mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:26 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
"Normalny" T10 bedzie dostępny za tokeny z raid weekly więc co za problem z bossami w ICC?

Raid weekly dawac bedzie 10 nowych emblemow. Jesli tiery kosztowac beda powiedzmy 75 emblemow to... yy no faktycznie ledwo patch wyjdzie, pojde z pugiem i juz full T10... /facepalm >_>


A gdzie ja napisałem że ledwo patch wyjdzie to wszyscy będą to mieć? Teraz masz 2x EoT z daily dungeon a pamiętaj że nie wszyscy latają na rajdy.

Czytać ze zrozumieniem też trzeba umieć.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:41 
Cytuj  
ale piszesz tez o tym jaki t10 jest latwy do zdobycia (pomijajac oczywiscie fakt ze gadamy o czyms co ledwo na ptrze jest)... okie robienie q raz na tydzien nie jest jakies zajebiscie trudne ale takie zdobywanie gearu bedzie trwalo miesiacami wiec nie nazywalbym tego darmowym rozdawaniem epaxow ludzia - przecietnym scruba znakomicie wypelni czas do cataclysmu i o to chodzi, naprawde mam inne powody do zmartwien niz to ze 3-4 miesiace pozniej niz ja ktos bedzie mial full tier10, tbh juz wole powhinowac na goldsellerow


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 10:50 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
ale piszesz tez o tym jaki t10 jest latwy do zdobycia (pomijajac oczywiscie fakt ze gadamy o czyms co ledwo na ptrze jest)... okie robienie q raz na tydzien nie jest jakies zajebiscie trudne ale takie zdobywanie gearu bedzie trwalo miesiacami wiec nie nazywalbym tego darmowym rozdawaniem epaxow ludzia - przecietnym scruba znakomicie wypelni czas do cataclysmu i o to chodzi, naprawde mam inne powody do zmartwien niz to ze 3-4 miesiace pozniej niz ja ktos bedzie mial full tier10, tbh juz wole powhinowac na goldsellerow


Nigdzie też nie pisałem o free epaxach tylko napisałem że będzie proste ( nie pisałem też że szybkie ) więc o co kaman ?
No chyba że zabicie Xt-constructora czy Patchwerka raz na tydzień jest zajebiście trudne.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 12:21 
Cytuj  
O tym, że Nax to będzie easy mode to wiadomo.Ja sie na to nie obrazam a Ci co robią whine na to ze wow jest easy zapewne nie graja juz od wotlk wiec shut up:E.Chcesz hard mode to masz Ulduar(chociaz nie kazdy boss tam to hard mode ale ciekawie jest).Poczekajmy na IC i zobaczymy co blizz nam zgotował


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 00:23 
Cytuj  
DB - sorka:)

Szukam kogoś z Shield Spike po stronie Alliance na BL.W Stormwind straszna bieda z BS:F....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 08:52 
Cytuj  
Teraz będą 2x Emblem of Frost za jakikolwiek daily HC i 10 EoF za weekly raid co nam daje 24 emblemy tygodniowo więc " normalny" T10 będzie jeszcze łatwiejszy do zdobycia.
Za daily dungeon będą Emblem of Triumph.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2009, 09:04 
Cytuj  
no chyba ze t10 bedzie kosztowal wiecej emblemow


_________________
Obrazek

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 10:51 
Cytuj  
W tej chwili bez problemu mozna z randomami zrobic minimum ToC, VoA i Onyxie 10. Z tego co mowią ludzie z Bliza Icecrown 10 ma miec podobny poziom trudnosci czyli pewnie po pierwszych kilku tygodniach random bedzie w stanie zrobic minimum kilku pierwszych bossów co tydzien.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 14:09 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
W tej chwili bez problemu mozna z randomami zrobic minimum ToC, VoA i Onyxie 10. Z tego co mowią ludzie z Bliza Icecrown 10 ma miec podobny poziom trudnosci czyli pewnie po pierwszych kilku tygodniach random bedzie w stanie zrobic minimum kilku pierwszych bossów co tydzien.


Na Finnreaver PUGI robią regularnie ToC25 i ToGC10 Horde side , to samo na Sylvanas po stronie Ally, wiem że ICC "normalne" rajdy mają być na podobnym poziomie co TOC ( było blue potwierdzenie ) więc imo 3-4 tygodnie i będą w pełni pugowane.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 14:47 
Cytuj  
Cytuj:
Emblems of Frost will drop in the 10- and 25-player Icecrown Citadel raid... and perhaps if another boss stumbles into the Vault he'll drop them as well.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 16:49 
Cytuj  
nom na ss rowniez toc 25 jest czyszczone i togc10. takze pewnie za jakis czas to samo bedzie


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 17:21 
Cytuj  
Smecicie jak dzieci jakies :F ...Jak dla mnie to fajnie bo grając mega casualowo ubiorę się jakoś w niezbyt długim czasie i będę mógł sobie robić Alty :) .A zły wujek Arthas chyba nie bedzie easy mode.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 18:07 
Cytuj  
bedzie. hard mode bedzie trudny ale normal bedzie prosty. pewnie podobnie jak noobarak


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 18:59 
Cytuj  
Z tych co używają to lepszy PitBull czy czy X-Perl?Kiedys byl tez mod od porzadkowania bagow ale obecnie cos ni dziala...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 20:18 
Cytuj  
Cytuj:
Instance Teleporting
When you use the dungeon tool to find a dungeon, you’ll get ported to the inside of the dungeon, much like the current Battleground system. When you leave the instance, you will be returned to your previous location. If you need to leave temporarily, such as for repairs or to purchase reagents, you can teleport back to the dungeon again. This feature can be used both by groups looking for other players and by premade groups of five who use the dungeon tool.

lol


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 20:35 
Cytuj  
no i bardzo dobrze , mozna sobie lajtowo i bezstresowo pograc :) nie to co 4 lata temu w poczatkach MC :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 21:16 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Cytuj:
Instance Teleporting
When you use the dungeon tool to find a dungeon, you’ll get ported to the inside of the dungeon, much like the current Battleground system. When you leave the instance, you will be returned to your previous location. If you need to leave temporarily, such as for repairs or to purchase reagents, you can teleport back to the dungeon again. This feature can be used both by groups looking for other players and by premade groups of five who use the dungeon tool.

lol

To teraz moga wyjebac wejscia do instancji i zrobic je jako teren "zamkniety", nie wspomne juz o kolejnym uszczerbku world pvp

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 23:03 
Cytuj  
Boze, po co to wszystko. Ostatni bastion world pvp jaki byl umrze wraz z teleportacja do instancji. Przeciez walki przy stonie to podstawa.
Teraz huj, pozamykaja sie w miastach i tyle. Ech

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 23:05 
Cytuj  
huh free migration na moj serv z BL'a, jakies Outlaw Legends sie przenioslo, co to ? kto to ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 02:26 
Cytuj  
Piekny napisał(a):
huh free migration na moj serv z BL'a, jakies Outlaw Legends sie przenioslo, co to ? kto to ?

poza Outlaw Legends także The Chain Of Dogs - międzynarodowe gildie progresujące Anub'araka hc


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.