mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 02:09 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
http://elitistjerks.com/f75/t37364-frostfire_bolt_thread/
http://elitistjerks.com/f75/t30655-wotl ... _part_two/

Trzeba pamietac o hicie dla living bomb, scorch i pyro, sam frostfire nie daje 4k dps:P
Ale robi około 55% - 65% z tego.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 15:50 
Cytuj  
Gram z braku gildi tylko heroiki.
Napoczatku zajaralem sie na ffb build ale po pierwszym hero mi przeszlo.
Dps strasznie posysał.
Respectnalem sie na full frost i zamiatam heroiki na aoe (blizzard).
50% dpsu wiecej.

FFB moze jest dobre ale na rajdach.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 17:37 
Cytuj  
Z tego co zauważam biegając heroiki jako tank (prot warek) to magowie mają ogólnie problem z robieniem dmg-u, przeważnie kończą w dmg done pode mną, przyzwoity dmg trzymają hunterzy, rogale lub dk.
Dlatego jakoś nie spieszno mi do mojego maga, który przez lata był moim mainem i został cały w purpurkach na 72l - poczeka na lepsze czasy ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 18:20 
Cytuj  
Dokladnie teraz mag w heroikach moze dps wyciagnac przez aoe, single nuke wypada tragicznie.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 20:49 
Cytuj  
AoE: Living bomb -> flamestrike -> blizzard -> flamestrike ? :>

Zgadza sie ze frostfire jest bardziej na raidy (a frost nie), chociaz przy odpowiednim setupie (moonkin, spriest, ele shaman) lub gearze (bo trzeba duzo krytowac zeby to mialo sens, a mi zostal 1 blue item /flex!) miazdzy sie tez heroici. Zreszta zwykle moje party do hc to warrior, enh, feral, ja + healer. Warrior zwykle jest top wlasnie przez cleave, whirlwind czyli aoe i jego short fight buffy, do tego paczki zwykle sie skladaja przed wybuchem living bomb/docastowania/procem czegokolwiek. Single nuke odpada.

Nikogo nie powinien interesowac dmg w hc :D Tylko gotta go achievement jest problemem dpsu (i szczescia) gdzie trzeba zestackowac buffy.

@Achem nie ma co sie zrazac jakimis randomowymi magami, na raidach magiem ktory wie co robi jest sie w top3.


Ps. glyphy: molten armor, scorch, frostfire bolt - razem to jest 17% kryta wiec nie zapomnijcie przy respecach :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 08:54 
Cytuj  
Ja swoim magiem mam aktualnie kolo 1500 spl power / hit caped i 30% kryta. W heroikach jestem moze nie 1 w dmg, ale napewno nie ostatni a juz na 100% nie pod tankiem. Robie single target dps, ale i aoe sie trafia gdy widze wiecej mobow a tank jest na tyle kumaty ze nie da mnie dopasc przez nie :).

Maly tip dla tych co nie wiedza. Zrobcie sobie macro na focus target Living bomb. I zamiast Skull ( szybko ginie, living bomb moze nie dac rady eksplodowac ) to wrzucajcie odrazu na target ktory nikt nie dps-uje.
Daje to 100% poewsnosci ze bedzie explode.

A tak pozatym to magiem gra sie gitesik. Szkoda ze fire ssie tak przeokrutnie w pvp ( zwlaszcza full ppve spec - bez Dragons breatha ). Kolegi DK doslownie mnie miazdzy :)

Ale jutro robie sie frost, i vengence bedzie moja :>

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 16:18 
Cytuj  
to fajno a jak jest z maną na 80-ce?
Bliz miał zredukować zuzycie ale o ile pamiętam była to kosmetyka.

Ostatnio robiłem heroika AN z 2 magami i boomkinem jako dps i był dramat, kiedy w połowie eventu z Anu'barakiem magowie byli wyssani z many...

Generalnie mój mag całe swoje życie był fire, nawet 12-go ranku dochrapał się jako fire (no ale wtedy w pvp istniały jeszcze crity), spokojnie topowałem metery w heroikach do czasu 3.0.2, wtedy zaczął się gimp totalny, musiałem respeccnąć się na arcane bo w heroicach moby padały szybciej jak wycastowanie 2-go fireballa, nie wspominając nawet o schorchach ale i tak to już była walka by być ponad dobrze ubranym tankiem.
Mam nadzieję, że tak jak piszecie - z odpowiednim +spelldmg i rotacją dobry mag doje cały cas radę (spotkałem paru więc jest nadzieja ;))

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 09:12 
Cytuj  
W heroikach many mam pelno. Nie zdaza mi sie zeby jej kiedykolwiek braklo. Ostatecznie evocation pozostaje.

W naxxramasie i na tym wielkim smoku ( zapomnialem nazwy ) tez mam wystarczajaco. Ewentualnie na Malygosie 10-man bylem lekko zmartwiony ze moze nie starczyc, ale evocation po 1 fazie i jest OK :)

Fulll PvE fire jest wypas, ale na bg jest lekkie dno. Brak DB i blastwave, o blazing speed nie wspominajac dosc mocno utrudnia gre. Giniesz w tempie ekspresowym. Frost is the way to do it :)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 15:51 
Cytuj  
up a ile masz disc / shadow priestow? masz shamka?
spróbuj to samo bez obydwu, na KelT jestem oom juz na 50-70% hp bossa.

wielki smok to Sapphiron : D


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 20:02 
Cytuj  
Ten smoczek to jednak chyba Sartharion :]

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 21:03 
Cytuj  
Quote from: Ghostcrawler (Source)
The buffs here are designed primarily to make Arcane more competitive with Fire / Frostfire builds in PvE. Because they could end up buffing Arcane in PvP, we are prepared to adjust the damage of say Arcane Barrage if needed, but we want to see these in action on the PTR first.

