mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 09:35 
Cytuj  
Na Trashach to się robi: mirror's>combustion>dragon's>instant flamestrike>blaste weave>instant flamestrike>blizzard

Wyciągasz na 2 grupach trashy po 7k dpsu przy takim AoE, nie ściągając na siebie nic, więc torment the weak akurat to tu ma gówno do powiedzenia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:06 
Cytuj  
Tak mi sie przypomnialo, ze jak ladujesz w TTW to tracisz precision, wiec dla nie to juz calkowicie nie ma sensu przy FFB.

No chyba ze o czyms nie wiem :)

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Na Trashach to się robi: mirror's>combustion>dragon's>instant flamestrike>blaste weave>instant flamestrike>blizzard

Wyciągasz na 2 grupach trashy po 7k dpsu przy takim AoE, nie ściągając na siebie nic, więc torment the weak akurat to tu ma gówno do powiedzenia.


Miałem na myśli maga arcane :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:29 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Tak mi sie przypomnialo, ze jak ladujesz w TTW to tracisz precision, wiec dla nie to juz calkowicie nie ma sensu przy FFB.

No chyba ze o czyms nie wiem :)


Nie wiesz :)

Dobry gear maga, to poziom hita w granicach 320-340. Cap jest 446, jak pomyślisz i dodasz sobie raid buffy, osiągasz jakieś 410-430 zależy jaki masz setup raidowy. Więc precision tutaj przy takim hicie, ma małe znaczenie. A mana, mana akurat to aktualnie najmniejszy problem maga, jeszcze mi się nie zdarzyło w 25 osobowym raidzie nie mieć many, ba, w 70% walkach nie używam Evo w ogóle.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:31 
Cytuj  
Nie wierze aby po takim jebnieciu jakim napisal Sobtainer mag nie miał agro na sobie.
Pozatym kto tak robi. Nie znam maga ktory by podchodził do mobów na odleglosc dragona czy blast wave.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:33 
Cytuj  
To fatalnie że nie znasz :d, najwidoczniej nie grasz z dobrymi magami :P. A aggro nie masz, gwarantuje Ci to. Blizzard jest efektowny, ale dps robisz malusienki w porównaniu z takim combem jak wyżej napisałem. Przetestowałem to, i daje swoją głowę za to combo.

Tutaj screen z WoWWebstats z Naxx10 ostatniego, wynik po clearze 3 wingów bez Spidera.

Obrazek

Polecam http://elitistjerks.com/f75/ , tam macie taktyki robienia dpsu. I poczytajcie o Mirror's Image, bo to nie tylko dps robi....


Aha, jeszcze coś. Kompletnie nie rozumiem FFB magów aktualnie:
- nie ma szybszego castu od FB
- robi mniejszy dmg od FB
- glyph daję 2% więcej dmgu i 2% więcej crita

Więc co ten skill daje magowi i dlaczego Wy go używacie, skoro fireball ma glypha 5% crit i robie znacznie większy dmg?

Frostfire był dobry przed patchem, jak miał mniejszy casting, teraz to ja tego nie rozumiem. Wytłumaczcie mi to.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:44 
Cytuj  
Dragons breatch w bande trashy poprawiony flamestrikiem to kwintesencja magowego grania :) Na rajdzie za tankami zazwyczaj podazam ja jako pierwszy :)

Co do gearu. Mam naprawde dobry sprzecik ( brak mi tylko turning tide do pelni szczescia, no i moze heada z gothika ).

Jestem zmuszony brania precision, bo tak zbieralem gear, zeby byc ciagle na 300 hit rating. Omijajc hit rating w gearze, boostowalem kryta + spl power.

Np uzywam http://www.wowhead.com/?item=40561

zamiast http://www.wowhead.com/?item=40301

Zreszta, gdzies tam chyba chlopaki na elitist jerks ustalili, ze ttw daje mniej wiecej taki sam boost dps jak icy veins.

No ale kto co lubi :)


Edit:
Jesli dajesz imp fireball, to jest tam ukryty nerf dmg. Chyba 10% less dmg done ten fireball robi. Ta zmiana ma juz chyba ponad 2 lata, wiec jesli nie grales, to mogles nie wiedziec.


Ostatnio edytowano 30 mar 2009, 10:49 przez Ziolo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:46 
Cytuj  
No ja w 3 tygodnie burstnąłem się od 1000-1800 dmg spells :). Także wybór w ogóle itemów teraz jest ogromny. Brakuje mi tylko 3 itemków to prawie pełni szczęścia :).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 10:50 
Cytuj  
Lol.
Po pierwsze nikt nie zawraca sobie głowy dpsem na traszach.
Po drugie tracisz dps gdy bedac na tylach biegniesz do przodu aby walnac z dragona czy blastwave.
Po trzecie narazasz sie na jebniecie od moba ktory stojac np w nove nie ma i tak komu przyłozyc.
Zmien blue, zaczniesz robic wiekszy dps to i agro bedziesz mial.

