mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 21:48 
Cytuj  
Emblemy + WG, itemki sa bound to account, ich staty rosna wraz z twoim lvlem i daja jakies bonusy do exp gained.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 21:52 
Cytuj  
Jestem nowy.CHodzi tutaj o jakies pkt uzbierane ? i wymiane ich na te itemki ? czy jak to działa :p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 21:55 
Cytuj  
Musisz miec Maina - Postac na powiedzmy maksymalnym lvlu, choc nie koniecznie...iii musisz chodzic, na takie specjalne potyczki, gdzie walczy masa ludu kontra masa ludu. Tam, za questy, dostajesz takie specjalne marki, za które wymieniasz na co tylko chcesz.

Jednym słowem - olej to. Jesteś nowy, to ciesz się szarymi crapami, i kazdym nowym greenem.


Zrobisz 80, to "załapiesz" o co chodzi.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 22:11 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Salvation napisał(a):
Graj na BL'u


a wieczorami stój w kolejce na server jak za PRL'u ;)

niebardzo. Nie ma juz kolejek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 13:01 
Cytuj  
TO ja mam jeszcze takie zapytanko,czy gra palladynem na lvl np 30+ jest tak samo banalna jak na początku :/ ?
Dobiłem do 10 lvl i gra jest nuudna,0 ryzyka padnięcia,niewazne ile mobów na mnie siedzi i tak sie wyhealuje i je ubije,jak dla mnie troszke easy mode :P a i ejszcze ta niekończąca sie mana o.O

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 13:06 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
TO ja mam jeszcze takie zapytanko,czy gra palladynem na lvl np 30+ jest tak samo banalna jak na początku :/ ?
Dobiłem do 10 lvl i gra jest nuudna,0 ryzyka padnięcia,niewazne ile mobów na mnie siedzi i tak sie wyhealuje i je ubije,jak dla mnie troszke easy mode :P a i ejszcze ta niekończąca sie mana o.O


Witamy w wowie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 13:30 
Cytuj  
Pozniej bedziesz miał problemy z maną :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 13:58 
Cytuj  
Mówilem Ci przecież, ze będąc noobem, łatwo będzie Ci się grało Paladynem - to masz. OP Klasa nie dzień dzisiejszy.

Jak chcesz miec jako takie problemy, to pograj Rogalem? Magiem?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 14:29 
Cytuj  
pograłem troszke rogalem i takie 1 wrazenie ,że trzeba będzie trzeba porobić jakies bindy :p latanie wogóle moba czy tam siedzenie na plecach :p
I tez nie wiem jak powinno si enim dobrze grać bo np nabije 3 pkt (te od komba) zrobie kombo i mob i tak zyje nabije 4 pkt to juz sie nie opłaca odpalac komba :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 14:46 
Cytuj  
Pierwsze lvl rogala sa tragiczne. Od 30 lvla jak sie juz ma caly arsenal stun lock skilli gra sie lepiej. I na poczatku wywal daggery wez swordy do 51 lvla combat potem multilate dagger chociaz nie jestem pewien tego ostatniego bo mulitlate dostal nerfa


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 15:26 
Cytuj  
oj ile to ja sie nakombinoalem z tymi buildami podczas lvlowania rogala. Jak zdobedziesz ambusha i jakis naprawde dobry dagger (quest na extra daggera na lvl ~34? dostaniesz w SW katedrze, wysla cie do RFD),to idz w Subtely i improved Ambush ofc, wtedy naprawde mobki padaja w 4 sekundy, po prostu miodzio. Pozniej jest juz gorzej, o dobrego daggera naprawde trudno. Wtedy polecam przejsc na combat i zostac w nim do 80 lvl albo i dluzej. Moze i w combat nie masz za duzo combo pointow, ale za to ladne cooldowny + krytyki z Sinister Strike sa naprawde boskie. Assa i mutilate tez jest niczego sobie, ale prawda jest taka ze nieraz bedziesz musial bic 2-3 mobki naraz, a wtedy ten build wymieka. (Killing spree + blade flurry FTW)


