mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 13:10 
Cytuj  
Jezeli gear pve i pvp mialby byc identyczny, to nalezy od razu przestac biadolic na cos takiego jak handlowanie ratingiem dla gearu. BO jezeli daje sie cos wyciagnac z instancji to wtedy powstaje wspanialy rynek, ktorego juz nie sposob kontrolowac - banowanie za handel teamami staje sie smieszne. A przeciez to handlowanie bylo pietnowane przez blizza. No chyba ze pozostaje banowanie poniewaz posiadanie wysokiego ratingu to jest straszny fame (ironia).

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 15:37 
Cytuj  
problem tylko polega na tym, ze w sprzecie pvp spokojnie pograsz pve, za to odwrotnie nie bardzo


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 15:37 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Robus napisał(a):
co do czasu spedzonego w grze: no chyba nie sadzisz ze ludzie ktorzy poswiecaja 10 razy mniej czasu w grze powinni jechac tych po przeciwnej stronie barykady (czyli tych co siedza w niej prawie non stop) tylko dzieki jednemu statowi na sprzecie??


Tak właśnie sądze.

Nolife mode = PvE
Casual mode = PvP.

Gracz w full PvP gearze, w przeciwieństwie do PvE gimpa nie zrobi dużego dmg na bossie.

Źle rozumiesz tą 'barykadę'.

W przypadku gry PvE, gracz PvE ownuje gracza PvP gearem.

W przypadku gry PvP, gracz PvP ownuje gracza PvE gearem.

Taka jest naturalna kolej rzeczy. Dlatego też uważam, że pomysł blizza (PvP itemy z PvE) jest mega phailem.


jako gracz PVE tez mozna miec ochote pograc PVP nie bedac zjadanym. Uwazam ze to super pomysł. Jestem casual graczem - czytaj od 18 bo mam RL i to całkiem dobrze ułożone i nie widze powodów dla któych mam grać 10 h dziennie... szczegolnie ze po pracy nie zawsza starcza sil. WoW jest dla mnie odpoczynkiem i jesli chce moge sobie farmic PVP gear z PVE - nie rozumiem czemu phail. Phail to granie 10 h dziennie... Pomysł żeby czerpać z tej gry wszystko co oferuje jest super - a ja bardzil ubie i PVE i PVP teraz moge zaoszczedzic 100 % czasu mniej grajac PVE i miec z tego przymejmnosc. Mogliby troche ciezsze te isntacje zrobic bo jednak AOE party to lekkie przegiecie.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 15:58 
Cytuj  
Robus napisał(a):
problem tylko polega na tym, ze w sprzecie pvp spokojnie pograsz pve, za to odwrotnie nie bardzo

W pvp gearze mogles sobie pobrykac po 5 man (jedynie bron dawala rade), w pve gearze niektore klasy (choc nie wszystkie), dawaly rade w pvp, zdaje sie ze nerf Cheat Death byl w duzym stopniu zwiazany wlasnie z tym, ze rogale zaczeli bezczelanie naduzywac pve itemkow ;).

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 17:06 
Cytuj  
corscahk napisał(a):
WoW jest dla mnie odpoczynkiem i jesli chce moge sobie farmic PVP gear z PVE - nie rozumiem czemu phail.


To ja chce t7 za honor/arena pointsy.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 18:45 
Cytuj  
Ale wywody robicie :), sami chyba siebie oszukujecie Panowie.

Co tu dużo gadać. Poszli kompletnie na łatwiznę, żeby każdy gracz mógł fioletować pod IF i nie ma żadnego innego argumentu dla którego można twierdzić inaczej.
Zrobili grę dla każdego teraz i każdy może się w niej czuć że jest Epix. I to jest qrwa phail Cashasty, a nie to co napisałeś.

Z jednej strony, podziwiałem kiedyś Blizzarda za parę rzeczy.
Ale z drugiej strony aktualnie, nie podziwiam ich za nic, wczoraj widziałem dzwonki do komórki na ich stronie i tapety na komórkę do zassania. Dzwonki z IF, Orgrimmar itd.

Są granice... przynajmniej dla mnie.
Fajnie ktoś ostatnio napisał.
You want t7 chest? pay only 19.99$.

Pozostaje tylko czekać, aż takie coś zrobią (przenośnia).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 19:07 
Cytuj  
Dokladnie ja szanowalem Blizzarda za ich podejscie do gier, za wyrobiona marke i pozycje "jednego z ostatnich niezaleznych producentow gier" i za pare innych rzeczy.

Niestety szereg ich posuniec w przeciagu ostatnich 2 lat sprawil ze ten szacunek stracili. Szale przewazyl Starcraft 2 w trzech czesciach.

