mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 14:49 
Cytuj  
Gdy mnie zakradli, to procedura wyglada tak, ze najpierw postacie, potem osobny ticket na przedmioty i kase

Wszystkie przedmioty z 'ubrania' wrocily (ale handlowe sprawy typu netherweave cloth juz nie), natomiast kasy to jedynie ok czwarta czesc (mialem 4k, wrocilo 1k) :(


Ale bluzgowa wojna sie z blizzem zaczela, gdy mi dali "final warning" pod grozba zamkniecia konta i usuniecia postaci na stale, za to co zlodziej wyprawial z moimi postaciami po ich przywlaszczeniu :wtf:

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:19 
Cytuj  
teraz musisz z kazdej postaci napisac kolejnego ticketa o itemy ; - ) GL!


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 8.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 16:10 
Cytuj  
Ja bym sprawdził komp innym antywirusem nawet jakimś skanerem online. Jak był to włam, a nie żart kogoś kto znał hasło. To na 99% masz keyloggera Jak mi konto okradli też wydało mi się, że to nie ja, że mam wszystko okay po prostu antywirus był dziurawy. I tak pogodziłem się po latach z Nortonem. Choć zamula komputer jak nie wiem. Dobrze, że teraz konta nie zamykają ja miałem 14 dni dochodzenia i odwyku od gry.

A firewall to można stawiać dowolny i tak g..no da, a keylogger wyśle to co trzeba i gdzie trzeba korzystając z zawsze otwartego portu 80 no chyba, że przeglądarce zablokujesz dostęp.

Najniebezpieczniejsze strony to nie warezy i inne o których piszesz. Tylko właśnie nasza-klasa i inne portale społecznościowe, blogi etc. Dlaczego bo tam wchodzą dzieciaki infekują komputery rodziców, a potem z kont rodziców znikają pieniążki. Pamiętać trzeba, ze treść w takich portalach tworzą użytkownicy anie właściciele stron.


Pozdr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.