mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 10:18 
Cytuj  
Ciekawe rzeczy opowiadasz superextra, ladne numerki w screenie mam jedno pytanie i pare uwag:

pytanie: ile resilience mial twoj przeciwnik? bo chyba 0 i nie byl we frost presence? Bo wiesz ja na duele z magiem zakladam 900+

Cytuj:
Mirrory zjadaja bone armora odrazu.


no to idzie recast? wiec 12 timecastow (BA ma ukryty CD ze 1 stack schodzi co sekunde) jest potrzebnych aby to zdjac.

Cytuj:
Oprocz ice barrier masz jeszcze frost ward, ams przeczekuje w iceblocku, blink tylko i wylacznie po death gripie,


hmm to ciekawe a jak utrzymasz dk w range jak dostaniesz Chain of Ice? Bo ja dla odmiany trzymam DG wlasnie na moment kiedy mag blinknie

Cytuj:
shatera mozesz mu sprzedac na sheepie albo zsilence'owac go co uniemozliwia wlaczenie icebound fortitude


na sheepa idzie pvp trinket?

Cytuj:
Na chainach ze strangulatem dostaje sie glowny dmg i na to zostawiam trinket.


trinket sciaga 1 chaina, co jak dostaniesz recast?

Cytuj:
Jezeli uzyje death pactu z rune tapem to sheep i evocation.


czyli reset walki, a co jesli uzywa osobno czyli samego rune tapa a dopiero jak trzeba to doklada death pact?



Napisales ze trzymasz blink na moment az DK rzuci na ciebie death grip, a co jesli nie rzuci tylko rzuci Chain of Ice i dobiegnie do ciebie? Tylko nie pisz ze wtedy pvp trinket bo CoI mozna recastnac i co wtedy?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 12:51 
Cytuj  
Dlatego takie duele na boardzie sa z dupy, bo dk jest ciagle chilled, frostbite'd, ma nove z peta, ice barriera lub zwykla, te novy laduja glownie gdy ida chains of ice ?, ja wiem ze mozesz napisac a co jak pojdzie trinket, a co jak zresistuje etc dlatego to jest bez sensu i staralem sie napisac tylko pare hintow, a nie krok po kroku.

Walke z dk traktuje jak z hunterem czyli jak najwiecej dmgu w jak najkrotszym czasie uzywajac wszystkich cooldownow. Duel nie bedzie trwal dwie minuty i rune tapa uzyje tylko raz jezeli go w ogole ma. Zginac moge dopiero jak mi sie mana skonczy.
Przeciwnicy zwykle maja okolo 500 resilience, max 600 bo tyle sie nosi w arenach, mix z pve. Nie wiem moze nie walczylem z jakimis imba wymiataczami ale niektorzy mieli po 2k+ ratingi, chociaz zwykle carried by paladin.

A jezeli na sheepa idzie pvp trinket to dostaje drugiego, i nie bedzie mial go na zadna frost nove z 4-5 lub frostbite'a i co wtedy? :roll:
Na jedne chainy zuzywam zglyphowany icy veins, co nie jest problemem bo i tak uzyje cold snapa i bede mial z powrotem.



http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... st&n=Draal
Ratingow teraz nie mam zajebistych bo z braku czasu gram 10 aren tygodniowo, nie gram fotm setupem i w czasie gdy arcane bylo OP, nic tez nie gralem jak uruchamiali nowy system arenowy i robili te rollbacki :/
Licze na 3v3 bo w 2v2 mag jest teraz bardziej zenujacy niz byl pre 3.0, ale moj paladyn na razie sie dograca i dopiero wjechal na 17k hp, potrzebuje jeszcze 4k i 500 resilience zeby to dzialalo :D Jest to moje trzecie konto wiec nie inwigilujcie achievementow;p

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 13:20 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Dlatego takie duele na boardzie sa z dupy


prawda.

Cytuj:


to twoj build i gear arenowy? ;)

superXtra napisał(a):
Duel nie bedzie trwal dwie minuty i rune tapa uzyje tylko raz jezeli go w ogole ma.

ja na arenach jak ide dbl dps to mam i nie co minute tylko co 30sec i gwarantuje ze uzywam conajmniej 2 razy ;) no ale to teoria

PS A ja dla odmiany dopiero zaczynam zabawe z pvp i ucze sie we wszystkich koszykach z roznymi partnerami i generalnie swinskie combo to hynter z full resi shamanem ;) dla mnie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 14:14 
Cytuj  
Dokladnie gram w tym co mam na armory, wlasnie probuje wyciagnac pare rzeczy z naxxa 25. Licze na to ze blizzard sie ogarnie i w nastepnym sezonie nie trzeba bedzie sie wspierac pve gearem. Przynajmniej bronie zapowiadali ze beda porownywalne z tymi z ulduaru.
Hunter jest op ale na szczescie patch to zmieni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2009, 16:13 
Cytuj  
Kurwa, widze ze troche zjebalem z gearem. Poszedlem w max crit gear zamiast tak jak ty w haste.

