mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 05:15 
Cytuj  
dobra, zrobiłem FFB build. I do tego jeszcze trinkecik z Sarthariona mi dropnął wczroaj :D.

Co do DPSU. No dojebałem konkretnie na FFB, o jakieś 800 dpsu więcej robię. A gra się przyjemnie bardzo, jutro nowy save do Naxx, postaram się WoWWebStats z FFB wkleić z bossów. Dla porównania, mam wcześniejsze statystyki z FB.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 06:58 
Cytuj  
kalii napisał(a):
TTW + Living bomb oparty na spamie Fireballa się dużo lepiej skaluje i chyba już w Ulduarze robi się nim większy dps niż FFB.

    Torment the Weak: Now works with Arcane Blast and does bonus damage against targets afflicted with any type of slow (such as the combat slow from Thunder Clap).
znalazlem tylko to o TTW (3.0.8 patch notes), ale jeśli dużo magów używa tego na PTRach to raczej na pewno działa na bossach, nikt nie bierze talentów pod thrashe.


Z tego co pamiętam to właśnie od tego momentu (3.0.8) arcane w pve zaczęło być popularne. TTW działa na bossach nie ze względu na snare z FFB czy Frostbolta (które nie działają na bossach) a właśnie zmniejszenia częstotliwości ataków - thunderclap. Wczesniej TTW działał tylko na bossow na których można było castnąć czar Slow (na niektórych się da).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 07:21 
Cytuj  
Ok, ale wczoraj miałem na sartharionie 2 magów arcane i na 20% bossa wandy w ruch włączyli bo many 0.

http://wowwebstats.com/km3xpmjkthhny

Oprócz mnie, każdy Arcane.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 09:40 
Cytuj  
linknij swoje armory Sobtainer.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 10:14 
Cytuj  
Clicknij mnie na WoWWebStats :)

a jak Ci się nie chcę to masz - http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... =Sobtainer

P.S
Spadłem wczoraj przez trinkecik z Sarthariona o 77 z hitem... także muszę chyba zainwestować w Sasha za heroici jako pasek, bo nie wyrobię. Mam cloak z hitem, ale zgimpuje haste i crit aktualny, nie wiem, muszę to przemyśleć, ale przy FFB powinienem mieć 320 minimum. No i Head z Shoulderami mnie gimpują dalej, jutro Naxx więc może złapię z Gothica łeb, na koniec zostawie shouldery.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 11:45 
Cytuj  
Wyjeb sundial of the exiled, i wrzuc tego z +77 hit (masz tego z HC VH czy ten z naxxa ? Jesli ten z naxxa to napewno jest on teraz lepszy dla ciebie )

Gear jest ok w sumie. Powinienes pod 4k dps podchodzic na patchwerku ( moze nawet i wiecej ).

Widze tez ze nie zalowales sobie hajsu, i pokupowales craftowalne itemy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 11:53 
Cytuj  
No ring 600g, neck 1200 :), questy w Storm Peaks i masz :), a disenchanting w czasie questowania to podwójna kasiora.

Co do trinketa, zmienie sundiala jak poleci z Maexxny. A tego 77 hita nie będę wrzucać bo crita stracę, którego i tak mam mało ze względu na shouldery/head i pasek.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 12:22 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ok, ale wczoraj miałem na sartharionie 2 magów arcane i na 20% bossa wandy w ruch włączyli bo many 0.

http://wowwebstats.com/km3xpmjkthhny

Oprócz mnie, każdy Arcane.

To znaczy, że Ci magowie kiepsko gospodarują maną bo mi 20% many to zostawało a nie używałem potów tylko evo i mana gemy.
Ponadto ToW ma teraz zarówno snare jak i slow a jak sprawdzałem ostatnio na Sartharionie to Slow effect na nim zostawał (a graliśmy samymi arcane magami) z tego wnioskuje ze bonusa dostajesz. Bo wczesniej to boss był immune jak mu zarzucałem slowa.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 12:35 
Cytuj  
tak z innej beczki.. czemu sob masz female? gdzie twoj rudy zgred?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2009, 12:45 
Cytuj  
Postal napisał(a):
tak z innej beczki.. czemu sob masz female? gdzie twoj rudy zgred?


