mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 09:25 
Cytuj  
Nie chce mi sie przeklejac najnowszego builda z PTR, ale wyglada na to ze dopadl nas nerf.

Nagle spirit ktory byl gowno wart, okazal sie zamieniac na crit rating. Dalej jest to gowniana zamiana. Tracimy +crit z molten armora glyph, tracimy imp scorch kolejny % crita.

Zal dupe sciska lekko, bo w tym momencie FFB dostal po dupsku. Arcane jak stalo tak stoi.

No i mirro images juz nie polymorphuja :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 11:59 
Cytuj  
Hm, ja jako stosujący arcane build 57/3/11 i sugerujący się podpowiedziami RAWR'a przy gear up'ie mogę się jedynie cieszyć. Mam najebane spiritu w sprzęcie. Ta zmiana spiritu na crit to będzie talent czy skill do wykupienia? Jeśli talent to w którym drzewie? (mniemam że w arcane)

*

Posty: 66
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 14:41 
Cytuj  
A ja mam kolejne pytanie - ktora specjalizacja w tailoring bedzie najlepsza dla maga? Zeby pasowal pod ffb. Co prawda czytalem na wowwiki na ten temat, ale tak tam jest namieszane ze juz sam nie wiem...

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 14:48 
Cytuj  
Szczerze mówiąc to na dłuższą metę (IMHO) to nie ma znaczenia. Ceny matsów na AH nie są aż tak wielkie by wybór spec. w tailoringu miał znaczenie, a po drugie to co uszyjesz będzie dobre do 5man heroiców i bardzo szybko to wymienisz. Ja wybrałem Moonshroud ze względu na to, że to akurat stało w grudniu najwyżej na AH. Uszyłem sobie rekawice/chest po czym po tygodniu biegałem w czymś innym. Jedyną rzeczą, która noszę wycraftowaną przez siebie jest Deatchill Cloak ale recepta na to to troche inna bajka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2009, 16:03 
Cytuj  
Co do spiritu i nerfu Molten Armor, bardzo dobrze że się tak stało bo spiritu w ogóle mage nie wykorzystywał, w przeciwieństwie do locków teraz.

A co do scorcha. Jak zobaczyłem glypha dzięki któemy 2 hity aplikują 5 debufów, to zacząłem się śmiać :). Też dobre i znaczące utrudnienie, bo za lekko jest.

Setowe rzeczy jaki i nie setowe ze spiritem wreszcie będą miały sens, bo patrzać na itemy z haste/spirit/int/stam zastanawiam się za każdym razem czy to priest item czy mage...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2009, 08:28 
Cytuj  
Zle patrzysz na sprawe. Przez cala gre pokowali nam spirit, ktory byl gowno wart. Teraz zabieraja ci 3% crita z molten armor, i zamiast tego musisz uzbierac iles tam +spirit, zeby te 3% odzyskac.

Jednym slowem tylko tracisz na czyms, co mialo byc bufem. Chyba 560( albo 650 ) spirita w pve gearze trzeba miec zeby odzyskac stracone +%crit.

A scorch glyph jest wypasony, bo wystarczy 1 FFB mag ktory hitnie 2 razy i juz moze dpsowac. Inaczej bylbys w tyle o kilka GCD za innymi i twoj dps by spadal.

Jednym slowem - fuck the spirit :>

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2009, 11:00 
Cytuj  
W PvE to nie będzie nerf popatrz na sprzęt z Ulduar masz tam sporo spirit razem z innymi statami. Problem pojawia się w PvP gdzie nie masz go wcale i w tym momencia jak ja gram fire ( tak wiem to kiepski spec pod PvP ale ja go lubie ) Molten armor przestaje być przydatny a mój dps bardzo spada jeszcze nerf scorcha to jest 10% mniej crita a to jest już bardzo dużo. W fire zawsze podobało mi się to że chociaż mam mała przyżywalność to rekompensuje mi to spory damage.
Kurde jak tak patrze na maga w 3.1 coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że blizzard nie ma pomusłu na maga i sami nie wiedzą co chcą z nim zrobić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2009, 11:46 
Cytuj  
Powiem tobie ze sam jestem wielkim fanem fire maga w pvp. Blazing speed, dragons breath, non stop krytujace fireblasty + scorche :) To jest to co tygryski lubia najbardziej.

Co do ulduarowego sprzetu - to pewnie tak. Ale narazie dostajesz po dupie, i w sumie wychodzi na to ze staty ci spadaja. Chcieli cos zrobic ze spiritem, ale przelicznik +spirit na crit jest narazie kiepski i tyle.