Mage PvE damage in general is something we are keeping a close eye on. With the recent hunter changes, many of which were nerfs to PvE damage, we want to make sure mages now don’t break away from the pack of damage-dealing specs.

* Evocation – cooldown reduced to 4 min.
* Arcane Flows – now also reduces the cooldown of Evocation by an additional 1 / 2 min.
* Arcane Blast – overhauled. Will now increase the damage of your next Arcane spell by 30%. However using Arcane Blast itself does not consume the charge, but instead increases the mana of your next Arcane Blast, up to a maximum of 3 stacks. You can alternate Blast and Barrage to keep buffing Barrage, or you can build Blast up higher for a heavy mana cost.
* Torment the Weak – now works with Arcane Blast and does bonus damage to targets afflicted by any kind of slowing effect (e.g. Thunder Clap).
* Elemental Precision – renamed Precision and now works on all spells.
* Improved Blizzard – snaring effect reduced to 20/40/50%




no to trochę próbują pomóc z maną i wreszcie buff dla arcane dmg na wzór stackowania schorchów ale jestem pewien, że to pociągnie za sobą nerf barrage jak już teraz sie asekurują - czyli znów dupa :har:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 10:06 
Cytuj  
kalii napisał(a):
up a ile masz disc / shadow priestow? masz shamka?
spróbuj to samo bez obydwu, na KelT jestem oom juz na 50-70% hp bossa.

wielki smok to Sapphiron : D


W gildi nie mamy SP narazie, bo chyba latwiej znalesc dziewice w burdelu niz dobrego na serwerze atm :> ( z 2 strony nasza gildia to zadne high end raiding)

Narazie na Saphironie i Kelthuzadzie nie bylem, wiec tam nie wiem jak z mana sie stoi ( w tym tygdniu bedziemy, wiec jesli mnie wezma dam znac).

Wszedzie indziej bez problemow.Wiec albo jestem w czepku urodzony albo mamy dobry dps i dzieki temu walki sa krotsze :)

W rajdzie zazwyczaj szaman jest no i oczywiscie Ret pala. Innych mana bateries nie mamy. Co do disc prista, to nie wiem czy oni maja jakis talent reg mane ( ? ).


Co do nowych zmian magowych, mam nadzieje ze nie zbufuja arcane jako top dps spec, bo po prostu nie lubie byc arcane :)

Evocation na 4 min CD albo 2 min z talentami - obawiam sie ze zamiast fixnac problemy z mana poprzez zmniejszenie kosztow czarow, moze sie skonczyc tak ze kazdy mag bedzie musial w to wbic talenty zeby sobie odpalac evocation 2 razy na walke.

No i lekki /smile z okazji "buffa" slow fall. Gowno to daje, ale lepiej miec niz nie miec jak mniemam :)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 12:59 
Cytuj  
no mag zgimpowany do granic możliwości w robieniu damage przynajmniej rozszerza zakres usług, po produkcji ciastek i robieniu za taxi teraz będzie spam na whisperach 'slow fall plx' kiedy każdy nobek będzie chciał sobie skrócić gdzieś drogę skokiem :lol:

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:12 
Cytuj  
achem wyluzuj troche...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:38 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
achem wyluzuj troche...



Dlaczego? Zjebali klasę, którą grałem ładnych kilka lat i teraz jako tank wybieram maga tylko, gdy naprawdę potrzebuję gdzieś owcy - jeżeli coś mi się nie podoba po prostu to wyrażam.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 18:13 
Cytuj  
Ludzie mogą zacząć używać slow falla na arenach zamiast rank1 dampen, pod warunkiem ze nie znika po otrzymaniu dmg. Szkoda tylko ze trwa 30s.

Evo 2 min?
Niech zmienia mechanikę tego, bo stanie w miejscu 2x częściej po 8s nie robiąc nic, mi się nie widzi, chociaż hmm.. zakładając glypha można całkiem nieźle tego użyć na arenach w 2x dps. extra bandaż

nie wiele tych zmian.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 06:46 
Cytuj  
hmm jeszcze tego Arcane Blasta można ciekawie w pvp wykorzystać.
Ap pom pyro spec z talentem incanter absorption + disc priest z talentami do powerword Shielda. Uzbierać 3 charge z Arcaneblasta i odpalić AP pom pyro.
niech ktoś to sprawdzi na PTR pls : D

ahh zbyt piękne, mój błąd, charge z blasta działa tylko na arcane spelle = /


-
* Elemental Precision – renamed Precision and now works on all spells.
ciekawe czy ghost hit bug zniknął z FFB?


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 11:46 
Cytuj  
kalii napisał(a):
-
* Elemental Precision – renamed Precision and now works on all spells.
ciekawe czy ghost hit bug zniknął z FFB?


No wiec obawiam sie ze w koncu to fixuja :/ Szkoda, taki pyszny exploit byl przez tyle vczasu :)

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 16:40 
Cytuj  
jaki ghost hit bug


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.


Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 13:08 
Cytuj  
zaczynam gre magiem i mam build fire, gra sie bardzo zle ze wzgledu ze nigdy magiem nie gralem, 70lvl t6 plus pvp set i mecze sie strasznie, moze ktos podac jakis fajny build do lvlowania od 70lvl ?
lvlowanie na questach, bez grindu i aoe, moze arcane ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.