mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 19:08 
Cytuj  
A Rexxar tez chyba juz nie lazi po Desolace - poprawcie mnie jesli sie myle . :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 19:24 
Cytuj  
Raxxar jest blade edge teraz i był juz w TBC. Co nie przeszkadzało mu być też w desolace.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 21:52 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Mam takie pytanie, bo przeczytalem dzisiaj info na zagranicznym forum jakims, ale potrzebuje potwierdzenia. Czy jest mozliwe cos takiego :

Dodajesz do konta BattleNet 2 konta WoW :

1, ktore jest zarejestrowane na Jana xxx
2, ktore jest zarejestrowane na Piotra yyy

Mozna teraz miedzy tymi kontami transferowac postacie pomimo, ze zostaly zalozone na inne nazwiska?


Proszę o odpowiedź na to pytanie :)


Posty: 12
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 19:08 
Cytuj  
Witam, o co chodzi z tym nowym systemem battle.net itd. ?
ktoś wszedł sobie na moje konto nie znając e-maila cd-keyow i niczego a wzioł sobie konto jakoś przerobił tak że nie mogę sie zalogować a opcja zapomnianego hasłą nie działą(poidaje że nie ten e-mail)

Dam rade odzyskać konto czy będzie trudno ? dodam że idiota opłacił mi je i sobie na nim aktualnie gra, jestem pierwszym wlascicielem i mam wszystkie dane łącznie z paszportem..

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 19:14 
Cytuj  
Destruktor napisał(a):
Witam, o co chodzi z tym nowym systemem battle.net itd. ?
ktoś wszedł sobie na moje konto nie znając e-maila cd-keyow i niczego a wzioł sobie konto jakoś przerobił tak że nie mogę sie zalogować a opcja zapomnianego hasłą nie działą(poidaje że nie ten e-mail)

Dam rade odzyskać konto czy będzie trudno ? dodam że idiota opłacił mi je i sobie na nim aktualnie gra, jestem pierwszym wlascicielem i mam wszystkie dane łącznie z paszportem..


Moze tym idiota byles Ty? No bez jaj, jeszcze nie slyszalem zeby komus ktos sie na koto wbil i oplacil abonament.
Przy rejestrowaniu konta Wow'a w tym panelu BN, wyraznie jest napisane, ze jak bedziesz sie logowal na konto WoW'a, to zamiast dotychczasowego loginu, musisz sie logowac na e-maila. Tyle.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 19:46 
Cytuj  
Destruktor napisał(a):
Witam, o co chodzi z tym nowym systemem battle.net itd. ?
ktoś wszedł sobie na moje konto nie znając e-maila cd-keyow i niczego a wzioł sobie konto jakoś przerobił tak że nie mogę sie zalogować a opcja zapomnianego hasłą nie działą(poidaje że nie ten e-mail)

Dam rade odzyskać konto czy będzie trudno ? dodam że idiota opłacił mi je i sobie na nim aktualnie gra, jestem pierwszym wlascicielem i mam wszystkie dane łącznie z paszportem..


I lol'd. scammer, ktory oplaca ci abonament to nowosc.


Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:20 
Cytuj  
Ktos z serwera Al'akir moglby napisac jak duze latency jest miedzy 19-24 ?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:57 
Cytuj  
Czarek69 napisał(a):
Daedrael napisał(a):
Mam takie pytanie, bo przeczytalem dzisiaj info na zagranicznym forum jakims, ale potrzebuje potwierdzenia. Czy jest mozliwe cos takiego :

Dodajesz do konta BattleNet 2 konta WoW :

1, ktore jest zarejestrowane na Jana xxx
2, ktore jest zarejestrowane na Piotra yyy

Mozna teraz miedzy tymi kontami transferowac postacie pomimo, ze zostaly zalozone na inne nazwiska?


Proszę o odpowiedź na to pytanie :)


Było można jakiś miesiąc temu, to jest pewne bo mamy z kumplem ten sam login i pass, ja mam jego huntera, on mojego rogala, wszystko gra.
Teraz podobno coś pokręcili, że miesiąc trzeba czekać czy cuś, nie wiem.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 23:02 
Cytuj  
ciekawa sprawa, bo jezeli to prawda to mysle ze jest mozliwosc kupienia od kogos postaci i przetranferowanie jej na swoje konto, tylko czy potem z konta BN mozna wyrzucic jedno konto WoWa


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Posty: 12
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 01:36 
Cytuj  
No własnie ktos mi opłacił konto albo przetransferował sobie chary na swoje konto :P nie wiem.. ale ktoś grał moimi charkami a acc był frozen od 1 miesiaca.. juz mail do blizza wyslany :)

