mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 18:04 
Cytuj  
sredni ilvl sprawdza


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 21:30 
Cytuj  
wrocilem do wowa po rocznej przerwie i zastanawiam sie czy z wejsciem nowego sezonu bedzie mozna kupic Relentless'y za Emblems of Triumph a akcesoria za honor ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 22:43 
Cytuj  
heheh stałam sobie w uc koło maila a tu nagle buch i koleś dostał 9 acziwmentów stojąc obok mnie. zdziwiło mnie to cokolwiek ;P wtf was that?:D
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 22:46 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
heheh stałam sobie w uc koło maila a tu nagle buch i koleś dostał 9 acziwmentów stojąc obok mnie. zdziwiło mnie to cokolwiek ;P wtf was that?:D
Obrazek

zrobił zmianę frakcji i wskoczyły mu achievementy na nowo


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 23:10 
Cytuj  
aha :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 00:08 
Cytuj  
QFC napisał(a):
wrocilem do wowa po rocznej przerwie i zastanawiam sie czy z wejsciem nowego sezonu bedzie mozna kupic Relentless'y za Emblems of Triumph a akcesoria za honor ?


Najprawdopodobniej za Emblems of Frost - Relentess'y, zaś zabawki normalnie za honor będą dostępne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 11:28 
Cytuj  
Czy tylko stormscale ma tak zawalony trade czanel wszelkimi LFM toc25 oraz LFG for xxx ?
Jak sie sprawa ma z rajdami z pugiem gdzie indziej ? Czy mozna liczyc na w miare uczciwego raid leadera czy tez jak u nas ninjowanie to chleb powszedni ?
Pugi sa w stanie rozwalic chociaz pierwszych 4 bosow w icc 25 ?

Zaczynam powoli sie wkurwiac na ten serwer z powodu lagow i mysle o jakims transferze.

EDIT:
@down
GS opanowal juz chyba wszystkie serwy. Kolejny fail dzieci neo :/


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 12:17 przez Ziolo, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 11:29 
Cytuj  
czy moda na moda gearscore dotyczy tylko bl czy opanowala juz wszystkie servery?

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:48 
Cytuj  
Dwa ostatnie posty: odpowiedź twierdząca w obu przypadkach. Kanału LFG prawie nikt nie uzywa, general pokazuje sie tylko w danym miescie a trade jest po prostu bardziej uniwersalny.
Gearscore w tej chwili jest wszedzie. W kazdym badz razie na trzech serwerach na ktore zagladam. Caly czas wlasnie na trade: "GS 5.2 plus achi". Nie musze dodawac ze duza czesc tych raid liderów nawet sie do tego wyniku GS nie zblizyla :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 14:00 
Cytuj  
I własnie cale te achi i game scory psuja community, wyznacznik wyższości jednego gracza nad drugim. Chcesz isc na pug? RL oglasza 5.2k gs a ty masz 5199 juz jestes nubem i nie mozez isc


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 14:33 
Cytuj  
No a jak z ninjowaniem itemow ? Plaga czy zadko spotykane ?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 14:37 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
I własnie cale te achi i game scory psuja community, wyznacznik wyższości jednego gracza nad drugim. Chcesz isc na pug? RL oglasza 5.2k gs a ty masz 5199 juz jestes nubem i nie mozez isc


Strasznie psuje... Bo przecież nie ma takiej możliwości żebyś chociaż z paroma raid leaderami organizującymi systematyczne pugi się zaznajomił, a o tym żebyś może sam jakiś raid złożył to już w ogóle nikt nie słyszał.

No ale to przecież wina zepsutego community że jak do rl odzywa się jakiś random to sprawdza jedyne co może sprawdzić w miarę obiektywnie, tzn gear i achievements :roll:

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:01 
Cytuj  
The Mealstrom - alianci
Nie slyszalem zeby GS byl jakis wymagany, owszem o achiva wołają, ale zdazylo mi się załapać kilka razy bez. Pokazywałem jaki mam sprzęt i dps i się łapałem.
Ninja od jakiegos czasu nie widziałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:27 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
jedyne co może sprawdzić w miarę obiektywnie, tzn gear i achievements :roll:


ok, to niech sprawdzi np. elitist group, a nie jakimś pochrzanionym gearscore, ktory nic nie mówi o playerze, tylko podaje jakieś wyimaginowane cyferki. wczoraj do raidu dostałam inva na dokładnie 4 sekundy, przez ten czas rl zdążył wyrobić sobie o mnie zdanie, jakim jestem graczem, co umiem etc. bo mu pokazalo np 3417 a to znaczy, że jestem nub

