mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 11:45 
Cytuj  
Cytuj:
Titan's Path
Philosophically, it works like this. Leveling up is fun. You get new gear constantly, and every time you ding, you get new stats, new ranks of spells and possibly new spells. You improve every single hour you play, if not more frequently.

When you hit max level, this really slows down. If you raid or PvP you might get a new item once a week if you're lucky, and aside from gear, rewards are very infrequent.

The idea behind the paths is to offer max-level character progression over time that isn't tied to gear.

The feature is much more robust than this, but at a very conceptual level imagine that at level 85 you got a new talent point every week just for logging in. The rewards are slower than during the leveling period, but they are rewards that exist independent of gear. However on the other hand, you don't feel the need to race through them (in fact you can't) if you are focused on getting to max level and they don't bloat your spellbook with as many abilities as gaining actual whole levels (though they will add a few). Over time, the actual discussions about how to build a character will likely change and evolve in interesting ways. The new point might give you a reason to log in on non-raid nights or even if you've gotten a little burned out on raiding.

The mantra is "gated, not grindy." They will require you to do something, but they are also designed with the idea that you can't kill yourself trying to blast through them as fast as possible.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:06 
Cytuj  
No i git. Nie musisz nolifowac a jednak jakis tam progres bedzie. Narazie dosc malo szczegolow co z tego wyniknie, bo jak ktos juz zauwazyl kilka stron wczesniej, w wotlk tez mialy byc "epickie" bitwy w wg a jak wyszlo to kazdy wie.

Martwi mnie ze wypierdola rank 1 czary :/ Brak r1 frostbolta na moim magu to troche dramat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:21 
Cytuj  
Mniemam że w praniu TP = Taktyki z WAR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:38 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
No i git. Nie musisz nolifowac a jednak jakis tam progres bedzie. Narazie dosc malo szczegolow co z tego wyniknie, bo jak ktos juz zauwazyl kilka stron wczesniej, w wotlk tez mialy byc "epickie" bitwy w wg a jak wyszlo to kazdy wie.

Martwi mnie ze wypierdola rank 1 czary :/ Brak r1 frostbolta na moim magu to troche dramat.

Przeciez mana cost i tak jest liczony procentowo dla wszystkich rankow. wiec WTF?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:45 
Cytuj  
Tyle że rank 1 ma 1.5sec cast a rank 16 3sec (bez talentów).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:51 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tyle że rank 1 ma 1.5sec cast a rank 16 3sec (bez talentów).

Racja. Coz, przynajmniej sie ilosc spelli zmniejszy -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:54 
Cytuj  
Przez takich ludz wow stal sie taki jaki jest Instances are still too hard for casuals :(

warte przeczytania, kupa smiechu


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 13:07 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Przez takich ludz wow stal sie taki jaki jest Instances are still too hard for casuals :(

warte przeczytania, kupa smiechu

lol. Epic tard ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 13:07 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Dana napisał(a):
Tyle że rank 1 ma 1.5sec cast a rank 16 3sec (bez talentów).

Racja. Coz, przynajmniej sie ilosc spelli zmniejszy -;-.


..........


Edit: zajebisty post gosciu zrobil :) Tez sie usmialem :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 13:27 
Cytuj  
Pierwsze co pomyślałem widząc nazwę topicu kolejny whine thread warty przeczytania żeby sie pośmiać, po przeczutaniu smialem sie jeszcze bardziej :)

80 Holy Paladin: "for your information i cant use flash of light because healbot wont let me for some reason kk" = win


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 14:18 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Blota napisał(a):
:< idz kurwa do dziewczyny powiedz nie gadaj z tym typem bo on jest scrubem a ja mam epickiego maga w grze komputerowej...


Po prostu rozwaliłeś mnie tym tekstem :lol: so sad and so true...

znajac dzisiejsze nastolatki to wcale bym sie nie zdziwil gdyby poleciala na tego "maga" :D ;)


Pytanie teraz tylko czym rozni sie koles ktory lapie laski na gry komputerowe( o ile to mozliwe) od tego ktory lapie na fajny samochod, kase czy ciuchy.

