mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 08:18 
Cytuj  
Pada, juz to robilem wczesniej (choc faktycznie z poprzedniego postu moglo to jasno nie wynikac ;) ). Teraz co z tym zrobic? Reinstaluje wowa i viste, choc watpie zeby to pomoglo, ale i tak mialem to zrobic ^^ Ale co do samego problemu, przeciez w wowa nie przestane grac ^^ kupic dysk zewnetrzny czy co?


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 19.11.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2009, 22:43 
Cytuj  
Witam.
A ja mam z kolei inny problem. Otóż mój komp ma co prawda około 3 lata, ale dołożyłem ostatnio ramu, wyczyściłem radiator z kurzu:P i WoW śmiga nieźle.. ale! Podczas 25man raidow gdy jest jakby za dużo "akcji" w około wywala mnie z servera... tak jak bym miał DC co jest nie możliwe ponieważ ciągle słyszę głosy z Ventrilo i mogę rozmawiać co wyklucza po nie co problemy z netem. Próbowałem już wszystkiego... gram na najniższych ustawieniach, nawet 800x600, włączony tylko podstawowy sound, zaktualizowane sterowniki, directX, nic innego co mogłoby spowalniać neta nie działa podczas grania, no dosłownie wszystko. A problem występuje tylko podczas 25man raidow.
Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Chętnie wysłucham jakichkolwiek rad by problem rozwiązać...
Pozdro

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2009, 09:46 
Cytuj  
Zostaje tylko skasowanie katalogów WTF i Interface.
Może pomóc...
Mnie kiedys też jakiś addon wywalał z gry ale w momencie wejścia do rajdu a nie dopiero jak się dużo akcji robiło.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2009, 10:53 
Cytuj  
Nie pojawia mi sie katalog Interface, w związku z czym nie mogę uruchomić żadnego addona.
W samej grze w ekranie startowym postaci nie widać przycisku Addons (w lewym, dolnym rogu).
:wtf:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2009, 11:17 
Cytuj  
no to utworz folder Interface i w nim Addons :O


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 11:37 
Cytuj  
Bardzo śmieszne...
Gdyby to było takie proste, jak zrobienie katalogu i wgranie plików, to bym nie zamieszczał wołania o pomoc.
Liczę na bardziej rozgarnięte odpowiedzi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 15:20 
Cytuj  
Od czasow TBC WoW sam tworzy katalog interface/addons, wiec to moze problem twojego klienta gry. Do instalacji modow mozesz uzyc wowmatrixa, skoro masz problemy z reczna instalacja. www.wowmatrix.com

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 16:16 
Cytuj  
mangry napisał(a):
Witam.
... Podczas 25man raidow gdy jest jakby za dużo "akcji" w około wywala mnie z servera...
Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Chętnie wysłucham jakichkolwiek rad by problem rozwiązać...
Pozdro


1. Spr liste adonow - niektore pozycje takie jak QH, carthograpther itp strasznie zamulaja kompa

2. Wylacz dzwiek w wowie ( o ile masz wlaczony)

3. Jakiego masz kompa - jets to wazne bo od czasu Wotlk wymagania wowa wyraznie wzrosly. Ja gram na quad 6600 4GB ram 2xGF 8800 gtx w SLI i bywaja momenty w naxx ( aoe na 4+ packach ) ze fps mi spadaja do 15-20.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 17:10 
Cytuj  
U nas sytuacja z ciągłym DC pojawiała się na Horsemanach, co najciekawsze wciąż te same osoby. Blizz pisał, że mają zamiar to naprawić bo problem leży po ich stronie.


Posty: 4
Dołączył(a): 19.11.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 21:29 
Cytuj  
No moj sprzecik to Celeron 2.66GHz, 1.50 GB DDR na ATI Radeonie 9550 128mb. Z drugiej strony nie wiem tez czy to nie wina mojego netu moze... bo jak grywam czasej wiekszosc dnia to ani razu mnie nie wywali... Dzis na przyklad na Patchwerku wszystko bylo w porzadku, ale juz na Grobbulusie i Gluth to bylem nie obecny az do wipu/loota. Sound mam wlaczony tylko podstawowy, reszta off.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2009, 23:02 
Cytuj  
Ja stawiam ze to poprostu za duzo naraz na ekranie dla kompa. Tez mam takie dc jak cos sie wiecej powystrzela na ekranie. A kompika tez mam starego.
Mam tez podobnie jak se strzele na arenkach alttaba i szybko chce wrocic. To odrazu dc.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 10:10 
Cytuj  
mangry napisał(a):
Witam.
A ja mam z kolei inny problem. Otóż mój komp ma co prawda około 3 lata, ale dołożyłem ostatnio ramu, wyczyściłem radiator z kurzu:P i WoW śmiga nieźle.. ale! Podczas 25man raidow gdy jest jakby za dużo "akcji" w około wywala mnie z servera...
Pozdro


Borykalem sie z podobnymi problemami.

Zacznijmy od podstaw:
- wylacz dzwiek w wowie ( calkowicie w ustawieniach )
- detale na low ( wszystko ci sie da na low ) - stawiam ze to juz dawno masz zrobione
- wyjeb wszystkie addony i wejdz na 25 man raid

Jesli jest OK ( w sensie da sie grac ):
- zalaczaj po kolei addon po addonie i sporawdzaj performance gry

U mnie bylo zjebanie do momentu gdy nie wywalilem Scrolling Combat Texta. Nagle ilosc fps podskoczyla, a co najwazniejsze skonczyly sie chwilowe "zwiechy" na traszach + bosach.

Co nie zmienia faktu ze dalej walcze z 10 fps w 25 men :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2009, 21:43 
Cytuj  
Muehehehe.... Granie w WoW'a bez dzwieku, muzyki i na low details to juz prawie jak Tibia. :-D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 09:07 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Muehehehe.... Granie w WoW'a bez dzwieku, muzyki i na low details to juz prawie jak Tibia. :-D


Ja gram bez dzwieku jakos od 2 lat i jestem zadowolony. Telewizorek gra z boku, na ventrilo siedze i gadam z kolesiem, albo zwyczajnie slucham muzy :)

Ale fakt jest, ze przy levelowaniu mialem wlaczony i przyznaje ze niektore lokacje mialy swietyn background muzyczny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2009, 09:13 
Cytuj  
Ja dopiero po 2 latach gry odkryłem tło muzyczne w UC (bo miałem zawsze muzyke wow'a wyłączoną) i byłem zachwycony. Teraz staram się mieć muzykę na ON... prócz Orgrimmaru, bo na dźwięk owej melodii rzygam. ;)
Icecrown bez mrocznego podładu wiele traci. ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.