Blizzard to dla mnie fail w tym momencie i koniec. :-)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 19:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Niestety szereg ich posuniec w przeciagu ostatnich 2 lat sprawil ze ten szacunek stracili. Szale przewazyl Starcraft 2 w trzech czesciach.


Oj tez mnie to bardzo wkurzylo!


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 19:53 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Niestety szereg ich posuniec w przeciagu ostatnich 2 lat sprawil ze ten szacunek stracili. Szale przewazyl Starcraft 2 w trzech czesciach.


Oj tez mnie to bardzo wkurzylo!


Sracie żarem, a i tak kupicie i będziecie sie cieszyć jak dzieci


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 20:57 
Cytuj  
Ojej Blizzard nie ma respektu Kabraxisa :(

:(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dokladnie ja szanowalem Blizzarda za ich podejscie do gier, za wyrobiona marke i pozycje "jednego z ostatnich niezaleznych producentow gier" i za pare innych rzeczy.

Niestety szereg ich posuniec w przeciagu ostatnich 2 lat sprawil ze ten szacunek stracili. Szale przewazyl Starcraft 2 w trzech czesciach.

Blizzard to dla mnie fail w tym momencie i koniec. :-)


ojj, biedny blizzard, Kabraxis ich nie szanuje :(
ale nie do tego zmierzam, producenci gier robia je dla masy, nie dla jednostek, so do blizzard

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:08 
Cytuj  
Nie robią, oni kiedyś nie robili i w tym cała bajka jest. Sami się nie spodziewali takiego zainteresowania, ale skoro już jest to dlaczego by nie dać dźwięków na komórkę z Ironforge czy Orgrimmar? jak płaci 50 dych to zapłaci za dzwonek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:30 
Cytuj  
Ojej Blizzard nie ma respektu Kabraxisa
ojj, biedny blizzard, Kabraxis ich nie szanuje


Darujcie sobie to ze 90% ludzi leci z wywieszonym ozorem na kazda pierdole z napisaem Blizzard (nawet jesli sa to dzwonki na komorke ) to nie znaczy ze kazdy.


"ale nie do tego zmierzam, producenci gier robia je dla masy, nie dla jednostek, so do blizzard"


Wlasnie dawniej bylo widac ze Blizzard robi gry bo to kocha, wkladal w to pasje i to bylo widac. Niestety po WOTLK i patchach do wowa z ostatniego roku tego juz nie widac. Nie widac tego takze w nachalnym marketingu i ewidentnych zagraniach "i tak idioci kupia to zgarnijmy trzy razy wiecej kasy" - SC2 w 3 czesciach.

Ta firma sie zjebala, tak jak zjebal sie gatunek MMO - ale trudno nawet najlepszym sie trafia. :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale wywody robicie :), sami chyba siebie oszukujecie Panowie.

Co tu dużo gadać. Poszli kompletnie na łatwiznę, żeby każdy gracz mógł fioletować pod IF i nie ma żadnego innego argumentu dla którego można twierdzić inaczej.
Zrobili grę dla każdego teraz i każdy może się w niej czuć że jest Epix. I to jest qrwa phail Cashasty, a nie to co napisałeś.

Z jednej strony, podziwiałem kiedyś Blizzarda za parę rzeczy.
Ale z drugiej strony aktualnie, nie podziwiam ich za nic, wczoraj widziałem dzwonki do komórki na ich stronie i tapety na komórkę do zassania. Dzwonki z IF, Orgrimmar itd.

Są granice... przynajmniej dla mnie.
Fajnie ktoś ostatnio napisał.
You want t7 chest? pay only 19.99$.

Pozostaje tylko czekać, aż takie coś zrobią (przenośnia).

Ja ich podziwia za to, ze prezesi/dyrektorzy wykonawczy/i cala reszta od nadzoru moze sobie pewnie prywatne wyspy kupic -;-. To akuart godne nasladowania.
No jeszcze dopracowywanie gier zasluguje na pochwale.

Nagannie za to, traktuje pojscie na latwizne i wykorzystanie gotowych schematow zero oryginalnosci, zero jakiej kolwiek innowacji, poprostu copy-paste tego co maja inni i odpluskwienie tego z baboli..
Cytuj:
Wlasnie dawniej bylo widac ze Blizzard robi gry bo to kocha, wkladal w to pasje i to bylo widac.