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:51 
Cytuj  
GS + LAG + kolejka = Al'Akir rozpier.... i z tego co widze to na wielu starych realmach jest ten sam problem. Jedynie transfer pomaga :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 15:56 
Cytuj  
Imo GS wcale wcale nie jest złym pomysłem, zwłaszcza że 5k gs można każdą klasą zdobyć bez uczestnictwa w jednym rajdzie. Dodatkowo GS + achi daje jako taką możliwość oceny gracza do puga.

Oczywiście nie ma co przeginać, co jest niestety normą. Jak również normą jest to, że raidliderzy pugów to bardzo często noobki bez gearu, którzy właśnie z powodu gearu wyrzucani są ze wszystkich pugów.

Imo we wszystkim trzeba zachować umiar i tyle.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 16:33 
Cytuj  
Cóż, niestety dla większości organizatorów pugów, GS jest wyznacznikiem skilla. No a później na VoA giną na Koralonie, bo nie potrafią wyjść z ognia i drą jape, że nie dostali heala i w ogóle oni nie będą grać z takimi nubami i kkthxbai :<

**

Posty: 258
Dołączył(a): 11.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:07 
Cytuj  
posiadam kartę graficzną GF 8800 GT

przesiadłem się jakiś czas temu z xp na vistę home premium 64bit i fpsy w walce spadły mi z ok 40 do 10, poza walką mam ok 100 cały czas
na dodatek nie ma ŻADNEJ różnicy przy zmianie detali z najniższych na najwyższe

mam te sterowniki, myślę że to może być ich wina, zna ktoś jakieś nowsze/lepsze?

http://www.nvidia.pl/object/win7_winvis ... ql_pl.html

reszta komputera to procek Intel Core 2 Duo E4700 2x2,600GHz, 4gb RAM

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi poradził jak zwiększyć te fpsy ;)

PS: Tak wiem, że najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana Windowsa na 7 ale z tym musze jeszcze troszkę poczekać.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:39 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
ok, to niech sprawdzi np. elitist group,


No rzeczywiście, zdecydowanie bardziej obiektywnie źródło to community randomów na które sami narzekacie lol... Bo to mało złośliwych skur...li jest którzy instalują takie addony tylko po to żeby wystawiać złą opinię komuś kto wygrał z nimi rola?

No offence, ale cyferki są zdecydowanie bardziej obiektywne niż jakiś śmieszny system opiniowania w sytuacji w której każdy jest anonimowy.

Zresztą tak jak mówiłem, co wam stoi na przeszkodzie żeby 'zakolegować' się z jakimś rl który regularnie pugi organizuje. Na każdym serwerze są takie osoby więc w czym problem?

Robo napisał(a):
Cóż, niestety dla większości organizatorów pugów, GS jest wyznacznikiem skilla. No a później na VoA giną na Koralonie, bo nie potrafią wyjść z ognia i drą jape, że nie dostali heala i w ogóle oni nie będą grać z takimi nubami i kkthxbai :<


Nie wyznacznikiem skilla, ale orientacyjnym punktem odniesienia jeżeli chodzi o znajomość taktyk/możliwości dpsu etc. Nie jest to system dobry ale na pewno lepszy niż jakieś addony do oceniania ludzi TBH.

Pug ma się szybko zebrać i zrobić to co da rade przy możliwie małej liczbie wipów i przerw na tłumaczenie taktyk etc..

Zresztą najlepszy addon do organizowania/załapywania się na pug raidy stworzył Blizzard i jest on w grze od dnia premiery, to tzw 'Friendlista' :lol: I to tyle w tym temacie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:59 
Cytuj  
Przykladowa sytuacja, jestem rlem w pugu. Najpierw lece po friendliscie, szukam sprawdzonych ludzi itp itd. Jak mimo wszystko kogos brakuje, ide na trade chat (chociaz wyc mi sie chce ;d) i szukam. Odzywa sie kilka osob, nie znam zadnej. Chyba oczywiste, ze wezme kogos z wyzszym gsem bo to mi daje jako takie rozeznanie o gearze (i doswiadczeniu) tego scruba.
Cry moar.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.