edit: ja mam swoje poczatkujace pytanko:
#1: CZy jest mozliwosc zakupy od kogos danej postaci i przeniesienie jej na swoje konto?
#2: Ile mniej wiecej kosztuje lvlowanie postaci np od 30 lvla i jakie stronki/osoby prywatne do tego poleciacie?
#3: CZy Recruit a friend dziala juz w Polsce?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 12:02 
Cytuj  
Czy ktos moze wymienic najczesciej kupowane (najbardziej pozadane) drogie przedmioty na AH?

Zamierzam transferowac postac na inny serwer i przydalo by sie przy okazji troche zarobic. Chce zakupic pare najpopularniejszych przedmiotow i sprzedac drozej na serwerze docelowym. Pytam o przedmioty drogie, gdyz przy takich wystepuja najwieksze roznice w cenach.

Z tego co sie orientowalem to czesto schodza:
- runed orb
- nesingwary 4000
- armor plated combat shotgun

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 18:49 
Cytuj  
runeclothy zdecydowanie, na moim serwerze ceny czasem dochodzą do 10g stack i zawsze schodzą jak świeże bułeczki


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 19:00 
Cytuj  
Witam.

Chciałbym sobię zrobić maga na ogień i czy dla początkującego gracza ten build od gracza Sobtainer - http://tiny.pl/35r3 będzie ok, czy lepiej jakiś standardowy na ogień ? tylko ani nie wiem jakie są standardowe :P Dodam jeszcze tylko, że chciałbym postać pve, dziękuję za pomoc.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 19:43 
Cytuj  
To jest spec rajdowy i to do FrostFire Bolta ktorego dostaje sie chyba na 75 poziomie. Do lewelowania powywalalbym talenty typu playing with fire (czyli zwiekszajace o jakis maly procent twoj damage) a wzial takie jak improved fireball (koniecznie - inaczej efektywnie będziesz bił tylko scorchem), impact , blazing speed, blast wave, dragon's breath - uratuja ci dupsko w opresji.
Do tego dorzucilbym Firestarter - pozwoli zabijac moby masowo.

Jezeli chcesz lewelowac uzywajac glownie fire spelli to olej drzewko frost - nie ma tam nic ciekawego (do lewelowania) wystarczajaco nisko


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 22:52 
Cytuj  
Twigg napisał(a):
To jest spec rajdowy i to do FrostFire Bolta ktorego dostaje sie chyba na 75 poziomie. Do lewelowania powywalalbym talenty typu playing with fire (czyli zwiekszajace o jakis maly procent twoj damage) a wzial takie jak improved fireball (koniecznie - inaczej efektywnie będziesz bił tylko scorchem), impact , blazing speed, blast wave, dragon's breath - uratuja ci dupsko w opresji.
Do tego dorzucilbym Firestarter - pozwoli zabijac moby masowo.

Jezeli chcesz lewelowac uzywajac glownie fire spelli to olej drzewko frost - nie ma tam nic ciekawego (do lewelowania) wystarczajaco nisko


Ok, dzięki za odpowiedź, a masz może jakis przykładowy build z rozdanymi już punktami ? nazwy czarów narazie nic mi nie mówią, no może oprócz tych początkowych, tak jak pisałem jestem początkującym graczem, więc za dużo to nie wiem :P

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 22:53 
Cytuj  
I clearcasting z Arcane

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:48 
Cytuj  
Pamiętam że kiedyś istniała taka stronka gdzie można było sprawdzić w jakich gildiach była dana postać. Ma ktoś link do takiej strony?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:04 
Cytuj  
http://www.warcraftrealms.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 16:41 
Cytuj  
Jakie profesje byłyby najlepsze na priesta ?
Szycie i np zbieranie roślinek mogłoby byc?
I gdzie mógłbym się tego nauczyć gram undedem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.