Character Paid Customization :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 22:36 
Cytuj  
Czy jakis Pro mag moze podpowiedziec jak zabic rogala ?
Bo mi sie juz koncza pomysły.
Najlepiej z punktu widzenia arcane maga.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2009, 09:25 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy jakis Pro mag moze podpowiedziec jak zabic rogala ?
Bo mi sie juz koncza pomysły.
Najlepiej z punktu widzenia arcane maga.

Nie jestem pro ale arcane ma obecnie trudniej niz przed nerfem ja grałem na takim buildzie i nie miałem żadnych problemów z rogalami http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... r&n=Kelgar troszkę juz nie gram więc może się coś zmieniło. Ale generalnie tak na rogue uzywałem frost armora, jak użył garrote ide w IB zazwyczaj rogue mi wial w stealtha wtecdy instant wyjscie i nova + stun, jesli wyszedł trinketem staralem sie go w druga nove peta złapac, jesli odpalił CoS i wieje ścigam typa i tutaj to już było po walce jak mu zszedł cos to odpalalem peta,mirrors i padał w kilka sekund. Pamietaj, że frost mag ma obecnie praktycznie 9 x frost nova, nie licząc bonusów z armora.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 11:43 
Cytuj  
Niestety marne twoje szanse vs rogue jako arcane, masz mniej zabawek niz prep/muti, po jednym garrote bedzie drugie i praktycznie dostaniesz baty w criplingu. Wczesniej mozna bylo ogarnac instant invi i podleczyc sie evocation, ale teraz gdy jest fan of knives i to jeszcze bez CD, to cie wyspamują ze stealtha :-?
Jak arcane bylo OP to mozna bylo go znukeowac zanim on ciebie, uwazajac tylko na clos'a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 12:06 
Cytuj  
Wkurza mnie ten całkowity inbalance. Ze stuna uciekne blinkiem, pozniej leci poison i tu trace insygnia, lub IB. Wyjde z poisona jest juz na mnie z powrotem, przejmuje inicjatywe to odpala cos + speed i koniec.
20hp leci w 10 sekund , mana shield trzyma sekunde.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 12:49 
Cytuj  
No jest dosc mocno przejebane z rogalami.

Ja trzymam IB na CoS, bo inaczej to cie nic nie uratuje jak on to odpala :)

Image odpalam po jego vanishu, bo sa lepsze niz sonar marynarki podwodnej. Wyciagaja ze stealcika az milo :)

Ale generalnie giniesz :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 13:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Postal napisał(a):
tak z innej beczki.. czemu sob masz female? gdzie twoj rudy zgred?

Character Paid Customization :)


Ha-ha-ha! :)

A pomysl jaka mogles zajebista gnomke kiedys rollnac :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 14:40 
Cytuj  
Zobaczcie jakie zajebiste UI ma ten mag, jak myslicie to jakis gotowiec czy selfmade ?

http://www.youtube.com/watch?v=j7zv-Hv6J1E

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 15:06 
Cytuj  
Bartender, Omen, Recount, AG_Unitframes, Deadly Boss Mode, Quartz, a na dole to albo EEPanels z Texturą albo inne gówienko. Chat pewno Prat.

Nic ciekawego :).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2009, 09:57 
Cytuj  
Ale za to jakie przejrzyste.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 11:45 
Cytuj  
Ui jak kazde inne w sumie. Ja osobiscie nie moglbym grac z tak wielkimi cast barami pod postacia.

Brak grida gdzies tam z boczku rowniez mi przeszkadza. Lubie wiedziec kto zginal, ile ma hp itd :)

No i za malo speli wyciagnietych jak dla mnie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.