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 10:23 
Cytuj  
kikas napisał(a):
ciekawa sprawa, bo jezeli to prawda to mysle ze jest mozliwosc kupienia od kogos postaci i przetranferowanie jej na swoje konto, tylko czy potem z konta BN mozna wyrzucic jedno konto WoWa


Problem w tym, ze nie mozna wlasnie. A byloby tak pieknie. :P

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 10:43 
Cytuj  
Jak w ogóle wygląda sprawa z tym przypisywaniem kont do BN?
Jak to przebiega? Trzeba sobie jakieś tam konto założyć i można sobie do niego bez żadnych konsekwencji przypisać dwa różne konta wow zarejestrowane na osobę xxx i yyy? Imo to lekki bezsens bo wg Blizza nie wolno handlować kontami czyli jak przypiszemy dwa konta rejestrowane na różne osoby to automatycznie powinno nas "demaskować". To byłoby takie powiedzenie Blizzardowi że się zakupiło konto.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 10:51 
Cytuj  
Zakladasz konto BN i mozesz przypisac do niego 8 roznych kont WoW, kazde moze byc na innego wlasciciela, nic ci nie zrobia. Wszystkie konta, ktore przypiszesz do konta BN zmieniaja nazwe na twojego maila, czyli bedziesz sie na nie wszystkie logowal wpisujac nazwe maila i haslo.

Do tego po przypisaniu konta WoW do konta BN, w account management znikaja dane wlasciciela, wyglada tak jakby automatycznie updatowaly sie do danych wlasciciela konta BN, czyli twoich, z drugiej strony blizz nigdy by na cos takiego nie pozwolil, wiec ktos kto perfekcyjnie orientuje sie w tym zagmatwanym temacie moglby wyjasnic. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 15:05 
Cytuj  
Imie i nazwisko zmienia sie na dane konta battle.net. Mozna transferowac miedzy nimi postacie bez problemu (sprawdzalem :<)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 24.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 15:55 
Cytuj  
to znaczy że jako gdy mnie zhackują i sobie przypiszą takie konto to nawet to że jestem pierwszym wlascicilem i mam wszystkie dane nie pomoze mi przywrocic sobie konta?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 15:19 
Cytuj  
Mam pytanie odnosnie kolekcjonerskiej wersji ale jeszcze Burning Crusade. Po pojawieniu sie nowego dodatku nie ma mozliwosci uzycia kodów z kolekcjonerki BC. Chcac otrzymac bonusowe pety (teraz sa dwa: Netherwhelp i Murloc) trzeba wyslac dane konta, bonusowa karte z pudelka i kod kreskowy do biura Bliza we Francji. I teraz powstaje pytanie. Czy ktos z Was to moze robił? Jesli tak to ile czekaliscie na odpowiedz? Na stronie Bliza jest napisane ze cala operacja powinna zajac maksymalnie okolo 10 dni, chocby nawet chodzilo o dni robocze daje to dwa tygodnie. Ja swoja przesylke wyslalem juz miesiac temu i nie ma zadnego odzewu...

*

Posty: 57
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 16:53 
Cytuj  
Czy można zrobić scroll of resurrection z angielskiego konta na polskie ? tzn z takiego, którego można, na takie, które nie można :P poplątałem..

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 17:05 
Cytuj  
badmo0n napisał(a):
Czy można zrobić scroll of resurrection z angielskiego konta na polskie ? tzn z takiego, którego można, na takie, które nie można :P poplątałem..


chodziło Ci może o to czy można wycastować SoR z konta z którego można(ENG) na takie konto z którego nie można(PL)?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 17:07 
Cytuj  
@up
Dokładnie :D

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 18:13 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Mam pytanie odnosnie kolekcjonerskiej wersji ale jeszcze Burning Crusade. Po pojawieniu sie nowego dodatku nie ma mozliwosci uzycia kodów z kolekcjonerki BC. Chcac otrzymac bonusowe pety (teraz sa dwa: Netherwhelp i Murloc) trzeba wyslac dane konta, bonusowa karte z pudelka i kod kreskowy do biura Bliza we Francji. I teraz powstaje pytanie. Czy ktos z Was to moze robił? Jesli tak to ile czekaliscie na odpowiedz? Na stronie Bliza jest napisane ze cala operacja powinna zajac maksymalnie okolo 10 dni, chocby nawet chodzilo o dni robocze daje to dwa tygodnie. Ja swoja przesylke wyslalem juz miesiac temu i nie ma zadnego odzewu...

ja dostalem murlocka na maila jakos po tygodniu


_________________
Emenems

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.