mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 14:12 
Cytuj  
Czytaj ze zrozumieniem. Interesuje mnie 70-80, nie 3x.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 14:35 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
A jak z questowaniem, daje jakis fajny zastrzyk gotowki? Ile zarobiliscie w trakcie 70-80?


Około 3500 g bez Storm Peaks i Icecrown.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 14:38 
Cytuj  
tak, ludzie kupuja kwiatki 70+.

jak sobie to inaczej wyobrazasz?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 14:52 
Cytuj  
blodzik napisał(a):
jak sobie to inaczej wyobrazasz?

Co jak sobie wyobrazam?
Pytam o wlasne doswiadczenia ludzi. Ty mi wyjezdzasz z kwiatkami 3x, ktore mnie gowno obchodza. Jak nie jestes w stanie podac konkretow, to nie odpisuj.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 14:54 
Cytuj  
durniu juz dwa razy ci napisalem.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 15:03 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
blodzik napisał(a):
jak sobie to inaczej wyobrazasz?

Co jak sobie wyobrazam?
Pytam o wlasne doswiadczenia ludzi. Ty mi wyjezdzasz z kwiatkami 3x, ktore mnie gowno obchodza. Jak nie jestes w stanie podac konkretow, to nie odpisuj.


Skoro nie masz profesji żadnej to wez mining i herbalism, zainstaluj Gathermate, zrob sobie makro do przełączania miedzy min/herb i tyle. A jeśli chcesz tylko jedną to mining będzie lepszy od herba.

Swoja droga żaden mining, herbalism czy tam skinning nie przebije prostego handlu na AH :P

A Ciebie blodzik to już dawno powinni zbanować.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 15:11 
Cytuj  
Questy 70-80 to 5-6g za jeden więc nie najgorzej, wszystkie kwiatki wystawiane przez maga schodziły szybko, to samo w rudach - sam skilluję BS na warku więc często mimo iż sam kopię na potęgę muszę kupić parę stacków ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 17:49 
Cytuj  
FARMIE MÓWIMY NIE!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 21:04 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Nie wiem czy ktoś to już pisał, ale IMO największym failem blizzarda EVER jest to, że na instancjach w wintergrasp na normalu wypada Hateful Gladiator, a na heroicach Deadly Gladiator... Po co grać areny, skoro można zabić moba i mieć spodnie które wymagają 2k ratingu ? ;|



Bo jest duża część która nie cierpi aren?
Kiedyś nolajfowałem ranki bo w pvp była radocha, to skończyło się z wprowadzeniem resilience i aren, których nie cierpię także dla mnie to akurat na plus - tak jak @up - farmie i nerdom mówimy nie! :lol:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 22:20 
Cytuj  
nie pasuje arena - nie graj w nia :S

ja np itemow hajendowych pve nie dostane bo nie gram pve tylko areny ale nie jecze, co kto lubi

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 22:32 
Cytuj  
po co grac w wowa jak sie ma juz full arena gear ?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 22:38 
Cytuj  
arena>all tak czy siak ;>

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 22:40 
Cytuj  
wtedy pve dla mnie nie ma sensu i te raidy , a jak by pve itemy byly lepsze niz pvp to chetnie bym raidowal ;p troszke bez sensu ale co tam ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 22:49 
Cytuj  
Przeciez dlatego ludzie za pretbc tesknia, kto mial lepszy progress w pve mial tez lepsze itemy. A kto mial lepsze itemy ten bardziej bil w pvp.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 01:45 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Nie wiem czy ktoś to już pisał, ale IMO największym failem blizzarda EVER jest to, że na instancjach w wintergrasp na normalu wypada Hateful Gladiator, a na heroicach Deadly Gladiator... Po co grać areny, skoro można zabić moba i mieć spodnie które wymagają 2k ratingu ? ;|



Bo jest duża część która nie cierpi aren?
Kiedyś nolajfowałem ranki bo w pvp była radocha, to skończyło się z wprowadzeniem resilience i aren, których nie cierpię także dla mnie to akurat na plus - tak jak @up - farmie i nerdom mówimy nie! :lol:


To na chuj Ci itemy do aren, skoro nie cierpisz aren ?
Nie chcesz chyba powiedziec ze bedziesz raidowal w gladiator gearze.