Blota analogicznie podobna sytuacja - idz do dziewczyny powiedz jej - nie gadaj z nim bo on jest scrubem co umie jezdzic samochodem i dostal od starych kase na super autko omg omg.

Takim rozumowaniem daleko nie zajdziesz, bo tutaj sie klaniaja wartosci - czy osoba ktora powiedzmy jak ty to mowisz o sporcie - jest lepsza w pilke od innych jest ogolnie od nich lepsza? Ktos mnie jedzie w kosza a ja go wymieje bo nie umie grac w FPSY. Pytanie jaka jest roznica pomiedzy laska ktora zlapiesz na postac w grze(lol) a na kase - odpowiedz jest prosta. Zadna bo obydwie beda z Toba nie ze wzgledu na Ciebie tylko na to co posiadasz.

A co do topicu

Mysle ze po wyjsciu wotlka zaczela grac kupa nowych ludzi, lecz po kilku miesiacach ilosc ta zaczela drastycznie spadac, przez co Blizz sie obudzil i wkoncu postanowil zrobic dodatek ktory wniesie cos nowego oprocz nowego lvl capa i innych bossow. Zobaczymy jak to wyjdzie, bo po tym co zobaczylem w wotlku stracilem zaufanie w sily Blizza - aczkolwiek jesli bedzie tak jak zapowiadaja to szykuje sie zupelnie nowa gra co jest plusem, widzac dzisiejszy poziom gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 14:21 
Cytuj  
http://www.collegehumor.com/video:1917993

Gdzieś tu ktoś już to postnął.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 14:44 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://www.collegehumor.com/video:1917993

Gdzieś tu ktoś już to postnął.


hehe dobre

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 16:51 
Cytuj  
U mnie na servie poki nie zlikwidowali klikania w orba na WG to co trzecia walka byla taka ze potem przez 10 minut orgazm na /1 przezywali.
Klikanie w ostatnich 5 sec, czy inna heroiczna obrona. Tak wiec dla mnie bylo "epicko".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 06:34 
Cytuj  
to jest duzy uklon blizza w strone graczy , na dobra sprawe nie trzeba bedzie nawet kupowac dodatku zeby zobaczyc co oferuje Cataclysm , dobry ruch w strone starych graczy ktorzy chetnie zobacza jak sie zmienil Azeroth przez te cztery lata ,zony technicznie odstawaly z powodu braku mozliwosci latania po nich chociazby i dobrze ze to zostanie zmienione


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 06:45 
Cytuj  
Ukłon? za co? oprócz 2 nowych ras, odgrzewają kotlet sadząc tylko drzewka w innym miejscu i robiąc kratery nowe.

Już im tak pocieniało, że im się nowych lokacji nie chcę robić i całego nowego dodatku, więc najlepiej clicknąć parę razy w model drzewa, jebnąć krater w Barrens, odgrzać Onyxię którą zabijałem kiedyś co środę przez 1.5 roku.

Dupa nie dodatek, chociaż muszę przyznać, że Worgeni >all.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 06:55 
Cytuj  
mnie tylko rozbawi jak krzykna za ten "exp pack" tyle co za tbc/wotlk :)
no ale po raz pierwszy nie musisz za niego placic , te kraterki i drzewka w old continents obejrzysz za "free' :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 07:00 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mnie tylko rozbawi jak krzykna za ten "exp pack" tyle co za tbc/wotlk :)
no ale po raz pierwszy nie musisz za niego placic , te kraterki i drzewka w old continents obejrzysz za "free' :)


Wątpie napewno pozostanie stary content ,żeby zobaczyc nowy trzeba bedzie zrobic jakis chain questow lub cos w ten desen

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 09:19 
Cytuj  
Puffacz napisał(a):
Wątpie napewno pozostanie stary content ,żeby zobaczyc nowy trzeba bedzie zrobic jakis chain questow lub cos w ten desen


To sobie przeczytaj FAQ dodatku może?

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 09:52 
Cytuj  
http://img161.imageshack.us/img161/1753 ... enders.jpg
Mount gobosów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.