Moim zdanime mag w obecnym stanie gry jest naprawde OK. Ruszaja go nie wiem po co i zamiast poprawiac, to generalnie psuja. Leave the mages alone :>

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2009, 19:13 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Powiem tobie ze sam jestem wielkim fanem fire maga w pvp. Blazing speed, dragons breath, non stop krytujace fireblasty + scorche :) To jest to co tygryski lubia najbardziej.

Co do ulduarowego sprzetu - to pewnie tak. Ale narazie dostajesz po dupie, i w sumie wychodzi na to ze staty ci spadaja. Chcieli cos zrobic ze spiritem, ale przelicznik +spirit na crit jest narazie kiepski i tyle.

Moim zdanime mag w obecnym stanie gry jest naprawde OK. Ruszaja go nie wiem po co i zamiast poprawiac, to generalnie psuja. Leave the mages alone :>

Fire mage?? Był dobry ale Pre TBC teraz to dno, jedyne co tym zabijesz to moze warriora...


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 12:32 
Cytuj  
Ja nie mowie ze jest dobry, ja mowie ze sie fajnie gra. To ze kazdy z ciebie robi szmate to nic nowego. Ale gra sie fajnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2009, 17:43 
Cytuj  
Polecam to forum:
http://elitistjerks.com/f75/

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2009, 03:09 
Cytuj  
Obrazek
http://www.sk-gaming.com/arena/player/2/all/all/all/all

Sytuacja sie powtarza z s3? Chyba dopisze sobie do sygnatury sytuacje z s5.

Jak to możliwe ze ci wszyscy dk się nauczyli grac w 3 miechy, magowie od 3 lat nie ogarniają pvp, a jeszcze na horyzoncie widać same nerfy dla magów.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 18:35 
Cytuj  
Czy Torment the Weak działa na bossów? bo już mi się nie chcę wertować wszystkich forum na których każdy ma inne zdanie...

Inaczej zadam pytanie. 2 magów w 25 osobowym raidzie, jeden castuje Frostfire Bolt, a drugi Fireballa. Obydwoje mają Tormenta. Czy debuff który otrzymuje boss od Frostfire Bolta będzie działał dla jednego i drugiego?


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 19:48 
Cytuj  
^^

Będzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 20:07 
Cytuj  
bmiara napisał(a):
^^

Będzie.


Interesuje mnie Blue, albo konkretnie wytłumaczenie snare effect. Czas do 22:00, bo o 22:00 piszę do GM-a jak się nie dowiem :). A na forach jest taki burdel, że seryjnie nie jestem w stanie tego pojąć.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 07:26 
Cytuj  
bmiara napisał(a):
^^

Będzie.


a czemu mialoby to zadzialac? bossy sa immune na snare wiec zaden mag nie dostanie bonusu do dmg.
boss powinien byc zwolniony thunderclapem, slowem (tam gdzie sie da) itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 07:35 
Cytuj  
Up,

No właśnie mylisz się. Niektórzy twierdzą, że działa FFB jako slowed na bossie. Dowodem może być wczorajszy test na Dummy w IF w który bez debuffa z FFB FB wchodził mi za 3600-4000, z FFB i debuffem dochodził do 5000. Pytanie tylko, czy Dummy ma tylko odpowiednik ?? i hit capa, czy rzeczywiście to działa.

Poza tym, wielu magów z najlepszych gildi ma ten talent, więc konsternacja kompletnie, bo skoro to nie działa na bossów każdy z tych magów popełnia kompletnie podstawowy błąd jakim jest BUILD.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 09:07 
Cytuj  
Tak na logike - od pewnego czasu polowa "pr0" magow jara sie "TTW Spec" ... to raczej dziala, nie? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 09:15 
Cytuj  
TTW dziala na bosach. Ale czy sam FFB spowalnia to nie wiem.
Wiem ze jak idziesz rajdem 25 llub 10, to ba nak thunderclap jest na bosie wiec i TTW dziala :]

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 09:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Poza tym, wielu magów z najlepszych gildi ma ten talent, więc konsternacja kompletnie, bo skoro to nie działa na bossów każdy z tych magów popełnia kompletnie podstawowy błąd jakim jest BUILD.


Wydaje mi się, że TotW jest wybierany z min. dwóch powodów:

1. Nie ma zbyt wielu sensownych talentów w drzewku arcane żeby przejść do tier5 (mówimy tylko o PvE).
2. Rajd to nie tylko bossowie, więc 12% więcej na trashach to zawsze coś.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.