A co do twojego pytanie o FFB, to jest chocby po to abys mogl latwiej hit capa zrobic. Z tego widac ty nie masz hit capa i suma sumarum przez te twoje misy masz pewnie taki sam dps jakbys mial w ffb

A no i 8 razy w naxie lezales ? To juz naprawde niezly wynik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:03 
Cytuj  
Lol, jebie mnie trash dps ;p zobacz mój build na armory. Po prostu testowałem ten build.

Po drugie, nie narażam się na jebnięcie, zależy jak szybko to zrobisz, na samym początku padniesz na 100%.

Po trzecie, co ma hit cap do FFB? przecież to taki sam spell jak FB, więc nie rozumiem? hit capa osiągam w raidach, jak jestem sam to go nie mam, po co mi.

Po czwarte, gear trochę zebrałem od czasu "tego" naxx co na screenie, aktualnie mój hit to 330.

Po piąte, jeżeli uważasz że 1.1% missed przy 4mln dmgu jest czymś co można by nazwać brakiem capa przypominam w Naxx 10 bez totemów, to napiszę n/c.


Ostatnio edytowano 30 mar 2009, 11:11 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:04 
Cytuj  
Brak problemów z maną jako mag i nie używanie EVO? Brałeś pod uwagę arcane?

Dot. 3.1: Spirit>>>Crit modifier będzie jako dodatkowy talent/skill do wykupienia, czy dodadzą to do jednej z istniejących umiejętności?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:05 
Cytuj  
ROKKYU napisał(a):
Brak problemów z maną jako mag i nie używanie EVO? Brałeś pod uwagę arcane?


Nie nie brałem pod uwagę, tylko Fire.

Co do Twojego pytania, niestety nie wiem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Po trzecie, co ma hit cap do FFB? przecież to taki sam spell jak FB, więc nie rozumiem? hit capa osiągam w raidach, jak jestem sam to go nie mam, po co mi.
Po czwarte, gear trochę zebrałem od czasu "tego" naxx co na screenie, aktualnie mój hit to 330.


Hit do FFB ma to, ze idac w FrostFireBolt wpakowywujesz talenty we froscie dodajace dmg do tego spelu. Idac dalej, jesli jestes juz we frost tree, to bierzesz precision ( 3% wiecej hit ze speli). Dzieki temu nie musisz tych 3% hitu w gearze szukac i dojebujesz inny stats.

FFB mag porzebuje 300 hit ratingu, gdy FB mag bedzie juz needowal 360 bodajze.

Dlatego podlinkowalem paski ktore mozna uzyc. Ty musisz wziasc ten z hitem, zeby byc blisko capa, ja biore ten gdzie jeste wicej dmg :)


EDIT:

Molten armor bedzie convertowal spirit na cryt.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:10 
Cytuj  
Bo w FFB masz +3% do hita, czego nie masz w FB.
Pozatym nawet na screenie widac ze nie masz hit capa nawet beda w grupie.
Dlatego na FB build moga sobie pozwolic gracze ktorzy tego capa maja w kazdej sytuacji, i wtedy sie zgodze to lepszy dps build.
Ale puki capa nie masz to FFB jest lepsze.
Ale tak naprawde arcane ma najwiekszy dps puki co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:13 
Cytuj  
Hm...

czyli sugerujecie,l że FFB chcąc nie chcąc robi większy dmg przy czym nie muszę mieć tak wysokiego hita?

I główne pytanie, w którym talencie jest większy dmg z FFB w drzewku frost? :) bo nie widzę.

Edit: OK, ale ja głupi jestem, Piercing Ice......... omg, sorry ale 2 lata nie grałem.

Dobra, w takim razie mnie przekonaliście co do FFB buildu :), spróbuje.


Ostatnio edytowano 30 mar 2009, 11:15 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:14 
Cytuj  
Propo Molten Armor: orientujecie się już jaki będzie przelicznik spiritu na crit?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:17 
Cytuj  
FFB korzysta z kazdego talentu, i z fire i z frosta. Chyba ze jest napisane ze FFB nie dotyczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 11:18 
Cytuj  
druzil napisał(a):
FFB korzysta z kazdego talentu, i z fire i z frosta.


Tak tak, kumać.

W ogóle to Wam powiem, że dość dużo konfiguracji teraz jest nie tylko buildów PvE, ale też samego systemu robienia dpsu.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 16:17 
Cytuj  
bo wow to ogolnie fajna gra jest o/

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 02:08 
Cytuj  
TTW + Living bomb oparty na spamie Fireballa się dużo lepiej skaluje i chyba już w Ulduarze robi się nim większy dps niż FFB.

    Torment the Weak: Now works with Arcane Blast and does bonus damage against targets afflicted with any type of slow (such as the combat slow from Thunder Clap).
znalazlem tylko to o TTW (3.0.8 patch notes), ale jeśli dużo magów używa tego na PTRach to raczej na pewno działa na bossach, nikt nie bierze talentów pod thrashe.


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.