mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 13:40 
Cytuj  
tip
Polecam zalozyc wlasne konto i lvlujac od 1 lvlu poznac mechanike danej klasy, a nie kupowac konta, nie majac pojecia o grze i plakac.
/tip

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 13:44 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
tip
Polecam zalozyc wlasne konto i lvlujac od 1 lvlu poznac mechanike danej klasy, a nie kupowac konta, nie majac pojecia o grze i plakac.
/tip


well said.


Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 13:47 
Cytuj  
Ale to za drogo wychodzi i wymaga wielkiego zaparcia by kolejny raz robic te same questy, a takiego t6 mag to za grosze kupisz i jestes odrazu w dodatku wotlk.
Mogli by wreszcie zrobic instant 60 lub 70lvl to by sie nie trzeba meczyc bo i tak wiekszosc kupuje konta i liczy tylko na endgame :(

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 13:50 
Cytuj  
Marcosi napisał(a):
Mogli by wreszcie zrobic instant 60 lub 70lvl to by sie nie trzeba meczyc bo i tak wiekszosc kupuje konta i liczy tylko na endgame :(


Twoj wczesniejszy post swiadczy o tym, ze jednak nie powinni tego robic. Nie wyobrazam sobie raidu czy nawet heroica z 4 graczami takimi jak ty, ktorzy zrobili sobie instant 70 lvl / kupili konto i nie wiedza kompletnie nic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 14:05 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
tip
Polecam zalozyc wlasne konto i lvlujac od 1 lvlu poznac mechanike danej klasy, a nie kupowac konta, nie majac pojecia o grze i plakac.
/tip


Zaraz imba Inside i inni Cię pojadą, bo podobno levelowanie nie daje Ci skilla postacią.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 14:11 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Twoj wczesniejszy post swiadczy o tym, ze jednak nie powinni tego robic. Nie wyobrazam sobie raidu czy nawet heroica z 4 graczami takimi jak ty, ktorzy zrobili sobie instant 70 lvl / kupili konto i nie wiedza kompletnie nic.


po czesci tru, ale mogliby zrobic z klasami tak jak z DK -> poczatek na 55 a nie na 1... . 25 lvli to imo wystarczajaco duzo zeby sie nauczyc gry postacia.

Nie wiem jak tobie, ale mnie sie juz chce rzygac lvlujac alta, nie ma z kim pobiegac, porobic q , tylko nudne siepanie mobow przez kilka tygodni.


Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 14:11 
Cytuj  
Ja nie placze, pytam o build do lvlowania z 70 do 80, przeciez nie bede z wami raidowal i nie macie sie co bac, poprostu kupilem sobie maga bo chcialem zwiedzic dodatek, a nie napierdalac znowu od zera to samo co cztery lata temu.
Moze znajdzie sie ktos uczynny i poda cos dobrego dla nooba nie potrafiacego grac magiem ?

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 14:20 
Cytuj  
na dobra sprawe kazdy build, ktorym Ci sie bedzie dobrze gralo bedzie dobry :P

sarcasm off.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 14:41 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Twoj wczesniejszy post swiadczy o tym, ze jednak nie powinni tego robic. Nie wyobrazam sobie raidu czy nawet heroica z 4 graczami takimi jak ty, ktorzy zrobili sobie instant 70 lvl / kupili konto i nie wiedza kompletnie nic.


po czesci tru, ale mogliby zrobic z klasami tak jak z DK -> poczatek na 55 a nie na 1... . 25 lvli to imo wystarczajaco duzo zeby sie nauczyc gry postacia.

Nie wiem jak tobie, ale mnie sie juz chce rzygac lvlujac alta, nie ma z kim pobiegac, porobic q , tylko nudne siepanie mobow przez kilka tygodni.