Nolifowales ranki w pvp, bo to nie wymagalo zadnego skilla i kazdy nerd ktory gral w wowa 24/7 mogl zdobyc 14 rank.

Wraz z arenami do wowa wszedl szerokopojety skill (ok wiadomo setup counter setup itp, ale skill tez jest). Skill cap nie jest tak wysoki jak w rtsach czy quake'ach, ale jakis jest. I tym, ktorzy nie moga wyjsc ponad 1,6k ratingu sie to nie podoba...


_________________
Lumi ud rogue BL

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 03:10 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Lumi ? To Ty grasz jeszcze w WoWa ? ;]



jup to ja, Eloł ;p


_________________
Lumi ud rogue BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 03:39 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Owszem, tak było wlasnie pre-tbc. Wszystko sprowadzało się do pure no-life farmingu. Mogles nie mieć skilla, ale być nolifem i mieć itemki które były dobre zarówno do PvE jak i do PvP.


Rozumiem ze lzy po policzkach ci plyna bo zabrali ci mozliwosc flexowania sprzetem bo nic to nie zmienia oprocz tego ze oprocz skillzorow casuale tez beda biegac w arena gearze. Problem tkwi w tym ze twoje porownanie jest o kant dupy rozbic bo pre-tbc rank system byl blizej twojej fantazji "sprzet dla elity" bo mogl go nosic tylko ulamek populacji serwera. Pozatym siedzac 24/7 i grajac pvp bedziesz mial uber skilla chcac nie chcac.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 04:52 
Cytuj  
Farod napisał(a):

Wraz z arenami do wowa wszedl szerokopojety skill



No tu mnie naprawdę rozbawiłeś :) Chciałeś powiedzieć wyszedł skill - w czasach przed-resi dzięki skillowi mogłeś pokonać kogoś w purpurze samemu będąc niebieskim, wraz z wejściem resi i twoich gównianych aren skill przestał się liczyć a liczy się tylko ile dany nerd sobie nagromadził resi i tak nie wspominając już nawet ubranych na niebiesko ale i S1 nawet z super skillem nawet nie skaleczy S4 - no more fun in pvp jeżeli walczy już tylko gear. A jeżeli walczy już tylko gear dlaczego nie udostępnić go w inny sposób jak w arenkach - koło się zamyka.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 08:06 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Farod napisał(a):

Wraz z arenami do wowa wszedl szerokopojety skill



No tu mnie naprawdę rozbawiłeś :) Chciałeś powiedzieć wyszedł skill - w czasach przed-resi dzięki skillowi mogłeś pokonać kogoś w purpurze samemu będąc niebieskim, wraz z wejściem resi i twoich gównianych aren skill przestał się liczyć a liczy się tylko ile dany nerd sobie nagromadził resi i tak nie wspominając już nawet ubranych na niebiesko ale i S1 nawet z super skillem nawet nie skaleczy S4 - no more fun in pvp jeżeli walczy już tylko gear. A jeżeli walczy już tylko gear dlaczego nie udostępnić go w inny sposób jak w arenkach - koło się zamyka.


Nie do końca tak jest. Znajomy, jeszcze w s3, wylevelował alta i od razu po wbiciu 70 wskoczył na 1800 rating - w greenach.


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 08:27 
Cytuj  
Mój znajomy wskoczył w season 2 na 21xx z 2 postaciami w greenach na 3/3, da sie, trzeba umieć, płaczki zawsze będą zwalać na wszystko co sie da tylko nie zauważają że po prostu nie umieją grać w tą gre.

Wiem bo sa tak robiłem :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.