mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 19:23 
Cytuj  
jak niewiele trzeba żeby 'proroki' się sfrunęły znów ponarzekać jaki to Bliz jest be i wyzyskiwacze :lol:

Imho szkoda, że nie mogę zamienić NElfa drutka na taurena na tym samym servie, zapłaciłbym od ręki bo trochę serca swego czasu w niego włożyłem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 19:57 
Cytuj  
Achem napisał(a):
Imho szkoda, że nie mogę zamienić NElfa drutka na taurena na tym samym servie, zapłaciłbym od ręki bo trochę serca swego czasu w niego włożyłem.


Poczekaj jeszcze z pół roku.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 20:07 
Cytuj  
Kiedys napisalem ticketa ze chce zmienic plec.
Odezwal sie do mnie GM mowiac "We will never allow to change sex under any circumstances". Czy jakos tak. Zabrzmialo bardzo powaznie, wiec uznalem, ze to musi byc prawda.


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:30 
Cytuj  
zal.pl

nic tylko czekac az blizz wprowadzi zmiane klasy rasy czy frakcji... ofc wszystko za $$$ ....

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 13:33 
Cytuj  
kto chce byc kolejna Miriam?


_________________
Nat is fat


Posty: 6
Dołączył(a): 19.11.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 15:45 
Cytuj  
Dopóki Bliz nie wprowadzi lepsiejszych ingame staf za realną kasę dopóty będę trwać przy wow'ie.
Dają możliwości, starają się dbać o grę i za swoją pracę chcą wpływów.
Postać zależy od twojego poświęcenia a nie od zasobności portfela i mam nadzieję ze się to nie zmieni.


_________________
Ludzka głupota nie zna granic

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 16:20 
Cytuj  
@up co??


Posty: 6
Dołączył(a): 19.11.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 16:29 
Cytuj  
Uno napisał(a):
@up co??


Które zdanie mam rozwinąć żeby przybliżyć moje subiektywne podejście do tematu?

+

Faktycznie nikt nie zmusza do korzystania z możliwości płatnych zmian.
Chcesz - płacisz
Nie chcesz... zostaje i tak opłata za dostęp do serwerów...


_________________
Ludzka głupota nie zna granic


Posty: 36
Dołączył(a): 13.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 14:21 
Cytuj  
no w sumie racja za wszystko trzeba placic no ale ktos nad tym wszystkim sprawuje kontrole i jakos to musi funkcjonowac nie ma nic za darmo :) ja tam osobiscie nie narzekam lepiej zeby bylo tak niz nie bylo tego wcale moze kiedys sie przydac a az tak drogie to nie jest zeby odrazu narzekac

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 19:33 
Cytuj  
Te usługi muszą chyba być płatne, bo inaczej ludzie by skakali po serwerach non stop, robilil mnostwo wałków i potem zmieniali imię/serwer itp., itd.
Przecież co jakiś czas jest drama że guild leader zniknął z kasą i tak, bo kilkaset k golda zwraca koszt transferu.


_________________
O.o

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 19:24 
Cytuj  
gra z subskrypcja i premium content, blizz pwn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 19:36 
Cytuj  
Jaki znow content?

Przeciez to dodatkowa usluga a nie zaden premium content.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2008, 20:04 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
gra z subskrypcja i premium content, blizz pwn


to jeszcze nie tibia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 00:53 
Cytuj  
Mnie tam taka zmiana ani grzeje ani ziebi. Jak ktos ma chec i troche hajsu to niech se zmienia, jego choice.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 21:55 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jaki znow content?

Przeciez to dodatkowa usluga a nie zaden premium content.

Tak sobie powtarzaj, aż wreszcie w to uwierzysz :lol:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2008, 22:38 
Cytuj  
No ale to nie ma co wierzyć czy nie wierzyć to nie jest żaden dodatkowy content, ot opcja dla znudzonych wyglądem swojej postaci.

Nie daje żadnej przewagi nad graczami którzy tego nie używają, nie gwarantuje też prawie żadnych dodatkowych doznań. To już imo usluga server transferu może być bardziej wątpliwa z 'etycznego' (lol) punktu widzenia.

Równie dobrze mogliście zacząć ten whine jak wprowadzili zmiane imienia za kesz. No ale wtedy jeżdżenie po blizzie nie było jeszcze tak trendy jak teraz.

Btw : nie widze problemu w płaceniu z Bnet, byle by działał lepiej niż do teraz :) Przyzwyczaiłem sie jakos do płacenia za to co dobre, bnet w d2, w3 był niezły, mógłby być sporo lepszy. Już jestem dużym chłopcem i nie mam złudzeń jak niektóre oszołomy tutaj że będe dostawał cos lepszego za darmo. Głosuje swoim portfelem, nie będzie mi sie podobało, to nie zapłace.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 06:54 
Cytuj  
WAR zawiodł, a wotlk nie jest turbo, super rewelacja, bo badz co badz jest do 2gi dodatek to majacaej 5 lat gry, 'rzucanie kupom' jest teraz na topie, na wszystko co blizzard daje, go bandwagon.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 16:36 
Cytuj  
Nie mogę jak widze takie topici...
Przecież nikt nie nakazuje korzystać z tych opcji, nie wnoszą też one żadnej realnej wartości dodanej do samego gameplaya.
Ja akurat cieszyłbym się gdyby była zmiana rasy bo od dawna żałuję że rollnąłem trolla i chętnie bym zamienił na undeada... I co? JA chce i JA żałuje że nie ma takiej możliwości. Jak KTOŚ nie chce korzystać z możliwości jakie są to niech nie korzysta. Po ciula narzekać że są? Jak to czytam to mam wrażenie że piszą to osoby które może by i chciały skorzystać tylko ich nie stać :/

Zgadam się, żal.pl tylko że raczej w temacie ludzi whineujących tu że blizz nie jest instytucją charytatywną i nie daje każdej możliwości za darmo...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.