Jak chcesz tylko raidowac, to mozesz kupic gotowego na 80 nawet, obejrzysz pare filmikow z danego bossa i wiesz co robic. Natomiast PvP to juz inna bajka, chcialbym tam zobaczyc kolesia w full S4, ktory kupil postac.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 15:08 
Cytuj  
Marcosi napisał(a):
Ja nie placze, pytam o build do lvlowania z 70 do 80, przeciez nie bede z wami raidowal i nie macie sie co bac, poprostu kupilem sobie maga bo chcialem zwiedzic dodatek, a nie napierdalac znowu od zera to samo co cztery lata temu.
Moze znajdzie sie ktos uczynny i poda cos dobrego dla nooba nie potrafiacego grac magiem ?


70l noob nie mający pojęcia o danej klasie... powinni mieć jakiś tag pod imieniem jak 'e-bay' by omijać ich z daleka :har:
Jeżeli gra nie sprawia Ci przyjemności to na jaką cholerę to męczysz?
Na 80-tym levelu nie stanie się cud i gra się nie zmieni, nie licz na to a nawet gra staje się bardziej monotonna niż podczas levelowania, na serio nie mogę pojąć takich gości, właśnie leveluję alta numer pierdylion i cztery i mam więcej radochy jak z main tankowania Naxxa, to jest jak relaks po robocie.


Posty: 18
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 06:39 
Cytuj  
Witam
Nie wiem po jaki kij jedziecie po człowieku który zadał grzecznie pytanie. Mag to nie tank i nie musi znać IMBA swojej postaci by w miarę dobrze grać te straszne heroiki :> Zresztą - poleweluje do 80 i się nauczy przez te 10 lvli... nie widzę w tym nic gorszącego. Co do lvlowania - ja osobiście grałem sobie full arcane - slow "rządzi" jeśli chodzi o robienie questów kilkuosobowych solo. Równie dobrym rozwiązaniem będzie frost. Pobaw się sobie najpierw na pojedyńczych mobkach i radzę byś robił questy bo: raz że są bardzo ciekawe, dwa iż dostaniesz reputację od różnych frakcji, a trzy - lvlowanie aoe na spotach jest nuuuudne jak nie powiem co. Co do konkretnych buildów znajdziesz je na armory - poszukaj magów w normalnych gildiach na 71-73 lvlu i podejrzyj sobie:>
Pozdrawiam
XP

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 08:06 
Cytuj  
Marcosi - polecam generalnie gleboki frost build, latwo i przyjemnie do questowania, duza efektywnosc spell/mana (nie wspomne o fajnym AoE), poza tym najbardziej przezywalny szczegolnie na PvP serwerac ;) Oczywiscie mozna w kazdym buildzie lvlowac czy to bedzie lol-barrage czy fire, kwestia ogrania :) A do end contentu i tak grac bedziesz innym buildem :)

A co do skilla i lvlowania, faktycznie skilla mozna sobie wyrobic klikajac kilka przyciskow przez ponad 60 lvl LOL, szczegolnie w PvE ;) Osobiscie sam jestem za tym aby postacie zaczynac cos na wzor DK, imho bylby to bardzo dobry wybór :) A od 60-80lvl to jest kawal czasu grania, wiec nie ma obawy ze sie koles nie nauczy, widzialem ludzi co grajac od 1lvl nadal nie maja pojecia o grze dana klasa, a sa i tacy co kupili konto i wymiataja, po co uogolniac ? Jak ktos chce to sie nauczy, nie ma potrzeby bic moby przez 60lvli.

No ale prawda jest jak dupa, kazdy ma swoja itd, itd.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 09:38 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Na 80-tym levelu nie stanie się cud i gra się nie zmieni, nie licz na to a nawet gra staje się bardziej monotonna niż podczas levelowania, na serio nie mogę pojąć takich gości, właśnie leveluję alta numer pierdylion i cztery i mam więcej radochy jak z main tankowania Naxxa, to jest jak relaks po robocie.