Ale honoru mam pelno, wiec szybko sobie nowy "craftne" :)

Moje amory:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Stormscale&n=ziolo

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 09:31 
Cytuj  
Warrior bedzie dispelowal iceblocki :D
Cytuj:
Shattering Throw *New Skill* - Throws your weapon at the enemy causing [ 50% of AP + 12 ] damage (based on attack power), reducing the armor on the target by 20% for 10 sec, and removing any invulnerabilities. 25 Rage, 30 yd range, 1.5 sec cast, 5 min cooldown


A jeszcze do shadowfrost dk - mage armor, uzywam go tez na retri paladynow, jak nie maja penetration to znacznie mniej dmgu wchodzi dodatkowo cc o polowe krocej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 09:40 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Warrior bedzie dispelowal iceblocki :D
Cytuj:
Shattering Throw *New Skill* - Throws your weapon at the enemy causing [ 50% of AP + 12 ] damage (based on attack power), reducing the armor on the target by 20% for 10 sec, and removing any invulnerabilities. 25 Rage, 30 yd range, 1.5 sec cast, 5 min cooldown


Iceblock + paladynowy Babel. Az mi sie nie chce wierzyc :/

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 10:01 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Iceblock + paladynowy Babel. Az mi sie nie chce wierzyc :/


Zanim napiszesz cos takiego przeczytaj ten topic :

http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=42825.0

Sad but true, warrior potrzebuje wiecej buffow w PvP.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 16:44 
Cytuj  
Mage w finalach pokazli sie z dobrej strony :), szczegolnie jeden.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 17:51 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=7duX4QpV ... annel_page
Dla zainteresowanych :<

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 19:21 
Cytuj  
Pure ownage.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 20:54 
Cytuj  
kto wygral ?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2009, 16:38 
Cytuj  
Cytuj:
"ESL's rules state that after 20 minutes the game is stopped and they count the damage done. With SK's last player being a priest and HON's being a mage, Hyoga had next to no chance. He did a good job of dodging sheeps and pillar kiting, but when Orange thought he had enough damage to win, he just poly'd and kited the priest until the time limit was up."


Ogolnie to SK przegrali przez pewnosc siebie :]


Ciekawostka:
Cytuj:
ESL has banned the use of any RNG skills, such as Impact, Blackout and T.N.T. They have also removed the new arena maps from play. Finally, they have removed the Death Knight spell Raise Ally.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 11:43 
Cytuj  
Ale moment w ktorym gosciawi procnal Abarrage i dobicie tym shitem 2 maga na 10% HP przejdzie do histori :)

Mysle ze ich preist do dzisiaj nie spi po nocach :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2009, 16:36 
Cytuj  
Kurde, nieźle to rozegrał ; ) Gratki dla tego maga...

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 15:57 
Cytuj  
Siema, mam pytanie odnosnie finger of frost.

Czy tylko ja mam pecha czy jest zbugowany? Bo mi procuje za kazdym razem gdy wchodzi frostbite - wiec target i tak jest frozen i tak, wiec w tym momencie te 2 pkt mozna wrzucic gdzies indziej...?

No i mam jeszcze jedno pytanie,jako ze magiem dawno nie gralem, jakie buildy sa obecnie najlepsze na raidowanie pve?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 16:15 
Cytuj  
TAkie jest zalozenie FoF. Procuje jednoczesnie z frostbite. Ale np frostbite Ci nie procuje na bossach, wiec obejsciem problemu przez blizzard bylo dodanie FoF. W pvp gracz moze sie zdispelowac z fb, ale masz fof. To takie ulepszenie do frostbite jedynie. Gdyby bylo jedno i drugie niezaleznie to by bylo przegiecie paly w pvp ;).

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 16:26 
Cytuj  
Aha, dzieki. sugerowalem sie tym, ze jako chill effect z opisu imp. blizzard.

A wlasnie jak z tymi talentami na raidy? Bo wlasnie dzieki frosbite itp bardzo latwo sie leveluje, a jak frost obecnie sie sprawdza w pve?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 16:37 
Cytuj  
Taki czysty frost spamujacy frostbolty to raczej odstaje w dps. Ale to musisz poczekac na opinie ekspertow od raidow. Za to gra sie nim bardzo latwo, ma najlatwiejsza rotacje swiata.
Jak bys sie upieral to poczytaj:
http://elitistjerks.com/f75/t37133-raiding_frost/

Ale jak chcesz wykrecac dps to raczej na tamtym forum obejrzyj temat o frostfire:
http://elitistjerks.com/f75/t37364-fros ... lt_thread/

Ewentualnie arcane, czy tam fire. Masz tam mnostwo informacji.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2009, 16:56 
Cytuj  
:)

Przy zadym builidzie sie nie upieram, po prostu milo wspominam frost w raidowaniu,ale to jeszcze za czasow mc/bwl ;)

Raczej chodzi o to,zeby miec dobry build z dobrym dps, ale jednoczesnie zeby sie fajnie na nim gralo. Dzieki za linki, juz przegladam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.