Z pasji na masowym rynku to nie wyżyjesz.
Z drugiej strony gry pisane pod XNA i trafiajace na XBoxa (na Live, w tym ich sklepie), czesto naprawde zaskauja pomyslem/wykonaniem i ich autorzy nie narzekaja na to ze kiepsko na tym zarabiaja (no chyba ze ktos ma ambicje kupowac nowych samochod jak staremu sie paliwo skonczylo, ale to inna bajka).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:43 
Cytuj  
Cytuj:
Z pasji na masowym rynku to nie wyżyjesz.


Starcraft, Diablo, Diablo 2, Warcraft 2, Warcraft 3 - to SA gry robione z pasja i wszystkie sa kasowymi hitami i bestsellerami.
To BYŁ wlasnie fenomen Blizzarda, niestety BYŁ.

W WoWie (a raczej w TBC i WOTLK) pasji juz nie ma. Jest za to copy-paste, zero oryginalnosci i zero naprawde ciekawych nowosci. Tu sie zgadzam.

IMHO Blizzard zaczal sie psuc od odejscia Ropera - on ich chyba tam "ladowal energia". :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:45 
Cytuj  
Sorry ale póki co narzekają tylko NERDY-No life którzy płaczą że kiedyś to trza było tyle i tyle wyfarmić i jak to sobie życie zmarnowali :D aż zabawnie jak blizz was wydymał :lol: .Jak dla mnie to ONI nadal są najlepsi na rynku PC w tym co robią i opinie forumowych nerdów raczej tego nie zmienią :wtf:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Cytuj:
Z pasji na masowym rynku to nie wyżyjesz.


Starcraft, Diablo, Diablo 2, Warcraft 2, Warcraft 3 - to SA gry robione z pasja i wszystkie sa kasowymi hitami i bestsellerami.
To BYŁ wlasnie fenomen Blizzarda, niestety BYŁ.

W WoWie (a raczej w TBC i WOTLK) pasji juz nie ma. Jest za to copy-paste, zero oryginalnosci i zero naprawde ciekawych nowosci. Tu sie zgadzam.

IMHO Blizzard zaczal sie psuc od odejscia Ropera - on ich chyba tam "ladowal energia". :-)

Roper nie zna sie na tym co robi. Wystarczy zobacyzc jak HGL skonczyl. Od zagrania w bete wiedzialem ze bedzie failem.
Z pasja to jest robiony Project Offset a nie jakies tam popierdolki :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:49 
Cytuj  
Glupi jestes Zaboleq, gowno sie znasz, gowno wiesz i nie masz zielonego pojecia o czym ja naprzyklad pisze. To nie ma nic wspolnego z farma i nolifowaniem.

BTW. Dla mnie NERDowstwem jest wklejanie na forum sygnaturki ze swoja postacia coby sie dowartosciowac. pozdro szejset.

Cytuj:
Roper nie zna sie na tym co robi. Wystarczy zobacyzc jak HGL skonczyl. Od zagrania w bete wiedzialem ze bedzie failem.


On tam byl w tej nowej firmie chyba glownym bossem nie? No na tym sie nie znal. Natomiest IMO na tym co robil w Blizzardzie znal sie doskonale. :-) Pamietam reportaz z CDA o wyprawie do Blizzarda i duzo jego czesc poswiecona wlasnie Roperowi - mial rownorzedne miejsce w artukuje obok gier. :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:57 
Cytuj  
Blizzard jaka kazda firma nastawia sie na zysk. Rozluznijcie poslady i nie udawajcie, ze dopiero to zauwaliscie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2008, 21:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Glupi jestes Zaboleq, gowno sie znasz, gowno wiesz i nie masz zielonego pojecia o czym ja naprzyklad pisze. To nie ma nic wspolnego z farma i nolifowaniem.

BTW. Dla mnie NERDowstwem jest wklejanie na forum sygnaturki ze swoja postacia coby sie dowartosciowac. pozdro szejset.

Cytuj:
Roper nie zna sie na tym co robi. Wystarczy zobacyzc jak HGL skonczyl. Od zagrania w bete wiedzialem ze bedzie failem.


On tam byl w tej nowej firmie chyba glownym bossem nie? No na tym sie nie znal. Natomiest IMO na tym co robil w Blizzardzie znal sie doskonale. :-) Pamietam reportaz z CDA o wyprawie do Blizzarda i duzo jego czesc poswiecona wlasnie Roperowi - mial rownorzedne miejsce w artukuje obok gier. :-)



Jesteś emo?Pozdro szejset?Kabraxis jesteś emo chłopcem który płacze jak mu źle i bee - nawet zabawne to jest:D

Co do Blizza to widać jak mi gry wychodzą szczególnie Roper(jeśli on w tej ekipie nei był to sorry ale z tego co pamietam to był) z ekipa bo Hellgate London wyszedł im super - aż serwery zamykaja :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.