Na serio nie moge pojac gosci, ktorzy nie moga pojac ze inni ludzie moga lubic cos innego niz oni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 13:31 
Cytuj  
Bylem wczoraj na saphironie i stwierdzam ze w calym naxie nie mam zadnych mana problemow. Koledzy magowie tez nie skarza sie na brak many.

http://wowwebstats.com/ouxlh3wzqpur1

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 16:18 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Achem napisał(a):
Na 80-tym levelu nie stanie się cud i gra się nie zmieni, nie licz na to a nawet gra staje się bardziej monotonna niż podczas levelowania, na serio nie mogę pojąć takich gości, właśnie leveluję alta numer pierdylion i cztery i mam więcej radochy jak z main tankowania Naxxa, to jest jak relaks po robocie.

Na serio nie moge pojac gosci, ktorzy nie moga pojac ze inni ludzie moga lubic cos innego niz oni.



Lubić coś a płacić za to, że ktoś grał za niego - wyczuwasz subtelną różnicę?

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 13:17 
Cytuj  
Achem napisał(a):
shahray napisał(a):
Achem napisał(a):
Na 80-tym levelu nie stanie się cud i gra się nie zmieni, nie licz na to a nawet gra staje się bardziej monotonna niż podczas levelowania, na serio nie mogę pojąć takich gości, właśnie leveluję alta numer pierdylion i cztery i mam więcej radochy jak z main tankowania Naxxa, to jest jak relaks po robocie.

Na serio nie moge pojac gosci, ktorzy nie moga pojac ze inni ludzie moga lubic cos innego niz oni.



Lubić coś a płacić za to, że ktoś grał za niego - wyczuwasz subtelną różnicę?

A ty placiles? Jego kasa i robi z nia co chce rownie dobrze moglby dac zebrakowi na ulicy moze to i glupie ale jego kasa.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 17:20 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Achem napisał(a):
shahray napisał(a):
Achem napisał(a):
Na 80-tym levelu nie stanie się cud i gra się nie zmieni, nie licz na to a nawet gra staje się bardziej monotonna niż podczas levelowania, na serio nie mogę pojąć takich gości, właśnie leveluję alta numer pierdylion i cztery i mam więcej radochy jak z main tankowania Naxxa, to jest jak relaks po robocie.

Na serio nie moge pojac gosci, ktorzy nie moga pojac ze inni ludzie moga lubic cos innego niz oni.



Lubić coś a płacić za to, że ktoś grał za niego - wyczuwasz subtelną różnicę?

A ty placiles? Jego kasa i robi z nia co chce rownie dobrze moglby dac zebrakowi na ulicy moze to i glupie ale jego kasa.


Wszystko fajnie tylko że to nie jest single player game i prędzej czy później spotykam e-bayowca, jak ostatnio w hc HoS, gdzie dobrze ubrany lock robił tak żenujący dmg, że po paru wipach na evencie z krasnalem musieliśmy szukać replacementu - strata mojego czasu i mojego golda na naprawy więc taka lameriada (wraz zapuszczaniem botów w BG-sach czy kupowaniem golda) uderza prędzej czy później w każdego.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 10:19 
Cytuj  
Bo to tylko gra jest.


Posty: 18
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 17:35 
Cytuj  
Achem - to po jaki grzyb chodzisz do HC w pugu. Jeśli masz taki imba skill do gry to powinieneś mieć kupę friendsów(również imba) - lub też imba ludzi w swojej imba gildii... Nie denerwuj się tak i nie wywyższaj na forum - każdy już się domyślił co chciałeś przekazać swoimi postami.
Wesołych Świąt
Pozdrawiam
XP

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 19:59 
Cytuj  
XPerience napisał(a):
Achem - to po jaki grzyb chodzisz do HC w pugu. Jeśli masz taki imba skill do gry to powinieneś mieć kupę friendsów(również imba) - lub też imba ludzi w swojej imba gildii... Nie denerwuj się tak i nie wywyższaj na forum - każdy już się domyślił co chciałeś przekazać swoimi postami.
Wesołych Świąt
Pozdrawiam
XP


hue hue to źle się domyśliłeś więc, jestem takim sobie casualem żadnym imba ale głupotę wszędzie będę wyśmiewał i tępił, czy to w grze czy rl-u ;)
Również bogatego gwiazdora i koniec offtopu :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.