Ja juz w tbc nie rajdowalem, ale duzo ludzi z gildii mowilo, ze poziom naxxa blizz osiagnal dopiero wydajac black temple.

A jezeli chodzi o drame z ninjowaniem to podczas pierwszego killa na lucifronie wyjebalo nam ML z rajdu i byl roll. Ludzie zaczeli krzyczec PASS ALL ale i tak kilku nacisnelo - gosc wygral sorcerers dagger i sie zaczelo :) quity, flamy etc. Az sie lezka w oku kreci ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:23 
Cytuj  
Nie zninjowalem trnq shoota powiedzial ktos rollujcie :PNo i rollnalem, wygralem, wzialem a refleksja ze mam58 lev naszla wsystkich pozniej :P
Zreszta nie oklamujmy sie z jednym tranq shootem nie bylismy wtedy w stanie tego zrobic:P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
t1 8/8, t2 8/8, t2.5 4/5, t3 4/9 + wraith blade HERE ;p


Muaaaa ..laaaaaamaaaaaaaaa ... nie ma calej Enigmy! :P (bede strzelal - chesta Ci brakuje czy portek? :D)

BTW - miara tego co kiedys znaczyly epiki jest to co opowiadala swojego czasu Kitiara. Otoz niedlugo po wejsciu TBC wybrala sie ona altem do Rampartsow. Magiem altem - dodam, ubranym w 7 kawalkow Arcanista i klatke z AQ20. To sie ludki w grupie wziely i zesraly ze szczescia, ze latwo pojdzie bo "mag caly w epikach".

Innym razem wybralismy sie razem do Shattered Hallsow - ja w zestawie AQ40/Naxx/BWL/MC (neck z Ragnarosa! :D), ona w T2. To 15 minut dyskutowalismy z grupa przy wejsciu "czego to mysmy nie widzieli".

A teraz? Kogo nie kopniesz w dupe to biega w epikach :D

Ale, zeby nie bylo ze jestem nerdem - mi to odpowiada. Glownie dlatego, ze nie gram tyle co wtedy, a mimo to mam szanse zobaczyc endgame content. No teoretycznie ... dolevelowac najpierw musze.

A i tak:

moj latajacy dywan > all.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:51 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A i tak:

moj latajacy dywan > all.


Nie chce miazdzyc twojego postrzegania swiata, ale niestety inzyynieryjny mount( oczywiscie posiadam takiego :D) > twoj mount > zwykly mount :>

Ja sie w sumie ciesze ze blizz odszedl od 40 man, bo zawsze jakis pedryl byl afk i nie mozna bylo zaczac bo cos tam.

Blizz unika tez encounterow wymagajacych czegos "specjalnego" - np taki tranq shot encouunter - co jest tylko kolejnym plusem.

r_ADM napisał(a):
Ja juz w tbc nie rajdowalem, ale duzo ludzi z gildii mowilo, ze poziom naxxa blizz osiagnal dopiero wydajac black temple.


Black temple bylo zbyt proste. Pierwsze kilka bosow kladles po 1-2 wipach. Z reszta naprawde tez nie bylo problemow. Jedynie Reliquary of Souls sprawial jakies trudnosci +Illidari council. Nawet ilidian wygladal dosc easy.

W Sunwelu nie bylemm, wiec sie nie wypowiadam, ale byl ciezki w chuj :>

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 14:27 
Cytuj  
Kod:
Ja sie w sumie ciesze ze blizz odszedl od 40 man, bo zawsze jakis pedryl byl afk i nie mozna bylo zaczac bo cos tam.


a w 25man to nikt afk nie chodzi ? :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 16:30 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A i tak:

moj latajacy dywan > all.


Nie chce miazdzyc twojego postrzegania swiata, ale niestety inzyynieryjny mount( oczywiscie posiadam takiego :D) > twoj mount > zwykly mount :>

Ja sie w sumie ciesze ze blizz odszedl od 40 man, bo zawsze jakis pedryl byl afk i nie mozna bylo zaczac bo cos tam.

Blizz unika tez encounterow wymagajacych czegos "specjalnego" - np taki tranq shot encouunter - co jest tylko kolejnym plusem.

r_ADM napisał(a):
Ja juz w tbc nie rajdowalem, ale duzo ludzi z gildii mowilo, ze poziom naxxa blizz osiagnal dopiero wydajac black temple.


Black temple bylo zbyt proste. Pierwsze kilka bosow kladles po 1-2 wipach. Z reszta naprawde tez nie bylo problemow. Jedynie Reliquary of Souls sprawial jakies trudnosci +Illidari council. Nawet ilidian wygladal dosc easy.

W Sunwelu nie bylemm, wiec sie nie wypowiadam, ale byl ciezki w chuj :>


No pewnie BT było proste w chuj , Akama i MoS oraz ewentualnie dziad Illidian owszem ale reszta bossów ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 17:46 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
t1 8/8, t2 8/8, t2.5 4/5, t3 4/9 + wraith blade HERE ;p


Muaaaa ..laaaaaamaaaaaaaaa ... nie ma calej Enigmy! :P (bede strzelal - chesta Ci brakuje czy portek? :D)


Chesta ;p niestety p2 cthuna mielismy i zrobilismy zwrot do naxx i wiecej aq nie robilismy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.